فال روزانه – 16 آذر

دوست عزیز فالوده ای که 16 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

در طول عمری که پشت‌سر گذاشته‌‌اید آرزوهای زیادی در سر پرورانده‌اید اما زمان فرصتی برای تحقق این آرزوها دست نداده است. امسال ورق برخواهد گشت و فرصتی پیدا می‌کنید تا به یکی از مهم‌ترین آرزوهای‌تان جامه عمل بپوشانید. اگر تاکنون عاشقی نکرده‌اید، دی ماه عشقی سوزان را تجربه خواهید کرد. کارهای شما در بهمن ماه به اوج خواهد رسید و با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شوید. در این شرایط تمرکز بیشتری به انجام کارها بدهید و به جای اینکه فکر و ذکرتان مشغول دیگران باشد،‌ دل‌تان را به کار بدهید. شهریور ماه سال آینده به رویاهای‌تان خواهید رسید و مشکلات کاری شما در آبان ماه سال آینده به پایان می‌رسد و روی خوش زندگی را تجربه می‌کنید.

 

 

فروردین : روز شلوغی را در پیش‌رو دارید اما غم به دل‌تان راه ندهید چرا که امروز از عهده انجام تمام کارها برخواهید آمد. احساس می‌کنید با ولخرجی می‌توانید دل دیگران را بدست آورید، اما مطمئن باشید کسی که شما را از صمیم قلب دوست داشته باشد، به ثروت و دارایی‌های‌تان اهمیت نمی‌دهد. اهمیت زیادی به رخت و لباس‌تان نمی‌‌‌دهید، همسر یا عشق زندگی‌تان از این رفتار دلخور است و زمانی که برای خرید و مهمانی با هم بیرون می‌روید بهترین لباس‌های‌تان را بپوشید. ممکن است با بیان افکار و احساساتتان به دیگران اجازه دهید که به راحتی وارد حریم خصوصی تان شوند، ریسک کردن در حال حاضر می تواند بین شما و دیگران موانعی به وجود آورد. حس می کنید که دلتان می خواهد در مورد نیازهایتان حرف بزنید، به خصوص اگر آن ها با امور احساسی تان مربوط باشند. این روزها منطقی بودن برایتان تا حدی چالش برانگیز خواهد بود، بهتر است بیشتر به خود سخت بگیرید تا پشیمان نشوید.

 

اردیبهشت : کشمکشی میان شما و یکی از بزرگان فامیل رخ داده و حسابی از دست‌ شما دلخور شده‌‌ است، لجاجت را کنار بگذارید و خودتان را از محبت ریش‌سفید‌ان فامیل محروم نکنید. قسط‌های عقب‌افتاده زیادی دارید، اما امروز کمک از راه می‌رسد و پولی نصیب‌تان می‌شود که تمام این قسط‌ها و قرض‌ها را پوشش خواهد داد. متوجه شده‌اید همسر یا عشق‌زندگی‌ شما حرفی را در دل نهان دارد و این حرف را با شما در میان نمی‌گذارد، بیش‌ا‌ز‌حد به او فشار نیاورید و مطمئن باشید همسر یا عشق‌زندگی‌تان راز دلش را در زمان مناسب برملا خواهد کرد. این روزها احساس می کنید به جز موضوعات مهم و اساسی هیچ حرفی برا گفتن با دیگران ندارید. محدودیت های خود را تشخیص دهید، اگر شرایط جدید خود را بپذیرید سد ها و موانع از سر راهتان کنار خواهند رفت و راهتان هموار می گردد. مشتاقید روی موضوعی تحقیق کنید که مدتهاست از آن فرار می کنید، هراستان نسبت به آن از بین رفته و مایلید دیگران نیز شنونده نقطه نظرات و ایده هایتان باشند.

 

 

خـرداد : امروز پرداختن به احساساتتان درهای جدیدی را برای کشف احساسات درونی و کسب شناخت بهتر نسبت به خودتان برای شما باز خواهد کرد، اما باید برای رویارویی با ناشناخته ها آماده باشید. خوشبختانه در حال حاضر شما زیاد از خودتان لجبازی نشان نمی دهید و آماده اید تا با رازهایی که از رویارویی با آنها فراری بوده اید روبرو شوید. امروز سعی کنید نسبت به افکار و ایده های اطرافیانتان ذهن بازتری داشته باشید. نیازی به نشان دادن واکنش های شدید نیست، کافیست محدودیت های خود را با دیگران در میان گذاشته و سپس دست به کار شوید. در حال حاضر بین رویاهای رنگارنگ و واقعیت های زندگی گیر افتاده اید، از آمادگی لازم برای پشت پا زدن به نگرانی های روزمره تان برخوردارید اما هنوز هم نگران نقاط مبهمی هستید که برایتان پوشیده هستند، با نگرشی مثبت می توانید این نگرانی را برطرف کنید.

 

 

تـیـر : امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، روی او را زمین نیاندازید و در حد امکان به وی کمک کنید. اهل منزل برنامه‌های خاصی برای شما آماده‌کرده‌اند و امروز شما را حسابی غافلگیر می‌کنند. یکی از دوستان یا اعضای فامیل دخالت‌های بیجایی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارد و این رفتار میان شما فاصله انداخته است. به این فرد ثابت کنید که عشق آتشین شما به این راحتی‌ها خاموش نمی‌شود. گوش‌تان به حرف‌های منفی بدکار نباشد و قدرت تفکر مثبت را در زندگی فراموش نکنید. از اطرافیانتان نیرو بگیرید. انگیزه های خود را تقویت کنید، شما از توانایی تطبیق ایده های جدید خود با ایده های قدیمی تان بدون آن که باورهایتان زیر سوال بروند برخوردارید. این روزها چنان نگران آینده هستید که نمی توانید روی لحظه حال متمرکز باقی بمانید. خاطراتی که از گذشته در ذهن دارید بیشتر از مشکلاتی هستند که قرار است در آینده رخ دهند.

 

 

مـرداد : انسان‌ کم‌حوصله‌ای هستید و از کوچکترین چیزی عصبانی می‌شوید و امروز زمان خوبی است که تصمیم بگیرید این رفتار را کنار بگذارید همسر یا عشق‌زندگی‌تان حرفی را با شما درمیان گذاشته و از این حرف برداشت درستی نداشته‌اید و حسابی دلخور شده‌اید. جایی برای دلخوری وجود ندارد و مطمئن باشید همسر یا عشق‌زندگی‌تان از گفتن این حرف منظور بدی نداشته است. بعد از ظهر امروز را به خودتان اختصاص دهید و حسابی استراحت کنید که روزهای پرکاری در پیش‌روی شما است. به جادوی گذر زمان اعتماد کنید. حضور شما موثر و کارآمد است. بحرانی را در لحظه مدیریت خواهید کرد. به جای تلاش مدام برای کنترل داشتن بر همه مسائل و مدیریت همه چیز، اجازه دهید شخص دیگری نیز عقاید و نظرات خود را بیان کند تا بتواند در به نتیجه رساندن برنامه بلند مدتی که در ذهن دارید یاری تان کند. پشت گوش انداختن مطلبی اصلا به نفعتان نیست.

 

 

شهریور : پولی از کسی قرض کرده‌اید یا وامی گرفته‌اید و شرایط برای پرداخت این قرض ندارید، بهتر است حتی اگر از زیر سنگ‌ هم شده پول فراهم نمایید و خودتان را مدیون دیگران نکنید. امروز میان شما و یکی از دوستان نزدیک‌تان مشاجره‌ای رخ می‌دهد و این رفتار شما را حسابی دلخور می‌کند. به جای اینکه به شایعات و حرف‌های مردم گوش کنید، راه خودتان را بروید و گوش‌تان به شایعات و حرف‌های بی‌اساس بدهکار نباشد. بعدازظهر امروز، مهمانی ناخوانده از راه می‌رسد و از مصاحبت با این مهمان لذت خواهید برد. وقت زیادی برای انجام کارهای نیم تمام قدیمی دارید. با وجود آن که از نظر احساسی و عاطفی سبک بال تر هستید باز هم نمی توانید به راحتی به خواسته هایتان برسید. در مورد ارتباطی محبت آمیز در گذشته خودتان را گول نزنید، با خودتان رو راست باشید تا به سادگی دریابید که آن فرصت از دست رفته است. اوقاتی را به صحبت در مورد موضوعاتی اختصاص دهید که فکرتان را به خود مشغول کرده.

 

 

 

مـهـر : مشکلات زیادی را تحمل می‌کنید اما زندگی را سخت نگیرید و به خاطر داشته باشید که لبخند بر هر درد بی‌درمانی دوا است. انسان‌ خویشتن‌داری هستید و مشکلات را همیشه در دل خودتان نگه می‌دارید،‌ گفتن این مشکلات به اعضای خانواده هیچ اشکالی ندارد و مطمئن باشید اگر اهل منزل در جریان مشکلات شما باشند، شما را بیشتر درک خواهند کرد. دوستان زیادی دارید و از معاشرت با آنها لذت می‌برید، اما رفت‌و‌آمد با این دوستان وقت شما را حسابی گرفته است و از کاروزندگی افتاده‌اید. بهتر است تعادل را در رفتار با دوستان و زندگی رعایت نمایید در مورد مسائل کاری در حال حاضر برداشتن گام های بلند چندان راحت به نظر نمی رسد، به جای تلاش بیهوده برای تغییر این روند، زمان را به تفکر در مورد یافتن راهکارهای جدید اختصاص دهید. در رابطه با زندگی عاطفی تان عاقلانه تر رفتار خواهید کرد حتی اگر دلیلش را ندانید. دیگران به شما به چشم راهنما نگاه می کنند، خوش بینی تان با آن ها نیرو می دهد.

 

 

آبـان : فرصت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری و تجارت در پیش‌روی شما قرار دارد،‌ این فرصت‌ها در نگاه اول وسوسه‌برانگیز و پرسود به نظر می‌رسد، اما بهتر است عجله نکنید و تمام جوانب این سرمایه‌گذاری را بررسی نمایید. انسان خوش‌مشرب و شوخ‌طبعی هستید و این خصوصیت شما را به نُقل مجلس هر انجمنی تبدیل کرده است. امروز عصبی و ناراحت از خواب بلند‌ شده‌اید و حوصله کسی را ندارید. با این رفتار احتمال مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان در طول روز وجود دارد. برای تمدد اعصاب‌تان هم که شده وقتی را به انجام کارهای مذهبی یا مدیتیشن و ورزش اختصاص دهید. شما تصویر کاملا واضح و روشنی از خواسته هایتان دارید، بهتر است در حال حاضر آرزوهایتان را به زبان نیاورید. مشکل شما این است که یکی از نزدیکانتان تمایلی به همکاری با شما ندارد. گاهی بهتر است احساساتتان را در دل پنهان نگه دارید. افکارتان عاقبت شما را به مسیر درستی هدایت می کند اما باز هم نمی دانید برنامه ریزی هایتان صحیح بوده یا نه.

 

آذر : شما امروز آنقدر ساکت و آرام شده اید که اصلا حضورتان در جمع احساس نمی شود و همین ممکن است باعث شود تلاش هایی که در راه رسیدن گروه به اهدافش می کنید نادیده گرفته شوند. اعتماد به نفس شما در حال حاضر به حدی است که اصلا نیازی به توجه و تأیید دیگران ندارید. شما ترجیح می دهید به جای رقابت با سایر اعضای گروهتان با آنها یک همکاری سالم داشته باشید. امروز مخفی نگه داشتن احساساتتان از شخصی که دوست دارید کار دشواری خواهد بود، اگر مصمم به انجام این کار هستید بهتر است کمی بیشتر احتیاط کنید. اگر راهتان را نادرست انتخاب کنید طولی نخواهد کشید که خودتان را در میان اشتباهاتی مضحک غرق خواهید کرد. هیچ کاری به خودی خود درست نمی شود. درباره کاری که قولش را داده بودید تجدید نظر کنید و در مورد کاری که در حال حاضر نیاز به تلاش زیادی ندارد مذاکره و مشورت کنید. شما دقیقا می دانید چه حرف هایی می خواهید به زبان بیاورید، موفقیت های مهم و چشم گیری کسب خواهید کرد.

 

 

دی  : امروز روز خوبی برای دخالت در امور دیگران نیست و بهتر است این رفتار را کنار بگذارید و سرتان به زندگی‌ خودتان باشد. چند روزی است که به خودتان قول داده‌اید دستی به سروروی منزل بکشید، اما امروز کارهای زیادی باید انجام دهید و فرصتی برای رسیدگی به منزل دست نخواهد داد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان در بستر بیماری افتاده و برای اینکه ثابت کنید در خوشی و ناخوشی کنار او هستید، امروز را به پرستاری و رسیدگی به او اختصاص دهید. شما می خواهید احساساتتان بر پایه واقعیات شکل بگیرند، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری جریانات احساسی تان گیج‌تان کرده، نگران نباشید هرچه بر میزان اطلاعاتتان افزوده شود احساساتتان نیز تغییر می کند. روی دیدگاه های خود پافشاری و سرسختی نکنید و دروازه ذهنتان را به روی دیدگاه های جدید باز بگذارید. واکنش هایتان نسبت به گذشته کمتر قابل پیش بینی خواهند بود.

 

 

بهمن : به فکر پیشرفت و گسترش تجارت و کاسبی‌تان هستید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، امروز با یکی از همکاران‌تان که سابقه‌ بیشتری در این شغل دارد صحبت کنید، این همکار راهنمایی‌های سودمندی را برای گسترش کار در اختیار شما قرار می‌دهد. انسان‌ مشکل‌پسند و وسواسی هستید و دائم از کار دیگران ایراد می‌گیرید. این رفتار باعث شده تا اطرافیان علاقه‌ای به ادامه رابطه نداشته باشند و از شما دوری کنند. فراموش نکنید از هر دستی که بدهید از همان دست می‌گیرید و به جای سخت‌گیری به دیگران، رفتاری ملایم را با آنها در پیش بگیرید. تا زمانی که مجبور نشده اید تصمیم بلند مدت و سرنوشت سازی نگیرید. شجاع و جسور باشید و خطر کمک به شخصی را بپذیرد. در مورد کارهای که باید انجام دهید نظرات صحیحی دارید و این باعث می شود که در محل کار یا تحصیلتان به زودی به موقعیت مهمی دست پیدا کنید. نیازهای خود را بشناسید. به خودتان مغرور نشوید در غیر این صورت برنامه ریزی تان در مورد برنامه مشخصی با نتیجه معکوس روبرو خواهد شد.

 

اسفند : همسر یا عشق‌زندگی‌تان مدتی است که می‌خواهد عشق‌اش را به شما با خرید هدیه‌ای ثابت کند و امروز هدیه‌ای جذاب و زیبا از او دریافت خواهید کرد. مدتی است که کار و زندگی مجالی برای اینکه به خودتان برسید به شما نداده، امروز اوقات فراغتی پیدا خواهید کرد تا حسابی با خودتان خلوت کنید. یکی از همکاران شما در محل کار ناخوش شده است و امروز باید کارهای او را انجام دهید و اجازه دهید این همکار تا بهبودی کامل، استراحت کند. امکانات و اختیارات بیشتری به شما داده خواهد شد. برای برداشتن اولین قدم کافیست کمی بیشتر به حرف های دیگران توجه کنید. اجازه ندهید حرف دیگران شما را از کوره به در ببرد، از آن ها برای تقویت نیروی خود استفاده کنید. حساب آنچه را که به دیگران می دهید و آنچه را که از آن ها دریافت می کنید با دقت داشته باشید. لازم است این روزها جنبه احتیاط را رعایت کنید. می توانید موقعیتی را به فرصتی طلایی تبدیل کنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد