فال روزانه – 18 شهریور 1402

دوست عزیز فالوده ای که ۱۸ شهریور به دنیا آمده ای ، تولدت مبارک !

 امروز را به بهترین شکل ممکن سپری کنید. اطراف تان خانواده و دوستان زیادی هستند که می توانند روزتان را آنطور که دلتان می خواهد بسازند، پس از لاک خود بیرون بیایید و با آنها خوش بگذرانید. امسال، سالی پر از عشق و عاشقی برایتان است. اگر مجرد هستید، شریک زندگی خود را در یکی از میهمانی پیدا می کنید، اگر هم متاهل اید، با همسرتان رابطه ای بهتر از قبل برقرار خواهید کرد. اگر چه عشق تنها اولویت زندگی شما نیست اما تغییرات مثبتی را به زندگی تان می دهد که در موفقیت های دیگر شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. از روزتان نهایت لذت را ببرید تا مقدمه ای باشد برای روزهای آتی تان. مشکلی که سالهاست ذهن تان را درگیر کرده است، تا چند ماه آتی به اتمام می رسد و شما نفسی راحت می کشید. روزهای خوبی درانتظارتان است اگر خوش بین تر باشید

 

 

فروردین :   امروز سعی کنید به بیرون از خانه بروید و کمی با همسایگان تان ارتباط برقرار کنید. احترامی که آنها نیز برایتان قائل اند بر روحیه شما تاثیر مثبت می گذارد. اگر شما و شریک زندگی تان سعی کنید تا چند ماه آینده به سمت هدف تان قدمی بزرگ بردارید، موفقیت شما حتمی خواهد بود. فقط یادتان باشد که با برنامه ریزی حرکت کنید. نسبت به موضوعی سخت گیرانه عمل می کنید اما اگر آن را ساده تر ببینید، همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت .


 

اردیبهشت : امروز زمان مناسبی برای استراحت است. شما روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید و حال زمان آن است که کمی به خودتان استراحت دهید. مدیتیشی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به خوبی بر افکار، احساسات و نیازهاتان تمرکز کنید. همچنین پاسخ سوالاتی را که مدت هاست ذهن تان را درگیر کرده، خواهید یافت. اگر احساس می کنید که عشق تان رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد، نگران نشوید. شاید او می خواهد شما را در موقعیت های مختلف امتحان کند پس سعی کنید سر بلند از این امتحان بیرون آیید .‍‍

 

 

خـرداد : سعی کنید امروز به سادگی احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید. با برقراری ارتباط با اطرافیان تان، فرصت های شغلی بیشتری برایتان فراهم می شود. شرکت در فعالیت های گروهی و مناسبات فرهنگی نیز در رشد و پیشرفت شما موثر خواهد بود. پس سعی کنید از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. به یک میهانی دعوت می شوید، پیشنهاد می کنیم آن را قبول کنید زیرا اتفاقات خوبی در راه است، به خصوص اگر مجرد هستید .

 

 

تـیـر : امروز روزی است که باید خدا را بابت آن شکر کنید. نعمت هایی سر راه شما قرار خواهد گرفت که مدت هاست منتظر آن بوده اید، پس آنها را از دست ندهید. بعدازظهر خود را بیرون از خانه بگذرانید تا خوشی های امروزتان تکمیل شود. اتفاقات مختلفی اطراف تان در حال رخ دادن است، سعی کنید آنها را کنترل کنید. پس از تمام شدن آنها خبرهای خوبی به شما و عشق زندگی تان خواهد رسید. تنبلی را در مورد موضوعی که به شریک زندگی تان قول داده اید، کنار بگذارید و به آن عمل کنید .

 

 

مـرداد : منتظر این نباشید که دیگران روز شما را بسازند. خودتان باید برای شادی خود دست به کار شوید. خبری از طرف یکی از دوستان تان به شما می رسد که ممکن است در مورد رابطه عاطفی یا شغل تان باشد اما بهتر است تا اطمینان کامل، آن را برای دیگران بازگو نکنید. بعدازظهر به بیرون از خانه بروید و زیر نور آفتاب این شادی را جشن بگیرید. یک پیاده روی یا رانندگی در شهر هم می تواند شادی شما را تکمیل کند. اگر به دنبال نیمه گمشده خود می گردید، احتمال این که او را در مسیر گشت و گذار خود ببینید، زیاد است .

 

 

شهریور : در طی چند روز آینده خبری به شما می رسد که در مورد درامد مالی تان است. این موضوع شما را خوشحال می کند. شاید کمی بابت خرج کردن این پول گیچ باشید اما نگرانی را کنار بگذارید زیرا تنها موفقیت و خوشبختی است که در خانه شما را می زند. سعی کنید مقداری از پول دریافتی تان را ذخیره کنید تا مانند گذشته بی پشتوانه مالی نمانید. اگر در پی آشنایی با فردی هستید، امروز زمان مناسبی برای ملاقات است و هر مکالمه ای که داشته باشید، به خوبی پیش خواهد رفت. پس همین حالا تلفن را بردارید و او را به صرف شام در یک رستوران رمانتیک دعوت کنید .

 

 

 

مـهـر :   امروز با این که تعطیل است اما ساعتهای زیادی را مجبورید پای تلفن و صحبت کردن و سروکله زدن با دیگران بگذرانید. این کار اگر چه خستگی و کلافگی دارد اما نتیجه آن خوب است. شاید برای گرفتن پاسخی که می خواهید لازم نباشد راه دوری بروید، یکی از دوستان تان در کاری که شما می خواهید آغاز کنید، تجربه دارد و به موفقیت های زیادی نیز رسیده است، بهتر است از او کمک بگیرید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت به شرط آن که اطلاعات خود را تکمیل کنید و بدون فکر قدم برندارید .

 

 

آبـان :    موضوعی از گذشته ذهن شما را درگیر کرده است. شاید اگر در این رابطه با دیگران صحبت کنید کمی آرام تر شوید. اما جای نگرانی نیست زیرا هر چه بوده تمام شده است. رابطه شما با اطرافیان، به خصوص شریک زندگی تان، به خوبی پیش می به شرط آن که در مورد کلامی که به زبان می آورید، به خوبی بیاندیشید و آنها را عاقلانه انتخاب کنید. امروز تنبلی را کنار بگذارید و  به پیشنهاد دوستان تان به دل طبیعت بروید تا برای یک هفته کاری انرژی لازم را به دست آورید .

 

آذر : امروز از همان ابتدای صبح احساس خوب و مثبتی دارید و اعتماد به نفس تان نیز بالا رفته است، به همین دلیل می توانید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید. روابط عاشقانه شما با شریک زندگی تان نیز به خوبی پیش خواهد رفت. شما سختی های زیادی را متحمل شده اید و حال لایق آرامش هستید. پس تا می توانید از این روزهای روشن، لذت ببرید. تلفنی، شاید از طرف یکی از دوستان قدیمی تان، به شما خواهد شد که انتظارش را ندارید. این فرد خبرهای خوبی را به شما می رساند طوری که دوست دارید از خوشحالی پرواز کنید. اما احساسات خود را کنترل کنید تا بتوانید قدم های بعدی را به درستی بردارید .

 

 

دی  : اگر چه در چند روز اخیر سوتفاهم هایی در رابطه عاطفی شما بوجود آمده بود اما امروز همه چیز به خوبی و خوشی برطرف خواهد شد. رابطه عاطفی شما با نزدیک ترین های زندگی تان به خوبی پیش می رود و مشکلات مالی تان نیز برطرف شده است. اما مراقب باشید که این خوش بینی و هیجان شما را از ادامه مسیر متوقف نکند بلکه باید با همین انرژی به راهتان ادامه دهید تا پله های بیشتری را برای رسیدن به اوج طی کنید. اکنون زمان مناسبی است که درخواستی را که مدت هاست از یکی از دوستان تان دارید، بیان کنید. مطمئنا پاسخ مثبتی دریافت خواهید کرد .

 

 

 

بهمن :امروز فرصتی برایتان فراهم می شود که به سفر به مکانیکه همیشه دوست داشته اید، بروید. اگر چه این سفر کوتاه است اما روحیه شما را ازاین رو به آن رو خواهد کرد پس از مدت ها دوری، با یکی از دوستان قدیمی تان صحبت میکنید. احتمالا او به کمک شما احتیاج دارد، پس تنهایش نگذارید. یادتان باشد کهوظیفه شما تنها راهنمایی کردن اوست، تصمیم نهایی را به عهده خودش بگذارید. در موردتصمیمی دودل هستید، اگر می خواهید پیشرفت کنید بهتر است که آن را با اطمینان خاطربپذیرید و پیش بروید. آینده روشنی در انتظارتان است .

 

اسفند :  امروز خانه را مرتب و تمییز نگه دارید زیرا میهمانی در راه است. مطمئن باشید که ساعات خوشی را در کنار آنها خواهید گذراند و اطلاعات مفیدی را از آنها دریافت خواهید کرد. در این روزها بیشتر به فکر سلامتی خود باشید، ورزش و مصرف غذاهای سالم را نیز در اولویت قرار دهید. از روزهای تعطیلی تان استفاده کنید و فعالیت بدنی را نیز به برنامه روزانه خود اضافه کنید. از آنجا که استرس های کاری اخیرتان زیاد بوده، گشت و گذار با دوستان تان نیز می تواند خستگی را از تن تان بیرون کند .

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد