فال روزانه – 25 مرداد

دوست عزیز فالوده ای که 25 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، پرانرژی، فعال، منظم و هدفمند هستید و کارهایتان را طبق برنامه پیش می برید. شما از اینکه مورد احترام دیگران باشید و سبک زندگیتان مورد تحسین دیگران قرار بگیرد لذت می برید و از اینکه دوستان جدیدی پیدا کنید و با افراد معتبر و محترم ارتباط برقرار کنید لذت می برید، با این حال شما لجباز و کینه جو نیز هستید و این اصلا خوب نیست. شماامسال از لحاظ حرفه ای دوران خوبی را پیش رو خواهید داشت و موفقیت های زیادی را به دست خواهید آورد، درآمدتان نیز با پیشرفت حرفه ایتان افزایش قابل توجهی خواهد داشت،با این حال فشار و استرس زیادی که به شما وارد می شود می تواند سلامتی تان را تحت تأثیر قرار دهد. روابط خانوادگیتان خیلی خوب خواهند و با هیچ مشکل خاصی روبرو نخواهید شد. اگر متأهل باشید امسال فرزندانتان باعث افتخار و خوشحالی شما خواهند بود و موفقیت هایشان مایه ی دلگرمی شما خواهد شد. در فصل بهار احتمال ازدواج کردن برای خیلی از مجردها وجود خواهد داشت و بقیه هم حتما عشق را در این فصل تجربه خواهند کرد. ماه های فروردین، تیر،دی و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود و اتفاقات زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت.

 

 

فروردین : امروز شما می توانید در پیش بردن کارها و برنامه هایتان موفق باشید، اما به این شرط که خودتان کنترل زندگیتان را به دست بگیرید. به دیگران اجازه ندهید زمام امور را به دست گرفته و شما را به همان مسیری که خودشان دوست دارند بکشند. انرژیتان امروز در سح یکنواختی نخواهد بود و در بازه های خاصی خیلی پر انرژی هستید و در باقی ساعت ها کمی احساس خستگی و بی حوصلگی می کنید، از وقت هایی که انرژیتان بالاست به درستی استفاده کنید تا بتوانید تعادل را در کارهایتان حفظ کنید. در هر صورت فراموش نکنید که تحت هیچ شرایطی نباید تسلیم شوید. در اشتراک گذاشتن نقشه ها و احساسات خود با دوستانتان احتیاط بیشتری از خودتان نشان دهید.

 

اردیبهشت : امروز شما می توانید در پیش بردن کارها و برنامه هایتان موفق باشید، اما به این شرط که خودتان کنترل زندگیتان را به دست بگیرید. به دیگران اجازه ندهید زمام امور را به دست گرفته و شما را به همان مسیری که خودشان دوست دارند بکشند. انرژیتان امروز در سح یکنواختی نخواهد بود و در بازه های خاصی خیلی پر انرژی هستید و در باقی ساعت ها کمی احساس خستگی و بی حوصلگی می کنید، از وقت هایی که انرژیتان بالاست به درستی استفاده کنید تا بتوانید تعادل را در کارهایتان حفظ کنید. در هر صورت فراموش نکنید که تحت هیچ شرایطی نباید تسلیم شوید. در اشتراک گذاشتن نقشه ها و احساسات خود با دوستانتان احتیاط بیشتری از خودتان نشان دهید.

 

 

خـرداد : امروز دیگران خیلی راحت نسبت به شما و نیت هایتان دچار شک و تردید می شوند، پس سعی کنید هر طوری که شده است به دیگران دلیلی ندهید که به شما شک کنند. اجازه دهید اعتماد به نفستان در رفتارتان بروز پیدا کند و به وعده هایی که داده اید عمل کنید. شما انرژی مضاعفی در اختیار دارید، این انرژی را در انجام کارهایتان مورد استفاده قرار دهید تا کارهایی که معمولا برایتان خسته کننده هستند خیلی خوب و به راحتی پیش بروند. از فرصت هایی که برای بهتر کردن دنیای اطرافتان دارید استفاده کنید. مهم نیست قدم هایی که برمی دارید کوچک هستند یا بزرگ، آنچه اهمیت دارد این است که فراموش نکنیم همه ما نسبت به جهان اطرافمان مسئول هستیم.

 

 

تـیـر : امروز با یکی از دوستان خود که برای مدتی از او بیخبر بوده اید تماس بگیرید. او دلتنگ شماست و دلش می خواهد از شما باخبر شود، او را با تماس خود خوشحال کنید. تمام مدت چشم خود را به هدفتان بدوزید و به دیگران هم اجازه ندهید که شما را از مسیر اصلیتان منحرف کنند. بی آن که هیچ وقتی تلف کنید به سمت مقصد اصلی خود پیش بروید. درست است که دیگران هم در پیش بردن برنامه هایتان نقش مهمی دارند، اما نباید بتوانند راه شما را طبق خواسته ی خود تغییر دهند. سعی نکنید جوری رفتار کنید که انگار برای همه چیز برنامه ریزی کرده اید و برای هر موقعیتی که پیش می آید از قبل راه حلی آماده کرده اید. هیچ کدام از ما کامل نیستیم، پس خطاهایتان را بپذیرید.

 

 

مـرداد : امروز فرشته ای که روی شانه ی راستتان نشسته است با شیطانی که روی شانه ی چپتان نشسته درگیری سختی خواهند داشت. شما از درون خوب می دانید که چه کاری درست است و چه باید بکنید، اما نیرویی وسوسه کننده از درون شما را به انجام کاری که خودتان دوست دارید دعوت می کند. هر چقدر هم چیزی که به واسطه ی صداقت و درستی از دست می دهید برایتان عزیز و مهم باشد به نفعتان است که صداقت را پیشه کنید. به ندای وجدانتان گوش کنید و کاری که درست است را انجام دهد. امروز سعی کنید طلوع یا غروب خورشید را تماشا کنید و از زیبایی های دنیای اطرافتان لذت ببرید و به خودتان یادآوری کنید که زندگی هنوز زیباست

 

 

شهریور : قدرت ذهن شما و توانایی بالایی که در حفظ نظم و برنامه ریزی در راه رسیدن به اهدافتان دارید واقعا تحسین برانگیز هستند. امروز دیگران نسبت به این توانایی های شما و تلاش فوق العاده ای که از خودتان نشان می دهید دقت و توجه بیشتری دارند و شما را تحسین می کنند. از آنجایی که شما از منطق و ثبات شخصیتی بالایی برخوردار هستید ممکن است امروز یک نفر از شما بخواهد به او در انجام پروژه ی دشواری که در دست انجام دارد و یا حل کردن مشکلات عاطفی اش کمک کنید. شما معمولا ترجیح می دهید خودتان را درگیر مسائل شخصی دیگران نکنید، اما نباید توانایی ها و استعدادی که در این زمینه دارید را دست کم بگیرید.

 

 

 

مـهـر : امروز شما احساس می کنید کسی یا چیزی به کمک شما آمده و تمام موانع و مشکلات ریز و درشت را از سر راهتان برداشته است تا شما بتوانید خیلی راحت تر از همیشه کارهایتان را پیش ببرید. ناگهان همه چیز به طور غیر منتظره ای در همان مسیری که شما دلتان می خواسته قرار گرفته است. اگر می خواهید این موفقیت و این آسودگی ادامه پیدا کند باید کمی وقت صرف کنید و ببینید چه چیزی باعث شده است که اوضاع به این حالت دربیاید. به افکارتان نظم بدهید و در استفاده از قدرت و انرژی خود دقت بیشتری داشته باشید و آن را برای چیزهای بیهوده هدر ندهید. با به کار گرفتن این سیاست تغییرات بزرگی را در زندگی خود خواهید دید

 

 

آبـان : شما باید به افکار خود سر و سامان بدهید. این که اندکی خیال پردازی کنید خیلی خوب است، اما نمی شود همیشه روند پیش رفتن کارهایتان را با خیال و رویاهایی که در سر دارید مقایسه کنید. ایده هایی که شما در سر دارید بیش از اندازه انتزاعی هستند و عملی کردن آنها می تواند غیر ممکن باشد! حساسیت شما به خواسته ها و نیازهای دیگران یک ویژگی بسیار ارزشمند است، ولی همین ویژگی امروز می تواند منبع خشمی عمیق و ریشه دار در وجود شما باشد. با دیدن این همه مشکلی که در دنیای اطرافتان وجود دارد و سختی هایی که نزدیکانتان دارند تحمل می کنند ممکن است کنترل خشم و احساسات خود را کمی از دست بدهید.

 

آذر : امرزو دیگر جانتان به لبتان رسیده است و یک ضربه کافی است تا مانند یک آتشفشان منفجر شده و همه جا را به آتش بکشید. اما باید یادتان باشد که این کار تنها مشکلی دیگر به مشکلات شما اضافه خواهد کرد. راز غلبه به این وضعیت این است که به جای جنگیدن با وضع موجود سعی کنید راه تازه ای برای خودتان بسازید. به نظر می رسد که امروز نظر شما با همه فرق می کند، ولی خودتان ته قلبتان می دانید که حق با شماست! متاسفانه طرف مقابلتان هم آنقدر از موضعی که گرفته مطمئن است که به نظر می رسد دیگر جایی برای پیدا کردن یک راه حل مشترک باقی نمی ماند. با این حال اگر سعی کنید ریشه این اختلاف نظر را پیدا کنید هر چقدر هم که مشکلتان در نگاه اول بزرگ به نظر برسد قابل حل خواهد بود.

 

 

دی  : شما آنقدر راه ها و مسیرهای مختلفی برای آینده ی خود در سر دارید که نمی دانید کدام یک برای شما از همه بهتر خواهد بود. داشتن گزینه های مختلف خیلی خوب است، اما به این شرط که باعث بلاتکلیفی شما نشود و جلوی تصمیم گیری شما را نگیرد. شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است به جای به کار گرفتن منطق خود به آنچه ندای درونتان به شما می گوید گوش کنید. شاید نداشتن اطلاعات کافی کمی گیج کننده باشد، اما بهتر است به جای اینکه بر اساس احساستان تصمیم بگیرید به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن بهترین تصمیم ممکن باشید. بعد از آن می توانید تا حدودی به ندای قلبتان هم گوش کنید.

 

 

بهمن : امروز شما به فکر به دست آوردن موفقیت هستید و می دانید که باید برای به دست آوردن آن با چالش هایی روبرو شوید و نقشه هایی حساب شده بکشید تا آینده ی خود را تضمین کنید. اما به خاطر شرایط موجود ممکن است نتوانید مرز بین احتمالات و واقعیت را به درستی تشخیص دهید. سعی کنید نگرشی منطقی تر داشته باشید و فکر نکنید که همه چیز دقیقا بر اساس همان چیزی که شما انتظار دارید پیش خواهد رفت. توانایی های خود را با نشان دادن بهترین عملکرد ممکن در برابر هر موقعیتی که زندگی سر راهتان قرار می دهد به همه ثابت کنید. خوشبختانه شما در حال حاضر می توانید توانایی هایتان را به نمایش گذاشته و دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.

 

اسفند : امروز شما با انگیزه ای بیشتر از قبل مصمم هستید که در برابر ترس هایتان بایستید و آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد را بیان کنید. با این حال شما خوب می دانید که دیگران لزوما با نظرهایتان موافقت نخواهند کرد. در واقع شما خودتان را برای چنین شرایطی آماده کرده اید و حاضرید در صورت لزوم با دیگران در مورد آن بحث کنید. خوشبختانه اعتماد به نفس شما در شرایط کیهانی موجود افزایش پیدا کرده است و امیدوار هستید که همه چیز طبق خواسته ی خودتان پیش برود. اگر در رابطه با مسائل عاطفی و عشقی حس کردید که انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته اند تعجب زده نشوید. احساسات خود را بپذیرید و خیلی روی جزئیات زوم نکنید و به تجزیه و تحلیل آنها نپردازید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد