فال روزانه – 19 مهر

دوست عزیز فالوده ای که 19 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فرد توانمندی هستید که لیاقت بهترین ها را دارید. اگر در گذشته اشتباهی کرده اید و از آن پشیمان هستید، بهتر است که خودتان را ببخشید و فضا را برای اتفاقات جدید باز کنید. زندگی همیشه ایده آل شما نخواهد بود اما دلیلی ندارد که ناامید شوید. به زودی تغییرات مثبتی در زندگی تان رخ می دهد که شما را خوش بین تر از قبل خواهد کرد. امسال سال بهتری نسبت به قبل خواهد بود که نتیجه سخت کوشی های خودتان است. اما نباید حمایت های اطرافیان تان را نادیده بگیرید. از نظر شرایط مالی پیشنهادهای خوبی خواهید داشت که پیشرفت تان را تضمین می کند. رابطه عاطفی شما در اواخر سال تغییرات خوبی خواهد کرد به طوری که روزهای هیجان انگیز تری را تجربه می کنید. در ماه مرداد یکی از بزرگ ترین نگرانی های زندگی تان از بین خواهد رفت. خود را برای سالی پر از عشق، امید و پیشرفت به خصوص در ماهها اسفند، تیر و مرداد آماده کنید.

 

 

فروردین :با انرژی که امروز دارید افراد بیشتری به سمت تان جذب شوند پس فرصت را غنیمت بشمارید و خودی نشان دهید. پیشنهادهایی نیز دریافت می کنید که بهتر است قبل از جواب دادن، خوب در موردش فکر کنید. یک قدم اشتباه می تواند شما را تا فرسنگ ها از مسیرتان دور کند. اگر به فکر جلب توجه فرد خاصی هستید، بهتر است که خجالت را کنار بگذارید و صادقانه احساسات تان بیان کنید. اگر دقیقا بگویید که چه در دل تان می گذرد، مطمئن باشید که به مراد دلتان نیز خواهید رسید. تا دیر نشده دست به کار شوید و برای عملی کردن نیتی که در سر دارید کاری ترتیب دهید. حتی شده از خواب و خوراکتان بزنید این کار را انجام دهید، برایتان نتایج بسیار خوبی به همراه دارد. موضوعی احساسی بسیار نگرانتان کرده است، نگران نباشید این طوفانی است که می گذرد. بی منظور حرفی زده‌اید که برازنده شما نبوده.


 

اردیبهشت :

امروز احساسات بر منطق تان پیشی می گیرند و دوست دارید کاری را انجام دهید که دلتان می خواهد. نگران هیچ چیز نباشید و به ندای قلب تان گوش کنید. این تغییر نه تنها برای شما ضرری نخواهد داشت، بلکه به نفع تان نیز خواهد بود. شما در ارتباط با دیگران به شدت از این تغییر سود خواهید برد. احساس می کنید که فردی بیش از حد شما را به انجام کاری وادار می کند. بهتر است که همین حالا احساس واقعی تان را نسبت به شرایط بیان کنید و با مشورت او به دنبال راه حل دیگری بگردید. قصد دارید دست به کاری بزنید و با این که خیلی هم تلاش کرده اید، نگرانید و شرایط را کاملا به ضرر خود می دانید. اوضاع اینطور باقی نمی ماند مطمئن باشید خیلی زود نتایج زحماتتان را می بینید. اتفاقی خوش در حال رخ دادن است، هر چه زودتر او را بجویید. این روزها نوبت شماست. برای کار نکرده توضیح ندهید.
 

 

 

خـرداد : امروز از لحظه ای که بیدار می شوید احساس می کنید که روی ابرها راه می روید. به تازگی رابطه ای را آغاز کرده اید اما حواس تان باشد که این عشق چشمان شما را کور نکند. در کنار خوبی، بدی های طرف مقابل تان را هم ببینید. برای گرفتن تغییری در زندگی تان دودل هستید، بهتر است به این وضعیت پایان دهید زیرا وقت تلف کردن است. امروز تصمیم تان را بگیرید و مسیرتان را مشخص کنید. در انتهای روز دوستی از قدیم به شما تماس می گیرد و خبر خوبی را به گوش شما می رساند. برای نیتتان به امید معجزه نباید بنشینید. شما خوشبخت هستید، مگر اینکه دائم بخواهید خود را با دیگران مقایسه کنید و انتظار داشته باشید که خوشبخت تر از آنها باشید. این هرگز میسر نمی شود زیرا همواره دیگران را خوشبخت تر از آنچه که هستند، تصور می کنید. درباره مسائل عاطفی‌تان بیش از حد توقع نداشته باشید.

 

 

تـیـر : ملاحظه کاری شما باعث شده که برای دوستی هایتان حد و مرز قائل می شوید اما بهتر است که امروز انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. اگر صادقانه حرف دلتان را بزنید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. این روزها حرف های زیادی می شنوید اما تنها به آنچه خود با چشم هایتان دیده اید، اعتماد کنید. دست از زود قضاوت کردن دیگران نیز بردارید زیرا تنها به ضرر خودتان تمام می شود. ایده ای برای سرمایه گذاری به ذهن شما خطور کرده. این ایده‌ی خامی ست، نیاز به پردازش بیشتری دارد. هشیار اگر باشید می توانید از آن برای بهبود وضعیتتان استفاده کنید. در رابطه عاطفی‌تان حرف های تکراری خسته‌تان کرده. کمی فاصله بگیرید تا نه چیزی بگویید و نه چیزی بشنوید. گاهی تنهایی بهتر است.

 

 

مـرداد : امروز اعتماد به نفس تان افزایش می یابد و این به شما کمک می کند تا ارتباط بهتری با اطرافیان تان برقرار کنید. در این ارتباطات با فردی آشنا می شوید که تغییرات مثبتی را به زندگی تان راه خواهد داد. در انتهای روز سعی کنید زمانی را برای خود خالی بگذارید. شما احتیاج دارید که قدری به روح و جسم تان استراحت دهید تا برای تمام هفته انرژی لازم را داشته باشید. یک جشنی در راه دارید که روحیه تان را دگرگون خواهد کرد. در مورد نیتی که در ذهن دارید بهتر است دست از لج بازی و یکدندگی بردارید تا به نتیجه دلخواهی برسید. آنچه از گذشته باقی می ماند خاطره است نباید برای آن افسوس خورد. از خاطرات خوب همچون چراغی برای نشان دادن راه آینده استفاده کنید وگرنه راه رفته را دوباره مجبور می شوید طی کنید. بلایی آمده بود که به سلامتی از آن گذر کردید.

 

 

شهریور : در انتخاب راهی که قرار است بروید این دست و آن دست نکنید، هر چه بیشتر وقت تلف کنید دیرتر به هدف تان می رسید. اگر مجرد هستید، به زودی فردی که همیشه در خیال تان تصور می کنید، در مسیر زندگی تان قرار می گیرد و شما روزهای پر از عشقی را تجربه خواهید کرد. از تنبلی و بی خیالی در انجام کارهای عقب مانده تان دست بکشید. امیدوار باشید و با اراده آهنین و همت عالی به تلاش تان ادامه دهید تا به هدف تان برسید. از غفلت در روابط احساسی حذر کنید چون این ایام و خوشی های آن است که برایتان می ماند. به دنبال پیدا کردن یاری باشید که همیشه تکیه گاه شما باشد. شخصی قابل اعتماد وارد زندگی‌تان می شود، که می توانید با او خیلی راحت باشید. حواستان به صحبت‌های که در اطرافتان می‌شود باشد. همه خیرخواه نیستند و گاهی فقط دنبال منافع شخصی خودشان هستند.

 

 

 

مـهـر : برای انجام کاری مدام این دست و آن دست می کنید. بهتر است که دیگر وقت را تلف نکنید زیرا ممکن است که دیگران از شما پیشی بگیرند. امروز حسی در شما جرقه می زند و متقاعدتان می کند که گذشته تان را دور بریزید. با این زاویه دید امید بیشتری نسبت به آینده پیدا خواهید کرد. تمام سعی خود را برای آنچه می خواهید به دست آورید بکنید، حتی اگر دریایی از موانع پیش رویتان باشد. میهمانی در پیش دارید که در آنجا پیشنهاد خوبی را دریافت می کنید. اگرچه جواب تان مثبت است اما بهتر است که کمی به خودتان زمان دهید. دوری از ورزش و نگرانی از اضافه وزن نیز مشکل دیگری است که از مدت‌ها پیش شما را آزار می دهد، با خودتان قراری بگذارید و از امروز حداقل نیم ساعت پیاده روی کنید. سلامتتان از همه چیز مهمتر است. ملاقاتی خواهید داشت، مراقب باشید با ندانم کاری خود موقعیت را از دست ندهید. حد و مرزهایتان را بشناسید و رعایت کنید.

 

 

آبـان : امروز خبر خوبی را می شنوید که برای کل روز به شما انرژی می دهد. امروز تمام ارتباط هایی که دارید، از کاری گرفته تا عاطفی، به خوبی پیش خواهد رفت. بنابراین نگران هیچ چیزی نباشید. امروز منطق و احساس تان در تعادل قرار دارند، از این رو می توانید بهترین تصمیمات را بگیرید. از آنجا که در بهترین شرایط خود به سر می برید، از انجام دادن کارهای کم اهمیت خودداری کنید. زمان خوبی برای پیشرفت، به خصوص در زمینه کاری، است. بنابراین این فرصت را از دست ندهید. هفته جاری فرصتی برایتان پیش می آید که بتوانید ارتباطی خوب با فردی که اصلا انتظارش را ندارید، برقرار کنید. تولد یکی از نزدیکان را فراموش کرده‌اید، جبران کنید. شخصی در محل کار به شما لطف کوچکی خواهد کرد، سپاس گزار و قدردان باشید، یادتان باشید مهربانی وظیفه نیست اما قدردانی از آن وظیفه است.

 

 

آذر : مشکلات زیادی سر راهتان وجود دارد اما بدانید که راه حل های زیادی نیز پیش رویتان است. پس نگران نباشید و به خدا توکل کنید. امروز احساسات تان بر عقل تان پیشی می گیرد. دوستان و خانواده تان احساس نزدیکی بیشتری به شما پیدا می کنند، از این رو اگر خواسته ای از آنها دارید، بیان کنید. شما فرد دلسوزی هستید، به همین دلیل اطرافیان تان مشکلات شان را مدام با شما در میان می گذارند. اما مراقب باشید که در این راه افراط نکنید در غیر این صورت به ضرر خودتان تمام خواهد شد. باعث و بانی اتفاقی که افتاده خود شمایید، گناه را به گردن دیگران نیندازید. برای اخذ یک تصمیم مهم دچار شک و تردید شده‌اید، برای دست یابی به جمع بندی درست، باید پیرامون موضوع تحقیق بیشتری بکنید. نقطه نظرات شخصی که برایتان خیلی مهم است را بپرسید. خواهید دید که راحت تر می توانید تصمیم بگیرید.

 

 

دی  :به توانایی هایتان اعتماد کنید و امروز را با انرژی بالا قدم بردارید. باید در جمعی حاضر شوید و حرف هایی را بزنید، سعی کنید که خودی نشان دهید تا دیگران نیز نگاهشان به شما تغییر کنید. اگر به فکر پیشرفت هستید اما راه آن را نمی دانید، بهتر است با اطرافیان تان بیشتر در تماس باشید آنها می توانند ایده های خوبی را به شما بدهند. سفر در این روزها می تواند خاطرات خوشی را برای شما رقم بزند. پس از همین حالا برای روزهای پیش رو برنامه ریزی کنید. در رفتارهایتان با دیگران صادقانه رفتار می کنید و همین موضوع باعث شده که دوستان زیادی داشته باشید. یکی از آشنایان کمکی می خواهد اما بیش از هر چیز قصد دارد به شما نزدیک شود. زود به او اعتماد نکنید اما بی توجه هم نباشید. شاید قرار است تنهایتان را برای همیشه کنار بگذارید. به سر و وضعتان بیشتر توجه کنید.

 

 

بهمن : اگر چه شما فردی مهربان هستید که بیشتر از خود برای خانواده و دوستان تان زمان می گذارید اما امروز تنها مهم خودتان هستید و بس، پس به فکر خوشحال کردن خودتان باشید. امروز تغییرات اساسی را در زندگی تان مشاهده می کنید که غافلگیرتان خواهد کرد. از این فرصت استفاده کنید و مسیر زندگی تان را به سمت پیشرفت تغییر دهید. به تازگی با فردی آشنا شده اید اما احساس می کنید که نقطه مشترکی با او ندارید. بهتر است زمان بیشتری به هر دویتان دهید. اتفاقات خوبی در انتظارتان است. از کنار یک اثر هنری به سادگی نگذرید. اگر می خواهید خسارت نپردازید، لازم است حواستان را بیشتر جمع کنید. عزیزی چشم انتظار ملاقات و دیدار با شماست، او را زیاد منتظر نگه ندارید و هر چه زودتر او را دریابید. در حال حاضر امکان و فرصت تحقیق در مورد پیشنهادی که به شما شده ندارید، با کمک خواستن از شخصی موقعیت را حفظ کنید.

 

 

اسفند : اگر نگران چیزی هستید آن را بنویسید. سعی کنید که جملات تاکیدی مثبت را با خودتان تکرار کنید تا اعتماد به نفس تان افزایش یابد. شما برای شروع کاری باید انرژی و جسارت لازم را داشته باشید بنابراین خودتان را به خوبی آماده کنید. اگر قراری دارید بهتر است که به ظاهرتان رسیدگی کنید. همانطور که شما هم می دانید، ظاهر شما در اولین دیدار تاثیر زیادی بر طرف مقابل تان خواهد گذاشت، بنابراین شیک ترین لباس تان را به تن کنید و به سر قرار بروید. وقت آن رسیده که سوء تفاهم بوجود آمده بین شما و یک دوست را به پایان برسانید. گذشت زمان فقط بذر کینه را در قلب‌هایتان خواهد پاشید، صادق باشید شما هم بی تقصیر نبوده‌اید. لطفی که پیش از این به شخصی داشته‌اید، فراموش نشده است. شخصی که با زبان تند و شوخی های بی مورد شما را آزار می دهد از خودتان دور کنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد