فال روزانه – 16 مهر

دوست عزیز فالوده ای که 16 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

سال پیش‌رو، سالی سرشار از دوستی و محبت برای شما خواهد بود. کافی است تا با دوستان و آشنایان خود از باب دوستی و رفاقت وارد شوید و درقبال این محبت، ده‌ها برابر عشق و شادکامی از دوستان و آشنایان دریافت کنید. در سه‌ ماهی که پیش‌رو دارید و سه‌ ماهی که به پایان سال تولد شما باقی مانده‌ است فرصت‌های زیادی برای ایجاد رفاقت و دوستی‌ های جدید پیدا خواهید کرد. فکر و تأمل در ماه مهر، درهای زیادی را برای شما در آبان ماه خواهد گشود. ماه‌های آذر و دی‌ که در پیش‌روی شما است را به‌فال نیک بگیرید چرا که این ماه‌ ها فرصت‌ های خوبی برای مسافرت‌ های کوتاه مهیا می‌شود. در ماه آذر و دی احتمال زیادی وجود دارد مهمان عزیزی که مدت‌ ها است چشم‌ انتظارش بودید از راه برسد. اسفند سال جاری را به‌خودتان سخت نگیرید چرا که در این ماه و فروردین سال آینده شرایط زیادی برای مهمانی و دید و بازدید آماده می‌شود. در تیر و مرداد سال آینده با افراد جدیدی آشنا خواهید شد، این آشنایی‌ ها را از دست ندهید چرا که موقعیت‌ های جدیدی را پیش‌ روی شما قرار می‌ دهد. اگر عشق‌ گمشده‌ ای دارید احتمال اینکه در سالی که پیش روی شما است این عشق گمشده را پیدا کنید نیز وجود دارد به‌ شرط اینکه حتماً موقعیت‌ ها را جدی بگیرید و در تمام مراسم و میهمانی‌ ها شرکت کنید.

 

 

فروردین :اگر قصد ثبت نام در کلاس کامپیوتر، هنر و یا علوم مختلف را داشته اید امروز روز خوبی برای این کار خواهد بود. اگر هم قبلا کلاس هایتان را شروع کرده اید امروز درس های بسیار جدید و آموزنده ای برای شما به همراه خواهد داشت. فراموش نکنید که از مطالب کلاس امروزتان یادداشت برداری کنید تا این اطلاعات مهم از یادتان نروند. امروز یکی از دوستانتان و شاید حتی عشقتان از شما تقاضای انجام کاری را خواهد داشت. طبیعتا شما می خواهید هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید، اما متأسفانه مسئولیت ها و وظایف دیگری به عهده تان هستند که نمی شود به آنها بی تفاوت باشید. قولی ندهید که نتوانید از پس انجام آن بر بیایید، بهتر است از همان اول بگویید «نه»! قرار نیست همه مثل شما فکر کنند. مطمئن باشید شما نمی توانید به تنهایی دیگران را تغییر بدهید. اگر حرف حقّی دارید با شجاعت تمام و در کمال آرامش مطرح و از آن دفاع کنید. اشکال کار اینجاست که شما تکلیف خودتان را نمی دانید و بر سر دوراهی هستید. بهتر است با کسی که به قضاوتش اطمینان دارید صلاح و مشورت کنید.


 

اردیبهشت : امروز شما احساس می کنید هر چه بگویید بی فایده است و هیچ کسی صدایتان را نمی شنود. این موضوع آنقدر باعث نگران شدن شما شده است که حتی نمی توانید به این مسئله توجه کنید که شاید شما دارید پیامتان را به روش اشتباهی می رسانید و همین باعث شده است که دیگران متوجه حرف هایتان نشوند. اگر دارید سعی می کنید استفاده از یک برنامه ی کامپیوتری را یاد بگیرید و یا دانش ریاضی خود را افزایش دهید امروز احتمال موفقیتتان زیاد نخواهد بود. سعی کنید امروز ذهن خود را روی کارهایی متمرکز کنید که چندان با علم و تکنولوژی در ارتباط نیستند، فردا روز بهتری برای انجام این جور کارها خواهد بود. کسی سعی دارد شما را از تصمیمی که گرفته‌اید باز دارد به تحلیل‌های او گوش کنید و در نهایت خودتان تصمیم مقتضی را بگیرید. جریان‌هایی در اطرافتان می گذرد که باید خودتان را با آن‌ هماهنگ کنید. گاهی برخی مسائل را باید نادیده گرفت و همه را نباید زیر ذره‌بین گذاشت. مراقب باشید تا با قضاوت یکطرفه آتش یک اختلاف کوچک را شعله‌ور نکنید.

 

 

خـرداد : امروز شرکت در فعالیت های اجتماعی شما را با افراد جدیدی که در زمینه های مختلفی فعالیت دارند آشنا خواهد کرد. بحث های جالبی بین شما پیش خواهند آمد و از این مصاحبت لذت خواهید برد. در ابتدا ممکن است باز کردن سر صحبت کمی برایتان دشوار باشد و احساس کنید جسارت و اعتماد به نفس کافی برای انجام این کار را ندارید، اما به محض این که شروع کنید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اگر با همسر یا نامزدتان در این جمع شرکت کنید احتمالا او را زیاد نخواهید دید چون هر دویتان مشغول صحبت کردن با دیگران خواهید بود. فقط مواظب باشید طوری برخورد نکنید که انگار او برایتان اهمتی ندارد، چون بعدا مجبور خواهید شد کلی منت کشی کنید! مساله‌ای که برای شما بی‌اهمیت است برای طرف مقابلتان بسیار مهم است.بهتر است همین حالا به حرف‌هایش گوش کنید.از جایی که انتظارش را ندارید هدیه یا پولی به دستتان می‌رسد که بسیار برایتان خوشایند است.خواب بدی که دیده‌اید، خوب تعبیر کنید و بد به دلتان راه ندهید، صدقه دادن می‌تواند بلا را از شما دور کند، بیهوده روحتان را پریشان نکنید.

 

 

تـیـر : وسیله ای که در زندگی روزمره ی خود به طور مرتب از آن استفاده می کنید امروز ممکن است به طور ناگهانی خراب شود و این موضوع باعث ناراحتی و نگرانی شما خواهد شد. اصلا هول نشوید و از یک متخصص و یا یکی از دوستانتان که در این زمینه اطلاعات کافی دارد کمک بگیرید. این جور مواقع همیشه دست به کار شدن برای حل مشکل خیلی بهتر از عزا گرفتن است. امروز وقتی در مورد احساسات و خواسته هایتان با دیگران صحبت می کنید این احساس به شما دست می دهد که انگار دارید با دیوار صحبت می کنید. اما واقعیت این است که حتی اگر تظاهر به نشنیدن بکنند هم آنها دارند حرف هایتان را می شنوند. تا جای ممکن کارها را با زور و عجله پیش نبرید، شما زمان زیادی در اختیار دارید و می توانید طی آن کارهایتان را بهتر و با حوصله و صبر بیشتری سروسامان دهید. با وجود پیشرفت‌ هایی که اخیرا شاهد بوده‌اید باز هم احساس می کنید کنترل امور را در دست ندارید. مقصر اصلی خودتان هستید. کمی با خودتان مهربانتر باشید.

 

 

مـرداد : امروز مکالمه ای طولانی بین شما و شخصی که دوست دارید باعث خواهد شد که رابطه تان رو به بهبود برود و اگر این اواخر با مشکلی مواجه بوده اید بتوانید آن را بین خودتان حل کنید. در محل کارتان سعی کنید در مورد مشکلاتی که وجود دارند با همکارانتان صحبت کنید و اطلاعات خود را با هم به اشتراک بگذارید، این بحث در نهایت به پیدا کردن راه حل های مفیدی ختم خواهد شد. البته بحث های جدیدی نیز در این روند مطرح خواهند شد که باید برای آنها هم نقشه ها و راه حل های لازم را پیدا کنید. امروز خواسته های شما از زندگی خیلی زیاد نیستند و تنها چیزی که می خواهید وفاداری دوستانتان است! خوب، این اصلا خواسته ی زیادی نیست! احتمالا تصمیم‌هایتان به خاطر شرایطی غیر قابل انتظار و پیش بینی نشده لغو می شوند ممکن است یکی از دوستان و آشنایان از شما انتظار مساعدت و یاری داشته باشد. حالا زمان مناسبی برای تفریح و گردش نیست شما چاره ای ندارید جز این که زمان بیشتری را به امور کاری یا تحصیلی اختصاص بدهید. تنبلی را از خودتان دور کنید.

 

 

شهریور : مدتی است رفتار شما تغییر کرده و انسان دیگری شده‌اید که شخصیت شما حتی اطرافیان را هم سردرگم کرده است. اما نگران نباشید چرا که این تغییرات ممکن است عجیب و غریب به‌نظر برسد، اما خبرهای خوشی را به‌دنبال دارد و با آغوش به استقبال آن بروید. دیری نخواهد پایید که دوستان و آشنایان به شخصیت و رفتار جدید شما عادت می‌کنند و این تغییرات از رویارویی با زندگی تازه و سرشار از نشاط و شادکامی حکایت دارد. گاهی دست به کارهایی می زنید که نسنجیده است، بهتر است از تجربه های گذشته بهره بجویید و از آنها درسهای خوبی بگیرید در غیر اینصورت خطاهای گذشته دوباره تکرار خواهند شد. ورزش را فراموش نکنید یادتان باشد در همه تصمیم گیری‌ها همسر و فرزندان خود را در اولویت قرار دهید.

 

 

 

مـهـر : امروز مسئولیت هایی که در خانه دارید آنقدر وقتتان را خواهند گرفت که وقت چندانی برای انجام دادن کارهای شخصی و دنبال کردن علایقتان برای شما باقی نخواهد ماند. با این حال زندگی خانوادگیتان آنقدر برایتان مهم و با ارزش است که حتی اگر مجبور باشید از برخی از خواسته های خودتان بگذرید هم اصلا برایتان مهم نیست و حاضرید برای ثبات خانواده ی خود هر کاری که لازم باشد را انجام دهید. امروز سرتان حسابی شلوغ خواهد بود و مدت زمان زیادی هم مشغول مکالمات تلفنی برای انجام هماهنگی های لازم برای یک جلسه یا گردهمایی خواهید بود. رفتن به بازار را برای روز دیگری بگذارید، امروز آنچه لازم دارید را پیدا نخواهید کرد. به آنچه دارید قانع هستید. این اواخر گاهی چنان از لحاظ مالی تحت فشار قرار گرفته‌اید که عنان صبر و تحمل را از دست داده‌اید، بجای دست روی دست گذاشتن، راه تازه ای را امتحان کنید. با اندک سخن درشتی آزرده خاطر می شوید و دوستان، باید دائم مراعات حال شما را بکنند. بهتر است در رفتارتان تغییری ایجاد کنید.

 

 

آبـان : شما امروز زیاد حال و حوصله ی حرف زدن ندارید و فکر می کنید حالا که حرف خوب و خوشایندی برای گفتن ندارید بهتر است سکوت کنید. با این حال مخفی نگه داشتن این افکار منفی و ناخوشایند نیز چندان به نفعتان نخواهد بود. سرکوب کردن این انرژی منفی تنها باعث قدرتمندتر شدن آن خواهد شد. با در میان گذاشتن این بحران درونی با شخصی که مورد اعتمادتان باشد باری که روی دوشتان سنگینی می کند را سبک تر خواهید کرد و شاید حتی با گرفتن مشورت بتوانید از شر آن خلاص شوید. حتما نگاهی به تیتر اخبار مهم امروز بیندازید، به احتمال زیاد خبری پیدا خواهید کرد که می تواند اثرات زیادی روی زندگی شما داشته باشد. امکان پیشرفت های مالی برایتان وجود دارد پس کارها را با دلشوره انجام ندهید زیرا باعث عقب افتادن امور می شوید. آرام باشید کسی پشت سر شما وجود دارد و شما را به جلو تشویق می کند. از مسافری خبرهای خوب می شنوید، او به خواسته دلش می رسد و خیال شما هم راحت می شود. قبل از امضای قراردادی حتما اطلاعات لازم را جمع آوری کنید.

 

 

آذر : در محل کارتان مشکلی پیش آمده است که شما و همکارانتان هر یک سعی دارید تقصیر را به گردن دیگری بیندازید، به جای این کار به دنبال راه حل باشید. شما نسبت به علاقه ای که دوستانتان به شما دارند دچار تردید شده اید و نیاز دارید راهی پیدا کنید تا از حقیقی بودن این دوستی اطمینان حاصل کنید. این احساس نا امنی که در حال حاضر در روابط خود احساس می کنید به روابط دوستی شما لطمه ای وارد نخواهد کرد و برعکس، باعث خواهد شد به طور صمیمانه ای با دوستان خود در مورد احساسات خودتان و آنها صحبت کنید. به جای این که با حالتی تند و انتقادی سر بحث را باز کنید سعی کنید با آرامش و در کمال صدافت در مورد احساسات خود صحبت کنید. در مورد مطلبی با اینکه حق با شماست بهتر است بیش از این اصرار نکنید که نتیجه معکوس خواهد داد، حرفتان را بزنید و تصمیم گیری را به دیگران واگذار کنید. اگر در حق کسی بدی کرده اید توقع گذشت و خوبی نداشته باشید. در کارتان گره ای افتاده، شما این روزها زود از کوره در می روید و لب به شکایت می گشایید کمی آرام تر رفتار کنید.

 

 

دی  :امروز رویاها و خیالاتی غیر عادی ذهن شما را به خود درگیر کرده اند، این اصلا به این معنی نیست که دارید عقلتان را از دست می دهید. درست است که چنین چیزهایی با منطقتان جور در نمی آیند، اما این خواب و خیال ها به احتمال زیاد برای این هستند که پیام خاصی را به شما انتقال دهند. دیده ها و شنیده هایتان را یادداشت کنید و به آنها فکر کنید تا در این مورد به نتیجه برسید. شما امروز احساس می کنید که در زندگی حرفه ای خود در یک مرحله گیر افتاده اید و هیچ پیشرفتی نمی کنید. فکر می کنید زحماتتان دیده نمی شوند و باید مسیرتان را تغییر دهید. اکنون زمان خوبی برای تغییر مسیر دادن نیست، کمی بیشتر صبر کنید تا نتیجه زحمات خود را ببینید. دو خبر از راه دور به دستتان خواهید رسید. با موجی از توقعات از جانب دیگران روبرو خواهید شد، سعی کنید آنچه که هستید باشید نه آنچه که دیگران توقع دارند. اگر احساس می کنید دیگران چیزهایی از شما پنهان می کنند نگران نباشید، همه چیز در کوتاه مدت برملا خواهد شد، هرگونه عجله در تصمیم گیری در این خصوص شما را با مشکل بزرگ تری روبرو خواهد کرد.

 

 

بهمن : شما عاشق این هستید که برای خودتان هدف گذاری کنید و سپس نقشه هایی حساب شده برای رسیدن به این اهداف تعیین کنید. اهداف شما در حال حاضر مشخص هستند و مشتاق هستید که هر چه در اختیار دارید را برای رسیدن به موفقیت به کار بگیرید. شاید امروز اقدام خاصی نکنید، اما دارید خودتان را برای روزهای پر از کار و تلاش آینده آماده می کنید. فعلا لازم نیست برای انجام هیچ کاری عجله کنید، به زودی ورق به نفع شما برخواهد گشت و در مرکز توجه قرار خواهید گرفت. درست است که شما آدم خیلی رمانتیکی نیستید، اما اگر هنوز مجرد هستید امروز ممکن است جای خالی عشق را در زندگی خود احساس کنید! وقتی در انجام کاری به خواسته خود نمی رسید، نگذارید نا امیدی و عصبانیت مشکلات بزرگتری برایتان ایجاد کند. نا خواسته برای خود محدودیت‌هایی قائل شده‌اید که از ترس‌ها یا خاطرات گذشته‌تان سرچشمه گرفته‌اند. از گذشته‌ها بگذرید و در حال لذت بردن از امروز برای فردا برنامه ریزی کنید، به زور متوسل نشوید.

 

 

اسفند : شما امروز احساس می کنید که اتفاق فوق العاده ای برایتان خواهد افتاد، اما از باور کردن این خیال خود می ترسید و نگرانید که مبادا اوضاع برعکس انتظارتان پیش برود. خواه این خیالتان به حقیقت بپیوندد یا خیر، همین که اجازه بدهید این انرژی مثبت در روزتان جریان پیدا کند باعث خواهد شد همه چیز برایتان به خوبی پیش برود. حتما خودتان از قدرتی که افکارمان می توانند داشته باشند آگاه هستید. امروز ممکن است اطلاعات جدیدی را به دست بیاورید که شما را در مرکز توجه قرار خواهند داد. همه ی اطرافیانتان به علاوه ی اشخاصی که در زمینه ی حرفه ای شما افرادی تأثیرگذار هستند می خواهند بفهمند شما این توانایی های خود را از کجا به دست آورده اید. شما فردی بسیار دوست داشتنی هستید و خودتان بهتر از دیگران می دانید که چه اشتباهی کرده‌اید، با قبول نکردن اشتباهتان هر روز خودتان را بیشتر درگیر می کنید، شما درسی را یاد گرفته اید که برای همیشه روشی را که ملکه ذهن خود کرده بودید تغییر می دهد، مسیری را که تغییر کرده به درستی درک کنید یادتان باشد در همیشه بر یک پاشنه نمی چرخد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد