فال روزانه – 17 آذر

دوست عزیز فالوده ای که 17 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

انسان رئوف و خوش‌قلبی هستید و به لطف این صفت‌ها در سالی که پیش‌روی شما است دوستان و آشنایان برای رسیدن به هدف‌هایتان دست شما را می‌گیرند و با کمک‌هایی که از از اطرافیان دریافت خواهید کرد، موقعیت کاری و زندگی شما در این سال ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد. در دی ماه حسابی دل‌تان را به کار دهید و بیشتر از همیشه کار کنید. بهمن‌ماه مشکلی در زندگی یا کار شما پیش می‌آید، اجازه ندهید این مشکل شما را از مسیر و هدفی که انتخاب کرده‌اید دور کند. اگر می‌خواهید دستی به سر و روی منزل بکشید، اسفند ماه سال جاری بهترین زمان برای خانه‌تکانی و تعمیرات منزل است. خرداد و مرداد سال آینده بهترین ماه‌‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند و در این ماه‌ها چیزی به غیر از خوشی و شادی نخواهید دید. سالی که پیش روی شما قرار گرفته را به فال نیک بگیرید و این سال را به یکی از بهترین‌ سال‌های زندگی خود تبدیل نمایید.

 

 

فروردین : مشغولیت‌ های فکری فشار زیادی به شما آورده و نگران سلامتی‌تان هستید، اما غم به دل خود ندهید چرا که شما قوی‌تر از این حرف‌ها هستید و امروز بیمار نخواهید شد. فرصتی برای مسافرت در پیش‌ رو دارید، این مسافرت موقعیت‌ های کاری جدیدی فراهم می‌کند و از این سفر دست‌پر باز خواهید گشت. روز خسته‌کننده‌ای را در پیش دارید، اما امروز عصر همسر یا عشق‌ زندگی‌تان برنامه خاصی برای شما آماده کرده و به اندازه‌ای به شما خوش خواهد گذشت که خستگی روزانه را فراموش کنید. از امتحان کردن راه های نرفته می هراسید و همین امر باعث تجربه نکردن لذت های جدید در زندگی شماست. از کارهای تکراری فاصله بگیرید. جنگ اول به از صلح آخر است، اگر همان اول نظر خود را صادقانه بیان کنید کار به جایی که دیگر راه برگشتی نباشد، کشیده نمی شود. نذری دارید که ادایش نکرده اید. خود کرده را تدبیر نیست بیشتر فکر کنید و بعد جواب بدهید.

 

اردیبهشت : امروز زمان آن فرا رسیده که دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. اوضاع میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان خوب پیش نمی‌رود و مشاجره‌ای میان شما در گرفته است، در این مشاجره حق با شما است و همسر یا عشق‌زندگی‌تان باید دست از لجبازی بردارد. مسافرتی را در پیش‌رو دارید، این مسافرت به شما خوش نخواهد گذشت و لحظه‌های پراضطرابی را تجربه خواهید کرد. برنامه‌های زیادی را امروز در نظر دارید اما ممکن است مهمان‌ ناخوانده‌ای از راه برسد و تمام این برنامه‌ها خراب کند. اجازه ندهید هیچ کس به هیچ بهانه ای حق و حقوقتان را پایمال کند و نهایتا با زبان بازی شما را مقصر جلوه دهد. کمی به خودتان برسید و برای خودتان خرید کنید. شما از فردی دلسرد و نا امید شده اید که او هم نسبت به شما همین احساس را دارد، بر اساس احساسات خود دست به هیچ اقدامی نزنید. به زودی ابرهای تیره از ذهنتان کنار رفته و این احساس سردی در شما فروکش می کند.

 

 

خـرداد : گذشت در زندگی ندارید و از رفتار دیگران کینه به دل می‌گیرید و این اخلاق باعث شده میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیافتد. برای اینکه این فاصله از چیزی که هست بیشتر نشود، از امروز تصمیم بگیرید که کینه‌‌ها و دلخوری‌های قدیمی را کنار بگذارید. امروز صبح با اعتمادبه‌نفس و انرژی زیادی از خواب بلند شده‌اید و مطمئن باشید این روحیه به شما کمک می‌کند تا تمام موانع را در طول روز از سر راه بردارید. مدتی است که نقشه انجام کار مهمی را در سر دارید، امروز زمان خوبی برای اجرای این نقشه است. شما قلب مهربانی دارید و همیشه سنگ صبور دیگران هستید اما واقعیت این است که خود شما هم نیاز دارید تا با کسی درد و دل کنید، این شخص را در خانواده تان بجویید تا با او حرف بزنید تا دلتان سبک شود. خبر به دنیا آمدن کودکی شما را خوشحال و ضمنا به شدت فکرتان را مشغول کرده است، دل نگرانی تان بیهوده است. از شخصی که توقعی ندارید هدیه ای دریافت خواهید کرد که شما را دلخوش می کند.

 

 

تـیـر : امروز کار خاصی برای انجام‌دادن ندارید و زمان مناسبی برای استراحت و خستگی‌درکردن است. یکی از دوستان‌ شما در مخمصه‌ای مالی گرفتار شده و از شما درخواست کمک دارد، به خاطر داشته باشید اگر به این فرد کمک کنید، در آینده خودتان نیازمند پول خواهید شد. با اهل منزل به تندی سخن می‌گویید و اعضای خانواده از رفتار شما دلخور شده‌اند. از امروز تصمیم بگیرید که تندخویی را کنار بگذارید و با اهل منزل مهربان باشید. امروز با مشکلی روبرو می‌شوید، اما غم به دل‌تان راه ندهید چرا که دوستی از راه می‌رسد و شما را از این مشکل نجات خواهد داد. برای کاری که نمی توانید بکنید بیش از این خودتان را آزار ندهید. دوری از عزیزی شما را کلافه کرده، اما برای پیشرفت در کارتان لازم است که فعلا صبور باشید. این هفته برای شما هفته ای سرشار از تفریح و خوشگذرانی با دوستان خواهد بود. حواستان باشد که هر چیزی حد و اندازه ای دارد. به زودی امکان جابجایی یا نقل مکان برایتان وجود دارد. برای رسیدن به آنچه که می خواهید همین حالا مطالعه را شروع کنید.

 

 

مـرداد : از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس خستگی می‌کنید و کشتی‌های‌تان غرق شده است. اجازه ندهید این احساس روز شما را خراب کند و با فعالیت در کارهای خلاقانه و ورزش، خودتان را سرگرم نگه دارید و بر احساس خستگی و بی‌حوصلگی غلبه کنید. انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، مواظب سوء‌استفاده اطرافیان از این اخلاق خود باشید. میان شما و همسرتان دلخوری وجود دارد، اما امروز عشق‌زندگی‌تان این دلخوری‌‌ها را فراموش می‌کند و به شما ثابت خواهد کرد که از همه چیز در دنیا برای او مهم‌تر هستید. در رابطه با روابط عاطفی تان شاید بهتر باشد نسبت به اتفاقات ناخوشایند این اواخر منطقی تر فکر کنید. تصمیمی بگیرید که شما را از این همه فکر کردن و درگیری رها کند. تلاش برای سرکوب عشق بوجود آمده در دلتان بیهوده است. راهی پیدا کنید تا آن را به ثمر برسانید. به یک میهمانی دعوت خواهید شد. این دعوت را حتما بپذیرید و بروید. از بداخلاقی های این اواخر به جایی نخواهید رسید.

 

 

شهریور : اوضاع به لحاظ مالی بر وفق شما است و برای پرداخت قسط‌ و‌ قرض‌ها پول کافی به دستتان می‌ رسد.کاری انجام داده‌اید و همسرتان حسابی بابت انجام این کار از شما دلخور شده، امروز زمان خوبی برای دلجویی از عشق‌زندگی‌تان است. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، کارها را به فردا موکول نکنید و قبل از عقب‌افتادن کارها، به فکر انجام آنها باشید. به فکر سرمایه‌گذاری در شغل و حرفه‌ای هستید که اطلاعات و آگاهی از این شغل ندارید، از این سرمایه‌گذاری راهی به جایی نخواهید برد. قولی برای انجام کاری به کسی داده اید که مدام به تعویق انداخته اید، بهتر است تا شخصیت خوش قولتان زیر سوال نرفته این کار را به انجام برسانید. همه چیز آن طور که شما امیدوار بوده اید نتیجه نمی دهند، بخاطر داشته باشید که هیچ شغلی عالی و بدون نقص نیست. این روزها مجبور به پرداخت هزینه ای شده اید که پیش بینی نکرده بودید و همین امر باعث نگرانی از حساب و کتاب این ماهتان شده.

 

 

 

مـهـر : انسانی سلطه‌جو هستید و می‌خواهید تمام افراد خانواده طبق نظر شما رفتار کنند، زمان آن فرا رسیده که این رفتار را کنار بگذارید و با اهل منزل صمیمی‌تر شوید. مدتی است که احساس گم‌گشتگی می‌کنید و در انجام کارها سردرگم شده‌اید. امروز بعدازظهر زمانی را برای خلوت با خودتان اختصاص دهید و تکلیف‌تان را با زندگی روشن کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز توجه ویژه‌ای به شما خواهد داشت. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی عاشقانه و فراموش نشدنی را پشت‌سر بگذارید. این روزها به شدت احساس خستگی می کنید. به تغذیه تان بیشتر توجه کنید و شب بیداری هایتان را کم کنید وگرنه در کارها دچار مشکل می شوید و سلامت تان را به خطر می اندازید. آینده نگری بیش از اندازه، شما را از حال غافل می کند. این هفته حواستان باشد تا جای ممکن از وارد شدن در هر بحثی فاصله بگیرید، وگرنه به دلیل فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید، ممکن است بحث از کنترلتان خارج شده و از کوره در بروید.

 

 

آبـان : امروز روز بسیار خوبی برای کار و تجارت است و مطمئن باشید حتی اگر دست به خاک هم بزنید، طلا می‌شود. به لحاظ عاشقی روزی خوبی در پیش‌رو ندارید و اگر قصد دارید به عشق‌زندگی‌تان پیشنهاد ازدواج بدهید، این پیشنهاد را به آینده موکول کنید، چرا که امروز جواب رد خواهید شنید. میان شما و عشق‌زندگی‌تان یا یکی از دوستان نزدیک‌ شما حسابی شکر آب شده و رابطه‌تان در آستانه جدایی قرار دارد. یادتان نرود که بخشش از بزرگان است و اجازه ندهید کدورت‌های جزئی رابطه چندین و چند ساله شما را خراب کند. با احساسی برخورد کردن با مسئله پیش آمده ممکن است نه تنها نتیجه ای که می خواهید نگیرید، بلکه به مشکلات تان اضافه هم بشود. نگران و دلتنگ عزیزی از راه دور هستید که فعلا دیدارش ممکن نیست. صبور باشید و در این مورد کمتر بهانه گیری کنید. زندگی همیشه همانطور که ما می خواهیم پیش نمی رود. غم از دست دادن کسی یا چیزی بر دوشتان سنگینی می کند. صبور باشید.

 

آذر : مدتی است که به خودتان قول داده‌اید هر روز ورزش کنید اما امروز و فردا می‌کنید و امروز زمان خوبی است که به وعده‌تان وفا کنید و با ثبت‌نام در یک دوره ورزشی، سلامت جسم و روح‌تان را تضمین کنید. نگرانی‌های زیادی دارید و هیچ‌جایی بهتر از منزل و کانون خانواده برای فراموش‌کردن این نگرانی‌ها نیست. با مشکل مهمی روبرو شده‌اید و برای این مشکل روی کمک همه‌جانبه همسر یا عشق‌زندگی‌تان حساب‌باز کنید. بعدازظهر را به خوتان مرخصی بدهید و تفریحات موردعلاقه‌تان را انجام دهید تا از این طریق آماده تلاش‌و‌کار برای فردا شوید. پس از سالها با دوستان قدیمی ملاقات خواهید داشت و زمان بسیار خوبی را به مرور خاطرات خواهید گذراند. با یکی از دوستان بر سر موضوعی جر و بحث کرده اید که بهتر است شما پیش قدم شده و مسئله را خاتمه دهید. ادامه این روند بیهوذه و بی دلیل است. شخصی دائم سعی می کند خود را به شما نزدیک کند. تا جایی که بیشتر حضورش شکل مزاحمت پیدا کرده، بهتر است مودبانه اما رک و راست جایگاهش را به او متذکر شوید.

 

 

دی  : روز را با خوشحالی و نشاط شروع کنید و مطمئن باشید امروز به لحاظ مالی چیزی کم و کسر نخواهید داشت امروز برای عقدقرارداد و معامله نیز روز بسیار خوبی است. زمانی از امروز را به انجام کارهای مذهبی یا فکری اختصاص دهید. مدت زیادی است که به یاد یکی از دوستان قدیمی‌تان هستید، امروز شرایطی برای دیدار با این دوست قدیمی مهیا خواهد شد. روز خوبی برای عشق‌و‌عاشقی است و همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیز همین احساس را نسبت به شما دارد و برنامه‌های عاشقانه‌ای تدارک دیده‌ است. تصمیم گیری برای پرداخت بدهی هایتان را یک روز هم به تعویق نیندازید. آنچه که جلوی پیشرفت و رضایت شما از خودتان را می گیرد، همین بدهی های مالی است. شنا خودتان را وقف خانواده تان کرده اید. وقت آن رسیده که به خودتان بپردازید و زندگی کنید. حواستان به سلامتی تان باشد. رژیم غذایی مناسب داشته و از ورزش غافل نشوید، وگرنه سر و کارتان به پزشک خواهد افتاد.

 

 

بهمن : اهل پس‌انداز نیستید و امروز از بابت اینکه اندوخته‌ای ندارید حسابی ناراحت خواهید شد، چرا که مشکل مالی در پیش‌رو دارید و قادر به تأمین پول نخواهید بود. سبک‌زندگی کم‌تحرک و ثابتی دارید و این روش، سلامت زندگی شما را به خطر انداخته است، قبل از اینکه دیر شود ورزش کنید و انرژی روحی و جسمی خود را افزایش دهید. توجه بیشتری به افراد خانواده داشته باشید و در انجام کارها به آنها کمک کنید. از زندگی‌تان به اندازه‌ کافی رضایت ندارید و دستاوردهای چشم‌گیری نداشته‌اید. برای جبران این عقب‌ماندگی‌ها در آینده بیشتر تلاش کنید و حتی اوقات فراغت خود را نیز مشغول کار شوید. برای انجام کارهای خانه از اعضای خانواده کمک بگیرید. به سفر دوری رفته و یا خواهید رفت. مرور گذشته فقط عمرتان را تلف می کند. از تمامی لحظه های حال تان لذت ببرید. هر روز پر از اتفاقات پیش بینی نشده است. در دخل و خرج میانه رو باشید تا دچار دردسر نشوید. با شخصی آشنا خواهید شد که از نقطه نظر روحی و سلایق زندگی بسیار به شما نزدیک است. با این شخص منطقی برخورد کنید.

 

اسفند : روزی سرشار از خوشی و خبرهای مسرت‌بخش را در پیش‌رو دارید. رابطه شما با همسر یا عشق‌زندگی‌تان رابطه‌ای بسیار شکننده‌ و حساس است و اگر امروز مواظب نباشید، کار شما به جاهای باریک خواهد کشید و رابطه‌‌تان به‌هم خواهد خورد. در سمت صبح وقت سرخاراندن پیدا نخواهید کرد اما به همان‌اندازه که به پایان روز نزدیک می‌شوید، به همان مقدار سر شما خلوت‌تر می‌شود و فرصتی مناسب برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد. رمز موفقیت در نظم و انضباط قرار دارد و اگر می‌خواهید موفقیت‌های بیشتری را تجربه کنید، همین امروز نظم و انضباط را شروع کنید. برای آنچه که اتفاق افتاده کاری جز صبوری از دست تان بر نمی آید. حواستان به اطرافیان باشد، نگاهشان به شماست. برای انجام یک کار اداری یا امضای یک سند دست نگه دارید و عجله نکنید. این روزها بهتر است کمی از سرعت همه کارها کم کنید و بیشتر به خودتان بپردازید. اگر می توانید به سفر بروید. برای خودتان خرید کنید و برای خانه تان گل و گیاه بخرید تا روحیه تان عوض شود.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد