فال روزانه – 22 آبان


فال روزانه 22 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 22 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال نتیجه تلاش هایتان را به خصوص در زمینه کاری می گیرید. آنچه باید بیشتر روی آن تمرکز کنید، بالا بردن اطلاعات و توانایی هایتان است. در کلاس های مختلف ثبت نام کنید و یاد بگیرید. اواخر سال فرصتی برایتان فراهم می شود که نباید آن را از دست دهید. به زودی قرارداری امضا می کنید که تغییر بزرگی به زندگی تان می دهد. فقط یادتان باشد که محتاطانه قدم بردارید. سعی کنید که روابط عاطفی تان را گسترش دهید. هر چه ارتباطات تان بیشتر باشد، بهتر است. اگر خاطره ای از گذشته داشته اید که هنوز ذهن شما را درگیر کرده، بهتر است که برای فراموش کردن آن روی خودتان کار کنید. اگر آن را کنار بگذارید، دری تازه به رویتان گشوده می شود. ماه اردیبهشت ماه عشق و عاشقی است. از سالی پر از اتفاقات هیجان انگیز و خوشایند نهایت لذت را ببرید.

 

 

فروردین : این روزها کنترل امور از دستان تان در رفته است و نمی دانید ایراد کار از کجاست. برای رهایی از این وضعیت باید اندکی دست نگه دارید، شرایط اطرافتان را بررسی کنید و در نهایت علت کار را بیابید. اگر کمی سرتان را خلوت تر کنید، سروسامان بیشتری به زندگی تان خواهید داد. شما انتظار زیادی از رابطه عاطفی تان دارید و برای آنچه می خواهید به دست آورید، صبر زیادی کرده اید اما دیگه تحمل تان به پایان رسیده است. بهتر است که تصمیم نهایی را بگیرید و بیشتر از این وقت تان را تلف نکنید. نمک به زخم خود نپاشید، تنها کسی که می تواند در حال حاضر به شما کمک کند، خودتان هستید. با خودتان مهربان تر باشید. کمی از شلوغی های اطرافتان فاصله بگیرید و در خلوت فکر کنید. شما دوست دار طبیعت هستید، خانه تان اپرا از گیاهان پر کنید و به آنها برسید تا انرژی شان روی شما هم اثر بگذارد.


 

اردیبهشت : امروز توسط شخصی وارد جمعی می شوید که تاثیرات زیادی را بر زندگی تان خواهد داشت. اطلاعاتی که از آنها به دست می آورید می تواند روی تصمیم گیری هایتان و هدفتان تاثیر مثبتی بگذارید. سعی کنید که این جمع را برای خود نگه دارید زیرا فواید زیادی برای شما خواهد داشت. موضوعی ذهن شریک زندگی تان را درگیر کرده که مربوط به شما می شود. امروز همان زمانی است که باید بنشینید و به حرف هایش گوش دهید. مسافرتان حالش خوب است و بزودی باز می گردد. وقتی برای دیگران درد دل می کنید، انها نیر غم هایی مشابه غم شما را مطرح می کنند آن وقت می بینید که شما تنها نیستید. کمی صبور باشید. شادی تان نزدیک است. پیامی دریافت می کنید. راز دلتان را به هر کس نگویید. چشم روی هم بگذارید همه از رازتان با خبرند.

 

 

خـرداد : شما فرد مغروری هستید. حتی زمانی که توانایی های لازم را ندارید، باز هم از خودتان مایه می گذارید تا خودتان را به دیگران ثابت کنید. تلاش تان قابل ستایش است اما خیلی به خودتان فشار نیاورید. شما در رابطه عاطفی کسی را می خواهید که به خوبی درک تان کند اما احساس می کنید که هیچکس شما را نمی فهمد. ناامید نشوید. اگر خود واقعی تان باشید، به زودی فردی را مطابق میل تان پیدا خواهید کرد. هر چیزی را که می شنوید باور نکنید. از یک سوراخ چند بار می خواهید گزیده بشوید. برای رسیدن به خواسته تانن بهتر است انعطاف بیشتری به خرج دهید. برای دادن جواب به سوالی تعجیل نکنید و اطلاعاتی که لازم دارید. زودتر به دست آورید. در مورد اشتباهی که کرده اید هر چه زودتر عذرخواهی کنید. به نفع شماست.

 

 

تـیـر : شما اشتباهات زیادی را در زندگی تان مرتکب شده اید اما باید از این به بعد بیشتر مراقب باشید تا بار دیگر در آن دام گیر نیفتید. هر چه محتاطانه تر قدم بردارید، بهتر است. شما فرد ملاحظه کاری هستید اما در رابطه عاطفی بهتر است که رک و رو راست حرف های دلتان را به شریک زندگی تان بزنید. از آنجا که او نمی تواند فکر شما را بخواند، اگر انتظاری از او دارید، بهتر است که همین امروز به زبان بیاورید چون فردا دیر است. در اجرا و عملی کردن نیت تان اشتیاق بسیار زیادی وجود دارد. نیت تان خوب و پسندیده است. اما این کار زمان و دقت مناسب خودش را می طلبد. شما موفق می شوید به شرط آن که آنچه لازم رعایت کنید. در مورد مسئله ای عاطفی بدلجی نکنید. برای گفتن حرفی مژدگانی دریافت خواهید کرد.

 

 

مـرداد : احساس می کنید که از زندگی عقب هستید اما بد نیست که نگاهی دقیق تر به اطراف تان بیندازید. موفقیت هایتان را با دیگران مقایسه کنید، آیا چیزی از آنها کمتر دارید؟ برای این که حال بهتری داشته باشید بهتر است که انتظارات تان را کم کنید. طوری زندگی کنید که به شما لذت می دهد نه آنچه دیگران از شما انتظار دارند. کافی است کمی تلاش تان را بیشتر کنید آنوقت اعتماد به نفس تان نیز افزایش خواهد یافت. به زودی تغییری بزرگ در رابطه عاطفی تان رخ می دهد. از حضور در جمعی که به آن دعوت شده اید عذرخواهی کنید، کبوتر با کبوتر باز با باز. جایگاه خودتان را بشناسد. دلتان اسیر چیزی یا کسی است که دستتان به ان نمی رسد. ناامید نباشید، فردا روز دیگری است. انجام کاری که مدتهاست پشت گوش انداخته اید به شما آرامش و رضایت خاطر خواهد داد.

 

 

شهریور : اگر حس می کنید که بر اثر روزمرگی و کار زیاد دچار فرسودگی شده اید، بهتر است که سبک زندگی خود را تغییر دهید. حتی تغییرات کوچک هم می تواند انگیزه زندگی را در شما بیشتر کند. ورزش یکی از چیزهایی ست که حتما باید در برنامه تان بگنجانید. امروز شانس آن را دارید تا نظر شریک زندگی تان را برگردانید و او را متقاعد کنید تا راهی را که شما می خواهید، انتخاب کند. این فرصت را از دست ندهید. به زودی خبری می شنوید که یکی از نگرانی های زندگی شما را از بین خواهد برد. شخصی با رفتنش غم بزرگی به دلتان گذاشته، زندگی در جریان است. بگذارید و بگذرید. در مورد مسئله ای اگر می خواهید دیگران شما را درک کنند باید تمام واقعیت را بگویید. با پنهان کردن کاری از پیش نمی برید و فقط اوضاع از این که هست، بغرنج تر می شود. بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید. به دلتان رجوع کنید.

 

 

 

مـهـر : امروز باید با افراد زیادی در تماس باشید. افرادی هستند که دست از سر شما بر نمی دارند اما خونسردی خودتان را حفظ کنید در غیر این صورت کارتان پیش نمی رود. شما در عشق بسیار محتاطانه عمل می کنید، اما اگر می خواهید اتفاقات خوب هر چه سریع تر برایتان رخ دهد، جسورتر باشید. این روزها باید بیشتر مراقب سلامتی تان باشید در غیر این صورت آخر هفته را در بستر بیماری خواهید گذراند. در اواخر روز خبر خوبی از راه دور خواهید شنید که لبخند را بر لبان تان می نشاند. با کسی صحبت کنید که به حرفتان گوش می کند. مدتی است که در طلب علم و حرفه ای تلاش کرده اید، سعی کنید از مسیر اصلی دور نشوید. فکر های جدیدی به سرتان راه می یابد، در یک پروژه کاری موفق تر عمل خواهید کرد. میهمانی به خانه تان خواهد آمد، با روی خوش از او پذیرایی کنید، قدمش براتان پر از رحمت و برکت است.

 

 

آبـان : امروز روحیه کنجکاوانه شما فوران کرده و دوست دارید که از همه چیز سر در بیاورید. در این مسیر اطلاعات خوبی نصیبت تان خواهد شد که روی شرایط مالی تان نیز اثر می گذارد. اگر این روزها احساس خستگی می کنید، دلیل آن مسئولیت هایی است که یک تن بر دوش کشیده اید. سعی کنید از دیگران به خصوص افراد قابل اعتماد کمک بگیرید. آخر شب را با دوستان تان سر کنید تا خستگی روزتان به در شود. یک میهمانی در راه دارید که اگر بروید اتفاقات خوبی برایتان در پیش است. حرفی که پشت سرتان زده شده به گوشتان می رسد، از این گوش بگیرید و از آن گوش بدر کنید. شما خیرخواه و مهربان هستید و همیشه خوبی دیگران را می خواهید، مراقب زبانتان باشید که این روزها نیتتان اشتباه برداشت نشود، از اینکه دیگران سخن خیرخواهانه تان را درک نمی کنند ناراحت نباشید.

 

 

آذر : اگر اهل ریسک کردن هستید، امروز زمان خوبی است که دست به این کار بزنید. فرقی نمی کند که در زمینه کاری باشد یا عاطفی، موفقیت شما در چنین روزی حتمی است. بنابراین با اعتماد به نفس بالا پیش روید. این که شما توانایی لازم را برای به دست گرفتن مسئولیت های بیشتر دارید، خوشحال تان می کند اما بهتر است که بش از حد خودتان را تحت فشار نگذارید. استراحت بخض مهمی از زندگی شماست که باید بیشتر به آن اهمیت دهید. شخصی که توقع دیدنش را ندارید، خواهید دید. بحث های کوچک را تبدیل به اوقات تلخی های بزرگ نکنید. عصبانیت تان را این روزها کنترل کنید. تلفنی به شما می شود که خیالتان را در مورد مسئله ای راحت می کند. هدیه می تواند وقتتان باشد برای کسی که برایتان مهم است بیشتر وقت بگذارید و به حرفهایش گوش کنید.

 

 

دی  : این روزها آنقدر درگیر کار شده اید که خودتان را فراموش کرده اید. اگر به همین روند ادامه دهید سلامت روحی و جسمی تان به خطر خواهد افتاد. فردی شما را در شرایطی قرار داده تا محک تان بزند، سعی کنید که جا خالی نکنید و خودی نشان دهید. مطمئن باشید که نتیجه ای که می گیرید راضی تان خواهد کرد. اگر مجرد هستید، امروز پیشنهادی به شما می شود. اگر آماده برقراری یک رابطه عاطفی را دارید، معطل نکنید. برای گفتن حرفی دو دل هستید، آن را یکبار بنویسید و بخوانید تا خیالتان راحت شود. مطلبی که برای شما هیجان انگیز و مهم است لزوما مورد توجه طرف مقابلتان نیست، علایق مردم یکی نیستند اما معنی اش این نیست که در کنار هم خوشحال نباشید. عدم فعالیتتان باعث ناامیدی تان شده، تا دیر نشده دست به کاری بزنید.

 

 

بهمن : امروز به سختی از تختخواب تان پا می شوید. دوست دارید که تمام مسئولیت هایتان را زمین بگذارید و به هیچ چیز فکر نکنید. همه ما گاهی به استراحت احتیاج داریم، پس به خودتان سخت نگیرید و کاری را که دوست دارید انجام دهید. شما در رابطه ای به سر می برید که مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است. گاهی اتفاقات گذشته ذهن تان را درگیر می کند اما اجازه ندهید که بر شما چیره شوند. برای دور کردن افکار منفی و جشن گرفتن آنچه امروز به دست آوردید، دوستان را دعوت کنید و خوش بگذرانید. شخصی به شما دل بسته است، حواستان به او بیشتر باشد. برنامه سفر را کنسل کنید. از غم شخصی عزیز در اطرافتان سخت آزرده می شوید، روحیه تان را بالا ببرید و به او در گذشتن از این غم کمک کنید. برای خرید چیزی مراقب باشید که از جایی یا کسی قرض نکنید وگرنه به دردسر می افتید.

 

 

اسفند : از زندگی خود راضی نیستید، دوست دارید که پیشرفت کنید اما شرایط لازم برایتان فراهم نمی شود. به فعالیت های اخیر خود نگاه کنید. فکر نمی کنید که اگر هدفمندتر رفتار می کردید آدم موفق تری بودید؟ دویدن به تنهایی اهمیت ندارد، بلکه باید مسیر درست را برای راهی که در پیش گرفته اید، انتخاب کنید تا بتوانید به مراد دلتان برسید. امروز پیشنهادی به شما می شود که بهتر است هر چه سریع تر به آن پاسخ دهید. اگر منطقی عمل کنید، نتیجه خوبی در انتظارتان خواهد بود. لطف و محبتتان به کسی او را شرمنده می کند حتی اگر به زبان نیاورد. در مورد یک مسئله احساسی برای رسیدن به خواسته تان زور نگویید، هم خودتان را آزار می دهید و هم طرف مقابلتان را. رسیدن خبری شما را به تکاپو می اندازد برای چیزی که دستتان بهش نمی رسد دندان تیز نکنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد