فال روزانه – 19 آبان


فال روزانه 19 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 19 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

از هم‌اکنون کمربندهایتان را برای عبور از سالی پرفرازونشیب محکم ببندید و آماده رویارویی با تلخی‌ها و شادکامی‌ها باشید. دی‌ ماهی که در پیش‌روی شما است با مشکلات خانوادگی روبرو می‌شوید، اما به لحاظ مالی نگرانی نخواهید داشت و از جایی که فکرش را نمی‌کنید پول خوبی نصیب‌تان می‌شود. اسفند‌ ماه زمان تحقق آرزوهای شما است، در این ماه قرار نیست به تمام آرزوهای‌تان برسید اما آرزوی مهمی که سال‌ها است به فکر آن بودید تحقق پیدا می‌کند. در ماه اسفند وقت بیشتری برای افراد خانواده اختصاص دهید و تا می‌توانید به اهل منزل عشق بورزید. در مقابل مشکلات مقاومت کنید. این مشکلات ماندگار نیستند و پس از مدتی دوباره زندگی شما به روال اول باز خواهد گشت. تا می‌توانید از زندگی لذت ببرید.

 

 

فروردین : شما معمولا از آن دسته آدم هایی هستید که ترجیح می دهند در آرامش خودشان و در فضای امنی که برای خود ساخته اند بی آن که در مرکز توجه قرار بگیرند کارها و مسئولیت هایشان را به انجام برسانند. شما خودتان را بین همه گم می کنید تا توجهی به خود جلب نکنید، اما امروز قضیه فرق کرده است و دلتان می خواهد دیده شوید و هیچ چیزی به جز این شما را راضی نخواهد کرد. خوشبختانه شما توانایی و استعداد لازم برای این که در مرکز توجه قرار بگیرید را دارید و فقط باید راه مورد علاقه تان برای خیره کردن دیگران به خود را انتخاب کنید. مشکلی که به وجود آمده و دیگران را هم به خودش مشغول کرده زیاد حاد نیست شما توانایی گذر از این طوفان را دارید. دنیا را بیش از این سخت نگیرید. اولین کسی که ضررش را می بیند، خودتان هستید. باید در زندگی روزمره تان تغییر رویه ای بدهید. شما خودتان قادرید هر کاری را به پایان رسانید. از دیگران کمک نگیرید.


 

اردیبهشت : شما برای امروزتان نقشه هایی دارید که خودتان فکر می کنید مو لای درزشان نمی رود، اما در واقع چندان هم از این که چطور باید آنها را عملی کنید مطمئن نیستید. سعی نکنید همه ی مشکلات را به تنهایی حل کنید و از افرادی که به شما نزدیک هستند و مورد اعتمادتان نیز قرار دارند کمک بخواهید. شما دوست دارید که کمی بیشتر به نیازها و خواسته های خودتان توجه کنید، اما مدیریت تناقضی که بین نیازهای خودتان و اطرافیانتان وجود دارد دشوار به نظر می رسد. شاید بهتر باشد گاهی خودتان را در اولویت قرار بدهید. از شخصی که در حقتان محبتی کرده، شایسته قدردانی کنید. گذشتن از چیزی برایتان سخت است، اما نگران نباشید، قبل از آنکه بفهمید، چیز بهتری جایگزینش خواهد شد. در مقابل رفتار کودکانه شخصی، بهتر است صبور باشید، او هم کلافه است و نمی داند چه بکند. خرید های کوچکی انجام خواهید داد که خوشحالتان می کند.

 

 

خـرداد : در سکوت ظاهری بین شما و یکی از اطرافیانتان تنش خاموشی در حال بالا گرفتن است. هر چند به ظاهر همه چیز آرام و روبه راه به نظر می رسد، اما وضعیت بین شما دارد به نقطه ای بحرانی می رسد و باید پیش از آنکه اوضاع از این که هست بدتر شود به آن رسیدگی کنید. شما در حال حاضر در نقطه عطف بسیار مهمی از زندگی خود قرار گرفته اید و می توانید موفقیت های زیادی را کسب کنید، فقط باید بتوانید به ترس از شکست غلبه کنید و راه ماجراجویی را در پیش بگیرید. تغییرات را با روی باز پذیرا باشید و جسارت پیشروی نداشته باشید. با تدبیر و علاقه عمل کنید و نگاهتان به جلو و آینده باشد تا هدفی که در ذهن می پرورانید به ثمر برسد. خاطرات تلخ را بیش از حد مرور و برای دیگران تعریف نکنید. یادآوری اس برای آنها خسته کننده است و باعث می شود از اطرافتان پراکنده شوند. گام های زندگی را با دقت بیشتری بردارید. استعدادی تازه را در خود کشف کنید.

 

 

تـیـر :اجازه ندهید دعواها و بحث های دیگران شما را از مسیر واقعیتان دور کنند. به خودتان و اهدافتان شک نکنید و دست از نگرانی بردارید. اگر می بینید با اطرافیانتان و آنچه دور و باران در جریان است هماهنگ نیستید فکر نکنید که یک جای کارتان ایراد دارد. راهی را در پیش بگیرید که خودتان دوست دارید و خیالتان از این بابت راحت باشد که شما قدرت کافی برای پیش بردن کارها در جهتی که خودتان می خواهید را دارید. امروز بخشی از وقتتان را به کارهای عقب افتاده تان اختصاص دهید. یادتان باشد لازم نیست خودتان را به کسی جز خودتان ثابت کنید. موسیقی، آشپزی، خیاطی یا ورزش روحیه تان را عوض خواهد کرد. از گذشته درس بگیرید اما همه را با یک چوب نزنید. با این کار شخصی که حضورش در زندگی تان می تواند پر از زحمت و برکت باشد از خودتان دور خواهید کرد. در جمعی از ایده تان صحبت خواهید کرد و بر خلاف انتظارتان، پیشنهاد خوبی از جانب شخصی می شنوید.

 

 

مـرداد : شما برای ایجاد تعادل در خواسته های امروزتان مجبور خواهید بود به سختی تلاش کنید. شما بین میل شدیدی که به ماجراجویی احساس می کنید و علاقه ای که به دیدار و صحبت با دوستان و عزیزانتان دارید بر سر یک دو راهی مانده اید. در هر دو صورت شما این فرصت را خواهید داشت که حرف هایی را که دوست دارید بزنید و کارهایی که دلتان می خواهد را انجام دهید. اکنون از آن زمان هایی است که باید تمام سعیتان را بکنید که در برابر هر مانع و مخالفتی بایستید؛ نباید به سادگی از میدان خارج شوید. در موقعیتی قرار می گیرید که دوست و دشمنتان را خواهید شناخت، زمان آرامش نزدیک است. مسیر کارهایتان را عوض نکنید. این روزها بهتر است کمی پس انداز کنید. در هیچ کاری زیاده روی نکنید. از تک تک روزها و لحظه هایتان استفاده کنید. مهلت تان برای انجام کاری فرا رسیده، مبادا این زمان را از دست بدهید.

 

 

شهریور : شما امروز شور و هیجان بسیار شدیدی برای انجام کاری در وجود خود حس می کنید، اما با اطلاعات بیشتری که به دستتان می رسند خواهید دید مسیری که پیش رویتان قرار دارد خیلی هم هموار و بدون مانع نیست. با حرف زدن در مورد نقشه هایتان و به دنبال آن بازخوردی که از اطرافیانتان دریافت می کنید خواهید دید که تصویر نهایی به آن زیبایی که شما فکر می کنید هم نخواهد بود. پیش از گرفتن تصمیم نهایی کمی صبوری به خرج دهید تا درک بهتری از شرایط پیدا کنید. اگر عجله یا لجبازی کنید شاید پشیمان شوید. سالهاست که با کسی دوستی بسیار نزدیکی دارید، او را در جریان مشکلات تان قرار دهید. با همکاری آشنا می شوید که از فعالیت در کنارش لذت خواهید برد. هدیه ای دریافت می کنید که باعث شادی تان می شود. از چیزی یا کسی انتظاری دارید که برآورده نمی شود. کمی صبورتر باشید. اتفاق بهتری در شرف وقوع است.

 

 

 

مـهـر :امروز ممکن است برای گرفتن یک تصمیم مهم و یا برداشتن قدمی تأثیر گذار تحت فشار قرار داشته باشید و یا حداقل خودتان این طور فکر کنید که باید هرچه سریعتر تصمیم خود را در این رابطه بگیرید. از طرفی هم انگار گزینه هایی که پیش رو دارید هر لحظه دارند بیشتر و بیشتر می شوند. سعی کنید، برای عملی کردن آن کمی دست نگه دارید. شاید امروز مجبور باشید برای دفاع از باورها و عقاید خود با بعضی ها که نظرات مخالفی دارند دست و پنجه نرم کنید. به آنها نشان دهید که باید به باورهای شما احترام بگذارند. به شرکت در یک پروژه اقتصادی دعوت می شوید، باید هوشیار باشید و تمامی جوانب را در نظر گرفته و آنگاه تصمیم مقتضی را بگیرید. در مورد مسئله ای عاطفی کارها بر وفق مرادتان پیش می رود و نسبت به تصمیمتان احساس خوبی پیدا می کنید.از کنار یک خبر مهم ساده نگذرید و مسئله را سطحی نگاه نکنید.

 

 

آبـان : امروز دوستان و اطرافیانتان ممکن است در برداشت هایی که از کارها و رفتارهای شما دارند دچار سوء تفاهم بشوند و با واکنش هایشان حتی خودتان را نسبت به موضعی که دارید دچار تردید کنند. مشکل کار اینجاست که آنقدر که حفظ حمایت و همراهی اطرافیانتان برای شما اهمیت دارد، اجرای نقشه ها و برنامه هایی که در سر دارید برایتان مهم نیست. امروز دیدن فاصله ی رو به رشدی که بین شما و دیگران وجود دارد می تواند اعتماد به نفستان را به میزان چشمگیری تحت تأثیر قرار دهد. در مورد نیتتان الان وقت بی گدار به آب زدن و ریسک کردن نیست. از پس کار سختی بر خواهید آمد و به خودتان می بالید. پیشنهاد یا حرفی به شما زده می شود قبل از آنکه عکس العمل نشان دهید سعی کنید به خودتان مسلط باشید و مسئله را از جنبه دیگری نگاه کنید. برای انجام یک کار خیر پیش قدم می شوید.

 

 

آذر : ارتباط برقرار کردن با افرادی ک افکار و عقاید شبیه به شما دارند و علایق مشترکی با آنها دارید امروز برای شما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. با این حال، شما آنقدر در مصرانه سعی در اثبات خودتان و حرف هایتان دارید که ممکن است باعث شوید دیگران از بودن در کنارتان لذت نبرند. شما چنان میلی به جلو زدن از بقیه دارید که تلاش هایتان برای مخفی کردن این موضوع هم بی فایده خواهند بود. اگر رفتارهای دیگران شما را ناراحت می کنند بد نیست در ابتدا نگاهی به رفتارهای خودتان بیندازید. روزهای پر از فکر و مشغولیتی را می گذرانید، چیزی که شما را می ترساند فقط مانع پیشرفتتان می شود، نترسید یک نه بگویید تا ببینید چطور اوضاع به نفعتان تغییر می کند. در مورد مسئله عاطفی تان اگر تردید نداشته باشید اوضاع بهتر پیش می رود به زودی مژده ای دریافت می کنید و تغییراتی کوچک در زندگی تان رخ می دهد

 

 

دی  : امروز خود شما تغییری خاصی در رفتار و کارهایتان نمی بینید، اما از نظر دیگران به یکباره همچون مدیر و رهبری توانا شده اید. وقتی همه در تردید و دو دلی به سر می برند و یا تصمیم های اشتباه می گیرند شما می توانید بهترین گزینه ها را انتخاب کرده و حتی دیگران را هم از اشتباه هایشان نجات دهید. مخصوصا وقتی بدانید که فقط پای خودتان در میان نیست و نسبت به بقیه و منافعشان هم مسئول هستید قدرتی که در وجود خود حس می کنید حتی بیشتر هم می شود. از نشان دادن توانایی هایتان خجالت نکشید و بگذارید همه خود واقعیتان را ببینند. در مورد کمک به دوستی بهتر است همان کاری را بکنید که حال خودتان را بهتر می کند. فکری شما را به خودتان مشغول کرده، این فکر خواب و خوراک را از شما گرفته، یادتان باشد در حال حاضر کارها بر وفق مراد هیچکس پیش نمی رود با دور اندیشی و حوصله منتظر باشید دست از ولخرجی بردارید تا دچار مشکل مالی نشوید.

 

 

بهمن : امروز شما می توانید در برابر هر کسی که قرار بگیرید با تصمیمات استراتژیکی و واکنش های حساب شده ی خود او را به راحتی شکست دهید. . با این حال باید مواظب باشید دچار خودبینی نشوید و فکر نکنید که شکست ناپذیر هستید چنین تصوری اولین قدم به سوی سقوط و شکست خواهد بود. برای حفظ موفقیت خود باید ترکیب سالمی از تواضع و اعتماد به نفس را به کار بگیرید. اگر یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان با مشکلی درگیر است از این توانایی امروز خود برای کمک به او نیز استفاده کنید! به جای خودخوری بهتر است ببینید از دل موقعیت بد پیش آمده چه اتفاق خوب و مثبتی برای خودتان می توانید بیرون بکشید. حرفی را چند بار به شخصی زده اید اما او گوشش بدهکار نیست، آب در هاون نکوبید رها کنید فقط خودتان را خسته و او را دور تر می کنید. در هفته ساعتی را به خودتان اختصاص دهید.

 

 

اسفند : امروز کوچک ترین مانعی که بر سر راهتان قرار بگیرد کافی است تا تجربه های تلخ گذشته و شکست هایتان را به یادتان آورده و شما را در بحران اعتماد به نفس قرار دهد. البته که نگاه به گذشته و درس گرفتن از اشتباهاتتان می تواند به پیشرفت شما کمک کند، اما اگر نسبت به خطاهای خود دچار وسواس شده و دائم آنها را زیر ذره بین بگیرید تنها نقش بازدارنده خواهند داشت. انتخاب با خودتان است، یا در خاطرات عذاب آور گذشته خودتان را گم کنید، یا به آینده ای روشن چشم بدوزید و از هیجان آن لذت ببرید. این روزها به لحاظ روحی بسیار خسته اید و این برایتان خوب نیست. روزهایتان پر از اضطراب است، خودتان به مشکلاتتان اضافه نکنید و سری را که درد نمی کند دستمال نبندید. تولد نوزادی در خانواده حالتان را بهتر می کند و با خودش نور به زندگی تان می آورد. خبری را می شنوید که باورش برایتان سخت است.
روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد