فال روزانه – 26 مرداد


فال روزانه 26 مرداد
 :
دوست عزیز فالوده ای که 26 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فرد با استعدادی هستید اما فضا را برای خلاقیت مناسب نمی بینید، از این رو کنار کشیده اید. اما بدانید که این خودتان هستید که باید موقعیت های مناسب را بسازید. امسال به کمک اطرافیان تغییری اساسی در زندگی تان ایجاد خواهد شد که انرژی و انگیزه دوباره را به شما باز می گرداند. سال پیش رو سالی پر از اتفاقات خوب و خوشگذرانی برایتان خواهد بود. همان قدر که کار می کنید، تفریح هم کنید تا در دراز مدت خستگی کار شما را از پا در نیاورد. تا جایی که می توانید بر دیگران تاثیر بگذارید زیرا نه تنها در روابط عاطفی شما تاثیر مثبت می گذارد بلکه فرصت های شغلی بیشتری را نیز برایتان فراهم خواهند کرد. امسال قراردادهای جدیدی را امضا می کنید که شرایط مالی تان را بهبود می بخشد. هر چه جسارت بیشتری به خرج دهید، بهتر است. در روابط عاطفی تان شاید موانع زیادی پیش رویتان باشد اما از تمام آنها خواهید گذشت بنابراین ناامید نشوید. ماههای آبان، دی و بهمن از بهترین و هیجان انگیزترین ماههای امسال شما خواهند بود.

 

 

فروردین : اگر احساس می کنید که جایی قدمی اشتباه برداشته اید، با دیگران مشورت کنید و از آنها کمک بگیرید. گاهی لازم است که به دیگران تکیه کنید و از آنها انرژی بگیریم. بنابراین خودخواهی را کنار بگذارید. امروز نمی توانید به ایده هایی که در سر دارید جامع عمل بپوشانید و این موضوع شما را ناراحت و عصبی می کند و حتی منجر به بد رفتاری با اطرافیان تان خواهد شد اما یادتان باشد که این مسئله آنقدرها که شما فکر می کنید بزرگ نیست، پس کاری نکنید که بعدها پشیمان شوید. به زودی خبر خوشی که ماهها منتظرش بودید را خواهید شنید. برای گذشتن از مرزی باید حواستان را بیشتر جمع کنید. شخصی با موافقتش برای همکاری، باری از روی دوشتان بر می دارد. مبلغی به دستتان می رسد. برای کسی که برای ناراحتی شما ارزش قائل نیست، خودتان را کوچک و هلاک نکنید. هر حرفی که می شود به زبان آورد نباید حتما گفت.

 

 

اردیبهشت : استرس کارهای نکرده تان را دارید. اگر چه کارهایی که در دست دارید هر چه زودتر باید تمام شوند اما با یکی دو روز تاخیر در آنها خللی ایجاد نمی شود. کافی ست که پله پله و با برنامه ریزی جلو روید تا به نتیجه برسید. رابطه عاطفی شما این روزها به خوبی پیش نمی رود، شاید دیگران با حرف هایشان بخواهند شما را آزرده کنند اما دور تمام آنها را خط بکشید و سرتان در کار خودتان باشد. مطمئن باشید که در زمانی مناسب، همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. خواستن توانستن است. قدم اول برای رسیدن به نیت تان باورتان به خودتان است. این روزها دلشوره دارید و نگران چیزی یا عزیزی هستید. آرامش داشتن کلید غلبه بر این مشکل است. بیهوده خودتان را به خاطر کاری که حاصل و نتیجه ای ندارد به دردسر اضافه نیندازید، وگرنه به خودتان و دیگران بدهکار می شوید.

 

 

خـرداد : دنبال ایده های جدیدتان بروید و به آنها جامع عمل بپوشانید. شما تلاش زیادی برای رسیدن به هدفتان کرده اید اما آنها را در یک قدمی رها کرده اید. بهتر است که دست از تلاش برندارید تا به خواسته هایتان برسید. در روزهایی مثل امروز ورزش هایی چون یوگا، برای شما حیاتی است و شما را از استرس های اخیر دور نگه می دارد. در مورد رابطه عاطفی تان خیلی حرص و جوش نخورید. اگر کمی بی تفاوت تر باشید، همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق می افتد. خبری به شما داده می شود که بسیار نگرانتان می کند. اوضاع به آن بدی که به گوشتان رسیده، نیست. این شر آرام تر از آنکه فکر کنید، از سرتان می گذرد. فکر دیدار شخصی ذوق به دلتان می اندازد. برای انجام کاری پیشنهادی به شما می شود که توقعش را ندارید. پیش از جواب دادن خوب فکر کنید.

 

 

تـیـر : امروز در برخورد با فردی که با او قرار دارید، کمی احتیاط کنید زیرا او کم حرف وم حساس است و ممکن است که از حرف های شما دلگیر شود. زمان خوبی برای شوخی نیست. هر چه جدی تر باشید بهتر است. نسبت به موضوعی خیلی استرس دارید و برای آن وقت می گذارید. این فشار و مسئولیت زیاد باعث شده که احساس خستگی یا حتی ناتوانی کنید. بهتر است بیش از این ادامه ندهید و برای حل برخی مسائلی که انرژی زیادی از شما می گیرند، راه حل دیگری بیاندیشید. برای یک تصمیم گیری مهم، به ندای قلبتان گوش دهید که راه درست را به شما نشان می دهد. فکر خودتان را مشغول رفتار کسی که در محیط کار به شما فخر می فروشد، نکنید. اصلا به این موضوع اهمیت ندهید. با شخصی دیگر همکاری کنید تا کار بهتری ارائه بدهید. در مورد مسئله ای خانوادگی برای به کرسی نشاندن حرفتان مجبور به بحث های طولانی خواهید شد، ارزشش را دارد. با حفظ احترام، روی خواسته تان پافشاری کنید.

 

 

مـرداد: شما دور و برتان را زیادی شلوغ کرده اید به طوری که صدای قلب خودتان را هم نمی شوید. بهتر است که امروز کمی با خودتان خلوت کنید تا ندای قلبتان را بهتر بشنوید و در تصمیم گیری هایتان از آن کمک بگیرید. در رابطه با دیگران، بهتر است خودتان را کنترل و عصبانیت تان را سر آنها خالی نکنید. اگر حرمت نگه ندارید، خیلی زود همه دوستانتان را از دست می دهید. پس راهی برای جلوگیری از عصبانیت تان پیدا کنید. از پشت گوش انداختن کاری کوچک دوری کنید زیرا عواقب بزرگی را برایتان به همراه خواهد داشت. فریب صحبت های فردی را نخورید و از خواسته هایتان کوتاه نیایید، بعضی مسائل قابل مذاکره نیستند. تلخی امروز به مراتب بهتر از زندگی است که هر روزش پر از سختی و غم است. برای رسیدن به خواسته ای مجبور خواهید شد تا از چیزی که دلتان می خواهد، صرف نظر کنید و بگذرید. زخم عمیق بالاخره التیام می یابد.

 

 

شهریور : اگر چه به خاطر اتفاقات چند روز اخیر ممکن است با انرژی خوبی از خواب بیدار نشوید اما بعد از گذشت یکی دو ساعت حال تان بهتر خواهد شد. در اواسط روز با شنیدن خبری از یکی از اعضای خانواده تان حال شما بهتر می شود و انرژی لازم را برای کارهایتان پیدا می کنید. مسافرتی در پیش دارید. اگر می خواهید بهترین سفر عمرتان را تجربه کنید، بهتر است همسفرهایتان را هوشمندانه تر انتخاب کنید. سعی کنید امروز به سمت کارهای گروهی بروید زیرا برای تغییر روحیه تان بسیار مفید خواهد بود. گوشه گیری در حال حاضر برایتان خطرناک است. این هفته برای فروش یا خرید معطل نکنید، هر معامله ای به نفع شماست. به فکر انتقام نباشید، در آئینه پاک دلتان زنگار خواهد نشست. پاکی دلتان را حفظ کنید، آدمها یک روز بالا می نشینند و یک روز پایین. در سرتان افکار بزرگی دارید، خیالتان راحت باشد، به آنها دست می یابید.

 

 

 

مـهـر : این روزها رفتار و آمدهایتان زیاد شده و شما هم از این وضعیت راضی هستید اما در این کار افراط نکنید زیرا ممکن است شما را از کارهای مهمتری که دارید دور نگه دارد. رفتارهای یکی از نزدیکانتان روی مخ تان است. اما اگر بیشتر دقت کنید می بینید که این خود شمایید که حوصله شده اید. بنابراین به جای گیر دادن به او سعی کنید که خودتان آرام شوید. پیشنهاد ما به شما این است که امشب برای شریک زندگی تان وقت بگذارید. البته از خوردن فست فودها خودداری کنید. یک غذای سالم همیشه بهترین انتخاب است. تا زمانی که اجازه بدهید دیگران برایتان تعیین تکلیف کنن، آش همین آش و کاسه همین کاسه است. یک نه بگویید و خودتان را خلاص کنید. مجبور به ترک کسی یا چیزی خواهید شد که امروز برایتان بسیار سخت است، اما خیالتان آسوده، در آینده از این کار بسیار راضی و خوشحال خواهید شد.

 

 

آبـان : منتظر جوابی هستید اما دریافت نمی کنید. کارهای ناتمام زیادی دارید که استرس شما را زیاد کرده اند. سعی کنید امروز را به آنها فکر نکنید و در آرامش باشید. مطمئن باشید که همه چیز در زمان خودش اتفاق می افتد. اگر مجرد هستید، به جای بی محلی به اطرافیان تان ، روابط تان را گسترش دهید. هر چه در جمع ها بیشتر حضور داشته باشید برایتان بهتر است. پیشنهاد کاری به شما می شود که اگر قبول نکنید بعدا خوشحال خواهید شد. بنابراین بی گدار به آب نزنید. آرزوی رسیدن به چیزی را دارید و رسیدن به آن را سخت و دشوار می دانید، با کمی صبر و تلاش بیشتر به مقصود خواهید رسید. ملاقات مهمی پیش رو دارید که موجب شادی تان می شود. از خاطره ای فرار می کنید که به هر حال شما را دنبال و آزرده خاطرتان می کند، باید با آن روبرو شوید و از یک مشاور کمک بگیرید.

 

 

آذر : این که اطرافیانتان چه می کنند موضوعی نیست که وقتتان را به آن اختصاص دهید . اگر توصیه هایتان را کردید و باز هم تغییری ندیدید، آنها را به حال خود بگذارید. هر کسی مسئول زندگی خودش است. عضو گروهی هستید که ممکن است میان اعضای آن درگیری پیش آید. سعی کنید خودتان را دور از اختلافات نگه دارید زیرا ممکن است به ضررتان تمام شود. پیشنهادی در زمینه کاری به شما می شود. این پیشنهاد می تواند زندگی شما را متحول کند به شرطی که اطلاعات تان را در آن زمینه بالا ببرید و خودی نشان دهید. خلاقیت کلید موفقیت شما در چنین روزی ست. اگر بتوانید کاری را که به شما سپرده شده زودتر انجام دهید زمان کافی برای رسیدن به یک کار عقب افتاده خواهید داشت. اجازه ندهید کسی شادی های کوچک شما را با حرف های بیهوده بگیرد. برای شخصی سر به زیر در اطرافتان احترام بیشتری قائل شوید. هر حرف یا کار بی ارزشی را باز نشر نکنید.

 

 

دی : شما فرد توانمندی هستید، به همین دلیل تاکنون به خوبی توانسته اید راه حل های مناسبی برای مشکلاتتان پیدا کنید. بنابراین برای مشکلات جدید هم نگران نباشید زیرا شما از پس اش بر می آیید و روزهای سخت خود را پشت سر می گذارید. در محیط کار به اطراف خود توجه ای نداشته باشید و سرتان در کار خودتان باشد. با این کار تمرکز بیشتری خواهید داشت و سریع تر کارهایتان را پیش خواهید برد. دوستی برای مشورت پیش شما می آید، دلتان برای او نسوزد و واقعیت ها را برایش روشن کنید تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. از سرزنش دیگران ناراحت نشوید، ان ها هم حق دارند در برابر اشتباه شما سرزنش‌تان کنند، شما بهتر است از شکستتان درس بگیرید، تلاشتان را بیشتر کنید تا جبران این شکست را بکنید. امروز اگر توجه و تمرکز کافی روی کاری که انجام می دهید داشته باشید می توانید بسیار مفید واقع شوید.

 

 

بهمن : شما عاشق ماجراجویی هستید، بنابراین به پیشنهاد سفر دیگران پاسخ مثبت دهید و خاطراتی خوش را برای خودتان ثبت کنید. امروز خودتان را برای یک جر و بحث در محیط کار یا حتی گروه هایی که در آن فعالیت دارید، آماده کنید. این نزاع جز اعصاب خوردی هیچ فایده دیگری برایتان ندارد پس بهتر است پایتان را از آن بیرون کشید و تنها تماشاگر باشید. اگر از نظر جسمی و روحی احساس خستگی می کنید، به خودتان استراحت دهید. ورزش می تواند بهترین درمان برای شام باشد. حضور شخصی در زندگی تان شما را هیجان زده می کند، بهتر است احساساتتان را کنترل کنید. انجام کاری که به شما سپرده شده بود را فراموش کرده اید، بهتر است برای رفع رجوع متوسل به دروغ نشوید، راستش را بگویید و جبران کنید. کمی به خودتان برسید، استراحت کنید و در تغذیه تان به سلامتتان اهمیت بدهید.

 

 

اسفند : شما جزو آن دسته از آدم هایی هستید که ناراحتی تان را با خرید سرکوب می کنید. امروز هم از همان روزهاست. این کار به آرامش تان کمک می کند اما سعی کنید در آن افراط نکنید. از پرخوری نیز بپرهیزید زیرا نتیجه آن دل دردی است که شما را از کار و زندگی تان خواهد انداخت. دوستی به شما پیشنهاد می دهد با او برای انجام کاری بیرون از خانه همراه شوید، حتما پاسخ مثبت دهید. گفتگو با او نه تنها حالتان را بهتر خواهد کرد بلکه رابطه تان را نیز عمیق تر از قبل خواهد ساخت. آب در هاون نکوبید و بیهوده بخاطر کاری که حاصلی ندارد خودتان را به دردسر نیندازید. هر کسی را محرم اسرار خود قرار ندهید. یک اتفاق جالب موجب انبساط خاطر شما و اعضای خانواده تان می شود. کوشش‌تان برای پس انداز نتیجه بخش است و در آینده ای نزدیک از آن بهرمند می شوید.

یک پاسخ به “فال روزانه – 26 مرداد”

  1. افسانه گفت:

    👌👌🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد