فال روزانه – 16 مرداد

دوست عزیز فالوده ای که 16 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی خلاق، سخت کوش، خونگرم و با صداقت هستید. دوستان و اطرافیانتان شما را به خاطر قدرت تصمیم گیری بالا و جسارت فوق العاده ای که دارید تحسین می کنند، با این حال شما گاهی عصبی و کم حوصله می شوید و رفتارهای بدی از خودتان نشان می دهید و این موضوع می توانند روی تمام جنبه های مختلف زندگی شما اثراتی منفی بگذارد. امسال تغییراتی که در محل و فضای کار شما ایجاد خواهند شد تأثیر زیادی در بهتر شدن حال شما و داشتن رضایت از کاری که انجام می دهید خواهند داشت. آشنایی و ارتباط با برخی افراد مهم و با نفوذ به شما کمک خواهد کرد تا پیشرفت قابل توجهی در زمینه ی حرفه ای داشته باشید. روابط شما با دیگران خیلی خوب پپیش خواهند رفت و دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد که شاید حتی نیمه ی گمشده تان را هم بتوانید در میان آنها پیدا کنید. میزان درآمد شما به اندازه ی چشمگیری افزایش خواهد یافت، اما اگر برنامه ی مناسب و دقیقی برای پپس انداز کردن نداشته باشید امکان اینکه دارایی هایتان بیشتر شوند چندان زیاد نخواهد بود. آنهایی که عشق زندگیشان را پیش از این پیدا کرده اند امسال روزهای خوبی را در کنار او خواهند گذراند و شاید حتی تصمیم به ازدواج بگیرند. احتمال بازسازی منزلتان و یا شاید ساخت یک خانه ی جدید در سالی که پیش رو دارید بسیار زیاد خواهد بود. اواخر امسال به یک سفر زیارتی نیز خواهید رفت که در بهتر شدن حال روحی شما و رهایی از فشار و استرس زیادی که به شما وارد شده است نقش مهمی خواهد داشت. شهریور، آبان، بهمن و فروردیت بهترین ماه های سال هستند.

 

 

فروردین : امروز با دور و بری هایتان ارتباط برقرار کنید، با زنی که در صف پشت سرتان ایستاده است صحبت کنید و سر حرف زدن را با شخصی که در تاکسی بغل دستتان نشسته است باز کنید. شاید عجیب و غیر منطقی به نظر برسد اما این شخص حرف هایی به شما خواهد زد که می توانند زندگیتان را برای همیشه تغییر دهند. البته این را هم در نظر داشته باشید که خود شما هم می توانید امروز با حرف هایتان چنین نقشی در زندگی اطرافیانتان داشته باشید، پس دهانتان را بی موقع باز نکنید و حرف های بیهوده هم نزنید! به اهمیت کلماتی که به کار می برید فکر کنید. روابط بین انسان ها می توانند نقش مهمی در تغییر دنیای اطرافمان داشته باشد.

 

اردیبهشت : احساسات شما به شدت برانگیخته شده اند و کوچک ترین چیزها هم توجهتان را به خود جلب می کنند. نسبت به احساسات خود بی توجه نباشید، زیرا واکنش های امروزتان می توانند فرصت های جدیدی را برایتان فراهم کنند.خودتان خوب می دانید که پشت این لبخند همراه با خونسردی چه افکار و احساساتی پنهان هستند که نمی خواهید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. در کمال تعجب و با وجود سکوت خودتان، دیگران خیلی خوب شما را درک می کنند. گاهی اوقات بعضی چیزها را نمی توان به سادگی به زبان آورد و با گفتن آنها فقط همه چیز بدتر می شود؛ در چنین موقعیتی سکوت بهترین گزینه ممکن است.

 

 

خـرداد : امروز شما تمام مدت لبخند به لب خواهید داشت، دلیل آن هم چیزی نیست جز این که همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که موفقیت در انتظارتان است. حداقل خودتان با توجه به حرف هایی که می شنوید اینطور فکر می کنید. با وجود آنکه قصد دارید تا پیش از آن که از حقیقت چیزی اطمینان کامل پیدا نکرده اید آن را نپذیرید، به احتمال زیاد تحقیقاتتان نتایج قابل توجهی برایتان به همراه نخواهند داشت. شاید در نهایت تصمیم بگیرید که نقشه هایتان را همان طوری که از ابتدا برنامه داشته اید پیش ببرید، اما باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشید تا بتوانید در صورت لزوم تغییرات مورد نیاز را در آنها ایجاد کنید. کسی که نتواند ذهن خودش را تغییر دهد هیچ چیز دیگری را هم نمی تواند تغییر بدهد.

 

 

تـیـر : به نظر می رسد که در حال حاضر محال ممکن است شما در انجام هر کاری که دنبال می کنید ناموفق باشید؛ فقط کافیست قصد کنید چیزی را به دست بیاورید و سپس منتظر رسیدن به نتیجه ی مورد انتظارتان بمانید. البته قرار نیست در مدتی که انتظار می کشید بیکار نشسته و پاهایتان را روی هم بیندازید، بلکه باید برای به دست آوردن آنچه می خواهید تلاش کنید. اگر در راه دست یابی به خواسته هایتان تلاشی نکنید تمام افکار و نقشه هایتان بی نتیجه خواهند ماند. تنها جادویی که در دنیای واقعی وجود دارد جادوی تلاش، اراده و سخت کوشی است. یادتان نرود در طول روز هر از گاهی در آینه به خودتان نگاه کنید و بگویید: «دوستت دارم»!

 

 

مـرداد : در حال حاضر ادامه ی روند پیشرفتتان غیر ممکن به نظر می رسد، زیرا شما به سادگی تمرکز خودتان را از دست می دهید و نمی توانید روی کارهای خودتان متمرکز شوید. کافی است یکی از اطرافیانتان حرفی یا مشکلی داشته باشد تا خودتان را چنان با مشکلات او درگیر کنید که سر رشته ی کار خودتان از دستتان در برود. نادیده گرفتن دیگران شاید باعث شود امروز برایتان خیلی خسته کننده بشود، اما شرکت در هر فعالیت اجتماعی هم برایتان بهایی خواهد داشت که باید بپردازید. شاید در عملی کردن نقشه هایتان با ناهمواری هایی مواجه شوید، اما به هیچ عنوان نباید امیدتان را از دست بدهید، فقط خودتان را با جریان امور هماهنگ کنید.

 

 

شهریور : امروز یکی از آن روزهایی است که شما فرصتی فوق العاده دارید تا از زندگی عادی و روزمره ی خود فاصله بگیرید. اگر نمی دانید چه راهی را باید در پیش بگیرید به ندای درونتان گوش کنید. هر راهی که در پیش بگیرید به احتمال زیاد درست خواهد بود. در واقع پیش رفتن بر اساس آنچه برایتان پیش می آید شما را دقیقا به همان جایی خواهد برد که می خواهید باشید. با وجود این که ممکن است نگرانی هایی داشته باشید، کارهایی که در حال حاضر دارید انجام می دهید در جهت رسیدن به اهداف حرفه ایتان هستند. هیچ وقتی را هدر ندهید و هیچ فرصتی را هم از دست ندهید، آینده ی شما از همین لحظه آغاز می شود.

 

 

 

مـهـر : راه پیشرفت در برابر شما باز است ، شما هم نقشه ی راه را در دست دارید و انرژی و وقت کافی را نیز برای انجام این کار در اختیار دارید. حواستان به نقشه ی راه باشد، در غیر این صورت برای مدتی طولانی بی هیچ نتیجه ای دور خودتان خواهید چرخید. امروز می خواهید حمایت کامل خودتان از ایده های خوبی که یکی از اطرافیانتان در سر دارد را نشان دهید ولی ممکن است در این کار کمی زیاده روی کرده و کاسه داغتر از آش بشوید. به جای این که سعی کنید آنها را مورد قضاوت قرار دهید و وادار به ایجاد تغییر در زندگیشان کنید بهتر است مواظب واکنش هایتان باشید و سعی نکنید زندگی دیگران را بدون موافقت خودشان عوض کنید.

 

 

آبـان : امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود. شما در برنامه ریزی برای کارهایتان و دنبال کردن برنامه هایتان با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود. در فرصت هایی که شاید به نظرتان خیلی عجیب باشند هم موقعیت هایی براش ما نهفته است، جلوی پیشرفت خودتان را با یک تفکر محدود نگیرید. شما در حال حاضر هیچ مشکلی با تنها ماندن ندارید، به ویژه اگر این تنهایی به شما این فرصت را بدهد که با خیال راحت و بدون هیچ مزاحمی روی انجام کارهایتان تمرکز کنید. با این حال ممکن است درگیر مکالمه ی عجیبی شوید که باعث می شود بخواهید حتی بیشتر خودتان را از جمع دور کنید. بجای این کار حد و مرزهایی در روابط خود تعیین کنید و نسبت به آنها وفادار باشید.

 

آذر : کارها دارند کمی بیش از حد تند پیش می روند، اما شما مجبور نیستید سرعت خودتان را بیش از حد تواناییتان بالا ببرید؛ مگر این که بخواهید خودتان را در مخمصه بیندازید و مجبور به کاری شوید که دلتان نمی خواهد. تمام ترس هایی که در وجودتان هست را کنار بگذارید و خودتان را باور داشته باشید و قربانی خواسته های اجتماع اطرافتان نشوید. با تلاش برای غلبه به این وضعیتی که به وجود آمده و به دست آوردن مجدد اعتماد به نفستان می توانید دیگران را هم با اشتیاقی که به رشد و تغییر کردن دارید تحت تأثیر قرار دهید. این کار باعث خواهد شد حالتان حتی بهتر هم شده و به خودتان افتخار کنید.

 

 

دی  : امروز همه چیز دارد خیلی سریعتر از آن چیزی که شما دلتان می خواهد و انتظار داشته اید پیش می رود. دست و پایتان را گم نکنید و کارهایتان را طبق همان برنامه ای که برای امروزتان چیده بودید پیش ببرید تا با عجله کاری را انجام ندهید که دلتان به انجام آن راضی نیست. هر گونه ترس و نگرانی را کنار گذاشته و خونسردی تان را حفظ کنید. مطمئن باشید با این کار فرصت های بیشتر و بهتری سر راهتان قرار خواهند گرفت و بدترین حالتی که ممکن است پیش بیاید این است که به چند کار جزئی و بی اهمیت نرسید. خودتان را باور داشته باشید و فکر نکنید که شما هم باید حتما همان کاری را انجام دهید که دیگران انجام می دهند.

 

 

بهمن : امروز فرصت هایی سر راهتان قرار خواهند گرفت که پیش از این شاید حتی در خواب و رویاهایتان هم نمی دیده اید که چنین موقعیت هایی در اختیارتان قرار بگیرند. سعی کنید از این فرصت ها به بهترین شکل ممکن بهره ببرید و از امتحان راه ها و چیزهای جدید و شاید حتی کمی عجیب، وحشتی نداشته باشید. امروز از آن روزهایی است که با اعتماد به خودتان و توانایی هایتان می توانید به اوج برسید، پس بدون هیچ هراسی در انجام کارها پیشقدم شوید و از ناشناخته ها نترسید. اگر بخواهید همیشه یک سری کارهای تکراری را با روش هایی تکراری انجام دهید زندگی خیلی کسل کننده خواهد شد و هیچ پیشرفت قابل توجهی هم نخواهید داشت.

 

اسفند : امروز در انجام کارهایتان جسور و مصمم باشید و هر چقدر که خودتان لازم می دانید سرسختی به خرج دهید. ار بردن چنین روشی برای یکی مثل شما کار سختی باشد، اما تنها راه و یا حداقل بهترین راه ممکن برای رسیدن شمت به جایی است که می خواهید باشید. امروز موجی غیر منتظره از احساسات را تجربه خواهید کرد که شما را در مسیری قرار خواهد داد که شاید در حالت عادی جسارت گام برداشتن در آن را نداشته باشید. خودتان را رها کنید و اجازه بدهید احساستان شما را هدایت کنند.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد