فال روزانه – 18 آبان


فال روزانه 18 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 18 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما از زندگی تان انتظار بیش از این ها را داشته اید و احساس می کنید که تلاش هایتان به نتیجه ای نرسیده است. بهتر است واقع بین تر باشید. شما دارایی های زیادی در دست دارید که دیگران حسرت آن را می خورند. کافی ست که شکرگذارتر باشید تا حال دلتان نیز خوب شود. اواخر سال زمانی ست که پیشرفت قابل ملاحظه ای در محیط کار خواهید داشت. هرچه می توانید بر توانایی هایتان بیافزایید و خودتان را به دیگران ثابت کنید. هیچوقت برای یادگیری دیر نیست. درست آنجایی که درگیر مسایل مالی خود هستید، شانس به شما روی می آورد و غافلگیرتان می کند به طوری که ناگهان زندگی شما از این رو به آن رو می شود. روابط عاطفی شما کمی پستی بلندی دارد، اگر کمی صبر کنید این سختی ها تمام خواهد شد و شما نیز به مراد دلتان می رسید. غرور از خصلت های بدی ست که باید آن را کنار بگذارید در غیر این صورت بر روابط خانوادگی و دوستانه تان تاثیر بدی خواهد گذاشت. در ماههای اول سال جدید خبرهای خوبی می شنوید و سفری می روید که بهترین روزها را برای شما رقم خواهد زد.

 

 

فروردین : اگرچه برخی درها به رویتان بسته شده است اما اگر دقیق تر نگاه کنید، درهای دیگری به رویتان باز شده است که می توانند شما را به مراد دلتان برسانند. بنابراین از ناشناخته ها نترسید و راههای جدید را امتحان کنید. قرار است فردی را ملاقات کنید، ملاقات شما منحصر بفرد و کاملا دور از انتظار پیش خواهد رفت. این اتفاق خوب باعث می شود که شما تمایل بیشتری به ادامه رابطه پیدا کنید. از بیان احساسات تان نترسید و با جسارت راهی که دلتان می گوید را در پیش بگیرید. برای قانع کردن دیگران در رابطه با اهداف و نقشه هایی که برای آینده دارید، گرفتار مشکلاتی خواهید شد و مورد انتقاد اطرافیان قرار خواهید گرفت. اجازه ندهید این مسائل باعث ناامیدی تان شود. صبر و شکیبایی تان جواب خواهد داد و راه گشای شماست . زمان لازم برای آنکه به سوی نیتی که مدت ها در ذهن داشتید، گام بردارید فرا رسیده.


 

اردیبهشت : زمانی که می خواهید ایده هایتان را به زبان آورید، با مخالفت دیگران روبه رو می شوید اما قبل از هر عکس العمل، سعی کنید که احساسات تان را کنترل کنید. پرخاشگری تنها اوضاع را بدتر می کند. از تقلید کردن دیگران به خصوص در محیط کار خودداری کنید، هیچ کس رفتارهای تصنعی شما را نمی پسندد، شما همان طور که هستید برای دیگران بسیار جذاب خواهید بود. بنابراین خود واقعی تان باشید. خبر خوبی از یک دوست قدیمی در راه است. در مورد یک مسئله حقوقی به مشکلاتی برمی خورید که صبورانه باید تحمل کنید. پیامی از راه دور به شما می رسد که با دریافت آن از مسائل مهمی آگاه می شوید. عشق کارتان را آسان می کند. گاهی لازم است چشمتان را ببندید و هر کاری دلتان می خواهد بکنید. این روزها می گذرد، به خودتان زمان بدهید و اصلا عجله نکنید.

 

 

خـرداد : امروز با روزهای دیگر متفاوت است. قلب تان آماده پرواز کردن است اما نیرویی شما را از درون کنترل می کند. برای حفظ این احساس تمام بندها را پاره کنید و از تک تک لحظات خود لذت ببرید. امروز هیچ محدودیتی نباید مانع از پیشرفت شما شود. مدتی ست به خاطر مشغله کاری از دوستان و خانواده خود دور بوده اید، حال که زمان مناسبی است آنها را در لحظات تان شریک کنید. بی نظمی ها و بهم ریختگی های این روزهای شما تا چند وقت دیگر هم ادامه داد بنابراین صبر کنید تا اوضاع مانند قبل شود. به طبیعت بروید و از انرژی درختان شفا بگیرید. برای انجام یک مسئله کاری حواستان را جمع کنید، وگرنه به مشکلات این روزهایتان اضافه می کنید. چشمتان را روی گذشته ببندید، امروز درد می کشید، اما فردای روزگار، هر روز به خاطر امروز غم امگیز شکر خواهید کرد. برای انجام معامله ای کمی دست نگهدارید.

 

 

تـیـر :امروز بیان احساسات واقعی برایتان سخت شده است. نمی دانید که باید روراست و رک باشید یا این که حرف هایتان را در دلتان نگه دارید. بهتر است فعلا اقدامی نکنید تا شرایط بهتری برایتان فراهم شود. دیگران از این که شما از خود هیچ اراده ای ندارید و دنباله رو دیگران شده اید، سرزنش تان می کنند. برای خلاصی از این راه کمی مستقل تر عمل کنید. شما به تنهایی برای پیشرفت و انجام کارهایتان کافی هستید. اعتماد به نفس کلید موفقیت شماست. در مورد نیت تان کم طاقتی نکنید. به قرارتان با خودتان پایبند باشید. به طرف مقابلتان شک نکنید، خواسته شما را برآورده می کند و آبی روی آتش می ریزد. در حفظ مسئله ای حساس مراقب باشید و بند را به آب ندهید و حرفی نزنید که به دردسر بیفتید. از دوستی ظاهری که با حرف هایش اعصابتان را به هم می ریزد، دوری کنید.

 

 

مـرداد : یک اتفاق باعث شده که فکر کنید تمام راههایی که انتخاب کرده اید، اشتباه است و هر چه بیشتر تلاش می کنید، بیشتر در مرداب فرو می روید. اما بدانید که همیشه همه چیز بر وفق مراد ما پیش نمی رود و این دوران هم گذری ست. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید، کمی سطح توقع و انتظارات خود را کم کنید. بدانید که شما دو انسان از دو جهان متفاوت هستید. مثبت اندیشی در روزها آتی به سراغ تان می آید و باعث می شود که نگاه خود را نسبت به زندگی تغییر دهید. برای به انجام رساندن کاری نیاز به دقت بالا دارید، اجازه ندهید چیزی یا کسی حواستان را پرت کند. برای رسیدن به نیت تان بر خلاف یک دندگی هایتان به کمک دوستی نیاز پیدا می کنید. اگر به این موضوع واقف باشید، او را نمی آزارید. در مورد مسائل عاطفی تان اجازه ندهید خبری که می شنوید، بی قرار و کلافه تان کند.

 

 

شهریور : اگر به دیگران وعده ای داده اید، همین امروز به آنها عمل کنید در غیر این صورت دیگران نگاهشان را به شما تغییر خواهند داد. برای آرامش بیشتر در چنین روزی، تعادل در کارهایتان را فراموش نکنید. نه خیلی انرژی تان را روی کار بگذارید و نه خیلی خیال پردازی کنید. شب زمان خوبی است تا با دوستان تان سپری کنید و خوش بگذرانید. امروز پس از آشنایی با فردی، دریچه تازه ای به روی زندگی شما گشوده می شود، بهتر است زمان بیشتری را با او سپری کنید. بلاتکلیفی در زمینه مسئله ای خانوادگی یا عاطفی کلافه تان کرده، این مسئله پایان خوشی ندارد، تا دیر نشده سعی کنید در برخوردتان تغییر روش بدهید. به خودتان مسلط باشید. در مورد مشکل کاری تان به توانایی های خودتان تکیه کنید و مطمئن باشید که راه پیشرفت همانطور که دلتان می خواهد برای شما باز است.

 

 

 

مـهـر :امروز بیش از همیشه سرتان شلوغ است اما این شلوغی نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت بنابراین دست از بهانه گیری بر دارید و با انرژی به کارهایتان رسیدگی کنید. ایده ای در سر دارید اما خودتان جرات قدم برداشتن ندارید. توصیه می کنیم از طریق یکی از دوستان تان وارد عمل شوید. نگرانی به دل راه ندهید، زیرا هر چه به صلاح تان باشد، برایتان اتفاق می افتد. به همراه شریک زندگی تان سفری کوتاه در پیش خواهید داشت. سعی کنید در این سفر فقط به فکر تفریح و استراحت تان باشید تا خستگی های اخیرتان به در شود. با کسی که در بحث مغلطه می کند بحث نکنید صرفا وقتتان را تلف می کنید و به جایی نمی رسید. برای برنامه ریزی های خودتان ارزش قائل شوید و به آن ها پایبند بمانید، نتیجه ای که دلخواهتان است خواهید گرفت. اتفاقی تاثیر گذار برایتان در شرف وقوع است. به تمامی موجودات زنده عشق بورزید تا دلتان آرام بگیرد.

 

 

آبـان : خیلی حال و حوصله ندارید. دیگران نیز با دیدن شما ابراز نگرانی می کنند که مبادا مشکلی برایتان پیش آمده باشد. تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید، کمی آرامش است. بنابراین سعی کنید که زمان بیشتری را در تنهایی بگذرانید. برای حل این مشکل سراغ دیگران نروید، سعی کنید خودتان آن را حل کنید. با انرژی که در روزهای آتی به دست می آورید با افرادی که تا به حال ارتباطی نداشته اید، صحبت می کنید و بسیاری از کارهای نیمه تمام تان را به زودی به پایان می رسانید. این همه عصبانیت درونی را از خودتان دور کنید تا بتوانید نفسی بکشید. روزهای غم و غصه به زودی تمام خواهد شد و خبری خوش به شما داده می شود، از شنیدن این خبر چنان ذوق زده خواهید شد که برای خودتان هم غیر قابل باور است. از روی غم و اندوه شخصی را محرم اسرار خود نکنید زیرا دچار دردسر و گرفتاری می شوید.

 

 

آذر : امروز در جمعی باید حرفی بزنید اما حواس تان باشد که آن را روشن و واضح بیان کنید تا دیگران اشتباه برداشت نکنند. به دنبال شروع کاری هستید، از همین حالا باید به دنبال فردی باشید که حامی شما در طول مسیر باشد در غیر این صورت به تنهایی از عهده آن برنخواهید آمد. نارضایتی در رابطه عاطفی شما وجود دارد. اگر می خواهید این مشکل را حل کنید، باید تغییراتی را به رفتارتان بدهید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت اگر غرور را کنار بگذارید. اگرچه این روزها اوضاع بر وفق مراد نمی چرخد اما با صبر و تحمل، رنج ها و زحمت ها را به شادی و سرور تبدیل می کنید. پس از از مدت ها انتظار طلبی که داشتید را دریافت می کنید. وظایف محول شده را به نحو احسنت انجام بدهید، زیر نگاه های دقیقی قرار دارید که اگر تایید شود شاهد موفقیت چشمگیری خواهید بود.

 

 

دی  : این روزها کمی آشفته هستید. مشکل شما این است که هیچ روشی به دل شما نمی نشیند. ممکن است دیگران شما را مانعی بر سر راهشان ببیند یا حتی برای جلوگیری از تخریب برنامه هایشان، نظرات شما را رد کنند اما شما از حرکت نایستید. برای این که شنیده شوید و مورد احترام دیگران قرار گیرید، برای هدف هایتان بجنگید. حصارهای که میان شما و عشق تان بوده، پاره و رابطه عاطفی خوبی میان تان برقرار خواهد شد. منتظر پولی هستید ک تا چند روز آینده به دست تان می رسد. به نیتتان خوش بین و امیدوار باشید. در مورد مسئله به وجود آمده با خودتان رو راست باشید و بفهمید خودتان چه چیزی دلتان می خواهد، نه منت بر سر دیگران بگذارید و نه خودتان را تحت فشار و عذاب قرار بدهید. شخصی به تازگی پا به زندگی تان گذاشته تا امتحانش را پس نداده به او وابسته نشوید.

 

 

بهمن : حقیقتی را پنهان کرده اید اما امروز زمان خوبی ست که آن را آشکار کنید. دیگران این حق را دارند که از واقعیت امر باخبر شوند، بنابراین درنگ نکنید. درگیری میان شما و یکی از اطرافیان تان رخ داده، باید سعی کنید که از زاویه دید گسترده تری به موضوع نگاه کنید. حالت دفاعی به خود نگیرید زیرا این رفتار دیگران را نیز از شما دور می کند. هر چه در برقراری ارتباط موفق تر باشید، اتفاقات بهتری برایتان خواهد افتاد. انتهای روز کمی ورزش یا مدیتیشن کنید تا استرس هایی که کشیدید از تن تان بیرون رود. از گذشته درس بگیرید و یک اشتباه را چند بار تکرار نکنید. برای لحظه های زندگی تان ارزش قائل شوید، وقتتان را در جمعی که انرژی تان را می گیرد تلف نکنید. کاری را که منطقا می دانید اشتباه است صرفا بخاطر شخص دیگری انجام ندهید. حواستان باشد قولی که نمی توانید به ان عمل کنید به کسی ندهید.

 

 

اسفند : امروز باید تغییراتی را به برنامه هایتان بدهید. اگر چه برایتان سخت است اما نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت. کمک های دیگران را دخالت ندانید. آنها نگران شما هستند و می خواهند کمک حالتان باشن. بنابراین درخواست های آنها را رد نکنید. اگر می خواهید روی شریک زندگی تان تاثیر بگذارید، از بحث هایی که طی هفته های گذشته داشتید، فاصله بگیرید و راههای جدیدتری را امتحان کنید. نگران نباشید تمام کدورت ها خیلی زود برطرف خواهند شد. مطلبی را می شنوید و یا در کتابی می خوانید که به دلتان می نشیند و می تواند مسیر زندگی تان را تغییر بدهد. شما تنها هستید اما بدانید این تنهایی برایتان خوب است. کسی که بودنش عذاب است و همدم و مونس نیست همان بهتر که نباشد. بهتر است که به گذشته فکر نکنید و بر روی زخمتان نمک نپاشید.
روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد