فال روزانه – 16 خرداد

دوست عزیز فالوده ای که 16 خرداد دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید ، ماه‌های سال تولدتان بدون اتفاق خاصی ادامه پیدا می‌کند تا به مرداد برسید، در این ماه با کارهای زیادی روبه‌رو می‌شوید و حسابی سرتان گرم کار خواهد شد. از زیادی کارها گله نداشته باشید و به هر قیمتی که شده کارهای دشوار را به موفقیت به پایان برسانید. در شهریور امسال فرصتی فراهم می‌شود تا کار جدیدی را آغاز کنید. شروع این کار دستاوردهای زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به فکر شکار موقعیت‌های موفقیت‌آمیز باشید. زمستان امسال باید تصمیم مهمی بگیرید، برای اتخاذ این تصمیم با افراد با تجربه مشورت کنید؛ از آنجایی که این تصمیم تاثیر مهمی در زندگی اهل منزل نیز می‌گذارد، بهتر است که نظر اعضای خانواده را جویا شوید. زحمت‌هایی که برای خانواده می‌کشید از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند و به شما ثابت می‌کنند که قدردان زحمت‌های شبانه‌روزی شما هستند. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با کار و تلاش مضاعف به گونه‌ای به پایان برسانید تا این سال به برگ زرینی در دفتر زندگی شما تبدیل شود.

 

 

فروردین : از سلامت و شادکامی خود غافل نشوید و امروز بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. به لحاظ مالی وضعیت خوب و باثباتی دارید، این وضعیت را به فال نیک بگیریدامروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. در غیر این صورت برای همیشه از کاری که امروز انجام داده‌اید پشیمان خواهید ماند. تمرکز بیشتری در انجام کارها به‌خرج دهید و توانایی‌های‌ خود را چندین برابر کنید. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید ادامه این رویکرد شما را به فرد محبوبی درمیان دوستان و آشنایان تبدیل خواهد کرد.

 

اردیبهشت : زندگی را سخت‌ نگیرید و کاری انجام دهید که آرامش‌خاطر شما را به دنبال داشته باشد. امروز به مشکلی مالی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید قسمتی از اندوخته خود را برای حل این مشکل خرج کنید. از این شرایط درس بگیرید و در آینده با پس‌انداز و صرفه‌جویی، فکری به حال مشکلات مالی بردارید. اختلاف‌نظرهای زیادی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و امروز سو‌ء‌تفاهمی میان شما ایجاد می‌شود، و در اولین فرصت کدورتی که ایجاد شده را به صلح و آشتی تبدیل کنید. مدتی است که به خودتان نمی‌رسید و حوصله ندارید. اجازه ندهید این روحیه بر شما غلبه کند و به فردی بی‌مسئولیت تبدیل شوید. 

 

 

خـرداد : به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و امروز بیشتر از همیشه صبر پیشه نمایید. یکی از ریش‌سفید‌های فامیل امروز پیشنهادی که به نفع‌تان است را با شما درمیان خواهد گذاشت. کار ناتمامی که مدتی است انجام آن به تعویق افتاده را امروز به پایان برسانید. عازم سفری هستید و مشکلی برای این سفر در سر راه شما وجود ندارد، اما ممکن است در حین سفر ولخرجی کنید و ثبات مالی‌تان را از دست بدهید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد،

 

 

تـیـر : شخصیت جذابی دارید و اطرافیان شما را به عنوان فرد محبوب و مردم‌داری می‌شناسند، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و اطرافیان برای حل مشکلاتی که با آنها دست‌به‌گریبان هستید، دست یاری به سمت شما دراز می‌کنند. امروز باید تصمیم مهمی را اتخاذ کنید، یکی از اعضای خانواده امروز مایه سرشکستگی شما می‌شود. این فرد را سرزنش نکنید و مطمئن باشید در اولین فرصت اشتباهی که مرتکب شده را جبران می‌کند. زحمت و تلاشی که مدت‌ها پیش کشیده‌اید، امروز به بار می‌نشیند. در انجام کارهای روزانه کوتاهی نکنید و با به پایان رساندن سریع کارها، فرصتی را برای استراحت و تفریح پیدا کنید.

 

 

مـرداد : سلامت وجود نازنین‌تان را جدی بگیرید و امروز بیشتر از همیشه مواظب خود باشید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش‌ گرفته‌اید از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. اعضای خانواده توقع‌های بی‌جایی از شما دارند، امروز با آنها صحبت کنید و با درمیان گذاشتن شرایط خود، از آنها درخواست نمایید که توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارند. قراردادهای کاری و معامله‌های امروز را با دقت مطالعه کنید تا چیزی از قلم نیافتد.

 

 

شهریور : اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای انتظار شما را می‌کشد و به صلاح شماست که امروز بیشتر از همیشه مواظب باشید. علاقه‌ای که به فراگیری علم و دانش دارید را دست‌کم نگیرید و به لطف این روحیه، افق‌های جدیدی را در پیش‌روی خود قرار دهید.روز خوبی را برای اجرای کارهای جدید و معامله‌های پرسود در پیش دارید.تمامی سودی که از این معامله‌ بدست میاورید را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. سفری غیرمنتظره را آغاز خواهید کرد، در این مسافرت تجربه‌های زیادی بدست می‌آورید و دید بهتری نسبت به زندگی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان در بستر بیماری است و به پرستاری شما نیاز دارد، حتی برای لحظه‌ای چشم از عشق‌زندگی‌تان برندارید و به ایشان ثابت کنید که در لحظه‌های دشوار وی را تنها نخواهید گذاشت.

 

 

 

مـهـر : پرخوری را کنار بگذارید و رژيم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. زحمت‌ زیادی در زندگی کشیده‌اید و شبانه‌روز کار کرده‌اید، امروز بخت با شما یار است از این شرایط درس بگیرید و هرگز از تلاش و کوشش دست برندارید. انسان مسئولیت‌پذیری هستید این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان تلاش‌های شما هستند. به خاطر داشته باشید که با خساست و زراندوزی جایی در دل کسی نخواهید داشت. انسان مردم‌داری هستید و این روحیه را ادامه دهید و تعداد دوستان‌تان را بیشتر کنید.

 

 

آبـان : غصه‌ها را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید. برای مبارزه با بیماری و کسالت از ورزش کمک بگیرید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد، اطرافیان توقع‌های زیادی از شما دارند و از آنجایی که انسان مهربانی هستید، بیشتر وقت خود را به برآورده‌کردن نیازهای اطرافیان اختصاص می‌دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز مرتکب اشتباهی می‌شود و اصلاح این اشتباه نه تنها شما را به دردسر خواهد انداخت، بلکه زمینه نگرانی و اضطراب‌ شما را فراهم می‌کند. اجازه ندهید این اضطراب زمینه دلخوری میان شما و عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند

 

آذر : اجازه ندهید مشکلات کمر شما را خم کند و فکری به حال آرامش خود بردارید. احتمال دارد که در معامله‌ای ضرر کنید. اگر مواظب زبان خود نباشید امروز ممکن است حرف تندی از دهان شما بیرون بیاید و این حرف زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند. امروز از خواب که بلند شده‌اید، دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر شده‌اید. این احساس را پیش خودتان نگذارید و در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان شب‌و‌روزی عاشقانه را سپری نمایید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید.

 

 

دی  : احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه شاد و با انرژی هستید و هیچ مشکلی در سر راه خود نمی‌بینید، این احساس را غنیمت بدانید و به لطف انرژی و انگیزه‌ای که دارید، کارها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا کنید. مدتی است که به کسی پول قرض داده‌ایداجازه ندهید کارهای عقب‌مانده فکر شما را مشغول کند و از امروز به خودتان قول بدهید که کار امروز را به فردا موکول نکنید. حرف دل خود را به زبان نمی‌آورید و این روحیه زمینه ناراحتی و دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است، اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند برای افزایش مهارت و توانایی‌های خود در دوره‌های آموزشی ثبت‌نام کنید. به خودتان وعده داده‌اید که فرصتی از امروز را به خودتان اختصاص دهید و استراحت کنید، اما سرتان شلوغ می‌شود و شرایطی برای استراحت پیدا نمی‌کنید.

 

 

بهمن : فرصتی دست می‌دهد تا با ورزش و تحرک، انرژی زیادی بدست بیاورید و سالم و سلامت بمانید. مدتی است که به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی هستید، اما خرج‌های زندگی امان شما را بریده و فرصتی برای پس‌انداز پیدا نکرده‌اید، امروز بخت با شما یار است چرا که پولی به دست‌تان می‌رسد و می‌توانید قسمتی از این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. کنترل بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و برای مشکلات پیش‌پاافتاده از کوره در نروید. امروز صدای ساز عشق را در گوش خود می‌شنویداین روز عاشقانه را به تنهایی به پایان نرسانید و دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و خودتان را مهمان عشقی آتشین و بی‌پایان کنید. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، امروز زمان آن است که مزد این زحمت‌ها را برداشت کنید و به موفقیت چشمگیری برسید.

 

اسفند : شرایطی مهیا می‌شود تا امروز کمی از کارهای روزانه فاصله بگیرید و استراحت کنید. مشکلی قدیمی و کهنه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد و این مشکل گاه‌ و بی‌گاه زمینه مشاجره و دلخوری شما و عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح نیست انتظارهای بی‌جایی از اطرافیان دارید و با توقع‌های نادرست خود، آشنایان را تحت فشار قرار می‌دهید، ادامه این رویکرد چیزی به غیر از دلخوری اطرافیان به دنبال ندارد. در نتیجه در اولین فرصت اخلاق خود را تغییر دهید و توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارید. بهره بیشتری از هوش و ذکاوت سرشار خود ببرید. ایده‌ای جدید به ذهن‌تان خواهد رسید و مطمئن باشید که این ایده راه را برای موفقیت شما هموار می‌کند.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد