فال روزانه – 26 اسفند

دوست عزیز فالوده ای که 26 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

به زودی به سفری لذت بخش و شاید حتی رمانتیک خواهید رفت که می توان بهترین هدیه ای باشد که برای تولدتان دریافت می کنید. بهترین گزینه برای این سفر جاهایی هستند که آب و دریا دارند و به شما اجازه می دهند به دور از نورهای شهر درخشش ستاره ها را ببینید. جنبه مستقل و شجاع وجودتان امسال خود را نشان خواهد داد و شما با جسارت تمام تصمیم خواهید گرفت برای خودتان زندگی کنید و به آنچه که دیگران در موردتان می گویند و انتظاراتی که از شما دارند اهمیتی ندهید. با وجود این که این تغییرات مدت هاست در درون شما آغاز شده بودند، ولی اکنون تصمیم گرفته اید که بر اساس خواسته های خود عمل کنید و مسیر زندگیتان را همان طور که خودتان می خواهید انتخاب کنید. از جسارت و شجاعتی که در حال حاضر در درون خود احساس می کنید استفاده کرده و همان راهی که همیشه خواسته اید را در پیش بگیرید.

 

 

فروردین : با وجود این که آنقدر خوش شانس هستید که حامیانی داشته باشید که با بازخوردی مثبت شما را مورد حمایت و تشویق قرار می دهند، باز هم ممکن است به درستی برخی از تصمیم ها و کارهایی که به تازگی انجام داده اید شک کنید. خوشبختانه با این حال هم حتی در مقابل سختی هایی که برایتان پیش می آیند، خنده از لب هایتان محو نخواهد شد. کنار گذاشتن برنامه ها و نقشه هایی که دارید در این مقطع زمانی اصلا کار عاقلانه ای نیست. موانعی که بین شما و رسیدن به خواسته هایتان قرار گرفته بودند بالاخره دارند کنار می روند. شاید همین امروز تغییرات را در زندگی روزمره تان نبینید ولی خیالتان راحت باشد، اوضاع رو به بهبود است.

 

اردیبهشت : اعتراف کردن به کمبودها و ضعف هایی که دارید در حال حاضر برای شما بسیار راحت است. با وجود آن که نرسیدن به ایده آل های بالایی که دارید می تواند اثراتی منفی روی روحیه شما داشته باشد، ولی نباید خودتان را بیش از اندازه سخت گیرانه مورد قضاوت قرار دهید. این را یادتان باشد که شرایط موجود در اثر اشتباه و یا کم کاری شما به وجود نیامده اند و دلیلی ندارد که خودتان را سرزنش کنید. خانواده و دوستانتان دارند شما را مورد تشویف و حمایت قرار می دهند و این مسئله باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده است. حالا که تردیدهایتان را کنار گذاشته اید از اطمینانی که نسبت به خودتان دارید برای رسیدن به خواسته هایتان نهایت استفاده را ببرید.

 

 

خـرداد : امروز ممکن است برای خودتان تصویری بسیار زیبا از آینده تان ترسیم کنید که هرچند خیلی دلپذیر است اگر خوب به آن نگاه کنید خواهید دید که واقع گرایانه نیست. شرایط موجود ایجاب می کنند که تغییراتی اساسی در برنامه هایتان برای آینده ایجاد کنید. شاید به این نتیجه برسید که فرصت خوبی که داشته اید را از دست داده اید، ولی دارید اشتباه می کنید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و موفقیت چیزی نیست که یک شبه به دست بیاید. مسیر پیشرفت در زندگیتان از کنار افکار و ایده های منطقی و عمل گرایانه می گذرد. انجام دادن وظایف و کارهای روزمره تان در حال حاضر بهترین کاری است که از دستتان بر می آید.

 

 

تـیـر : با وجود این که خودتان ممکن است فکر کنید که همه چیز روبراه خواهد شد و همانطوری که خودتان می خواهید پیش خواهد رفت، ناگهان متوجه خواهید شد که شرایط فعلی در هماهنگی با اهداف دراز مدت شما نیستند. با این حال می خواهید با تلاش و پافشاری راهتان را به سوی مقصدتان باز کنید و موانع را از سر راه بردارید. متاسفانه این استراتژی امروز در مورد شما نتیجه بخش نخواهد بود. به جای این کار منابعی که در دست دارید را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهید تا هم از لحاظ اقتصادی و هم عاطفی پیشرفت کنید. فقط حواستان باشد قربانی مثبت نگری بیش از اندازه خودتان نشوید، به ویژه وقتی پای پول در میان باشد.

 

 

مـرداد : امروز اگر کسی جلوی پیشرفتتان را بگیرد عکس العملی که از روی احساستان نشان می دهید می تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، ولی خودتان هم نمی توانید دلیل این واکنش غیر منطقی و احساساتی خود را درک کنید. سعی کنید هیچ قضاوتی در مورد دیگران و وضعیت موجود نکنید، تا چند روز دیگر به طور کامل متوجه اتفاقات امروز و دلایل آنها خواهید شد. بالاخره شرایط دارد به سوی بهبود پیش می رود و حتی مشکلاتی که در سر راهتان قرار می گیرند را هم می توانید به فرصت تبدیل کنید. این وضعیت به ویژه می تواند رابطه عاطفیتان را نیز تحت تاثیر قرار دهد و مشکلات موجود در رابطه تان بالاخره رو به حل شدن خواهند رفت.

 

 

شهریور : سعی نکنید امروز کارهای انقلابی انجام دهید و تا جای ممکن خودتان را به حفظ شرایط فعلی محدود کنید. بر خلاف آن چه خودتان فکر می کنید اگر محدودیت هایی که شرایط موجود برایتان به وجود آورده اند را بپذیرید احساس آزادی بیشتری خواهید کرد. به جای این که سعی کنید تمام موانع و محدودیت های موجود را از میان بردارید در محدوده امنی که دارید باقی بمانید. حتی اگر باید با چالش دشواری مواجه شوید اعتماد به نفستان را حفظ کرده و به دیگران نشان دهید که تحت فشار هم می توانید عملکردی خوب داشته باشید. حس می کنید بین شما و کسی که دوست دارید فاصله افتاده است، ولی حوصله این که بخواهید برای حل این مشکل کاری کنید را هم ندارید، اشنباه نکنید! همین حالا دست به کار شوید!

 

 

 

مـهـر : با این که به طور کلی آدم منفی نگری نیستید، امروز حتی اگر کارهای مهم و ضروریتان طبق برنامه پیش بروند و تنها مشکلاتی کوچک و جزئی در کارهایتان داشته باشید با دیدی منفی به این مسئله خواهید نگریست. حتی اگر موفقیت دور از دسترس به نظرتان رسید هم اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید. همین مشکلات کوچکی که به چشمتان مانع شما هستند در واقع زمینه ساز پیشرفت شما در آینده می توانند باشند. اگر خوب فکر کنید می بینید که دلایل زیادی برای داشتن نگاهی مثبت به وضعیت فعلیتان دارید. سعی کنید تا جای ممکن سر به سر دیگران نگذارید، حتی اگر این کارتان به نیت کمک کردن به آنها باشد ممکن است با عکس العمل منفی آنها مواجه شوید.

 

 

آبـان : به نظرتان می رسد که تمام ساعات روز هم برای انجام دادن این همه کاری که در برنامه امروزتان دارید کافی نخواهند بود. شاید کمبود های موجود مشکلاتتان را پیچیده تر کرده باشند، ولی مشکل اصلی شما در حال حاضر کمبود اعتماد به نفس است. هر چیزی هم که باعث نگرانیتان شد احساس یأس و نا امیدی نکنید. سختی های موجود نشان دهنده شکست نیستند. اکنون فرصتی فوق العاده است تا با یکجا جمع کردن همه توانتان و نشان دادن بهترین عملکرد ممکن، اراده و پشتکار خودتان را ثابت کنید. به وضعیت روحیتان نیز رسیدگی کرده و هر کاری که برای رسیدن به آرامش روحیتان از دستتان برمی آید برای خودتان انجام دهید.

 

آذر : به نظر می رسد نیروهای پنهانی امروز از شما حمایت می کنند و شما فکر می کنید که شاید امروز روز شانستان باشد، ولی واقعا انگار فرشته های نگهبان شما امروز با تمام وجود دارند از شما حفاظت می کنند و شما را به سوی راه درست پیش می برند. هرچند ذهن منطقی شما احتمال کمک های فرا طبیعی را نمی پذیرد، ولی می توانید به حس درونیتان برای نجات خودتان از یک وضعیت دشوار حساب کنید. نگران چیزهایی که ممکن است طبق خواسته هایتان پیش نروند نباشید و فقط روی هدف خودتان تمرکز کنید. در رابطه عاطفی از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت.

 

 

دی  : تمایل ذاتی شما به عمل کردن بر اساس عقل و منطق به شما کمک خواهد کرد که روی اولویت های اصلیتان تمرکز کنید. حتی اگر مسائل موجود در روابط اجتماعیتان به آن سرعتی که انتظارش را دارید حل نشوند، شما باز هم می توانید با تصمیم های هوشمندانه راه را برای پیشرفت خودتان و بهبود شرایط موجود هموار کنید. تصمیمتان را در رابطه با این که چه می خواهید بکنید گرفته و هر اتفاقی هم که افتاد هدفتان را از نظر دور نکنید. شاید این طور به نظرتان برسد که چیزی را که برایان بسیار ارزشمند است از دست داده اید، ولی باور کنید یا نکنید در نهایت همه چیز به نفع شما تمام خواهد شد. فرصت های تازه ای برایتان ایجاد شده اند، ولی نباید برای دیدن نتیجه آنها عجله کنید.

 

 

بهمن : با وجود آن که ممکن است از جهت کلی پیشرفت کارها و مسیر زندگیتان راضی باشید، به دلیل برخی مسائل ممکن است نتوانسته باشید به بعضی از اهدافتان برسید. شما می دانید که چه می خواهید بکنید ولی در حال حاضر توانایی پرداخت بهای لازم برای آن را ندارید. یکی از افرادی که به شما نزدیک هستند ممکن است با رفتارهای حساب نشده خودش استرس و فشاری که روی شما هست را بیشتر کند. سعی کنید زیاد نسبت به این موضوع واکنش نشان ندهید. اگر کسی از دوستانتان به کمک شما نیاز داشت به سوی او بشتابید و مطمئن باشید که در زمان نیاز او نیز با کمال میل به کمک شما خواهد شتافت.

 

اسفند : با وجود این که در حال حاضر مسائل شغلیتان برای شما اهمیت ویژه ای دارند و فکرتان بیشتر درگیر آنها است، این روزها رفتار فعلی شما در خانه می تواند اثراتی جدی روی هفته های آینده شما داشته باشد. اهداف اصلیتان را در نظر داشته باشید، اگر بیش از اندازه مسئولیت قبول کنید، شرایط ممکن است شما را وادار کنند برخی از هدف هایتان را رها کنید. پیش از آن که خیلی دیر شود با واقع بینی به شرایط نگاه کرده و تغییرات لازم را در برنامه هایتان ایجاد کنید. این نکته را همواره در نظر داشته باشید که تلاش هایی که الان می کنید اثراتی پایدار روی وضعیت زندگی شما خواهند داشت، پس به جای یک جا نشستن و در انتظار معجزه ماندن به سوی آینده تان حرکت کنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد