فال روزانه – 26 مرداد

دوست عزیز فالوده ای که 26 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی قدرتمند، عملگرا، فعال، سیاست مدار و دارای شم تجاری قوی هستید. شما یک رهبر به دنیا آمده اید و می توانید به راحتی دیگران را هدایت کرده و به آنها انگیزه بدهید تا عملکردی فوق العاده از خودشان به نمایش بگذارند. شما صادق و سخت کوش هستید اما دمدمی مزاجی، حسادت و ترسی که غلبه به آن گاه برایتان غیر ممکن است باعث می شوند گاهی مورد انتقاد شدید اطرافیان خود قرار بگیرید. سالی که پیش رو دارید برای شما ترکیبی از اتفاقات خوب و بد را به همراه خواهد داشت. تغییرات بزرگ و هیجان انگیزی در محیط کاری شما به وجود خواهند آمد که اگر سیاست لازم را داشته باشید می توانید از آنها به نفع خودتان استفاده کرده و زمینه ی پیشرفتتان را فراهم کنید. همکارانتان رفتار خوبی با شما خواهند داشت و حمایتتان خواهند کرد، اما مقامات مافوقتان با انتظارات بیش از اندازه و امر و نهی های تمام نشدنی فشار زیادی را به شما وارد خواهند کرد. منافع مادی از منابع مختلف به دستتان خواهند رسید و وضع مالیتان نسبت به سال گذشته به میزان قابل توجهی بهتر خواهد شد. همچنین سرمایه گذاری در املاک سود زیادی را برای شما می تواند به همراه داشته باشد. دوستی های جدیدی که امسال آغاز می کنید در ابتدا خیلی نویدبخش به نظر می رسند، اما با گذشت زمان پی خواهید برد که با انتظارات شما فاصله ی زیادی دارند، پس قدر دوستان قدیمی خود را بیشتر بدانید. امسال فعالیت های مذهبی و معنوی می توانند تأثیر قابل ملاحظه ای روی وضعیت روحی و روانی شما داشته باشند. ماه های آذر، اسفند، اردیبهشت و مرداد سال آینده بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : امروز شما وقتی شروع به صحبت کردن می کنید دیگر هیچکس و هیچ چیزی نمی تواند متوقفتان کند،مخصوصا اگر موضوع مورد بحث شما و کارهایتان باشد. کافی است یک نفر سؤالی هر چند کوچک و جزئی در مورد شما بپرسد تا کل داستان زندگیتان را تعریف کنید، اما بهتر است گاهی بین حرف هایتان نفسی تازه کنید تا دیگران هم بتوانند نظرات خود را بیان کنند. این کار احترام بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. امروز حتی خودتان هم از اینکه چقدر راحت می توانید همه چیز را کنترل کنید شگفت زده خواهید شد. تحت این شرایط نگرش شما تغییر خواهد کرد و با انرژی چندین برابر مشغول انجام کارهایتان خواهید شد.

 

اردیبهشت : امروز فعالیت ذهنی شما خیلی بیشتر و سریعتر از حالت عادی شده است و کنترل موج افکاری که در سرتان می چرخند کاری دشوار و حتی غیرممکن خواهد بود. شما می توانید کارهایتان را طبق روال معمول و حتی بهتر از همیشه پیش ببرید، اما این مکالمه ی درونی با خودتان شما را دیوانه خواهد کرد! بد نیست در میانه های روز کمی به خودتان استراحت بدهید و در آرامش سعی کنید افکارتان را تحت کنترل خود دربیاورید تا حالتان بهتر شود. حتما از ابتدای روز برای کمی تفریح برنامه ریزی کنید. انتظار برای کمی خوش گذرانی پس از اتمام کارهایتان، شما را قادر می سازد که از پس سخت ترین و طاقت فرساترین کارها هم به آسانی بر بیایید.

 

 

خـرداد : امروز شما در برابر ایده های فوق العاده ای که به ذهنتان می رسند مانند کودکی هستید که به مغازه ی شکلات فروشی رفته است و نمی دانید در برابر این همه ایده ی هیجان انگیز چکار باید بکنید و کدام یک را انتخاب کنید. سعی نکنید جلوی ذهنتان را بگیرید و آن را آزاد بگذارید تا دنیاهای جدید را کشف کند. فعلا فقط اطلاعات مورد نیازتان را جمع آوری کنید و به آنها نظم ببخشید، بعدا به اندازه ی کافی برای به کار گرفتن ایده ها و اطلاعاتی که به دست آورده اید وقت خواهید داشت. امروز سعی کنید یک تعادل سالم بین کار و تفریح ایجاد کنید. مطمئن باشید با این روش کارهایتان به آسانی و با سرعت دو چندان پیش خواهند رفت.

 

 

تـیـر : شما خیلی سریع اطلاعاتی که در اطرافتان موج می زنند را جذب می کنید و کافی است کسی چیزی را تنها یک بار برایتان توضیح دهد تا مفهوم آن را به طور کامل درک کنید. سؤالات شما خیلی دقیق هستند و هیچ کس نمی تواند شما را به گوش نکردن به حرف هایش متهم کند. دیگران را فقط به خاطر اینکه یک زندگی متفاوت با آنچه شما زندگی عادی می پندارید دارند، قضاوت نکنید. شاید شما رفتاری مطابق با عرف جامعه داشته باشید، اما توجه داشته باشید که همه لزوما نباید مانند شما رفتار کنند. شاید درک این موضوع برای شما دشوار باشد، اما سعی کنید نسبت به دیگران سخت گیر نباشید و مدام از طرز زندگی آنها انتقاد نکنید.

 

 

مـرداد : اگر سبک زندگیتان با دیگران خیلی متفاوت است، به خاطر آن خجالت زده نباشید. به یاد داشته باشید که شما دلیل خاصی برای انتخاب اینکه چگونه زندگی می کنید دارید. حتی اگر بخواهید روند زندگیتان را تغییر دهید، نباید به خاطر آنچه امروز هستید احساس خجالت و شرمندگی کنید. هر کسی می تواند انتخاب کند که چگونه باید زندگی کند و دیگران باید به این انتخاب احترام بگذارند. اگر سبک زندگیتان مطابق با عرف جامعه باشد، اشکالی ندارد، اگر هم سبک زندگیتان مغایر با عرف جامعه باشد، باز هم مشکلی ایجاد نمی شود. همیشه به یاد داشته باشید که این شمایید که انتخاب کننده هستید. به اینکه دیگران درباره شما چه نظری دارند فکر نکنید.

 

 

شهریور : یک تصمیم گیری قاطعانه می تواند در شما انگیزه لازم را برای انجام کارهایتان ایجاد کند. کارهای ناتمامی که باید انجام شوند را کامل کنید و برای انجام کارهای بعدی خود برنامه ریزی کنید. بهتر است فعلا زیاد بر روی انجام دادن کارهایی که بزرگ و مشکل به نظر می رسند اصرار نورزید. شما به احتمال زیاد از پس انجام دادن هر کاری که امروز به عهده دارید بر خواهید آمد و وقتی کارهایتان را به اتمام برسانید احساس خوبی پیدا خواهید کرد. شما قابلیت این را دارید که از هر موقعیتی حداکثر استفاده را ببرید. این را بدانید که فرصت های از دست رفته دیگر بر نخواهند گشت، پس سعی کنید از موقعیت هایی که برایتان ایجاد می شوند استفاده کنید.

 

 

 

مـهـر : آیا تحت تاثیر شرایط کیهانی فعلی احساس ناراحتی و افسردگی می کنید؟ نا امید نباشید، این وضعیت موقت می باشد. سعی کنید کارها را به آرامی و با دقت انجام دهید. بد نیست امروز عصر کمی تفریح داشته باشید و به گردش بروید. می توانید به دیدن دوستانتان بروید و با آنها گپ بزنید و یا برای دیدن یک فیلم به سینما بروید. خودتان را با کارها و تفریح های مختلف سرگرم کنید. ممکن است خودتان متوجه نشوید، ولی با این کار حالتان بهتر خواهد شد. به مرور زمان متوجه خواهید شد که هیچ کدام از ناراحتی هایتان ماندگار نخواهند بود و دیر یا زود همگی برطرف می شوند. پس صبر داشته باشید و با دقت به حل کردن مشکلاتتان بپردازید.

 

 

آبـان : از متفاوت بودن نترسید. شما از آن آدم هایی هستید که کارهایشان را همیشه به یک سبک انجام می دهند و از تغییر خوششان نمی آید. مثلا غذایتان را در وقت معینی می خورید، در وقت معینی می خوابید، مدل لباس هایتان مثل هم است و کار هایتان را به همان طریق انجام می دهید که در گذشته انجام می شده اند. شما بدون اینکه خودتان بدانید، در گودالی افتاده اید که تنها راه بیرون آمدن از آن رها کردن این روال همیشگی و ایجاد تغییرات اساسی در روند زندگیتان است. سعی کنید کارهای همیشگیتان را به طریق جدیدی انجام دهید. مثلا دفعه بعد که به آرایشگاه می روید مدل جدیدی را برای اصلاح موهای خود انتخاب کنید و یا لباس هایی با رنگ های متفاوت بخرید.

 

آذر : امروز کلمات به راحتی روی زبان شما جاری می شوند و هیچ مشکلی در پیدا کردن کلمات مناسب برای بیان احساسات و افکار خود نخواهید داشت. شاید امروز اصرار و پافشاری بیشتری به قانع کردن دیگران و به کرسی نشاندن حرف های خودتان داشته باشید، اما این موضوع در دیگران دافعه ای ایجاد نخواهد کرد و به احتمال زیاد تا حدودی موفق هم خواهید شد. امروز تعداد افرادی که برای مشورت کردن و یا درد دل کردن به سراغتان خواهند آمد خیلی بیشتر از حد انتظارتان خواهد بود. شما یکی از بهترین گزینه های ممکن برای آنها هستید و می توانید حمایت و توجهی که نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهید.

 

 

دی  : اگر امروز کسی حرفی زد و یا نظری داشت که شما با آن مخالف بودید و در پذیرش آن با مشکلی مواجه بودید این موضوع را خیلی صریح به زبان بیاورید و از بیان افکار و احساسات خود هراسی نداشته باشید. فقط مواظب باشید در انتخاب کلمات خود به اندازه ی کافی دقت کنید و حرفی نزنید که باعث دلخوری شود. سعی کنید لحنتان قاطعانه اما محترمانه باشد. امروز انجام دادن هیچ یک از کارهایی که به عهده دارید برای شما کار سختی نخواهد بود. حتی اگر برای مدتی کوتاه احساس کنید که انرژی و انگیزه ی لازم را در اختیار ندارید هم خیلی زود خودتان را جمع و جور خواهید کرد و با انگیزه و اراده ای حتی بیشتر از قبل کارهایتان را تا زمان رسیدن به نتیجه ی مطلوب ادامه خواهید داد.

 

 

بهمن : امروز تعداد افرادی که برای مشورت کردن و یا درد دل کردن به سراغتان خواهند آمد خیلی بیشتر از حد انتظارتان خواهد بود. شما یکی از بهترین گزینه های ممکن برای آنها هستید و می توانید حمایت و توجهی که نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهید. فقط یادتان بشد آنقدر خودتان را درگیر دیگران و مسائل و مشکلاتشان نکنید که خودتان و کار و زندگیتان را فراموش کنید. در یک رابطه ی دوستی واقعی مشکلات باید به اشتراک گذاشته شوند، اما قرار نیست دیگران همه ی بار مشکلاتشان را سر شما خالی کنند و شما مسائل و مشکلاتتان را برای خودتان نگه دارید. اگر بخواهید به همین صورت پیش بروید به زودی دیگر نخواهید توانست به هیچ کس کمک کنید

 

اسفند : امروز در بحث هایی که با دیگران دارید سرسختانه پای حرف ها و نظرات خود بایستید. خوشبختانه شما امروز قدرت زیادی در قانع کردن دیگران دارید و درست می دانید که طرف مقابلتان چه می خواهد بگوید و بحث را به کدام طرف می خواهد پیش ببرد. از این قدرتی که در اختیارتان قرار گرفته است به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. امروز شما سرحال و پرانرژی هستید. این انرژی خود را با آنهایی که به اندازه شما از زندگی راضی نیستند و احساس شادی نمی کنند شریک شوید. شما می توانید با نگرش مثبت خود روی دوستان و خانواده تأثیر بسیار عمیقی داشته باشید. حتی غریبه ها و همسایه هایتان نیز از این انرژی مثبت شما بهره مند خواهند شد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد