فال روزانه – 17 بهمن

دوست عزیز فالوده ای که 17 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال برای شما سالی بسیار پر جنب و جوش خواهد بود و خودتان باید سعی کنید از وارد کردن فشار بیشتر به خودتان خودداری کنید و تعهداتی بیش از اندازه توانتان به کسی ندهید. امسال برای شما سال تعهد و تمرکز است، ولی باید مواظب باشید که زیادی کار نکنید و انتظار بیش از حد از خودتان نداشته باید. توانایی شما برای تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا برایتان اهمیت دارند بیشتر خواهد شد و این موضوع برای شما نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. امسال سال خوبی برای بخشیدن نظم و ترتیب به زندگیتان می تواند باشد. امسال برای شما از لحاظ احساسی نیز سرشار از نقاط اوج زیادی خواهد بود و بارها احساس خواهید کرد که عاشق شده اید و افراد زیادی را نیز به سوی خود جذب خواهید کرد. اما عشق واقعی خود را به احتمال زیاد اواخر این سال جدید از زندگیتان پیدا خواهید کرد و به محض دیدن این شخص چیزی در درونتان به شما خواهد گفت این همان شخصی است که منتظرش بوده ای!

 

 

فروردین : امروز خیلی راحت تر از همیشه می توانید روی مسائل مادی تمرکز کرده و برای آنها برنامه ریزی کنید. ذهن شما خیلی آماده است و از طرفی حس درونیتان نیز به کمک شما آمده است و برای تصمیم گیری های مرتبط با مسائل مالی شما را به خوبی راهنمایی می کند، پس از این موقعیت به دست آمده نهایت استفاده را ببرید. سعی کنید امروزتان را با عزیزانتان بگذرانید و با آنها صحبت کنید و پای درد دل هایشان بنشینید. گاهی مسائل و مشکلات روزمره ما را آنقدر از هم دور می کند که حتی نمی دانیم در زندگی نزدیک ترین و عزیزترین افراد برای ما چه می گذرد؛ تا جای ممکن برای کم کردن این فاصله ها تلاش کنید.

 

اردیبهشت : درست است که امروز روز تعطیل است و بهتر است که در کنار عزیزانتان گذرانده شود، اما اگر در حال حاضر از لحاظ حرفه ای و کاری در شرایط ویژه ای قرار دارید می توانید وقتتان را برای کارتان کنار بگذارید. سعی کنید با شریک تجاری خود قرار گذشته و مسائل مربوط به کارتان را مورد بررسی قرار دهد. خوشبختانه ذهنتان نیز برای پرداختن به این مسائل آماده است و قطعا نتایج بسیار خوبی برایتان به همراه خواهد داشت و فردا کارتان را با یک انرژی مضاعف آغاز خواهید کرد. امروز در مکالماتی که با عشقتان دارید ممکن است به مشکل بربخورید، زیرا شما پافشاری ویژه ای روی حرف ها و نظرات خود دارید. سعی کنید گاهی یک قدم عقب تر رفته و نگاهی گسترده تر داشته باشید.

 

 

خـرداد : ذهن شما در حال حاضر خیلی قوی و آماده است و به راحتی می توانید هر چیزی که می خواهید را یاد بگیرید. قدرت درونی شما معمولا در سطح بالایی قرار دارد و امروز در ترکیب با قدرت ذهنی و تمرکز بالای شما می تواند به شما کمک کند در مطالعات و پروژه هایی که دنبال می کنید موفق باشید. سعی کنید حتما زمانی را برای تفکر و آرامش کنار بگذارید. امروز شما خیلی خوب می توانید مرز بین واقعیت و رویاپردازی را درک کنید و همین به شما کمک خواهد کرد راه هایی منطقی و کاربردی برای عملی کردن رویاهایتان پیدا کنید. خوشبختانه شما به هیچ عنوان قصد ندارید شمشیرتان را زمین گذاشته و تسلیم شوید و تا به دست آوردن آنچه می خواهید دست از تلاش برنخواهید داشت.

 

 

تـیـر : شما در حال حاضر میل شدیدی به یادگیری دارید و دلتان می خواهد چیز تازه ای یاد بگیرید. درست است که امروز روز تعطیل و زمان استراحت است اما به نفع شماست که از این فرصت و آمادگی خود برای یاد گرفتن نهایت استفاده را ببرید. رابطه عاشقانه ای که برای مدت ها درگیر آن بوده اید بالاخره به درجه نهایی تعهد و وابستگی رسیده است و امروز عشقتان را احساسات و کلمات رمانتیک خود شما را غافلگیر خواهد کرد. شاید حتی صحبت هایی در مورد ازدواج هم بشوند، اما تصمیم قطعی در این رابطه گرفته نخواهد شد. شما هم بهتر است برای رسیدن به نتیجه زیاد به طرف مقابلتان فشار وارد نکنید و از این همه احساساتی که تقدیمتان می شود لذت ببرید.

 

 

مـرداد : امروز جمعی در خانه شما در رابطه با مسئله مهمی که می تواند در ارتباط با مسائل مادی باشد جمع شده و به صحبت خواهند پرداخت. این دیدار تا حدود زیادی به همان صورتی که شما انتظار دارید پیش خواهد رفت و به آن چه می خواهید دست پیدا خواهید کرد. خوشبختانه حرف هایتان را به راحتی می زنید و رسیدن به توافق کار دشواری نخواهد بود. یادتان باشد که نمی توان در مورد تمام جزئیات به توافق رسید و باید کمی با دیگران کنار بیایید. برای رسیدن به اهدافتان باید پیش از هر چیزی در درون خود تغییر ایجاد کنید و خوشبختانه در حال حاضر شما برای این چالش آماده اید. یادتان باشد چه فکر کنید می توانید و چه فکر کنید نمی توانید حق با شماست.

 

 

شهریور : شما این اواخر برای بهبود وضعیت جسمانی و سلامتی خود تلاش زیادی کرده اید و حالا به صورت ناگهانی نتیجه زحمات خود را دارید به چشم می بینید و احساس قدرت و سلامت می کنید و از ظاهر خود نیز راضی هستید. مشاهده این پیشرفت به شما انگیزه بیشتری برای ادامه این مسیر و سنگین تر کردن تمرین هایتان می دهد، تا فرصت هست استفاده کنید، اما نه تا حدی که خودتان را تحت فشار بگذارید. شما از آن دسته افرادی نیستید که بخواهند خیلی محکم از حق و حقوق خود استفاده کرده و خواسته هایشان را با صدای بلند به زبان بیاورند، اما در حال حاضر دارید وارد مرحله جدیدی می شوید که شما را قادر به دفاع از حقتان و بیان خواسته هایتان می کند.

 

 

 

مـهـر : اگر کارهایی برای انجام دادن دارید که به آمادگی ذهنی نیاز دارند و برای مدتی آنها را پشت گوش انداخته اید امروز بهترین فرصت برای انجام آنها خواهد بود. ذهن شما بسیار تیز و سریع عمل می کند و تمرکزتان در سطح بالایی قرار دارد و احتمال این که اشتباه کنید خیلی پایین است. سعی کنید این کار را صبح زود که از خواب بیدار می شوید انجام دهید تا بتوانید از بقیه روزتان با خیال راحت لذت ببرید. با این همه اگر می بینید که خانواده و عزیزانتان به وقت و توجه شما نیاز دارند و بعدا هم فرصت انجام این کار را خواهید داشت، منطقی تر این است که روز تعطیلتان را صرف آنها کنید. تمام هفته به اندازه کافی برای کارتان وقت گذاشته اید.

 

 

آبـان : امروز بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در خانه بمانید و با یک فنجان چای داغ روی کاناپه مورد علاقه تان لم داده و سر خودتان را با یک کتاب خوب گرم کنید. این کتاب هر ژانر و هر سبکی که باشد چیزهای جدیدی به شما یاد خواهد داد و ایده های جدیدی را برایتان به همراه خواهد داشت. امروز شما به هیچ عنوان حاضر نیستید برای رسیدن به آن چه می خواهید صبر کنید و فکر می کنید هر چه دلتان می خواهد به چشم بر هم زدنی باید در اختیارتان باشد و در غیر این صورت ترجیح می دهید کلا بیخیال آن شوید؛ اما اگر منطقی نگاه کنید می بینید که چنین چیزی امکان پذیر نیست و هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.

 

آذر : اگر اهل قلم هستید امروز روزی فوق العاده برای این است که کلماتی که ذهنتان را پر کرده اند را به روی کاغذ بیاورید و حتی اگر شده با نوشتن ناه ای دوستانه ذهنتان را با این کار کمی آرام کنید. در حال حاضر قدرت تخیل شما خیلی خوب کار می کند و می توانید حرف هایتان را با وضوح کامل و به صورتی که برای دیگران قابل درک باشند بیان کنید. پس اگر باید با کسی در موضوع مهمی صحبت کنید امروز فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار می تواند باشد و شانستان در قانع کردن طرف مقابلتان خیلی زیاد خواهد بود. در زمینه روابط عاطفی نیز امروز شما از این که چه خواسته ها و انتظاراتی دارید کاملا مطمئن هستید، اما حواستان باشد خواسته هایتان را به طرف مقابلتان تحمیل نکنید.

 

 

دی  : بعد از چند روز پر کار و پر دغدغه، اکنون زمان آن رسیده است که به خودتان استراحت داده و از کمی آرامش لذت ببرید. با این حال ذهنتان ناگهان پر می شود از ایده های جدید که دلتان پر می کشد برای این که آنها را با هر کسی که حاضر به گوش دادن به حرف هایتان باشد در میان بگذارید؛ فقط این نکته را به خاطر داشته باشید که نقشه های کوچکی که عملی می شوند خیلی بهتر از نقشه های بزرگی هستند که هیچ گاه عملی نمی شوند. سعی کنید غروب امروز، پس از دیدن دوستانتان و تفریح با آنها کمی زودتر به خانه بروید و در محیط آرام خانه خودتان را برای هفته بعد آماده کنید. بالاخره می خواهید آن کتاب نیمه کاره را تمام کنید یا نه؟!

 

 

بهمن : بالاخره روند سریع و پیچیده پیشرفت کارها دارد آرام تر می شود و شما می توانید با افتخار به این که توانسته اید این هفته شلوغ را با موفقیت پشت سر بگذارید از یک آخر هفته همراه با آرامش لذت ببرید. به دنبال این موفقیت در عملکردتان اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کرده است و ارزش واقعی خودتان را درک می کنید و تردیدهای گذشته تان را کنار گذاشته و خواسته هایتان را با اطمینان خاطر بیشتری دنبال می کنید. هر چند که خیالتان از خودتان راحت است، اما به نفعتان است که در انتخاب هایتان نهایت دقت را به خرج دهید و به جای جسورانه ترین تصمیم ممکن، بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. اگر عجله کنید ممکن است جزئیاتی که در نظر نگرفته اید برایتان دردسرزا شوند.

 

اسفند : همه می دانند که شما به طور ذاتی فرد جاه طلبی هستید و این که کارتان را حتی در روز تعطیل هم به خانه بیاورید چیز چندان عجیبی نیست. بهتر است کار را برای طول هفته گذشته و آخ هفته را به کارها شخصیتان اختصاص دهید. اگر اصرار دارید به جای استراحت کردن حتما سر خودتان را با یک کاری گرم کنید بهتر است به دکوراسیون داخلی منزل کمی رسیدگی کنید و ببینید برای سال جدید چطور می توانید بدون صرف هزینه فراوان و با کمی تغییرات ظاهر منزلتان را بهتر کنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد