فال روزانه – 21 فروردین

دوست عزیز فالوده ای که 21 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی متواضع، با صداقت، عملگرا، واقع بین و پر شور و انرژی هستید. شما با استعدادهای بسیاری که دارید و ویژگی های مثبت شخصیتی خود می توانید بسیار موفق باشید، اما حسادت و بی نظمی هایتان می توانند موانع بزرگی برای شما باشند. امسال سرمایه گذاری در املاک و یا بازار بورس برای شما منافع مادی زیادی را به همراه خواهد داشت. اگر قصد شروع فعالیت در زمینه ی تجارت را داشته باشید امسال برای شما نویدبخش موفقیت خواهد بود. از لحاظ حرفه ای امسال برای شما سال بسیار خوبی خواهد بود و می توانید تمام وظایف و مسئولیت هایی که به عهده تان گذاشته می شوند را با موفقیت به انجام برسانید. مخصوصا اگر در زمینه ای فعالیت می کنید که به خلاقیت نیاز دارد خودتان را برای رسیدن به اهدافتان آماده کنید، چون خلاقیت شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد. از لحاظ سلامتی شما با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما ورزش هایی مانند یوگا می توانند حالتان را خیلی بهتر از اینی که هست بکنند. آنهایی که مجرد هستند امسال هم باید خودشان را برای ادامه ی این تنهایی آماده کنند چون احتمال این که نیمه ی گمشده خود را بیابند خیلی پایین خواهد بود. مرداد، مهر، دی و اسفند بهترین ماه ها خواهند بود.

 

 

فروردین : امروز صبح که از خواب بیدار می شوید و در آینه به خودتان نگاه می کنید وحشت خواهید کرد! شما احساس می کنید که خیلی زشت تر از همیشه شده اید و اصلا از قیافه ی خودتان راضی نیستید، اما در واقع مشکل از اینجاست که خیلی خسته هستید و در واقع قیافه تان هیچ تغییری نکرده است. شما به کمی استراحت نیاز دارید، اما اگر نمی توانید در خانه مانده و استراحت کنید سعی کنید کمی بیشتز از همیشه به ظاهر خودتن برسید تا آثار این خستگی کمتر در چهره تان هویدا باشند. در پایان روز و بعد از انجام کارهایتان سعی کنید کمی زودتر از معمول به خانه بازگشته و به اندازه ی کافی استراحت کنید.

 

اردیبهشت : امروز شما با بیقراری در تلاش برای به پایان رساندن یکی از پروژه های نیمه تمامی هستید که به عهده دارید، اما در حال حاضر اصلا نمی دانید که چه کار باید بکنید تا این کار را به بهترین نحو ممکن پیش برده و نتایج مورد انتظارتان را به دست بیاورید. نگران نباشید! یکی دو روز دیگر هم برای تکمیل این پروژه وقت بگذارید و اصرار نداشته باشید که حتما همین امروز آن را به پایان برسانید. اگر کمی صبر کنید خواهید دید که کارها خیلی راحت تر از آن چیزی که انتظارش را دارید انجام خواهند شد. عجله کردن در این مورد به ضرر شما تمام خواهد شد و تمام زحمات قبلیتان را هم به باد خواهد داد. کمی صبر داشته باشید!

 

 

خـرداد : امروز مشکلات و مسائل مادی ذهن شما را به خود مشغول کرده اند، اما بیشتر نگرانی های شما در این مورد در واقع بی اساس هستند. شما دارید از کاه برای خودتان کوه می سازید و خودتان را بیشتز از آنچه لازم است برای بروز این مشکلات سرزنش می کنید. سعی کنید نگرش خود را تغییر داده و بی طرفانه به این قضیه نگاه کنید. اگراین کار را کنید خواهید دید که با داشتن مدیریت صحیح و اداره ی عاقلانه ی موجودیتان می توانید تمام این مشکلات را پشت سر بگذارید. شما نسبت به نظرات دیگران نگاهی باز و مثبت دارید، اما این می تواند باعث شود وقتی که حق در واقع با شماست آنها را نسبت به خودتان در اولویت قرار دهید.

 

 

تـیـر : امروز به شرکت در یک جمع و یا فعالیت اجتماعی دعوت خواهید شد که علاقه زیادی به حضور در آن دارید. با حضور در این جمع با افراد مهمی آشنا خواهید شد که دوستی و رابطه با آنها می تواند فرصت های زیادی در برابر شما قرار دهد. با این حال شما کارها و مسئولیت های دیگری هم دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و ممکن است با برنامه تان برای حضور در این جمع مشکلاتی را ایجاد کنند. سسعی کنید در ابتدای روز کمی بیشتر به خودتان فشار بیاورید تا بتوانید به موقع کارهایتان را تمام کرده و برای حضور در این جمع آماده باشید. برای انجام این کار تنها به کمی خلاقیت نیاز خواهید داشت.

 

 

مـرداد : امروز فرصت سفر به مقصدی که همیشه در آرزوی رفتن به آن را داشته اید برای شما فراهم خواهد شد. شاید این سفر برای اهداف کاری و تجاری باشد، اما بهر حال هیجان زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت و تجربه ی منحصر به فردی خواهد بود. با این همه، رفتن به این سفر مشکلاتی را هم برایتان به همراه خواهد داشت. خودتان را برای تأخیر در پرواز، مشکل در رزرو هتل و مسائلی از این قبیل آماده کنید. خوشبختانه شما خلاقیت کافی برای پیدا کردن راه حل های مؤثر برای این مشکلات را در اختیار دارید. امروز ممکن است به دلیل برخی اختلاف نظرها با اشخاصی که پیش از این نزدیک ترین افراد به شما بوده اند درگیری هایی داشته باشید.

 

 

شهریور : امروز شما دوست دارید به جای ماندن در خانه تا جای ممکن بیرون باشید و با دیگران صحبت کرده و در ارتباط باشید. شاید با تعداد زیادی از دوستانتان تماس گرفته و سعی کنید به دیدن آنها رفته و یا با هم قرار بگذارید، اما متأسفانه در این زمینه شانس چندانی نخواهید داشت و نمی توانید به راحتی کسی را با خود همراه کنید. دوستانتان امروز حسابی مشغول کارهای خودشان هستند و وقتی بری تفریح و خوشگذرانی با شما ندارند. سعی کنید از تنهایی خودتان لذت برده و کارهایی را انجام دهید که نیازی به همراه ندارند. دیدار با دوستانتان را برای آخر هفته و وقتی که آنها هم بیکار هستند بگذارید.

 

 

 

مـهـر : شما امروز میل شدیدی به دیدن عشقتان احساس می کنید و دوست دارید ساعاتی طولانی را در کنار او بگذرانید. با این حال احتمال این که طرف مقابلتان هم از این ایده استقبال کند چندان زیاد نخواهد بود. در مورد او بد قضاوت نکنید و گمان نکنید که دوست ندارد با شما باشد. به احتمال زیاد او کارهای مهمی برای انجام دادن دارد، پس اگر چنین بهانه ای برایتان آورد عذرش را پذیرفته و حرفش را باور کنید. برای دیدار با عشقتان کمی صبر کرده و سر خودتان را با تماشای یک فیلم رمانتیک و یا خواندن یک داستان عاشقانه گرم کنید. اگر مطالعه ی کتاب های روانشناسی برای شما جذاب است امروز خواندن چنین کتاب هایی چیزهای زیادی را در مورد خودتان به شما خواهد آموخت.

 

 

آبـان : زیاده روی در خوردن طی چند وقت اخیر باعث شده است نه تنها از وضعیت تناسب اندام خود راضی نباشید، بلکه احساس کنید از لحاظ سلامتی نیز در موقعیت خوبی قرار ندارید. شاید حتی دچار احساس پشیمانی شده باشید و به این فکر کنید که تمام خوش گذرانی هایتان ارزش رویارویی با این وضعیت را نداشته اند. نگران نباشید، کنترل اوضاع هنوز از دست شما خارج نشده است و با کمی احتیاط و اقدام به موقع خواهید توانست به این وضعیت غلبه کنید و اوضاع را به روال عادی خود بازگردانید. بهتر است از این به بعد بیشتر احتیاط کنید! به شما توصیه می شود دیدار با کسی که دوست دارید را برای روز دیگری بگذارید.

 

آذر : امروز رویا پردازی زمان زیادی از شما خواهد گرفت و تمام روز در فکر ماجراجویی های هیجان انگیز خواهید بود. این مسئله به خاطر این است که وضعیت فعلیتان برایتان خسته کننده شده است و دلتان می خواهد کاری کنید که شما را از روند تکراری زندگی نجات داده و حال و هوایتان را تغییر دهد. با این حال نمی دانید چطور باید خودتان را از وضعیت فعلی نجات دهید. سعی نکنید به زور و با اولین ترفندی که به ذهنتان می رسد اوضاع را تغییر دهید. بعدازظهر را با رفتن به جایی که پیش از این نرفته اید بگذرانید تا موجی از ایده های جدید به ذهنتان برسد. این کار باعث خواهد شد حال و هوایتان تغییر یافته و با ذهنی باز برای تغییرات مثبت آماده شوید.

 

 

دی  : یکی از افراد خانواده با دمدمی مزاجی و رفتار متغیر خود شما را گیج کرده است و نمی دانید چطور باید با این رفتار آزاردهنده ی او مواجه شوید و یا چه واکنشی نشان دهید. زیاد خودتان را درگیر تجزیه و تحلیل رفتار او نکنید. بهترین کاری که از دستتان ساخته است بیان صادقانه ی افکار و نظراتتان است، پس از آن اگر نتیجه ی مورد نظرتان را نگرفتید از او فاصله بگیرید و بگذارید کمی به حال خودش باشد. خیالتان از این که تلاش های این چند وقتتان دیده شده اند راحت باشد. مقامات بالا دست و مدیرانتان زحمات شما را دیده اند و حالا دیگر می توانید برای به دست آوردن پاداشی که کارهایتان برای شما به همراه خواهند داشت آماده شوید.

 

 

بهمن : امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی و بیرون از خانه بگذرانید. مسائل خیلی مهمی هستند که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و احساس می کنید فکر کردن به آنها در تنهایی خودتان بهترین کار ممکن خواهد بود. امروز تصمیم گیری برای شما کار ساده ای نخواهد بود، پس فکر نکنید که مجبور هستید حتما در مورد مسائل مهم تصمیم نهایی خود را بگیرید. فعلا فکر کردن به این مسائل را فراموش کرده و سعی کنید از روزتان لذت ببرید. فردا روز بهتری برای فکر کردن به این مسائل خواهد بود. شما نیاز دارید موضوع مهمی را با عشقتان در میان بگذارید، هر چه گفتن این حرف را بیشتر طول بدهید نتیجه ای که خواهید گرفت دورتر از انتظارتان خواهد بود.

 

اسفند : امروز شما تمایل شدیدی به دیدار با عشقتان احساس می کنید، اما متاسفانه به احتمال زیاد فرصت دیدن او را نخواهید داشت و شاید حتی نتوانید با او از طریق تلفن هم صحبت کنید. او امروز مسئولیت ها و کارهای زیادی دارد که باید به آنها رسیدگی کند و ممکن است نتواند حتی پاسخ پیام ها و تماس هایتان را بدهد. بهتر است واکنش منفی نشان ندهید و بیش از اندازه هم اصرار نکنید، در غیر این صورت احتمال بالا گرفتن دعوا بین شما و طرف مقابلتان وجود خواهد داشت. اگر امروز نمی توانید همدیگر را ببینید ناراحت نباشید، فردا هم روز خداست! امروز شما کارهای مهمی برای انجام دادن دارید، پس سر خودتان را با آنها گرم نگه دارید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد