فال روزانه – 18 فروردین

دوست عزیز فالوده ای که 18 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

ممکن است در روز تولدتان عزیرانتان را در کنار خود نداشته باشید، ولی در هر صورت امروز برایتان روز خوبی خواهد بود. شاید کار، مسائل شخصی و یا چیزهای دیگری شما را از کسانی که دوست دارید دور نگه دارند، ولی این نباید مانع این شود که از روز تولدتان لذت ببرید. از همین امروز با خودتان قرار بگذارید که امسال اگر فقط یک چیز باب میلتان نبود همه امکانات و امتیازات دیگری که دارید را هم نادیده نگیرید و از سایر فرصت ها و امکاناتی که دارید بهره ببرید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا از محدودیت ها برای خودتان فرصت بسازید. برنامه هایی که برای کارتان دارید را یک بار دیگر به دقت از نظر بگذرانید و پیش از هر اقدامی با افرادی که در این زمینه مهارت کافی داشته و مورد اعتمادتان نیز هستند مشورت کنید. در زمینه مسائل عاطفی باید با احتیاط بیشتری عمل کنید، به ویژه اگر به تازگی یک شکست عشقی را پشت سر گذاشته اید بهتر است پیش از درگیر کردن خودتان در یک رابطه جدید کمی به خودتان فرصت بدهید.

 

 

فروردین : امروز هیچ کاری به اندازه لم دادن و فرو رفتن در عالم رویا بدون نگرانی برای مشکلات و مسائلی که در دنیای واقعی در انتظارتان هستند شما را خوشحال نخواهد کرد، ولی وزن کارهای نیمه تمام بسیاری که دارید روی ذهنتان سنگینی می کند و نمی گذارد با خیال راحت بتوانید چنین کاری بکنید. متاسفانه باید بگوییم کمبود حس مسئولیت پذیری در وجود شما چیز چندان جدیدی نیست، ولی این موضوع می تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات گذشته خود درس عبرت بگیرید. بهتر است هر نوع تفریح و سرگرمی را تا زمانی که کارهای ناتمام خود را به سرانجام نرسانده اید برای خود ممنوع کنید و بعد از پایان کارهایتان با خیال راحت هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید.

 

اردیبهشت : امروز که انرژی زیادی را در خود احساس می کنید، زمان خوبی برای شرکت در فعالیت های اجتماعی است. فرقی نمی کنید که کلاس های هنری باشد یا باشگاه ورزشی، با این کار نه تنها شما به دیگران انرژی می دهید بلکه اطلاعات مفید زیادی را نیز از آنها دریافت خواهید کرد. به زودی به یک سفر کاری می روید که تغییرات زیادی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد و تاثیرات اش تا مدت ها در زندگی تان خواهند ماند. کارهای عقب مانده امروزتان را به فردا نیاندازید زیرا فردا بیش از امروز سرتان شلوغ خواهد بود.

 

 

خـرداد : امروز آنقدر ذهن خودتان را درگیر آینده و آنچه قرار است برایتان اتفاق بیفتد کرده اید که اصلا نمی توانید فکرتان را روی زمان حال و آن چه در اطرافتان در جریان است متمرکز کنید. باید این را بگوییم که در حال حاضر حتی گذشته هم از اهمیت بیشتری نسبت به آینده برخوردار است، زیرا می تواند درس های ارزشمندی برای شما داشته باشد که به رشد و پیشرفت شما کمک می کنند. پس به جای این که با نگرانی در مورد آینده به خودتان فشار و استرس وارد کنید به گذشته تان نگاه کرده و از اشتباهات خود درس عبرت بگیرید و سپس بی آن که به اتفاقات و مشکلات احتمالی که در آینده پیش خواهند آمد فکر کنید، تمام توانتان را روی اکنون و آنچه باید انجام دهید بگذارید.

 

 

تـیـر : شاید در ابتدای روز فکر کنید که امروز برای ایجاد تغییرات اساسی و قدم های بزرگ آماده اید، ولی هر چه بگذرد بیشتر در فکر فرو می روید. شما از طرفی می دانید که حفظ ثبات فعلیتان برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ولی از طرف دیگر نیز می دانید موانعی در راه هستند که جلوی پیشرفت شما را خواهند گرفت و سرعتتان را کم خواهند کرد. با این همه نباید روی چیزهای منفی که تنها در حد احتمالات هستند تمرکز کنید و جلوی رشد خودتان را بگیرید. با تمام قدرت پیش بروید، هر جا که به مشکل برخوردید هم تدبیرات لازم را اندیشیده و هرچند کمی آرامتر به پیشروی خود ادامه دهید. این کار نتایج رضایت بخشی برای شما خواهد داشت.

 

 

مـرداد : شاید امروز دوست نداشته باشید افکار و نیات خود را با دیگران در میان بگذارید. هرچند نیاز دارید احساسات خود را بیان کنید، ولی دلتان نمی خواهد دیگران از رازهایتان باخبر شوند. متاسفانه اکنون زمان خوبی برای این پنهان کاری ها نیست و افرادی که سعی دارید حقیقت را از آنها مخفی کنید بیشتر چیزهایی که فکر می کنید از آنها بی اطلاع هستند را می دانند. در میان گذاشتن نقشه هایتان با اطرافیانتان آنقدر ها هم که فکر می کنید اقدام ریسک آمیزی نیست و اعتماد کردن به آنها و گوش کردن به توصیه هایشان می تواند به شما کمک کند تا با قدرت و دقت بیشتری برنامه هایتان را عملی کنید، در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید.

 

 

شهریور : امروز قدرت شگفت انگیز تفکر مثبت شما را در مسیر درست قرار خواهد داد، ولی باید همان روش همیشگی خودتان را حفظ کرده و دست از تلاش و سخت کوشی برندارید و به نتیجه مورد نظرتان برسید. تمام کردن کارهایی که به عهده دارید این فرصت را برایتان فراهم خواهد کرد تا از تفریحاتی که حق مسلم شما هستند بیشترین لذت ممکن را ببرید. امروز بعدازظهر به خانه بروید و یک فنجان چای برای خودتان ریخته و یک گوشه بنشینید و با موهبت نگرش مثبت که اکنون در اختیار دارید هر آنچه می خواهید را در ذهن خود مجسم کنید. جلوی خلاقیت خود را نگیرید و به ذهنتان اجازه پرواز بدهید. هرچه الان در ذهن خود بسازید به احتمال زیاد به حقیقت خواهد پیوست.

 

 

 

مـهـر : فراتر رفتن از مرزهایی که خودتان برای خود ساخته اید برای شما کاری دشوار است و به تلاش بسیاری نیاز دارد. ولی زمانی که گارد دفاعیتان را زمین گذاشته و با دیگران همراه شوید حتما از بودن با آنها لذت خواهید برد. امروز اگر در عالم خودتان فرو رفته و تنهایی را انتخاب کنید در پایان روز خیلی ناراحت و پشیمان خواهید بود. نیازی نیست که بخواهید احساسات و خواسته های خودتان را از دیگران مخفی کنید، به غریزه و حس درونی خود اعتماد کرده و در زمانی که خودتان احساس می کنید درست است سفره دلتان را برای کسانی که مورد اعتماد شما هستند باز کنید تا در پایان روز با لبی خندان و خیالی راحت به خواب بروید.

 

 

آبـان : امروز آنقدر سرتان شلوغ است که دارید مثل فرفره دور خودتان می چرخید و آنقدر گرفتارید و فکرتان مشغول کارهایتان است که همراهی و کمک های دوستان و همکارانتان را نمی توانید ببینید. با این حال آنها آماده اند تا از شما حمایت کرده و اگر خودتان اجازه بدهید و با آنها همکاری کنید شما را وارد مرحله جدیدی بکنند. فکر نکنید که اعتماد نسبت به کسانی که مورد اعتمادتان هستند شما را آسیب پذیر خواهد کرد و بر عکس تصور شخصیتان دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. گاهی بهتر است سرعت گام هایتان را کم کرده و نگاهی هم به اطرافتان بیندازید و از آنچه می بینید و مسیری که دارید طی می کنید لذت ببرید.

 

آذر : امروز از طرفی دلتان می خواهد همچون آتشفشانی خروشان فوران کرده و تمام آنچه دارد آزارتان می دهد را با صدای بلند فریاد برآورید، ولی از طرفی هم عقل سلیم حکم می کند که نباید بیش از حد زیاده روی کنید. اگر تلاش هایی که برای رسیدن به خواسته هایتان دارید می کنید مورد مخالفت و مقاومت دیگران قرار گرفتند بیش از اندازه پافشاری نکرده و خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. خودتان را رها کنید و با گروه همراه و هماهنگ شده و پیش بروید. بها دادن به خواسته هایتان ضمن احترام گذاشتن به نظرات و افکار دیگران به نفع خودتان و دیگران خواهد بود. یادتان باشد که هیچ گاه با کله شقی و خودرای بودن به نتیجه ای نخواهید رسید.

 

 

دی  : ایده های تحریک کننده ای که اطرافیانتان دارند به شما انگیزه می دهد که کار تازه ای را شروع کنید، ولی شما باید با اشتیاق برای پذیرش تغییرات آماده بوده و رشد کنید تا بتوانید از فرصت های فعلی خود نهایت استفاده را ببرید. اگر حاضر نباشید گذشته را رها کنید تحولات فردی برای شما بسیار دشوار و چالش برانگیز خواهند شد. اگر بخواهید با اصرار و سرسختی به وضعیت فعلیتان بچسبید نخواهید توانست از موقعیت های فوق العاده ای که در دسترستان قرار دارند به درستی استفاده کنید. ذهنتان را باز کرده و از ناشناخته ها هراسی به دلتان راه ندهید. آخرین باری که برای خودتان کتابی خریده اید کی بوده است؟ بعد از کارتان به نزدیک ترین کتاب فروشی رفته و یک کتاب خوب برای خودتان بخرید.

 

 

بهمن : امروز اگر کمی صبر کرده و زمانی را به فکرکردن به اتفاقاتی که این چند وقت اخیر افتاده اند اختصاص دهید درس ارزشمندی درباره ذات انسانی خود خواهید گرفت. این بازنگری همچنین نگرش شما نسبت به آینده را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. زندگی دارد برای شما معنای تازه ای پیدا می کند و این موضوع تغییراتی اساسی را در مسیرتان می تواند به دنبال داشته باشد. شما تلاش بسیار زیادی در جهت ایجاد ثبات در میانه آشوبی که اطرافتان را فرا گرفته است دارید. شاید از این که برای مدیریت این اوضاع چه باید بکنید اطمینان نداشته باشید، ولی کافی است به حس درونی خود و آنچه خودتان فکر می کنید صحیح است اعتماد کنید تا قدم هایی موثر بردارید.

 

اسفند : امروز شما مسئولیت هایتان را خیلی جدی می گیرید. این یکی از ویژگی های همیشگی شما است، ولی امروز جدیتی خیلی بیشتر از همیشه دارید به وظایف و مسئولیت هایتان می پردازید. در حالی که هنوز شدیدا درگیر یکی از کارهایتان هستید با اشتیاق فراوانی دلتان می خواهد چالش جدیدی را به عهده بگیرید. ولی باید این را یادتان باشد که آنچه شروع کرده اید را حتما باید به پایان برسانید و تعهدات خود را عملی کنید. صبور باشید و قدم به قدم پیش بروید تا بتوانید از فرصت هایی که در مسیرتان قرار می گیرند نهایت استفاده را ببرید. وجدان کاری شما برای تمامی همکاران و اطرافیانتان مثال زدنی است و هر چند حسادت خیلی ها را هم بر می انگیزد، الهام بخش خیلی ها نیز هست.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد