فال روزانه – 22 فروردین

دوست عزیز فالوده ای که 22 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال به همان نسبت که دوستان خوب زیادی پیدا خواهید کرد، برخی از دوستان تان را هم از دست می دهید. شما فرد مهربان و دوست داشتنی هستید اما گاهی خودخواهی تان باعث می شود که دیگران از شما دور شوند. اگر نمی خواهید دوستان تان را از دست بدهید، کمی از این خصلت تان بکاهید. در ماه تیر توجه بیشتری به علاقمندی های خود کنید. به دنبال کارهایی که به شما انرژی و انگیزه می دهد، باشید. زمان در این سال برایتان اهمیت ویژه ای دارد، به همین دلیل آن را به سادگی از دست ندهید. در ماه شهریور فرصت یک سفر برایتان فراهم می شود. در این سفر تجربه هایی کسب خواهید کرد که تاثیرات زیادی در زندگی تان خواهد گذاشت. شاید فکر کنید که برای یادگیری مهارت های جدید دیر است، اما اشتباه می کنید. شما می توانید با شرکت در کلاس های مختلف، پیشرفت قابل ملاحظه ای به زندگی تان دهید. سال پیش رویتان پر از لحظات عاشقانه و آرامش خواهد بود، از آن نهایت لذت را ببرید.

 

 

فروردین : امروز پر از انرژی هستید و دوست دارید که این انرژی تان را به گونه ای تخلیه کنید اما مسئولیت هایی که بر دوش تان است این اجازه را به شما نمی دهد. اما طعمه مشغله های کاری تان نشوید و هر طور شده راهی برای کم کردن هیجان تان پیدا کنید. در غیر این صورت در انتهای شب عصبی و بی حوصله خواهید بود. اگر می خواهید در رابطه عاطفی تان موفق باشید، باید خودتان را درگیر برخی از مسایل نکنید. به حاشیه رفتن تنها دلخوری میان تان بوجود می آورد. گذشت کلید موفقیت شما در چنین روزی خواهد بود.

 

اردیبهشت : امروز انرژی همیشگی را ندارید، از این رو از ارتباط برقرار کردن با دیگران نیز گریزانید. حتی حوصله در خانه ماندن و تلویزیون تماشا کردن را هم ندارید. بهترین راه برای از بین بردن این حس، انجام کاری متفاوت است. یک فیلم یا کتاب جدید، گشت و گذار در مکانی که تا به حال ندیده اید یا حتی فعالیت هایی که همیشه برایتان دور از دسترس بوده، می تواند حال شما را به بهترین شکل ممکن بسازد. اگر باید در مورد موضوعی تصمیم بگیرید، آن را به روز دیگری موکول کنید زیرا تمرکز بیشتری نسبت به این روز خواهید داشت.

 

 

خـرداد : احتمالا دوستان تان امروز با شما تماس می گیرند و از شما می خواهند که با آنها به بیرون از منزل بروید اما خیلی حوصله این کار را ندارید. البته جدا از حوصله، شرایط مالی تان نیز کمی بهم ریخته و ترجیح می دهید که تا ثبات آن ولخرجی را کنار بگذارید. پس بهتر است به جای آن، یکی از دوستان تان را به خانه خود دعوت کنید تا از تنهایی درآیید. اگر به فکر تغییری در رابطه عاطفی تان هستید، همین امروز وقت عمل است.

 

 

تـیـر : امروز یکی از اطرافیان شما حال خوشی ندارد. در این شرایط کاری از دست شما نیز بر نمی آید. اگر چه نسبت به او احساس مسئولیت می کنید اما بهتر است که تنهایش بگذارید. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا کار مثبتی را در مورد رابطه عاطفی تان انجام دهید. شاید فکر کنید که هنوز هم زمان این اتفاق نیافتاده و همه چیز آرام است، اما پس از اعمال آنچه در سر دارید، خواهید دید که چگونه همه چیز به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد.

 

 

مـرداد : قراری داشته اید که امروز کنسل می شود. از آنجا که وقت تان را خالی کرده بودید، حس سرگردانی دارید و نمی دانید که آن زمان را چگونه پر کنید. اگر نتوانستید به کارهای عقب مانده تان سامان دهید، بهترین فرصت برای تماس یا دیدار دوستان تان است. زندگی عاطفی شما احتیاج به یک ریکاوری دارد. احتیاجی نیست که حتما کار بزرگی را برای شریک زندگی تان انجام دهید، شما حتی می توانید با صحبت هایتان دل او را به دست آورده و به رابطه تان هیجانی دوباره دهید.

 

 

شهریور : از نظر شغلی و مالی در شرایط مناسبی به سر نمی برید، و همین موضوع شما را نگران کرده است. اما بدانید که این شرایط موقتی ست و به زودی مشکل شما نیز خود به خود حل خواهد شد. امروز بیش از همیشه با خودتان مهربان باشید. به رستوران مورد علاقه تان بروید، برای خودتان هدیه بخرید و عصر را در کنار فردی که دوستش دارید بگذرانید. زمان حال بزرگ ترین دارایی شماست، پس آن را ساده از دست ندهید. اگر می خواهید به رابطه عاطفی خود تغییراتی دهید، از تغییرات کوچک بپرهیزید و کمی عمیق تر به مسائل نگاه کنید.

 

 

 

مـهـر : دوست دارید که امروز را به تنهایی در اتاق تان بگذرانید. دوست ندارید هیچکس مزاحم تان شود، حتی افرادی که به شما نزدیک اند. اما نگران این حالتان نباشید، همه ما گاهی به این تنهایی نیاز داریم. پس از این فرصت نهایت لذت را ببرید. رابطه عاطفی گذشته تان این روزها ذهن تان را درگیر کرده است. مدام به این فکر می کنید که چرا این اتفاق برایتان افتاده، بهتر است که دست از سرزنش خود بردارید. به جای آن از گذشته درس بگیرید و به سمت جلو حرکت کنید.

 

 

آبـان : امروز یکی از آن روزهایی ست که حوصله کار کردن ندارید. مدام به دنبال فرصتی برای فرار از کارهایتان هستید. در این شرایط از تلفن صحبت کردن نیز بپرهیزید زیرا می تواند مکالمه شما را به سمت بدی پیش ببرد. نگران نباشید، با یک روز کار نکردن شما دنیا به آخر نمی رسد. از همین حالا برای یک پیاده روی شبانه برنامه ریزی کنید. در انتهای روز یکی از دوستان تان را می بینید که انرژی مثبت زیادی را به شما منتقل می کند. با این افراد ارتباط بیشتری داشته باشید..

 

آذر : امروز روز خوبی برای تست کردن شانس تان نیست. پس از خرید بلیط های بخت آزمایی یا شرکت در مسابقات خودداری کنید. به جای آن بهتر است که در خانه بمانید و خودتان را به خواندن یک کتاب و نوشیدن یک فنجان چای دعوت کنید. از طرف یکی از دوستان قدیمی تان طرد شده اید اما نمی توانید فراموشش کنید. قلب تان را به روی افرادی که می خواهند قدم در زندگی شما بگذارند باز کنید تا به جای گذشته، حجمی از آینده ای روشن در ذهن تان جای گیرد.

 

 

دی  : امروز نه انرژی فیزیکی و نه روحی مناسبی دارید. از این رو انگیزه کارهایی را که برای آن برنامه ریزی کرده بودید، از دست داده اید. بهتر است که در ابتدای صبح دور کارهای مهم را خط بکشید، هر چه بیشتر از روزتان که می گذرد، شما نیز انرژی لازم را به دست خواهید آورد. خوردن غذاهای مقوی نیز می تواند انرژی لازم را به شما باز گرداند. رابطه میان شما و یکی از دوستان تان بهم خورده. اما نگران نباشید، همین که چشمان تان به چشمان هم بیافتد، همه کدورت ها را فراموش خواهید کرد.

 

 

بهمن : به طور معمول شما از حرف زدن با دیگران لذت می برید اما امروز همه چیز عوض شده و شما حتی حوصله جواب دادن به تلفن هایتان را هم ندارید. انرژی فیزیکی و روحی شما به حداقل رسیده که نتیجه خستگی های چند روز اخیرتان است. پیاده روی عصرانه می تواند در تغییر روحیه تان موثر باشد. اگر به فکر تغییری در زندگی تان هستید، امروز زمان خوبی ست تا به سراغ دوستی که می تواند در این راه به شما کمک کند بروید و استارت کار را بزنید. با وجود تمام سختی ها، نتیجه خوبی در انتظارتان خواهد بود.

 

اسفند : به فکر شروع کاری هستید اما ناگهان متوجه می شوید که حساب مالی تان کافی نیست. از این رو بهتر است که آن را به روزهای بعد موکول کنید. فرصتی برایتان فراهم شده که مدت ها انتظارش را می کشیدید. در این شرایط از نشان دادن عکس العمل های سریع خودداری کنید. آرام و پله و پله قدم بردارید تا همه چیز در زمان خودش و به بهترین شکل ممکن اتفاق افتد. هر انتظاری که از رابطه عاطفی خود دارید را امروز با شریک زندگی تان در میان بگذارید. فضا برای برآورده شدن نیازهای شما آماده است.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد