فال روزانه – 22 بهمن

دوست عزیز فالوده ای که 22 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال برای شما سالی سرشار از غافلگیری های پشت سر هم خواهد بود، پس خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. همچنین فرصتی برای یافتن شناخت بیشتر نسبت به خودتان برای شما فراهم خواهد شد و یاد خواهید گرفت نگاهی جدی تر و عمیق تر به مسائل مختلف داشته باشید و بر اساس ظاهر مسائل در مورد آنها قضاوت نکنید. با بیشتر شدن سنتان، شما دارید به داشتن دوستی ها و روابطی که استحکا بیشتری دارند تمایل پیدا می کنید و این موضوع ثبات بیشتری را به زندگیتان خواهد آورد. در اوایل زمستان تغییرات قابل توجهی در سلیقه شما ایجاد خواهد شد و اثرات آن در همه چیز، از سبک لباس پوشیدنتان و غذاهای مورد علاقه تان گرفته تا حتی سرگرمی ها و دوستانتان قابل مشاهده خواهد بود. شاید در ابتدا این مسئله کمی به نظر خودتان هم عجیب بیاید، اما با گذشت یکی دو ماه به دلیل آن پی خواهید برد. در همین زمان ممکن است عاشق کسی شوید که پیش از این اصلا نظرتان را به خود جلب نمی کرده است!

 

 

فروردین : شما در حال حاضر در دوره ای به سر می برید که می تواند زمینه ساز پیشرفت شما باشد. اگر طی چند ماه گذشته از شرایط حرفه ای خود و یا از برخی مسائل موجود در محل کارتان ناراضی بوده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که کاری برای حل این وضعیت کنید. کارها به صورت خود به خود پیش نمی روند و همه چیز به خود شما بستگی دارد. شما باید واقعیت های زندگیتان را در نظر گرفته و بر اساس آنها تغییرات لازم را در اهداف و رویاهای خود ایجاد کنید. امروز احساساتتان مدام حواستان را پرت می کنند و اگر مشکلی در رابطه عاطفیتان داشته باشید تمام مدت ذهنتان مشغول آن خواهد بود، ذهنتان را روی کارتان متمرکز کرده و پرداختن به این مسائل را برای بعد بگذارید.

 

اردیبهشت : چه دقت نظری! شما ناگهان نیازی شدید و فوری به بررسی دقیق وضعیت اقتصادیتان، کمد لباس ها و کابینت هایتان و حتی ماشینتان احساس می کنید. نمی توان همه این کارها را به یک باره انجام داد. سعی کنید لیست کاملی از کارهایی که برای ساماندهی و ایجاد نظم باید انجام دهید تهیه کرده و طی چند روز آینده آنها را کم کم انجام دهید تا ناگهان تحت فشار قرار نگیرید. امروز به جاهای زیادی دعوت خواهید شد. اگر کار دیگری دارید که از قبل برای آن برنامه ریزی کرده بودید با صراحت و صداقت جواب رد بدهید. شما مجبور نیستید کارهایتان را برای دیگران توجیه کنید، هر کاری که خودتان صلاح می دانید را انجام دهید.

 

 

خـرداد : اکنون زمانی فوق العاده برای ایجاد تغییرات لازم در وضعیت روحی و جسمیتان است. سعی کنید تا جای ممکن از رستوران های مورد علاقه تان و خوراکی هایی که کالری زیادی دارند دوری کنید. اگر می خواهید وضعیت فیزیکیتان را تغییر دهید باید کمی بیشتر به این چیزها دقت کنید و از ورزش کردن نیز غافل نشوید. هنوز برای این که تناسب اندامتان را تا پیش از شروع سال جدید به دست بیاورید خیلی دیر نشده است. امروز شما ایده های عجیب و غریبی در سرتان دارید و با این وجود انتظار دارید که دیگران به شما اعتماد کنند. بهتر است چیزی را به کسی تحمیل نکنید و عواقب احتمالی ریسک هایتان فقط خودتان را در بر بگیرد، تا بعدا مجبور نباشید سرزنش های دیگران را تحمل کنید.

 

 

تـیـر : امروز شما بیشترین رضایت را از راه انجام کارها و فعالیت هایتان به صورت گروهی و همراه با دیگران به دست خواهید آورد. این خود شما هستید که باید دست به کار شده و به دیگران پیشنهاد دهید که با شما همراه شوند. سعی کنید خلاقیتتان را به کار گرفته و از روش هایی جدید و خلاقانه استفاده کنید تا دوستانتان نیز فکری که به سرتان زده است را تحسین کنند. دلتان می خواهد امروز داستانی جدی سر هم کنید که هیچ کس به آن شک نکند و بدین طریق از زیر کارهایتان شانه خالی کنید و به خودتان استراحت بدهید. اما باور کنید بهترین کاری که از دستتان برمی آید گفتن واقعیت ماجرا است؛ یادتان باشد ماه هیچ وقت پشت ابر نمی ماند.

 

 

مـرداد : امروز شما به فکر پیدا کردن راه هایی جدید برای دست یافتن به رویاهایتان هستید، راه هایی که تا به حال به ذهن هیچ شخص دیگری نرسیده اند و به خیال خودتان بهترین و سریعترین راه ممکن برای رسیدن به خواسته هایتان هستند. شاید به خیال خودتان بهترین راه حل های این دنیا را پیدا کرده باشید، اما عاقلانه تر این است که برای عملی کردن این ایده هایتان تا فردا دست نگه دارید تا عقلتان سر جایش بیاید و ببینید چقدر اشتباه می کرده اید. شما امروز از جذابیت فوق العاده ای برخوردار هستید و هر کسی که در مسیر شما قرار بگیرد فردی فوق العاده خوش شانس است، زیرا انرژی مثبت شما به هر کسی که انتقال پیدا کند روز او را خواهد ساخت.

 

 

شهریور : احساس می کنید در محل کارتان دارید دست کم گرفته می شوید و برای اثبات قدرتتان به طور مجدد حاضر به انجام هر کاری هستید. حوساتان باشد که زیاده روی در هر کاری و در هر زمینه ای تنها اثرات منفی می تواند به همراه داشته باشد. امروز با عشقتان قرار دارید و چه در ابتدای این رابطه باشید و چه مدت ها از شروع عشقتان گذشته باشد قصد دارید طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید. سعی کنید حسابی به خودتان برسید و با یک لباس شیک و عطری جدید و بسیار خوشبو و حتی اگر برایتان ممکن است یک مدل موی جدید سر این قرار بروید. گاهی ایجاد تغییرات کوچک در رابطه تان می تواند اثرات عمیقی روی روابطتان به وجود بیاورد.

 

 

 

مـهـر : شما بی صبرانه در انتظار به پایان رساندن کارهای روزمره تان و پناه بردن به دنیای درونی خودتان هستید. متاسفانه امروز هر چقدر هم که رویاپردازی کنید، ترس ها و نگرانی هایتان حتی اگر سعی کنید با آنها روبرو شوید هم به قوه خود باقی خواهند ماند و شانس زیادی برای عملی کردن رویاهایتان نخواهید داشت. بهترین کار در حال حاضر این است که دست از رویاپردازی برداشته و به عالم واقعیت بازگردید، سپس به فکر ایجاد تغییر در روند عادی انجام کارهایتان باشید و راه جدیدی برای حل مشکلاتتان بیابید. سعی کنید با یکی از دوستان نزدیک و یا عشق زندگیتان در مورد نگرانی هایتان صحبت کنید تا شاید فشار کمتری روی خود احساس کنید.

 

 

آبـان : پس از چند روز خسته کننده، امروز احساس می کنید بسیار پر انرژی شده اید. وقتی خودتان حالتان خوب باشد، همه چیز برایتان خوب پیش می رود. شما با انگیزه تمام آماده اید تا مشغول به کار شده و تمام آن کارهای نیمه تمامی که در انتظارتان هستند را به انجام برسانید. اگر وقت کافی برای تماس گرفتن با افرادی که می توانند فرصت های کاری جدیدی را در اختیارتان گذارند داشته باشید، زنگ زدن به آنها می تواند ایده خیلی خوبی باشد، زیرا امروز می تواند مشارکت های منفعت آمیزی را برای شما به همراه داشته باشد. امروز شما از هر گونه احساس تعهدی فراری هستید و همین باعث می شود که امروز برای شروع یک رابطه عاطفی تازه روز چندان خوبی نباشد.

 

آذر : هنر فقط برای هنرمندان نیست، کافی است دست به کار شده و چیزی را بسازید که باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان و کاری که انجام داده اید داشته باشید. اگر کارتان به شما این اجازه را نمی دهد که وقتی برای علایق هنری خود کنار بگذارید، این خود شما هستید که باید در این زمینه ایجاد تعادل کنید. شما نیاز به تأییر دیگران دارید، اما در شرایط فعلی رسیدن به این خواسته چندان راحت نخواهد بود. حتی نزدیک ترین و صمیمانه ترین روابطی که دارید نیز در حال حاضر در وضعیت بسیار حساسی هستند و یک کلام و یا کار اشتباه کافی است تا دل طرف مقابلتان را بشکنید، پس سعی کنید زیاد روی اختلاف نظرها و مشکلات متمرکز نشوید.

 

 

دی  : شما این اواخر زیاد مواظب خودتان نبوده اید، اما شرایط کیهانی موجود ایجاب می کند که نظم و ترتیب بیشتری در سبک زندگیتان داشته باشید و به خودتان اهمیت بیشتری بدهید. بیش از اندازه کار نکنید و زیاد نوشیدنی های کافئین دار مصرف نکنید و وعده های غذاییتان را سبک تر و سالم تر کنید. هر کاری که امروز برای خودتان انجام دهید اثراتی سریع و پایدار روی سلامت شما خواهد گذاشت. سعی کنید راهی برای تخلیه احساسات سرکوب شده امروزتان پیدا کنید و به موسیقی های آرامش بخش گوش کنید و شمع روشن کنید یا پیاده روی کنید، در غیر این صورت ممکن است در مکان و زمان نامناسب خشم و سرخوردگیتان را سر شخص اشتباهی خالی کنید.

 

 

بهمن : امروز دوستان و عزیزانتان برای گرفتن مشورت به سوی شما هجوم می آورند و حتی حضورتان برای آرامش بخشیدن به آنها می تواند اثربخش باشد. شما هم وضعیتی شبیه به خود آنها دارید و شاید حتی نیاز به مشورت گرفتن داشته باشید، اما امروز در کلام شما گرما و قدرتی هست که آرامش در آن موج می زند و خیال دیگران را راحت می کند. کمک به دیگران روحیه خودتان را هم خیلی بهتر خواهد کرد و توصیه هایی که به آنها می کنید راه حل هایی برای مشکلات خودتان نیز به ذهنتان خواهند آورد. سعی کنید به جای این که این همه نگران انجام کارهای روزمره باشید، کمی هم به خودتان و آرامش و سلامتتان اهمیت بدهید.

 

اسفند : در حال حاضر وادار کردن دیگران به اطاعت از امر شما و یا حتی گوش کردن به حرف هایتان می تواند کار بسیار دشواری باشد. حتی ممکن است گوش دادن به ایده های جدید و نسبتا عجیبتان باعث دلخوری و آزردگی اطرافیانتان شود. بهتر است قبل از آن که همه را از خودتان فراری کنید در روش هایتان تغییرات لازم را ایجاد کنید تا بتوانید بدون ایجاد دافعه در دیگران در مورد افکار و نظرات خود صحبت کنید. امروز ممکن است یکی از دوستانتان برای صحبت و درد دل نزدتان بیاید و آنقدر حرف بزند که کاسه صبرتان را لبریز کند. هر چند بی صبرانه منتظرید سر کار و زندگیتان بازگردید، اما سعی کنید به حرف های او صمیمانه گوش کنید و اگر می توانید راه حلی در برابرش قرار دهید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد