فال روزانه – 23 مهر


فال روزانه 23 مهر
:

دوست عزیز فالوده ای که 23 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

تاکنون باب میل دیگران زندگی کرده‌ اید، اما امسال زمان آن فرا رسیده که سکان زندگی را در دست بگیرید و باب میل دل‌ خودتان زندگی کنید. در سال پیش‌ رو فرصت‌ های زیادی برای شما فراهم می‌ شود تا رویاهایتان را دنبال کنید. در نتیجه در کنار اینکه کارهای روزانه خود را انجام می‌‌دهید، از هر فرصتی برای پرداختن به کارهای مورد علاقه‌تان بهره بگیرید. ماهی که پیش‌ روی شما است درهای جدیدی برای کارهای تازه باز خواهد شد و بهتر است فرصت‌ طلب باشید و موقعیت‌ ها را نادیده نگیرید. نظم‌ و‌ انضباط کلید موفقیت شما است و تا جایی که می‌توانید زمان‌بندی دقیق انجام کارها را رعایت کنید. در ماه بهمن و اسفند تلاش شما به اوج می‌نشیند و تا می‌توانید در این‌ ماه‌‌ها در کارهای خود خلاقیت به‌خرج دهید. در تیر ماه سال آینده فرصتی پیش می‌آید تا دانش خود را به دیگران منتقل کنید، از آنجایی که زکات علم، نشر آن است این فرصت را نادیده نگیرید. مسافرتی سرشار از خوشی و شادی در مرداد و شهریور سال آینده انتظار شما را می‌کشد و فرصت‌های زیادی برای دوستی‌ها و رفاقت‌های جدید در پیش‌رو دارید. امسال سال شما است و و با شناخت فرصت‌ها، حتی خاک را می‌توانید به طلا تبدیل کنید.

 

 

فروردین : اختلاف نظری که به ظاهر بر سر مسائل مادی است به احتمال زیاد در واقع از مسئله ی دیگری ریشه می گیرد. شاید امروز با بروز مشکلات مالی بحث به اینا کشیده شده باشد، اما در واقع این تنش به احتمال زیاد از اختلاف نظرهای ریشه ای به وجود آمده است. به جای تمرکز بر روی تفاوت ها و اختلاف ها سعی کنید نقاط مشترکی بین خودتان و طرف مقابلتان پیدا کنید. لازم نیست که حتما هر دو طرف بر سر همه چیز اتفاق نظر داشته باشند، همین که هر دو مقصد و هدف مشترکی داشته باشید کافی است. امروز خواهر و یا مادرتان به دیدن شما خواهد آمد، شاید زیاد حالش خوب نباشد، سعی کنید او را دلداری بدهید و باعث آرامشش شوید. با شخصی بحثی طولانی خواهید داشت سعی کنید تا حد امکان او را قانع و همراه کنید وگرنه تلاشهایتان به هدر می رود. در مورد مساله ای اگر جواب شما منفی است این نه را همین امروز بگویید تا هم خودتان و هم دیگران را از بلاتکلیفی دربیاورید. از لحظه های زندگی‌تان استفاده کنید، شما فقط یکبار به دنیا می آیید. وقت هدر نکنید.


 

اردیبهشت : معمولا این شما هستید که با حرف ها و کارهای عجیب و غریب و غیر منتظره ی خود همه را شگفت زده می کنید، اما امروز این جریان برعکس شده است و یکی از دوستانتان که معمولا آدمی آرام و خیلی منطقی است امروز چنان حرف های عجیبی می زند که شما را غافلگیر خواهد کرد. شما به احتمال زیاد نمی توانید گفته های او را به خوبی درک کنید، پس از او بخواهید اگر واقعا دلیل محکمی پشت حرف هایش نهفته است آن را با شما در میان بگذارد. شاید دلیل و منطق محکمی پشت حرف هایش نهفته باشد. امروز در چنان ترافیکی گیر خواهید کرد که مدت هاست تجربه نکرده بودید، خونسردی خودتان را حفظ کنید و با گوش دادن به یک موسیقی ملایم سر خودتان را گرم کنید. جا به جایی مکانی خواهید داشت از حالا به فکر اسباب کشی باشید به جای خوبی خواهید رفت. ازدواجی در خانواده پیش می آید. در مورد مسئله ای سعی کنید فرد مورد علاقه‌تان را کلافه نکنید دست از وسواس بردارید تا او هم بتواند راحتتر با شما برخورد کند. برای رسیدن به نیتی که در ذهن دارید فعلا باید دست نگه دارید.

 

 

خـرداد : امروز یک تغییر جهت ناگهانی در محل کارتان ممکن است باعث تعجب شما شود و در ابتدا نتوانید به راحتی سیستم خود را با این تغییرات هماهنگ کنید. اما به محض این که به پتانسیل و فرصت هایی که در این روند جدید نهفته است پی ببرید به سرعت خودتان را با آن تطبیق خواهید داد. شاید هم یک اتفاق دیگر که انتظارش را نداشته اید پیش بیاید و در همین حد شما را شگفت زده کند. در هر صورت شما باید سعی کنید تغییراتی که پیش می آیند را پذیرا باشید، به ویژه اگر این تغییرات از کنترل شما خارج هستند. شما کلا آدم رمانتیکی هستید، اما امروز این احساسات عاشقانه در وجودتان بیشتر از هر روز دیگری هستند، با سخاوت احساستان را به عشقتان هدیه کنید. روز به روز قدرت خلاقیت شما بیشتر می شود. به خودتان شک نکنید اما برای رسیدن به نیتی که در سر دارید هنوز باید راهی طولانی بپیمایید. نگذارید شهرت شما را از راه درست دور کند. اوقات لذت بخش و خوشی برایتان بوجود خواهد آمد. عشق برایتان مهمترین چیز در زندگی‌تان می شود از آن واهمه نداشته باشید.

 

 

تـیـر : شما امروز کمی عصبی و بیقرار هستید و به اوضاع زندگیتان معترض هستید و از وضعیت فعلی خود شکایت دارید. شاید بخش عمده ی صبحتان را با فکر کردن به راهی برای فرار از این وضعیت و رویاپردازی بگذرانید. ممکن است در این حین ناگهان ایده ای خیلی جالب و در عین حال عملی به سرتان بزند. سعی کنید چند روزی به این ایده ی خود فکر کرده و جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید، شاید بهاین نتیجه برید که می خواهید واقعا آن را عملی کنید. سرکوب کردن احساساتی که نسبت به یک نفر دارید واقعا دلسرد کننده خواهد بود، به موج احساسات خود اجازه بدهید جریان پیدا کند و مطمئن باشید هر مانعی از سر راهتان برخواهد خواست. شخصی خوش گذران سر راهتان قرار می گیرد، چشم‌هایتان را باز کنید و خود را آلوده اون نسازید، هیچ چیز تا زمانی که شما اجازه ندهید ترسناک نیست. سوالی از شما می شود طفره نروید و جواب مشخصی بدهید تا شک و شبهه‌ها بر طرف شود، خودتان را بی دلیل درگیر بازی که قواعدش را بلد نیستید نکنید.

 

 

مـرداد : امروز شما می خواهید با صحبت کردن در رابطه با یک موضوع مهم هر گونه ابهامی را بر طرف کنید، اما یک نفر انگار که نخواهد شما صحبت هایتان را کامل کنید مدام به میان حرفتان می پرد و نمی گذارد ذهنتان را روی آنچه می خواهید بگویید متمرکز کنید. اجازه ندهید این موضوع باعث انصراف شما از ادامه ی این صحبت شود،؛ این شاید آزمونی است برای این که ثابت کنید می توانید به ترس های قدیمیتان و موانعی که در برابرتان قرار می گیرند غلبه کنید. امروز شما کمی عصبی تر از همیشه هستید و هر لحظه ممکن است خشمتان را سر اولین کسی که دم دستتان باشد خالی کنید. سعی کنید خشمتان را از راه های سالم تری مثل پیاده روی و ورزش تخلیه کنید. شما بیشتر تمایل دارید تا به کس دیگری اتکا کنید هیچ گاه مستقل بودن را تجربه نکرده‌اید، بهتر است تغییر رویه بدهید چون ممکن است روزی آن تکیه گاه دیگر وجود نداشته باشد شما باید بتوانید روی پاهای خودتان بایستید. گذشته شخصی برای شما آشکار می شود، محرم بمانید و حرمت را نگه دارید. در همیشه بر روی یک پاشنه نمی چرخد.

 

 

شهریور : آیا باید کاری را انجام می داده اید که به دلایل مختلفی که از کنترل شما خارج بوده اند به تعویق افتاده است؟ خودتان را سرزنش نکنید و زیاد ناراحت نشوید. شما هیچ اشتباهی نکرده اید و هیچ کاری هم در این رابطه از دستتان برنمی آید. سعی کنید سر خودتان را با انجام کار دیگری گرم کنید تا با فکر کردن زیاد از حد به این قضیه خودتان را دیوانه نکنید. حتما دست سرنوشت اینطور رقم زده بوده است که این کار امروز انجام نشود. امروز شاید با برخی از اطرافیانتان اختلاف نظرهایی بر سر مسائل مختلف داشته باشید و ایده های مبهم آنها شما را قانع نکنند. زیاد سر خودتان را به خاطر این بحث های نه چندان پر اهمیت به درد نیاورید. موسیقی برای تغییر روحیه و حالتان بسیار خوب است. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است، فقط به خاطر حرف دیگران عجول و شتاب زده تصمیم نگیرید، نه تنها برازنده شما نیست بلکه شما را به بازی خطرناکی می کشد که نهایتا منجر به از دست رفتن دوستی‌تان می شود وارد بحثی شده‌اید که اتفاقا برای شما پایان خوشی دارد.

 

 

 

مـهـر : شما متوجه این هستید که طی چند سال گذشته هم خودتان و هم مسیر زندگیتان در حال تغییر هستید. این موج تغییرات همیشه هم برای شما ساده نبوده است و گاهی مجبور بوده اید با بخش هایی از وجود و زندگی خود که برایتان عزیز بوده است خداحافظی کنید. امروز خاطرات تلخ این روزها به سراغتان آمده اند، اما شما نباید اجازه بدهید این موضوع شما را اسیر خود کند. سر خودتان را با کارهایی مانند ورزش، خرید و تمیز کردن خانه گرم کنید. امروز این طور به نظر می رسد که یک نفر از اطرافیانتان از روی عمد قصد دارد اعصاب شما را به هم بریزد. خوشبختانه شما می توانید خونسردی خودتان را حفظ کنید و تسلیم این رفتارهای او نشوید. کمی راه و روشِ خود را تغییر بدهید تا دیگران هم بتوانند شما را بهتر و بیشتر درک کنند؛ همه با شما دشمنی ندارند. به نصایح و گفته های دیگران درباره‌ی خود بیندیشید و به نکته های مثبت عمل کنید. منتظر میهمانی باشید که در زندگی‌تان تاثیر بسزایی خواهد داشت. وقت خود را صرف افکار غیرعملی نکنید؛ واقع بین باشید تا اوضاع روبه راه شود.

 

 

آبـان : امروز در کلاس درس، سخنرانی و یا یک جلسه ی به ظاهر مهم کاری شنیده هایتان خیلی بی اهمیت تر از آن چیزی خواهند بود که انتظارش را داشته اید و اطلاعات چندان مفیدی را برای شما به همراه نخواهند داشت. با این حال تا می توانید به شنیده هایتان دقت کنید شاید ایده های خوبی در گفته های این شخص پیدا کنید. امروز یکی از دوستان و اطرافیان و یا شاید حتی کسی که دوست دارید رفتاری از خودش نشان می دهید که اصلا برای شما آشنا نیست. شاید فکر کنید این رفتار او به خاطر مشکلی است که با شما دارد اما ترجیح می دهد در مورد آن صحبت نکند. تا از جزئیات با خبر نشده اید به قضاوت در مورد این موضوع روی نیاورید. در رفتارتان اندازه نگهدارید این قدر لطف نکنید که متوقع بشوید! اگر قصد تغییر شغل دارید حالا بهترین زمان فرا رسیده است. بهتر است از حرف زدن کم کنید و به عمل بیافزایید. حرمت شخصی را که از شما بزرگتر است نگهدارید مبادا آنچه به ذهنتان می رسد به زبان بیارید، بهتر است در صورت شروع بحث مکان را ترک کنید.

 

 

آذر : شب گذشته خواب چندان راحتی نداشته اید و بارها با دیدن خواب های آشفته بیدار شده اید و امروز هم فکرتان مشغول کابوس های شب گذشته تان است. این خواب های بد در واقع از ضمیر ناخودآ’اه شما ریشه می گیرند و منعکس کننده ترس ها، نگرانی ها و آشفتگی های ذهنیتان هستند. فکر کردن به نشانه هایی که در خوابتان دیده اید می تواند خیلی چیزها در مورد خودتان و افکارتان را برای شما روشن کند. امروز برای یکی از دوستانتان مشکلی پیش آمده است و شاید شما مجبور شوید برای کمک کردن به او به طور ناگهانی برنامه های خود را تغییر داده و یا بخش هایی از برنامه تان را کنسل کنید. دوستتان قطعا به خاطر این کار شما خیلی ممنون و سپاسگزار خواهد بود. این روزها در برابر یک معمای غیر قابل حل گیر کرده‌اید بهتر است اندکی از موضوع فاصله بگیرید، به این ترتیب واقعیت‌ها را بهتر می بینید. طبیعت در راه رسیدن به حقیقت می تواند یاری‌تان کند گاهی در طبیعت قدم بزنید و وقت خود را با گیاهان بگذرانید. به جای نگرانی خلاق باشید و به راه‌های نرفته فکر کنید.

 

 

دی  : امروز شریک کاریتان و یا شخصی که دوست دارید به خاطر بیماری و یا مشکل یکی از اعضای خانواده اش ناراحت و نگران است. سعی کنید با او ابراز همدردی کنید و در کنارش باشید، اما انتظار نداشته باشید که او به خاطر این کار از شما قدردانی و تشکر کند. اگر این شخص شریکتان باشد شما مجبور خواهید بود این هفته بار بیشتری را به دوش بکشید تا او بتواند به مشکلات و مسائل شخصی اش رسیدگی کند، اما خوب این را هم در نظر داشته باشید که این موقعیت ها برای هر کسی پیش می آیند و او هم روزی این خوبی شما را جبران خواهد کرد. خوشبختانه شما امروز این توانایی را دارید که با وجود تمامی مشکلات و مسائل اطرافتان ذهنتان را روی کارهایتان متمرکز کنید. اگر شده حتی برای اولین بار خودتان را تکرار نکنید، راجع به حرفی که به شما زده می‌شود بیشتر فکر کنید، پیش از امضای قراردادی مراقب باشید که همه نکات ریز و درشت متن را بخوانید تا فردا پشیمان نشوید، با کسی که درباره تصمیمتان از شما انتقاد می‌کند بهتر رفتار کنید، موضوعی را باید پیگیری می‌کردید که با سهل‌انگاری عقب انداختید.

 

 

بهمن : شما امروز تصمیم گرفته اید که خانه را حسابی تمیز و مرتب کنید. شاید حتی به مغازه بروید و هر چقدر مواد شوینده و ضد عفونی کننده دم دستتان می آید بخرید. شما مصمم هستید که همه جای خانه را برق بیندازید، اما باید مواظب باشید خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید و با با استفاده ی بیش از حد مواد شیمیایی به سلامتی خود آسیبی وارد نکنید. کارهایی که واجب تر هستند را انجام دهید و کارهای غیر ضروری را برای بعد بگذارید. اگه فرزندی دارید که کمی اهل شیطنت است این امکان وجود دارد که کمی با او درگیری داشته باشید و حتی تصمیم به تنبیه کردن او بگیرید، مواظب باشید زیاده روی نکنید. دوست خود را با یک لغزش از کوه اعتماد پرتاب نکنید، یادتان باشد شما هم گاهی ناخواسته در حق دیگران اشتباهاتی کرده‌اید هرقدر کمتر سخت بگیرید دنیا هم به شما کمتر سخت می گیرد. خریدتان را همین هفته انجام بدهید. برای جواب دادن به شخصی بهتر است عجله نکنید، هنوز حرف‌هایی است که شما لازم است آنها را بشنوید.

 

 

اسفند : امروز ایده ها و حرف های عجیب و غریب دوستانتان به نظر شما خیلی جذاب می آیند، انگار این ایده ها هر چقدر غیر عادی تر باشند شما را بیشتر به خود جذب خواهند کرد. خوشبختانه هنوز کمی از منطقتان سر جایش است و می دانید که نباید بدون تحقیق و داشتن اطلاعات کافی این حرف ها را بپذیرید. خوشبختانه این فکرها عقلتان را سر جایش خواهند آورد. اگر می خواهید که عشقتان شما را همانقدر که دلتان می خواهد دوست داشته باشد، شما هم باید در مقابل نسبت به نیازهای او حساس باشید و عشق و احساسات خود را بی هیچ چشم داشتی نثار او کنید. حتما شما هم روش های خاص خودتان را برای انجام این کار دارید. دیگران تمایل دارند در انجام کار های که می کنید سهمی داشته باشند، می‌توانید از ایده های آنها برای بهتر شدن کار کمک بگیرید، در کار گروهی درصد موفقیت شما بیشتر است. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید حالا فرصت مناسبی است آنچه را که نیاز دارید بکار بگیرید و امیدوار باشید، شما اگر شک داشته باشید کارها درست پیش نمی رود.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد