فال روزانه – 20 آذر

دوست عزیز فالوده ای که 20 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

سال خوبی برای شما خواهد بود به شرط اینکه از همین ابتدای سال عزم‌تان را برای حل مشکلات جزم کنید و باخودسازی و آگاهی از توانایی‌هایی که دارید، پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری بالا بروید. در سال تولدتان انسان‌دوستی و کمک به دیگران را سرلوحه کار قرار دهید، اما حواس‌تان باشد که در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال آینده در کمک به دیگران زیاده‌روی نکنید و هوای خودتان را هم داشته باشید. تابستان سال آینده با فردی آشنا خواهید شد و این آشنایی زندگی شما را دگرگون می‌کند. به لحاظ کاری در ماه‌های پاییز سال آینده سر شما شلوغ می‌شود و برای حل مشکلات و انجام‌دادن کارها از هوش و ذکاوت ذاتی خود کمک بگیرید. در چند ماه باقی‌مانده به پایان سال تولدتان، تلاش‌های‌ شما به بار خواهد نشست و مهر و محبت دوستان و آشنایان به شما بیشتر می‌شود.

 

 

فروردین : امروز با مشکلی غیرمنتظره و دشوار روبرو خواهید شد، از آنجایی که انتظار این مشکل را ندا‌شته‌اید، احتمال دارد که از کوره در بروید و تصمیم‌های نادرستی بگیرید، در نتیجه بهتر است جوانب مختلف این مشکل را از هر لحاظ بررسی کنید و پس از مدتی صبر و تفکر، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. کارهای عقب‌مانده‌ای دارید اما غم به دلتان راه ندهید چرا که همکاران یا اعضای فامیل بدون اینکه از آنها درخواست کمک کرده باشید، برای انجام کارهای عقب‌افتاده دست یاری به سمت شما دراز خواهند کرد. جوابی که منتظر و نگرانش هستید به زودی خواهید شنید و شما دوباره همان شخصیت با ظرفیتی می شوید که می توان روی او حساب کرد. در رابطه با مسائل احساسی هفته گرم و خوبی خواهید داشت. او را تحت تاثیر قرار داده و بی بهانه برایش هدیه ای بخرید. به میهمانی های مختلفی دعوت شده اید که در یکی از آن ها شخصی که برای دیدنش اشتیاق فراوانی دارید ملاقات خواهید کرد.

 

اردیبهشت : حواس‌تان همیشه به سلامتی اطرافیان است اما دائم از سلامت خودتان غافل می‌شوید و به همین دلیل امروز حال و روز خوبی ندارید و احساس کسالت می‌کنید. از امروز به بعد به خودتان قول دهید که در کنار رسیدگی به دیگران، از سلامتی خودتان غافل نشوید. اهمیت زیادی به پول و زمان نمی‌دهید و به همین دلیل نه به لحاظ مالی توانایی خوبی دارید و نه به لحاظ زمان به دستاوردهای چشمگیری در زندگی رسیده‌اید. فراموش نکنید که وقت طلا است و از همین امروز قدر زمان و پول خود را بدانید. بهتر است سعی کنید واقع بین باشید. زندگی را به خودتان آسان تر بگیرید. در رابطه عاطفی تان اگر قصد دارید مسئله ای را روشن کنید و چیزهایی را توضیح دهید، این هفته زمان خوبی برای رفع کدورت ها در رابطه شماست. حواستان باشد که به هیچ وجه مسئولیت کاری را که نمی توانید انجام دهید به گردن نگیرید. حواستان به اطرافیانتان بیشتر باشد.

 

 

خـرداد : انسان‌ جدی و عبوسی هستید و این روحیه باعث شده تا نه تنها اطرافیان از شما دوری کنند، بلکه خودتان هم احساس افسردگی می‌کنید. از همین امروز تصمیم بگیرید که به جای اخم‌کردن به مشکلات به آنها بخندید و فراموش نکنید که خنده برای هر دردی دوا است. امروز ایده‌ خلاقانه‌ای به سر شما می‌زند و در زمان فراغتی که دارید به این ایده، فکر کنید و شرایط اجرا کردن ایده‌تان را مهیا نمایید. امروز احتمالا همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه خاصی برای شما در نظر گرفته و شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. نگران مسئله ای کاری هستید، اولویت هایتان را در نظر بگیرید تا مشکل به چشمتان کوچکتر شود. آبی که ریخته شده به جوی بر نمی گردد، دست از مرور چند باره یک موضوع بردارید و بیش از این خودتان را آزار ندهید. مشکلات پیش آمده اخیر باعث بی حوصلگی و کم طاقتی شما در برابر خطاهای کوچک دیگران شده، این حالت روحی شما با خبر خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید برطرف می شود.

 

 

تـیـر : امروز یکی از اعضای منزل به کمک شما نیاز پیدا خواهد کرد، کمک به این فرد را در اولویت اول کارهای امروز خود قرار دهید. یکی از همکاران یا همسا‌یه‌ها رفتار خوبی با شما ندارد و دائم‌ چوب لای چرخ شما می‌گذارد، امروز زمان خوبی است که با این فرد صحبت کنید و سنگ‌های‌تان را وا بکنید. روزی که در پیش‌رو دارید از آن روزهایی است که اگر حواس‌تان نباشد زمان مانند برق‌و‌باد خواهد گذشت و سعی کنید چشم از ساعت برندارید و با انجام سریع‌ کارها، از زمان جلو بیافتید. شما بسیار نکته سنج هستید اما اگر آن را کنترل نکنید این هفته شما را به دردسر می اندازد. حد و اندازه را نگه دارید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، حواستان را جمع کنید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت. معامله ای که مدتهاست در فکر انجامش هستید بهتر است همین حالا انجام دهید. خرید را بیش از این به تعویق نیندازید.

 

 

مـرداد : در محل کار با مشکلات زیادی روبرو هستید، اما پیشنهاد می‌کنیم از زیر بار مشکلات شانه خالی نکنید و مطمئن باشید حل کردن مشکلات شما را قوی‌تر خواهد کرد. روز خوبی برای انجام کارها است و مطمئن باشید کارها در محل کار زودتر از چیزی که فکرش را بکنید به پایان خواهد رسید، سرعت‌عمل در انجام کارهای امروز شرایط خوبی برای اوقات فراغتی در بعدازظهر فراهم می‌کند. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به فکر شما است و روزی خاطره‌انگیز و رویایی را برای شما رقم خواهد زد. طرف مقابلتان را امتحان کنید تا خیالتان آسوده شود، با شک و دودلی سر کردن فقط زندگی را به خودتان سخت می کند، مرگ یکبار شیون هم یکبار. روزهای شلوغی را پیشت سر می گذارید چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ کاری، این دقیقا همان چیزیست که روحیه ماجراجوی شما را راضی می کند پس بهانه گیری نکنید و غر نزنید.

 

 

شهریور : فراموش نکنید که بی رنج گنج میسر نمیشود و برای رسیدن به پول و ثروت باید نقشه و برنامه داشت و شب‌و‌روز کار کرد. مشکلی در زندگی دارید و این مشکل حسابی ذهن و فکر شما را به خود مشغول کرده‌ است، به همین دلیل اهل منزل جویای دلیل ناراحتی‌ شما هستند و می‌خواهند سر از این مشکل در بیاورند، در میان گذاشتن این مشکل به غیر از ناراحت‌کردن آنها، دردی را دوا نخواهد کرد. تعامل خوبی با همکاران در محل کار ندارید و این قضیه باعث شده تا انجام کارها عقب بیافتد، امروز تا می‌توانید به همکاران روحیه بدهید و آنها را به سرعت بیشتر در کارها تشویق کنید. در کارهای گروهی فعال باشید و ایده ها و نظریات خود را در جمع دوستان مطرح کنید تا ببینید چقدر در رسیدن به خواسته هایتان شما را همراهی می کنند، قدر دان این همراهی و محبت باشید تا روزافزون باشد. شخصی بدون قصد بد حرفی زده که شما را رنجانده است، بهتر است در رفتارتان با او تجدید نظر کنید. در رفاقت کوتاهی نکنید.

 

 

 

مـهـر : عادت به انجام سریع کارها دارید و از این روحیه همکاران یا اعضای فامیل به شما حسادت می‌کنند. به جزئیات اهمیت زیادی می‌دهید و وسواس به چیزهای کوچک باعث شده تا چیزهای بزرگ در زندگی از دید شما پنهان شود. امروز زمان خوبی است که این روحیه را کنار بگذارید و با نگاهی کلی و جامع زندگی را زیر نظر بگیرید. اطرافیان را از حرف‌های‌تان ناراحت کرده‌اید. از امروز تصمیم بگیرید که سخن‌نابجایی نگویید تا کسی از حرف‌های شما دلخور نشود. به تازگی به فردی دل‌داده‌اید و حسابی عاشق‌ او شده‌اید، احتمال ماندگاری این عشق بسیار کم است. شنیدن خبری شگفت زده و خوشحالتان می کند. به سفری خواهید رفت که برای آرامش جسم و روحتان بسیار لازم است. کار یا کمکی از شما خواسته شده که به دلیل مشغله های کاری و زندگی انجام آن را به تعویق انداخته اید، بهتر است هرچه زودتر آن را انجام دهید وگرنه وجهه همیشه مدد رسانتان را در برابر دیگران خدشه دار می کنید.

 

 

آبـان : امروز زمان خوبی است که یادی از بزرگ‌ترهای فامیل یا پدر و مادرتان بکنید و شادی‌هایتان را با آنها به اشتراک بگذارید. از جان و دل عاشق کسی شده‌اید و عشقی سوزان در دل دارید، این عشق آرام‌آرام سینه شما را می‌گدازد و امروز زمان خوبی است که پرده از این عشق نهان بردارید و عشق‌ خود را با دلدارتان در میان بگذارید. روز خوبی برای کار است و مشکلاتی که در چند روز پیش در محل کار تجربه کرده‌اید، امروز به راحتی حل می‌شود. روز خوبی برای رانندگی نیست و اگر پشت‌فرمان می‌نشینید، با دقت تمام رانندگی کنید و اگر هم پیاده از خیابان عبور می‌کنید شش‌دانگ حواستان به خودروها باشد چرا که احتمال تصادف شما بسیار است. نذری دارید که بهتر است هرچه زودتر ادا کنید، به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله ای که نگران چگونگی انجامش هستید بیش از حد حساسیت نشان ندهید، خودتان کارها را خراب می کنید از وسواس فکری و چند باره فکر کردن به یک موضوع بپرهیزید، این کار فقط شما را خسته و کلافه می کند، تصمیم بگیرید و به تصمیم تان احترام بگذارید.

 

آذر : فکرهای منفی و مخرب دست از سر شما بر نمی‌دارد و سایه این افکار از روی ذهن شما پاک نمی‌شود. قبل از اینکه فکرهای منفی آسیب‌‌های بیشتری به شما وارد کند، امروز تصمیم بگیرید که با فکرهای مثبت و نگاهی به آینده، فکرهای منفی را از پا درآورید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع خواهید کرد. مدت زیادی است که از دوستان و رفقای قدیم خبری نگرفته‌اید، امروز زمان خوبی است که با تماس با دوستان قدیمی، یادی از ایام خوش گذشته کنید. کارها در محل کار آن‌گونه که انتظار دارید پیش نمی‌رود و توقع دارید که دیگر همکاران به کمک شما بیایند، اما امروز خبری از کمک در کار نیست و باید یکه‌و‌تنها کارها را به پیش‌ ببرید. جهت خرید و یا نقل مکان باید تصمیم بگیرید، کار را برای خودتان سخت نکنید شما به خوبی می دانید که کارهای واجب تری دارید که باید به آن ها بپردازید. تلاش های شما بالاخره جواب خواهد داد حتی اگر کارها با سرعتی که شما توقع دارید پیش نرود. شما ذاتاً هنرمند و مدیر هستید، از هردوی این توانایی ها هم زمان بهره ببرید.

 

 

دی  : مدتی است که حال‌وحوصله ندارید و امروز به‌اندازه‌ای بی‌حوصله بودید که حتی نمی‌خواستید از رختخواب بلند شوید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و با شرکت‌ در فعالیت‌های دسته‌جمعی، نشاط و روحیه ازدست‌رفته‌تان را بازیابید. امروز فردی که رابطه نزدیکی با او دارید واسطه می‌شود تا پولی به دست شما برسد. اواقات زیادی را با اعضای خانواده سپری نمی‌کنید و امروز حسابی از دست شما دلخور شده‌اند، فراموش نکنید که حضور شما در کنار خانواده از هرچیزی برای آنها مهم‌تر است. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما بهتر است این کار را چند روزی به تعویق بیاندازید و با تمرکز بیشتری به انجام این کار فکر کنید. لجبازی و جنگیدن فقط باعث شده دور یک مسیر باطل بچرخید، نه به خاطر دیگران بلکه به خاطر خودتان هم که شده مسئله را رها کنید و شاکر باشید، فردا به هیچ کس قول داده نشده. با مشکلات مالی تان فعلا کنار بیایید اوضاع به زودی روبه راه خواهد شد. از جایی خبری به شما خواهد رسید که شنیدنش را باور نخواهید کرد. صبرتان به بار خواهد نشست.

 

 

بهمن : امروز قصد شرکت در یک رقابت مهم را دارید و به لحاظ سلامتی و توانایی مطمئن باشید که هیچ‌کس یارای رقابت با شما را نخواهد داشت. زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و امروز از هرگونه فعالیت مالی برحذر باشید. رفتاری صادقانه و صمیمی را با دیگران در زندگی دارید و این رفتار امروز به شما کمک می‌کند تا مشکلی را در محل کار یا منزل حل کنید. کارهای عقب‌مانده زیادی دارید و امروز فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا نمی‌کنید. فراموش نکنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان همیشه آماده است تا هر کاری که از دستش بر می‌آید را برای شما انجام دهد و امروز روی کمک تما‌م‌و‌کمال او حساب باز کنید. برای گرفتن هر تصمیم سرنوشت سازی بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. در اطرافتان شخصی گرفتار است، همان قدر که از دستتان بر می آید کمکش کنید و خودتان را سرزنش نکنید. اگر کسی به شما پیشنهاد سفری داد بی معطلی بپذیرید و برای رفتن تدارک ببینید. شما نیاز دارید که هرچه سریع تر در محیط اطرافتان تغییری ایجاد کنید.

 

اسفند : روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع کرده‌اید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. امروز تلاش‌هایی که پیش از این انجام داده‌اید به بار می‌نشیند و طعم شیرین موفقیت را خواهید چشید. انسان خستگی‌ناپذیری هستید و شب‌و‌روز کار‌ کرده‌اید، امروز فرصتی را برای استراحت کنار بگذارید و با قدم زدن در پارک، به لحاظ روحی خستگی در کنید. امروز والدین شما همسر یا عشق‌زندگی‌تان را حسابی تحویل خواهند گرفت و این رفتار، زمینه رابطه‌ای محکم و قوی میان عشق‌زندگی‌ شما و پدر و مادرتان را فراهم خواهد کرد. فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت در کار برایتان پیش خواهد آمد، اگر نترسید و درخواستتان را مطرح کنید به آنچه که می خواهید می رسید. دلتان برای کسی که سالهاست ندیده ایدش بسیار تنگ است، خود کرده را تدبیر نیست با روزگار کنار بیایید. برای اوج گرفتن باید بارتان را کم کنید. با خودتان منصف باشید خطایی اگر کرده اید بپذیرید و جبران کنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد