فال روزانه – 20 آبان


فال روزانه 20 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 20 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امروز روز خیلی خوبی برای به دنیا آمدن است. امروز روز باشکوه و منحصر بفردی در زندگی شماست بنابراین به جای این که روزها را با عجله طی کنید، برای بو کردن یک گل و تماشای زیبایی های آن بایستید و وقت بگذارید. با این کار نفسی راحت خواهید کشید و انرژی لازم برای باقی مسیر نیز دریافت خواهید کرد. برای رسیدن به آرزوهایتان عجله نکنید و کمی صبور باشید زیرا موفقیت شما حتمی است. امسال شما باید پیش از آن که بتوانید راهتان را ادامه داده و به سوی آینده ای که آرزویش را دارید پیش بروید با گذشته خود آشتی کنید. سعی کنید روی اتفاقاتی که طی چند سال گذشته افتاده‌اند تمرکز کنید. اگر نیاز دارید با کسی صحبت کنید بهتر است هر چه زودتر این کار را انجام دهید و به تاخیر نیندازید. هر چه زودتر گره های مربوط به گذشته را باز کنید راحت تر خواهید توانست به سوی مرحله بعدی زندگیتان پیش بروید. رابطه عاطفی شما وارد مرحله تازه ای می شود که فکرش را نمی‌کردید اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه کوچک می تواند اثرات بزرگی داشته باشد. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی‌کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید. در اوایل سال جدید پولی به دست تان می رسد که می توانید آن را برای یکی از هدف‌هایتان کنار بگذارید. سعی کنید که برای هر قدمی که بر می دارید، برنامه ریزی شده عمل کنید. در فصل تابستان سفرهای هیجان انگیزی را در کنار خانواده و دوستان تان تجربه خواهید کرد. ماههای آذر و اسفند از بهترین ماههای سال شما خواهند بود

 

 

فروردین : چند روزی است که خودتان را درگیر موضوعی کرده‌اید و این مسئله بر روحیه شما تاثیر بدی گذاشته است طوری که احساس پوچی می کنید. برای رهایی از این وضعیت خواندن یک کتاب، مجله یا تماشای تلویزیون را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا می تواند شما را از آن وضعیت دور و ذهن تان را کمی بازتر کند. اگر می خواهید در مسیری درست قدم بگذارید، هر آنچه را که فکر می کنید می تواند برایتان هیجان انگیز باشد، انجام دهید. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده‌اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعاً موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ و مهم نباشد.


 

اردیبهشت : امروز ممکن است یکی از اطرافیانتان شما را درگیر درام شخصی خودش کند، مثلا شاید یکی از همکارانتان از شما بخواهد که او را در یک قرار کاری همراهی کنید. با وجود این که این تقاضا برایتان ناراحت کننده است نخواهید توانست به سادگی خودتان را از آن نجات دهید. خوشبختانه حضور شما حتی اگر نقش فعالی نداشته باشید هم اثرات مثبتی به همراه خواهد داشت. امروز تفکرات فلسفی می توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم است که مثبت اندیشی خود را تقویت کنید. قبول کردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید است، به خصوص اگر هم دارای جنبه های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیت های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می کنند.

 

 

خـرداد : به زودی یکی از دوستان قدیمی تان را ملاقات می کنید اما این بار به شیوه ای متفاوت از گذشته. اگر مجرد هستید گفتگوی شما به گونه ای پیش خواهد رفت که احساس می کنید نیمه گمشده خود را یافته‌اید. بر عکس آن هم ممکن است اتفاق افتد. به عنوان مثال شما با فردی رابطه ای عاشقانه داشته‌اید و پس از مدت ها جدایی دوباره با هم ارتباطی دوستانه برقرار خواهید کرد. در هر دو صورت خودتان را برای مسیری جدید اما هیجان انگیز آماده کنید. اگر هم متاهل‌اید و احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار تلاطم شده است، نگران نشوید زیرا روندی طبیعی است که اجتناب از آن غیر ممکن است. شاید بد نیست بیشتر به نیازهای طرف مقابل تان توجه کنید.

 

 

تـیـر :باید زنگ هشدار را برای خود به صدا در بیاورید. عجله و شتابزدگی در رفتار شما ممکن است موجب شود تا با اطرافیان وارد بحث یا مشاجره بشوید. اما باید بتوانید کنترل رفتار خود را به دست بگیرید. زیرا ممکن است در میانه روز از دست یکی از همکاران به قدری عصبانی شوید که صورتتان سرخ و دهانتان باز باشد و خودتان در حال داد و بیداد مشاهده کنید. امروز مسایل عاشقانه نیز به آن شکلی که دوست دارید پیش نخواهند رفت. ارتباط شما با مادرتان نیز کمی خراب می شود اما بدانید که امروز برای شکایت از کمبودهای کودکی زمان مناسبی نیست. تا جای ممکن سعی کنید در رابطه عاطفی و خانوادگی خود، تعادل داشته باشید و موجب رنجش اعضای خانواده نشوید.

 

 

مـرداد : امروز شما به طور غیر قابل انتظاری حساس شده‌اید و نیاز دارید که خودتان را برای همین یک روز هم که شده از فعالیت های اجتماعی فاصله بگیرید و به خودتان و احساساتتان بپردازید. معمولا مقدار انرژی که شما شیرها به دیگران منتقل می کند بیش از آن چیزی است که دریافت می کنید، اما در حال حاضر آنقدر احساساتی هستید که با برداشت‌هایی که از رفتارهای دیگران می کنید به سختی می توانید حد و مرزهای لازم را حفظ کنید. حتی تشخیص این که آنچه احساس می کنید متعلق به خودتان هستند یا از دیگران سرچشمه می گیرند برایتان دشوار است. به هر حال عاقلانه نیست که زیاد خودتان را با این احساسات آزاردهنده درگیر کنید، کمی تنهایی همه چیز را درست خواهد کرد.

 

 

شهریور : شما اطلاعات لازم و کافی برای داشتن درکی کامل از شرایط موجود ندارید و خودتان هم متوجه این موضوع هستید که آنچه در واقع در جریان است خیلی فراتر از آن چیزی است که شما می توانید ببینید. پی بردن به افکار و احساسات دیگران کاری دشوار است، زیرا در حالی که به زبان یک چیز را می گویند در قلب و مغزشان چیز دیگری می گذرد. به جای تلاش برای از بین بردن این ناهماهنگی بهتر است سعی کنید فعلا اوضاع را همان طوری که هست بپذیرید. به احتمال خیلی زیاد تا فردا این وضع برطرف خواهد شد. امروز زندگی برای ما خسته کننده به نظر می رسد و هر کاری برای رفع این احساس بی نتیجه خواهد بود، کمی به زندگی و معنای آن فکر کنید تا بهتر شوید.

 

 

 

مـهـر :امروز ضرب‌الاجل کارهایی است که باید تحویل می داده‌اید؟ شما همیشه در انجام چند کار هم ‌زمان توانایی بسیار بالایی دارید. اما امروز به دلیل فشارهای روحی و کاری زیاد، شاید نتوانید همه مسئولیت های خود را به خوبی و کامل به انجام برسانید. برای اینکه بدقول نشوید زمان خود را بهتر مدیریت کنید و در صورت لزوم، کارهای دیگر را به طور موقت کنار بگذارید. یا اینکه وقت بیشتری تقاضا کنید تا کیفیت کار پایین نیاید. رویدادهای امروز، روند عادی زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. شاید به دلیل فشار روحی، برخی مشکلات پنهانی رابطه شما رو بیایند و مشاجره‌هایی با عشقتان داشته باشید. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و از نمایش هرگونه واکنش شتابزده دوری کنید. بهتر است امروز از همدیگر دور باشید تا مشکل مهمی میان شما شکل نگیرد.

 

 

آبـان : مروز بسیار عصبانی خواهید بود؟ گویا همه دنیا با شما سر لج دارند. شما همیشه انسان مهربانی هستید و به خوبی می‌توانید با اطرافیان همدردی کنید. اما امروز روی خشم و حساسیت خود کنترلی ندارید و ممکن است با دوستان یا همکاران دچار مشکل شوید. باید این را در ذهن داشته باشید برخی مسایل اصلا ارزش حرص خوردن ندارند و فقط وقت و انرژی خود را بیهوده هدر می دهید. کمی منعطف تر باشید و سریع در برابر همه چیز واکنش نشان ندهید. امروز بید مراقب زبان خود باشید. در مورد عشق سابق خود در جمع دوستان بدگویی نکنید. شایعه پراکنی و غیبت هم نکنید. شما در آن لحظه به طور هیجانی می خواهید احساسات منفی را تخلیه کنید، اما برای موقعیت اجتماعی شما بسیار بد خواهد شد.

 

 

آذر : شما اصولا انسان مهربانی هستید اما امروز نمی‌توانید از منطق خود استفاده کنید. بسیار هیجانی هستید و در برابر هر رفتار یا حرفی، سریع واکنش نشان می دهید. ترجیحا هر مساله ای شما را ناراحت می کند را مستقیما به همان فرد بگویید و از غیبت یا شایعه پراکنی بپرهیزید. هر وقت عصبانی شدید، سعی کنید چند دقیقه در هوای آزاد قدم بزنید تا از این حالت منفی خارج شوید. برای کارهای خود چشم‌انداز تعریف کنید تا در آینده نیز با چنین شرایط ناراحت کننده ای روبه رو نشوید. عموما عادت دارید مشکلات خود را مخفی می کنید، اما امروز بسیار مستعد غر زدن و اعتراض کردن هستید. خیلی راحت از همه کارهای عشقتان ناراحت می شوید. به همین دلیل، بهتر است امروز به طور کل با هم در ارتباط و در تماس نباشید تا این حس های منفی شما از بین بروند.

 

 

دی  : اهداف بلند مدت شما در حال حاضر فراتر از اهداف حرفه ای شما هستند. با وجود آن که موفقیت فردی شما اغلب یک عامل انگیزشی بسیار قوی برای شماست، در حال حاضر نیازهای اطرافیانتان اولویت و اهمیت بیشتری برایتان دارند. خوشبختانه این نوع دوستی شما برایتان نتایج خوبی به همراه خواهد داشت، زیرا رضایت شخصیتان به رضایت و خوشحالی نزدیکانتان وابسته است. قدرتی که اطرافیانتان در بهتر کردن حال شما دارند را هیچ دکتر و دارویی نمی‌تواند داشته باشد. فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید ممکن است در رویارویی با یک مقام مافوق خودتان شما را به مرز انفجار برسانند، مواظب رفتارتان و واکنش‌هایی که نشان می دهید باشید.

 

 

بهمن : امروز شاید مسیرتان را با ابهام و بدون دانستن جهتی که باید در پیش بگیرید آغاز کنید و احساس کنید که انگار در طوفان گرفتار شده اید. متأسفانه ناتوانی شما در تصمیم گیری و انتخاب راهتان می تواند برایتان گمراه کننده باشد. با این حال هر چند در ابتدای روز آسمان زندگیتان ابری به نظر می رسد و به سختی و آرامی جلو می روید، کمی که بگذرد اوضاع تا حدودی روبراه شده و خواهید توانست راه پیش رویتان را ببینید. انرژی فیزیکی شما رو به افزایش است و در نتیجه آن کارهایتان با شتاب بیشتری انجام خواهند شد. اگر بعد از انجام تمام کارهایتان هنوز انرژی زیادی در وجود خود حس می کردید کمی پیاده روی کرده و یا بدوید، این کار شما را برای یک خواب راحت آماده خواهد کرد.

 

 

اسفند : امروز شما انرژی اطرافیانتان را به خوبی احساس می کنید و امواجی که از خود صادر می کنند را می توانید دریافت کنید. در حالی که بسیاری از اطرافیانتان می خواهند احساس همدردی خودشان را نشان دهند و بگویند که درکتان می کنند، اما شما حساسیت بسیار زیادی دارید و کوچک ترین ناخالصی در احساسات اطرافیانتان را درک کرده و نمی‌توانید به دیگران اعتماد کنید. این نکته را در نر داشته باشید که برای اعتماد داشتن به دیگران اول باید به خودتان اعتماد داشته باشید. امروز ممکن است توسط یکی از نزدیک ترین افراد به شما به شدت تحت فشار قرار بگیرید، اما دلتان بخواهد خواسته او را برآورده کنید. باور کنید او هم چیزی جز خیر و صلاح شما را نمی‌خواهد.
روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد