فال روزانه – 15 دی

دوست عزیز فالوده ای که 15 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما دوران کسل کننده را گذرانده اید. احساس می کنید که زندگی ایستاده و هیچ اتفاق هیجان انگیزی برایتان رخ نمی دهد اما درست امروز که روز تولدتان است می بینید که دری به تخته می خورد و زندگی شما از این رو به آن رو می شود. امسال با بقیه سالهای زندگی تان فرق دارد. آنقدر سرتان شلوغ می شود که وقت استراحت هم نخواهید داشت. اوایل سال جدید انرژی شما سر به فلک می کشد طوری که دوست دارید مدام ماجراجویی را تجربه کنید. می توانید از همین حالا برای فصل بهار خود برنامه ریزی کنید و به یک مسافرت بروید تا انرژی لازم را برای شروع یک سالی پر از موفقیت داشته باشید. در رابطه عاطفی تان نیز معجزه های بزرگی را خواهید دید.

 

 

فروردین : امروز دوست دارید که به جایی دور از شهر بروید اما احساس می کنید که برایتان امکان پذیر نیست. سخت نگیرید و کمی جسارت به خرج دهید، در غیر این صورت هیچوقت فرصت مورد نظر برایتان یافت نمی شود. احساس می کنید مسئولیت و وظایف زیادی روی سرتان خراب شده و پشت تان را خم کرده است. اگر با یک برنامه ریزی دقیق جلو روید، حتما تمام موانع را کنار خواهید زد. اگر دل شریک زندگی تان را شکسته اید، امروز که هر دوی شما انرژی خوبی دارید، زمان مناسبی است تا از دلش در آورید.

 

اردیبهشت : امروز زندگی عاطفی شما در بهترین حالت خود به سر می برد. هر چه بیشتر در کنار عزیزان تان باشید، خوشحال تر و خوشبخت تر خواهید بود. تنها چیزی که باید مراقب آن باشید خیال پردازی است. حتی اگر در دنیای تصورات خود سیر می کنید، بهتر است یک چشم خود را باز نگه دارید و واقع بین باشید. صداقت در هر کاری می تواند شما را به پله های بالاتری سوق دهد. به زودی پولی به دست تان می رسد. اگر چه احتیاجات زیادی دارید اما سعی کنید که آن را عاقلانه خرج کنید.

 

 

خـرداد : امروز تمام توجه تان را بر وظایفی که به دست گرفته اید، بگذارید. زمان دارد به سرعت می گذرد و شما هنوز قدمی برنداشته اید. همین امروز استارت هدفی که در سر دارید را بزنید. این بدین معنی نیست که دور دوستان و شریک زندگی تان را خط بکشید، بلکه می تواند میان آنها تعادل برقرار کنید. اگر به تازگی رابطه ای را آغاز کرده اید اما احساس محدودیت می کنید، بهتر است زود تصمیم نگیرید و کمی دیگر هم صبر کنید زیرا رفته رفته احساس آرامش بیشتری خواهید کرد.

 

 

تـیـر : امروز بر سر یک دو راهی قرار می گیرد اما احساس می کنید که هیچکدام از آن دو انتخاب مناسب شما نیست. اگر دلتان رضایت نمی دهد، مجبور نیستید یکی از آن دو را انتخاب کنید اما تنبلی هم نکنید و به دنبال انتخاب های بهتری برای خود باشید. یکی از عزیزان زندگی تان از شما دوری کرده است، سعی نکنید با اصرار او را به سمت خودتان بکشانید. با کمی صبر او خودش به سمت شما باز خواهد گشت. اگر می خواهید زندگی شادتری داشته باشید افکار منفی را از خود دور کنید.

 

 

مـرداد : امروز نه تنها خود بلکه اطرافیان تان نیز استرس دارند. شاید دلیلش عدم ثبات شرایطی است که در آن به سر می برید. خوشگذرانی خوب است اما باید میان آن و زندگی کاری تان تعادل برقرار کنید. به این توجه کنید که هیچ کس جز خودتان نمی تواند به شما کمک کند. پس زندگی تان را جدی بگیرید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. دوستی از راه دور به دیدن تان می آید، اگر چه به او علاقه ای ندارید اما بهتر است که با رویی خوش با او رفتار کنید زیرا هر چه باشد میهمان حبیب خداست.

 

 

شهریور : این موضوع را از یاد نبرید که شما برای لذت بردن از زندگی به دنیا آمده اید و آنچه باید به دنبالش باشید، شادی است نه غم و غصه. شاید شرایط زندگی وادارتان کند که دور خوشگذرانی هایتان را خط بکشید اما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق، به تمام آنها برسید. اخیرا به تصمیاتی که برای زندگی خود می گیرید، شک کرده اید. مدام از این و آن می خواهید که به جای شما تصمیم بگیرند. این موضوع طبیعی است زیرا شما روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید. با کمی صبر و اعتماد به نفس همه چیز درست خواهد شد.

 

 

 

مـهـر : آنچه در چنین روزی بدان احتیاج دارید ثبات قدم است. شما فرد تنوع طلبی هستید اما این روزها باید از آن دوری کنید. سعی کنید برای هدف های زندگی تان ارزش بیشتری قائل شوید. در واقع این هدف ها هستند که ما را زنده و با انرژی برای ادامه مسیر نگه می دارند. به شریک زندگی تان شک کرده اید. بهتر است به جای کاراگاه بازی، نگرانی تان را با او در میان بگذارید و هرچه گفت را باور کنید. همه ما گاهی نسبت به عزیزانمان حساس می شوید اما اگر در این راه قدمی اشتباه برداریم، جبران آن غیرممکن است.

 

 

آبـان : اگر امروز مراقب کلامتان نباشید، اتفاقات ناخوشایندی برایتان خواهد افتاد که استرس تان را نیز بیشتر خواهد کرد. پس سعی کنید کلام تان را با دقت بیشتری انتخاب کنید. بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید. نیرویی به شما می گوید که «هم رنگ جماعت شو»، در حالی که نیرویی دیگر شما را به سمت آنچه دلتان می خواهد سوق می دهد. ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم که طرف قلب تان را بگیرید. اگر احساس می کنید که امروز حوصله اتمام کارهای نیمه تمام تان را ندارید، عیبی ندارد اما تا آخر هفته آنها را به اتمام برسانید.

 

آذر : مدتی است که سرتان را ماندند کبک توی برف کرده اید اما دیگر بس است، بهتر است که سرتان را بالا بگیرید و به اطراف نگاهی بیاندازید. شما مسیر واحدی را برای خود انتخاب کرده اید و به دیگر انتخاب های زندگی تان هیچ توجهی ندارید. پیشنهادهای زیادی پیش رویتان است و اگر دامنه کاری تان را وسیع تر کنید، مطمئنا موفقیت های شما نیز بیشتر خواهد شد. این روزها زمان بیشتری را با خانواده تان سپری کنید زیرا آنها شرایط سختی را می گذراند و به حضور شما احتیاج دارند.

 

 

دی  : فردی می خواهد به شما نزدیک شود اما فعلا او را به زندگی تان راه ندهید تا در مورد او تحقیق بیشتری کنید. اخیرا تعادل زندگی تان را از دست داده اید. به جای این که به دنبال اهداف مهم زندگی تان باشید، مدام وقت تان را به بیهودگی سپری می کنید. بد نیست در برنامه هایتان تجدید نظر کنید. حال که شما جوان هستید و انرژی کافی دارید باید کار کنید و سرمایه ای برای روزهای آتی زندگی تان بسازید. پس برای ساختن آینده ای روشن معطل نکنید.

 

 

بهمن : درست زمانی که فکر می کنید برای زندگی خود برنامه ای دقیق چیده اید، عشق در خانه شما را می زند و تمام شان را نابود می کند. دوست دارید که دنباله کارهایتان را بگیرید اما تمرکزتان بهم می خورد و نمی توانید. در مورد این اتفاق نمی توان قضاوت کرد. ممکن است این شرایط هم به نفع و هم به ضررتان باشد و این کاملا بستگی به زاویه دید شما دارد. فراموش نکنید که هر دو جنبه زندگی شما، یعنی هم کاری و هم عاطفی، از اهمیت بالایی برخوردارند، پس ساده از هیچکدام نگذرید. شاید با برقراری تعادل بتوانید هر دوی آنها را درکنار هم داشته باشید.

 

اسفند : دوست دارید که امروز را در رویا به سر ببرید اما نیرویی شما را از این کار وا می دارد و مدام وظایف و مسئولیت هایی را که دارید یاددآوری می کند. پس بهتر است قبل از خیالپردازی، کارهایتان را به اتمام رسانید و سپس با خیال راحت در دنیایی دیگر سیر کنید. دوستی سر زده به دیدن تان می آید و از شما می خواهد تا حقیقتی را برای او روشن کنید. قبل از بیان چیزی که می دانید خوب فکر کنید. آیا به صلاح اش است که واقعیت را بداند یا خیر؟ یک پیاده روی دو نفره می تواند حال هر دویتان را سر جایش آورد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد