فال روزانه – 25 مرداد


فال روزانه 25 مرداد
 :
دوست عزیز فالوده ای که 25 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی فعال، پرانرژی و خونگرم هستید و به لذت های دنیوی علاقه ی زیادی دارید! شما در صحبت کردن مهارت بالایی دارید و به واسطه ی مهربانی و آمادگی برای کمک به دیگران خیلی زود برای خودتان دوست های جدید پیدا می کنید، اما خیلی وقت ها هم با لجبازی هایتان دوستانتان را از خود می رانید. امسال برای شما سالی فوق العاده، همراه با منافع مالی، پیشرفت و موفقیت در کارتان و پاداش و تحسین فراوان خواهد بود. برای شروع فعالیت های تجاری جدید و همچنین آغاز شراکت های حرفه ای دوره ی بسیار خوبی را پیش رو دارید و شانستان برای موفقیت در این زمینه ها هیچ وقت به این زیادی نبوده است. احتمال ترفیع رتبه و انتقال به یک محل جدید در زمینه ی کاریتان بسیار زیاد به نظر می رسد. شما می توانید با وساطت در معاملات ملکی پول زیادی را به دست بیاورید و همچنین در سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید نیز شانس زیادی خواهید داشت، اما باید مواظب باشید پولی که به سختی به دست آورده اید را با بی احتیاطی از دست ندهید. آنهایی که تا به حال عشقشان را پیدا نکرده اند امسال به احتمال زیاد نیمه ی گمشده شان را خواهند یافت و آنهایی که عاشق هستند هم شانس زیادی برای رفتن به خانه ی بخت خواهند داشت. در نیمه ی دوم سال سفرهای تفریحی، زیارتی و یا کاری به مقاصد دوردست در برنامه ی شما جای خواهند داشت. شما امسال تمایل و نیاز بیشتری به فعالیت های مذهبی و معنوی احساس می کنید. شهریور، آبان، دی و تیر ماه بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : اگر می خواهید امروز موفق باشید و همه ی کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده اید را با موفقیت به انجام برسانید بهتر است از عجله کردن خودداری کرده و کارها را آهسته و پیوسته پیش ببرید. شاید در طول روز موقعیت های غیر منتظره ای برایتان پیش بیایند، اما شما نباید به آنها اجازه بدهید که از مسیر اصلیتان منحرفتان کنند و برنامه هایتان را به هم بریزند. محکم و با اراده در برابر هر مانعی که می تواند بین شما و اهدافتان فاصله بیندازد بایستید. امروز به نفعتان است که کارها را از همان روش قدیمی و همیشگی انجام دهید و از امتحان کردن روش های جدید و امتحان نشده خودداری کنید. توقعتان را از خودتان کم کنید و به جای کلافگی و ناراحتی به خودتان حق اشتباه کردن بدهید. در مورد کاری که می خواهید شروع کنید بهتر است اول از خودتان بپرسید آیا آمادگی عواقبش را دارید یا نه. شخصی به شما اطمینان کرده و با شما درد و دلی کرده، حواستان را جمع کنید و راز دار باشید.

 

 

اردیبهشت : اگر امروز در گروهی قرار گرفتید که با کارهایی که دیگران انجام می دهند مخالف هستید فکر نکنید که مجبور هستید حتما در این جمع باقی بمانید. احترام دیگران را از راه های دیگر و به روش خودتان به دست بیاورید، نه با انجام کارهایی که با آنها مخالف هستید و با شخصیت شما جور در نمی آیند. اگر شما از خودتان و کارهایتان مطمئن باشید دیگران هم دیر یا زود به شما اعتماد خواهند کرد. اجازه ندهید باورهایتان برای به دست آوردن تأیید دیگران زیر سؤال بروند. اگر بین شما و شخصی که دوست دارید اختلافاتی پیش آمده اند و او برای مدتی شما را از خود رانده است امروز می تواند بهترین فرصت برای به دست آوردن دل او باشد. خوش بینی های اخیرتان ممکن است آنقدر که آرزویش را می کنید ختم به خیر نشود. بهتر است در کار یا روشی که در پیش گرفته اید تجدید نظر کنید و با تامل و تعمق بیشتری به آن بپردازید تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. در روابط عاطفی کاسه داغ تر از آش نشوید و کاری نکنید که توقع جبران داشته باشید.

 

 

خـرداد : امروز هر چقدر که لازم است استراحت کنید. به اندازه ی کافی بخوابید و به سلامت جسم و روح خود توجه بیشتری داشته باشید تا از بیمار شدن در امان باشید. امروز کارهایتان را با سیاست و برنامه ریزی شده پیش ببرید. از انجام کارها به روش های جدید و تجربه ی راه های تازه ای که چیز زیادی درمورد آنها نمی دانید تا جای ممکن خودداری کنید و سعی کنید تا جای ممکن کارها را به همان روش قدیمی شان پیش ببرید. امروز به صورت کاملا غیرمنتظره ای فرصت صحبت کردن و یا حتی دیدار با شخصی که دوستش دارید برای شما فراهم خواهد شد. در بیان احساسات خود جسارت بیشتری داشته باشید. از شخصی که برایتان بسیار عزیز است دلخورید، آشتی کنید روابطتان بیش از این حرف ها ارزش دارد. به یک پیشنهاد کاری یا سرمایه گذاری بهتر است فعلا نه بگویید و کمی بیشتر تحقیق کنید. شما عاشق هستید و دلتان پاک است، صبر و تحمل داشته باشید اوضاع روبه راه و بر وفق مرادتان خواهد شد.

 

 

تـیـر : امروز به هیچ وجه در کارهای دیگران دخالت نکنید. به حریم خصوصی دیگران احترام بگذارید و اجازه بدهید خودشان با مشکلاتشان روبرو شده و کارهایشان را همان طوری که خودشان دلشان می خواهد پیش ببرند. گمان نکنید که برای رسیدن به خواسته تان باید جلب توجه کنید؛ هر کاری که لازم است را انجام دهید و مطمئن باشید پاداش تلاشتان را درست به موقع دریافت خواهید کرد. احتمال اینکه اتفاقت غیرمنتظره در برنامه های امروزتان اختلالاتی را به وجود بیاورند زیاد است، پس خودتان را برای رویارویی با مشکلات احتمالی آماده کرده و تا جای ممکن از قرار گرفتن در موقعیت های مشکوک و مخاطره آمیز دوری کنید. نگرانی های بی موردی ذهن شما را مشغول کرده، با دیدی مثبت به آینده بنگرید و تا برفی نیامده پارو برندارید. انجام کاری ظاهرا مشکل به شما سپرده می شود، شما به خوبی از پس این کار بر می آیید. در مورد نیتتان با دیگران همانطوری رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند.

 

 

مـرداد: امروز کافی است چیزی را بخواهید تا آن را به دست بیاورید، اما اگر آن را واقعاً می خواهید باید محکم و با اعتماد به نفس خواسته تان را بیان کنید. شما نباید منتظر بمانید تا آنچه می خواهید به شما داده شود، بلکه باید خودتان آن را بگیرید و حتی برای گرفتن آن بجنگید. انتظار نداشته باشید دیگران ذهن شما را بخوانند و از خواسته هایتان باخبر شوند، اگر انتظاری از آنها دارید و یا اگر چیزی از آنها میخواهید خیلی بلند و صریح خواسته ی خود را به زبان بیاورید. احتمال اینکه اتفاقات غیر منتظره مشکلاتی جزئی را در مسیر شما قرار دهند زیاد است، اما اگر شما از هدف خود مطمئن باشید خیلی خوب از پس این موانع بی اهمیت برخواهید آمد. از یک موقعیت ظاهرا از دست رفته بهره برداری کنید تا بتوانید از مشکل تازه بوجود آمده عبور کنید. با گفتن حرفی روند کارها برایتان آسانتر خواهد شد. تغییراتی در وضعیت ظاهری محل کار یا زندگی شما بوجود می آید که این تنوع موجب افزایش انگیزه و بالا بردن روحیه تان می شود.

 

 

شهریور : امروز طلوع خورشید را تماشا کنید. به زیبایی های دنیای اطرافتان نگاه کنید و اجازه بدهید که الهام بخش شما باشند. ممکن است یک نفر بخواهد برای شما دردسر بتراشد و سر راهتان سنگ بیندازد، اما شما به خوبی از پس او برخواهید آمد، پس خودتان را آماده کنید و به سادگی از میدان به در نشوید. خوشبختانه شما قلبی سخاوتمند دارید و با خوبی های ذاتی تان دیگران را به سوی خود جذب می کنید. امروز هم این شخصیت مهربان و دوست داشتنی به کارتان خواهد آمد و باعث خواهد شد دیگران با کمال میل به کمک شما بیایند تا بتوانید به راحتی تمام مشکلاتی که امروز سر راهتان قرار می گیرند را پشت سر بگذارید. در مورد نیتتان چاره کار حسادت ورزیدن، غصه خوردن و یا نشستن نیست، باید بلند شوید و همت کنید تا در کارتان پیروز شوید و به آنچه که می خواهید برسید، با غم و غصه هیچ کاری درست نمی شود. دست روی دست گذاشتن جز اتلاف و هدر دادن عمرتان چیزی برایتان به ارمغان نمی آورد.

 

 

 

مـهـر : امروز با دوستی قدیمی که مدتی است از او بیخبر بوده اید تماس بگیرید. او بی صبرانه در انتظار این است که با شما صحبت کند و از وضعیتتان با خبر شود. شاید آخرین بار که همدیگر را دیده و یا با هم صحبت کرده اید یک دلخوری جزئی بین شما پیش آمده باشد، اما چه اشکالی دارد اگر شما پیشقدم شده و با او تماس بگیرید؟! امروز به ندای درونتان اعتماد کنید و بدون آنکه به دیگران اجازه بدهید که گمراهتان کنند همان راهی را در پیش بگیرید که حستان به شما می گوید. وقتتان را با کارهای بیهوده هدر نکنید و چشمتان را به هدفی که دارید بدوزید. اگر لازم دانستید از دیگران کمک بگیرید، اما زمام امور را به دست آنها ندهید. در مورد مسئله ای فکر می کنید حقتان ضایع شده، گرهی که با دست باز می شود با دندان باز نکنید، با یک اعتراض ساده به حقتان خواهید رسید، مشکل را بیخودی بزرگتر و بغرنج تر نکنید. در مورد مسئله ای خانوادگی اجازه ندهید از سادگی تان سو استفاده کنند.

 

 

آبـان : امروز به سراغ درهایی بروید که تا به حال جرأت و جسارت باز کردن آنها را نداشته اید، اما در عین حال مواظب رفتارتان نیز باشید. دنیاهای ناشناخته را کشف کنید و به حس ماجراجویی و کنجکاوی که شما را در بر گرفته است توجه کنید، اما اصول و عقاید خود را زیر پا نگذارید. دیگران را بدون آنکه به آنها یک شانس دوباره داده باشید از زندگیتان خط نزنید. بقیه را مورد قضاوت قرار ندهید و به همه به یک اندازه احترام بگذارید، حتی اگر درک کردن اهداف، خواسته ها و نیازهایشان برای شما دشوار باشد. امروز فرصت بسیار خوبی برای بیان احساستان نسبت به شخصی که دوستش دارید در اختیار شما قرار گرفته است، آن را به راحتی از دست ندهید. برای شخصی در اطرافتان بیش از حد نگرانید، او خودش حواسش از شما جمع تر است، شما کلاه خودتان را بچسبید. از انجام یک معامله احساس رضایت می کنید. مجبور می شوید یک سفر را به تعویق بیندازید. یک نو رسیده با خودش نور و برکت به زندگی تان می آورد. چیزی که دنبالش می گردید پیدا خواهید کرد.

 

 

آذر : امروز بدن شما نیاز شدیدی به آب دارد! منظور فقط نوشیدن آب نیست، پوست شما به آب نیاز دارد! حتی اگر امکان رفتن به دریا، استخر و یا شنا در رودخانه را ندارید حتما حمام کنید. ممکن است به نظرتان مسخره بیاید، اما این کار تأثیر فوق العاده ای روی روح و روان شما نیز خواهد داشت و حالتان را به میزان قابل ملاحظه ای بهتر خواهد کرد. امروز این واقعیت را به خودتان یادآوری کنید که هر چقدر ظاهر و رفتار شما با ذات و درونتان هماهنگی بیشتری داشته باشد شانس بیشتری برای رسیدن به خواسته هایتان خواهید داشت و می توانید افراد و موقعیت هایی که در رسیدن شما به اهدافتان به شما کمک خواهند کرد را به خود جذب کنید. این روزها همه چیز برای شما متفاوت است، این امر نباید شما را بترساند یا نگران کند، روزی تان از جایی که توقع ندارید به دستتان می رسد. در مورد مسئله ای که ذهنتان را مشغول کرده حواستان باشد بحث ها را با هم قاطی نکنید و خودتان را بیهوده در گرداب افکار نیندازید، یک مسئله کمتر بهتر.

 

 

دی : امروز در مسیر پیش رویتان پیچ ها و تغییر جهت های ناگهانی خواهید دید که به احتمال زیاد در ابتدا به نظر شما آزاردهنده هستند و تمرکزی که روی اهدافتان دارید را به هم می زنند، اما اگر به راهتان ادامه بدهید خواهید دید که این تغییر جهت ها و پیچ و تاب های ناگهانی درست همان چیزی هستند که شما به آن نیاز داشته اید تا زودتر به اهداف و خواسته های خود دست پیدا کنید. امروز به هیچ وجه زمان مناسبی برای یک جا نشستن و زیر نظر گرفتن آنچه دارد برایتان اتفاق می افتد نیست. شما باید تکانی به خودتان بدهید و پیش از آنکه دیگران فرصت پیدا کنند برایتان تعیین تکلیف کنند، خودتان تکلیف خودتان را مشخص کنید! در مورد مسئله بوجود آمده در محیط کارتان شاید استرس ها کاملا از بین نرود اما مطمئنا به جواب نزدیکتر می شوید. سعی نکنید به زور از چیزی که به شما مربوط نیست سر در بیاورید. تکیه کردن به یک دوست قدیمی شاید دقیقا همان چیزی باشد که مشاورتان برایتان تجویز می کند.

 

 

بهمن : امروز شما می توانید کارهای زیادی را به انجام برسانید و تا حدود زیادی موفق باشید، اما این به شرطی خواهد بود که تنبلی را کنار گذاشته و خودتان برای زندگیتان تعیین تکلیف کنید. کنترل اوضاع را به دست دیگران نسپارید و اجازه ندهید دیگران به شما بگویند چکار باید بکنید. امروز موج شدیدی از انرژی در بازه های زمانی مختلف به سراغ شما خواهد آمد، این انرژی را هدر ندهید و از آن به نفع خودتان و برنامه هایی که در سر دارید استفاده کنید. اگر رفتاری درست و منطقی داشته باشید می توانید برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را به بهترین نحو ممکن عملی کنید و در پایان روز حس خوبی نسبت به خودتان و عملکردتان داشته باشید. بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها حالا موقع رسیدن به خواسته تان است. راه پیشرفت برای شما باز می شود. بعد از یک تماس تلفنی دست دست و غفلت نکنید. برای رفع مشکلات و غم و ناراحتی شخصی بسیار تلاش می کنید، به هر ترتیب او را تنها نگذارید. در مورد نیتتان فعلا کمی صبر کنید.

 

 

اسفند : امروز حواستان را خوب جمع کنید و به هیچ کس شانس اینکه شما و کارهایتان را زیر سؤال ببرد ندهید. شاید دیگران نسبت به شما و نیتی که دارید تردیدهایی داشته باشند، اما شما می توانید با رفتار درست خودتان را از هر اتهامی مبرا کنید. رفتاری همراه با اعتماد به نفس داشته باشید و به قول هایی که به دیگران داده اید عمل کنید. شما امروز قدرت و انرژی زیادی در اختیار دارید، اما گاهی ناگهان احساس خستگی و بی انگیزگی می کنید، هر گاه دچار چنین حسی شدید به خودتان یک استراحت کوتاه بدهید و سپس کارتان را دوباره با انرژی و انگیزه ادامه بدهید. امروز بحث کردن با عشقتان عواقب خوبی برای شما نخواهد داشت، پس مواظب رفتارتان باشید! این روزها فشار روی شانه هایتان زیاد است، شخصی به شما کمکی خواهد کرد و این فشار کم خواهد شد. در مورد نیتتان شما فکر می کنید همه راه ها را رفته اید، اما از خودتان بپرسید آیا واقعاً اینطور است؟ شنیدن یک حرف ساده از شخصی که برایتان مهم است لبخند روی لبتان می آورد. یک کار یا هنر تازه را شروع می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد