فال روزانه – 16 دی

دوست عزیز فالوده ای که 16 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال برای شما سالی همراه با تصمیمات بزرگ و اتفاقات ناگهانی خواهد بوِِد. با شروع این سال جدید از زندگیتان موج بزرگی از تغییرات وارد زندگی شما خواهد شد. فرصت ها و موقعیت های بسیار خوبی برایتان ایجاد خواهند شد که افراد و تجربه های تازه ای را وارد زندگی شما خواهند کرد. در فروردین ماه در محل کارتان جسور و با اعتماد به نفس باشید، حتی اگر در ابتدا این کار برایتان سخت باشد در نهایت زمینه ساز پیشرفت های کاری بزرگی برای شما خواهد بود. اگر در بهار امسال به نظرتان رسید که دیگران تقاضاهای بیش از حد و غیر منطقی از شما دارند به قضاوت خود اعتماد داشته باشید و در مقابل آنها محکم باشید. امسال بی آن که تسلیم خستگی شوید، برنامه کاری و سلامتیتان را در اولویت قرار دهید. بدین صورت موفقیت های بسیاری خواهید داشت و از لحاظ مالی وضعیت بهتری به دست خواهید آورد که می تواند زمینه سخاوتمندی بیشتر را برای شما فراهم کند. با فرا رسیدن نیمه های تابستان اوضاع زندگیتان ثبات بیشتری پیدا خواهید کرد.

 

 

فروردین : درست است که شما معمولا آدم بی صبر و قراری هستید ، اما امروز این حالت شما در اوج خود قرار دارد و به هیچ عنوان حاضر نیستید به خاطر دیگران سرعت خودتان را کم کنید و یا معطل کسی شوید. اما متأسفانه شرایط برای پیشروی شما آماده نیست و هیچ چاره ای جز صبر کردن ندارید و تا هفته آینده کنترل اوضاع از دستتان خارج است. در این بازه زمانی و تا وقتی که شرایط برای حرکت دوباره شما مساعد شود، سعی کنید به رویاهایتان فکر کنید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که رویا پردازی هایتان بیش از اندازه از واقعیت فاصله نگیرند و شما را از راه اصلیتان دور نکنند.

 

اردیبهشت : امروز غلبه به خشم و حالت عصبیتان برایتان غیر ممکن به نظر می رسد و آرزو می کنید که ای کاش روز آرامتری داشتید، اما در واقع کافی است دست از تلاش برای کنترل کردن همه چیز دست بردارید تا همه چیز خیلی راحت تر پیش برود. بهتر است با کسی که دوست دارید در مورد این حالت خود صحبت کنید تا کمی آرامتر شوید؛ نتیجه این مکالمه خیلی بهتر از آن چیزی که انتظارش را دارید خواهد بود. امروز حتی اگر از آنچه دارید انجام می دهید مطمئن باشید هم طریقه بیان کردن حرف هایتان باعث خواهد شد که دیگران نسبت به صداقت و صمیمیت شما دچار تردید شوند. به نفعتان است که حقیقت را به طور کامل به زبان بیاورید.

 

 

خـرداد : امروز شما خیلی خوشحال و سرحال هستید و از این که دیگران هم به اندازه شما خوشحال و پرانرژی به نظر می رسند متعجب شده اید، اما بهتر است بیش از اندازه حرف نزنید، زیرا پرحرفی بیش از اندازه شما می تواند برای دوستانتان خسته کننده باشد. کافی است خوشحالیتان را هر جا که می روید به اطرافیانتان نیز منتقل کنید. اگر کسی به شما فشار بیاورد و در تنگنا قرارتان بدهد ممکن است ناگهان عصبانی شده و حرف هایی را به زبان بیاورید که در حالت عادی قصد گفتن آنها را نداشته اید. احساسات شما در اوج هستند و به همین دلیل حرف هایی که روی زبانتان می آید حتی خود شما را نیز شگفت زده خواهند کرد، پس مواظب واکنش هایتان باشید.

 

 

تـیـر : امروز در رابطه با هر موقعیتی که پیش رویتان قرار بگیرد، ذهنتان سرشار از ایده های خوب است و نقشه هایی که می کشید می توانند بهتر از هر شخص دیگری باشند. اما مشکل کار اینجاست که دیگران ایده هایتان را به راحتی قبول نمی کنند و حتی ممکن است با شما مخالفت کنند. اگر در چنین وضعیتی قرار گرفتید نسبت به افکار و ایده های خودتان تردید نکنید و اگر لازم دیدید مسیرتان را به تنهایی ادامه بدهید، آنهایی که به تنهایی پرواز می کنند مسافت طولانی تری را می توانند طی کنند. امروز عشقتان ثبات احساسی ندارد و لحظه ای سرشار از خوشحالی و لحظه ای دیگر ناراحت و دلخور است و این موضوع شما را عصبانی کرده است، سعی کنید کمی با او کنار بیایید.

 

 

مـرداد : امروز برای شما پر از شور و هیجان است و دلتان می خواهد کار بزرگی انجام دهید. متأسفانه آنقدر برای این که کاری در این زمینه انجام دهید هیجان زده هستید که ممکن است بدون آن که به اندازه کافی فکر کنید دست به کاری بزنید که برایتان دردسر ایجاد خواهد کرد و خیلی زود از کرده تان پشیمان خواهید شد. به نفعتان است که سعی کنید هیجانات خود را کنترل کرده و منطقی رفتار کنید. حتی اگر فکر می کنید کارهایتان خیلی دارند خوب پیش می روند و فرد خیلی موفقی هستید به خاطر خودتان هم که شده بهتر است قربانی اعتماد به نفس کاذب نشوید. کمی تواضع و فروتنی می تواند به موفقیت بیشتر شما کمک کند.

 

 

شهریور : امروز روز خیلی خوبی برای تمام کردن پروژه های ناتمام است، البته به شرط آن که به احساسات آشفته و حالت سر به هوایی که امروز به سراغتان آمده است غلبه کنید. رویاپردازی در مورد خواسته هایتان کافی نیست، باید ایده های فوق العاده ای که در سرتان دارید را عملی کنید، شما این توانایی را دارید که هر موقعیتی را رو به بهبود پیش ببرید. این نکته را به یاد داشته باشید که اگر بخواهید در انجام کارهایتان به دیگران زور بگویید و حرف خودتان را به کرسی بنشانید با مقاومت آنها مواجه خواهید شد و برای خودتان مشکلاتی به وجود خواهید آورد. مطمئن باشید که خودرای بودن و مبارزه کردن برای ثابت کردن قدرت و تسلط خودتان بر دیگران هیچ نتیجه مثبتی برای شما نخواهد داشت.

 

 

 

مـهـر : تمایل شدیدی که امروز به رفتارهای طغیانگرانه در وجود خودتان احساس می کنید می تواند برای شما دردسرهای جدی ایجاد کند. چیزی که در ابتدا تجربه ای هیجان انگیز به نظر می رسد ممکن است به یک گره کور تبدیل شود. امروز مسائل مرتبط با روابط عاطفی ممکن است برای شما منبع خشم و نگرانی باشند؛ شما گزینه های زیادی پیش روی خود دارید، اما نمی شود همزمان در چند راه مختلف گام برداشت و باید دست به انتخاب بزنید. رابطه ای که به نظرتان بی ثبات می آید می تواند دقیقا همان چیزی باشد که قلب شمارا به ثبات خواهد رساند. با وجود این که دلتان می خواهد به حرف عقلتان گوش کنید شاید بهتر باشد کمی به خودتان فرصت بدهید تا قلبتان مسیر درست را برای شما انتخاب کند.

 

 

آبـان : امروز ناگهان ایده ای هوشمندانه در مورد انجام کارهای روزمره تان به صورتی کاملا متفاوت به سرتان زده است اما این روش خارق العاده در دراز مدت چندان مفید نخواهد بود، اما بد نیست آن را برای مدت کوتاهی هم که شده مورد امتحان قرار دهید و از جنبه های مختلف بررسی کنید و اگر به کارتان نیامد یا اشکالی در آن دیدید رهایش کنید. از تغییر ایجاد کردن در کارها و برنامه هایتان نترسید، برای رسیدن به یک هدف هزاران راه مختلف وجود دارد. امروز احساساتتان آشفته به نظر می رسند و روابط عاطفیتان به آن خوبی که انتظار دارید پیش نمی روند، سعی نکنید به زور این مشکل را حل کنید و به خودتان و طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید.

 

آذر : شاید شما در حال حاضر در نقطه عجبی از زندگیتان قرار گرفته باشید. با وجود این که دلتان می خواهد با شجاعت تمام به سوی ناشناخته ها پیش بروید و خودتان را به صورتی غیر منتظره به دیگران نشان داده و احساسات و افکارتان را بیان کنید، از طرفی هم دلتان برای گذشته ها و زمانی که انتخاب کردن اینقدر برایتان سخت نبود تنگ شده است. اگر به ترس هایتان غلبه نکنید نمی توانید از هیجانی که در مورد آینده دارید لذت ببرید. هر کاری که می کنید احتیاط را فراموش نکنید و این مسئله را به یاد داشته باشید که به حریم شخصی دیگران تجاوز نکنید. برای پیدا کردن کسی که قلبتان را بلرزاند همه جا دارید می گردید، ولی بهتر است چشمتان را باز کرده و اطرافتان را هم نگاهی بیندازید، شاید عشق در یک قدمیتان باشد.

 

 

دی  : امروز شما به دنبال تعریف مجدد چارچوب روابط دوستانه و خانوادگیتان هستید و احساس می کنید که روش های قدیمیتان دیگر به کارتان نمی آیند. کافی است همان کاری را بکنید که قلبتان به شما می گوید و نگران آینده نباشید. امروز ممکن است در خانه تنها باشید و همه اهل خانه بیرون باشند. این فرصت خیلی خوبی است برای آن که از تنهاییتان استفاده کرده و کارهایی که نیمه کاره رها کرده اید را به انجام برسانید. شاید سعی بر این داشته باشید که سر به سر دیگران بگذارید، ولی این کار باعث خواهد شد که خودتان در تنگنا قرار بگیرید، پس اگر از لحاظ احساسی آمادگی کافی را ندارید بهتر است مواظب رفتارتان باشید.

 

 

بهمن : امروز شما مدرکی برای اثبات درست بودن این استراتژی هستید که پریدن بدون آن که زیر پایتان را نگاه کنید می تواند کاملا موفقیت آمیز باشد. شاید دست به کار شدن پیش از آن که به اندازه کافی فکر کرده باشید همیشه راه درستی نباشد و جواب ندهد، اما امروز این روش می تواند به شما کمک زیادی کند. امروز برای تمام کارهایی که در لیست وظایف روزانه تان هستند وقت بگذارید، اما زیاد هم به آنها فکر نکنید و در لحظه عمل کنید. امروز ممکن است در تلاش برای قانع کردن یکی از اطرافیانتان به پذیرش آن چه که خودتان فکر می کنید درست است بیش از اندازه زیاده روی کنید. اگر دست از پافشاری برندارید خیلی سریع برای خودتان دردسر درست خواهید کرد

 

اسفند : اهداف حرفه ایتان تا حدی در ذهنتان واضح و مشخص هستند که احساس می کنید اگر دستتان را دراز کنید می توانید آنها را در دست بگیرید. با اینحال هنوز فاصله ای بین شما و موفقیت وجود دارد که باید زمانی را صرف کرده و آن را پشت سر بگذارید. جنبه مثبت قضیه اینجاست که شما آماده اید تا حتی اگر لازم باشد دست به ریسک بزنید، افکارتان را عملی کنید. خوشبختانه اعتماد به نفستان نیز آنقدر زیاد هست که با دیدن اولین مانع بر سر راهتان میدان را خالی نکنید. اگر بین شما و کسی که دوست دارید مشکلی پیش آمده است بی دلیل روی جزئیات تمرکز نکنید و مسئله را بیهوده بزرگ نکنید، در واقع این مشکل به نظر بزرگ سوء تفاهمی بیش نیست.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد