فال روزانه – 14 مهر

دوست عزیز فالوده ای که 14 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

بیش از حد به پول درآوردن و خرج‌ کردن آن فکر نکنند، چرا که چنین فکرهایی طرز فکر شما را از مسیر اصلی زندگی منحرف خواهد کرد. در عوض در سالی که پیش‌ رو دارید به ایده‌ های جدید و جذابی برای کسب‌ و‌ کار و زندگی خود فکر کنید و مطمئن باشید این ایده‌ ها زندگی شما را دگرگون خواهند کرد. ممکن است در ماه‌ های آذر یا اسفند اختلاف‌ نظرهایی با دیگران پیدا کنید، این اختلاف‌ نظرها را جدی نگیرید و آرامش خود را حفظ کنید و بد به‌ دل خود راه ندهید چرا که همه‌ چیز به‌ نفع شما تمام خواهد شد. اتفاق‌ های خجسته‌ و فرخنده‌ای در تیرماه سال آینده انتظار شما را می‌کشد و مردادماه سال آتی را به‌ فال‌نیک بگیرید چرا که در این ماه اوقات خوشی را با دوستان‌ و آشنایان سپری خواهید کرد.

 

 

فروردین : احساس فردی را دارید که آرزوهایش را به وضوح در پیش‌‌رو می‌ بیند اما مسیر رسیدن به این آرزوها پر پیچ‌ و‌ خم است و خطرهای زیادی شما را تهدید می‌ کند. توصیه می‌ کنیم به این احساس اهمیت دهید چرا که این خطرها از چیزی که فکرش را بکنید به‌ شما نزدیک‌ تر است. در نتیجه چه بسا بهتر باشد برای رسیدن به آرزوهای خود مدتی صبر کنید تا آب‌ ها از آسیاب بیافتد و شرایط بهتری برای دستیابی به آرزوهایتان پیش‌ روی شما قرار بگیرد. خرید و فروش را با دقت کامل انجام دهید. تعریف شما از خوشبختی می تواند با تعریف دیگران فرق داشته باشد. بپذیرید که شما نمی توانید دیگران را طبق نظر خودتان خوشبخت کنید. به انتخاب‌هایشان احترام بگذارید تا احترامتان حفظ شود. براثر یک سوءتفاهم، اشتباهی را مرتکب شده‌اید، عذرخواهی کنید همه چیز حل خواهد شد.


 

اردیبهشت : امروز همه هوای شما را دارند، اما حواس‌تان باشد توجه شما بیش از حد به دوستان و آشنایان معطوف نشود. روزی که در آن هستید را غنیمت بدانید و به‌ جای اینکه نگران پاسخی برای تمام مشکلات باشید، نگرانی را از خود دور کنید و گردش چرخ گردون را تماشا کنید. موقعیت‌ های بسیار فرخنده‌ ای انتظار شما را می‌ کشد و از حضور در گروه‌ های کاری و معاشرت با همکاران متفکر و زیرک غافل نشوید. از بلند‌ پروازی دست‌ نکشید و از تغییرات بزرگ در زندگی نهراسید. از اینکه گاهی محبت های شما بی جواب می ماند شخصی که برایتان مهم است قدر مهربانی و همدلی‌تان را نمی داند ناراحت نباشید. در مسائل اقتصادی با احتیاط عمل کنید و بدون تحقیق خرید و فروش نکنید، دخل و خرجتان یکی نیست و این اواخر گاهی ولخرجی می کنید بهتر است احتیاط کنید، شما در حال حاضر در موقعیت ریسک نیستید.

 

 

خـرداد : زندگی را سخت نگیرید و خودتان را مهمان فعالیت‌های فی‌البداهه و شاد کنید. زمان آن فرا رسیده که از منزل بیرون بزنید و خوشی‌ های دنیا را بیشتر تجربه نمایید. به‌ دنبال انجام کارهای جدید باشید که تاکنون انجام نداده‌اید. امروز بهترین زمان برای تصمیمی جدید در زندگی است و به‌ فکر باز کردن درهای بسته‌ای باشید که تاکنون امتحان نکرده‌اید. به‌‌جای تکرار تجربه‌های روزمره،‌ دنبال روزنه‌های جدیدی برای زندگی تازه و هیجان‌انگیز باشید. در انجام کاری تردید دارید، پیرامون آن خوب تحقیق کرده و جوانب مختلف را بسنجید. سعی کنید در مورد مردم زیاد نکته‌بین نباشید و عیب و ایرادهای دیگران را بیش از حد بزرگ نکنید. هر کسی یک عیبی دارد.حرفی را که می‌دانید نباید بازگو کنید بر زبان نیاورید وگرنه نمی‌توانید خودتان را ببخشید. برای رسیدن به نیتتان نذر کنید.

 

 

تـیـر : مدتی است نگرانی و اضطراب شما را احاطه کرده و برای درمان این استرس‌ها باید نگرش خود را تغییر دهید و زندگی را از زاویه‌ای دیگر ببینید. اجازه ندهید نگرانی‌های زودگذر جلوی پیشرفت شما را بگیرد. منفی‌گرایی را در زندگی کنار بگذارید و تنها به چیزهای مثبتی فکر کنید که بازخوردی شگفت‌انگیز در زندگی شما دارند و انرژی خود را فقط به نیمه‌پر زندگی معطوف نمایید. امروز زمان آن فرا رسیده که از مهارت‌های خود در ارتباط با دیگران کمک بگیرید و با تعامل با دوستان و آشنایان، نگرانی‌ و اضطرابی که در آن گرفتار شده‌اید را فراموش کنید. همیشه کارها و روزگار آن طور که دل آدم می خواهد پیش نمی روند، اگر این واقعیت را قبول کنید دیگر دائم خودتان را سرزنش نمی کنید. اراده شما برای انجام کارهای بزرگ خوب است و نباید از موانع و سختی‌ها هراسی به دل راه بدهید. برای نیتی که در دل دارید پا پس نکشید، صبر و سعه صدر شما نتیجه خوبی خواهد داد.

 

 

مـرداد : اطرافیان فشار زیادی به شما وارد می‌کنند و از آنجایی که مدعی هستند این فشارها بی‌دلیل نیست، حسابی تحت فشار قرار دارید و باید به فکر چاره‌ای برای گریز از این مخمصه باشید. در چنین شرایطی از هوش‌ و ذکاوت خود کمک بگیرید و تلاش کنید با انجام درست کارها، پاسخی درخور برای توقع سایرین داشته باشید. مطمئن باشید با چنین رویکردی مشکلات آینده را همانند آب خوردن از سر راه برخواهید داشت. خبری خوش خواهد شنید و به شما هدیه ای داده خواهد شد، به زودی تحولی در زندگی‌تان بوجود خواهد آمد. امکان اسباب کشی وجود دارد و علی رغم همه نگرانی‌هایتان به مکان بهتری می روید بی اطلاع حرفی نزنید شاید کسی را از خودتان دلخور کنید در هنگام رانندگی سرعت خود را کنترل کنید. سعی کنید بیشتر به کسب علم و تحصیل بپردازید .

 

 

شهریور : امروز روز شما است و با خیال راحت می‌توانید دامنه فعالیت‌ هایی که در زندگی دارید را افزایش دهید و محدودیت‌ ها را کنار بگذارید. مطمئن باشید چیزی نیست که جلودار شما باشد و برای پشت‌ سر گذاشتن موانع از روحیه ماجراجوی خود کمک بگیرید. کائنات به شما چراغ سبز نشان داده است و این فرصت را به‌ فال نیک بگیرید و برای انجام کارهای پیش‌رو تمرکز بیشتری به‌ خرج دهید و خاطرتان جمع‌ باشد مشکلی نیست که از عهده حل آن برنیایید. از عزیزانتان دور و دلتنگ آن‌ها هستید، شرایط دیدار فراهم خواهد شد اندکی صبور تر باشید. بحثی کرده‌اید که از نتیجه آن بسیار نگران هستید، بهتر هست هم نسبت به خودتان هم دیگران منصف تر باشید. مبلغی که بدهکارید هر چه زودتر برگردانید و تسویه حساب کنید. ساعت‌ها وقت خود را جلوی آینه نگذرانید.

 

 

 

مـهـر : کسی قصد دارد حرفی که نزده‌اید را در دهان شما قرار دهد و از این موقعیت سوء‌ استفاده کند و جلوه‌ای بد از شما در نزد دیگران ایجاد نماید. در امور کاری نیز روزگار نا مرادی‌ های زیادی پیش‌ روی شما قرار داده و به‌ محض اینکه کاری را شروع کنید، فردی از راه می‌رسد و برای شروع این‌ کار ساز مخالف خواهد زد. این سوء‌تفاهم‌ها میان شما و دیگران ریشه در نوع رابطه‌ شما با اطرافیان دارد و با بهبود روابط، چرخ روزگار نیز با ساز شما خواهد چرخید و مشکلی در ارتباط با دیگران نخواهید داشت. بیش از حد خود را درگیر مشکلات اطرافیانتان کرده‌اید. ممکن است استرس های موجود به راحتی از بین نروند، اما دست کم به راه حل های مفید نزدیک می شوید. سعی نکنید به تنهایی از هر چیزی سر دربیاورید شاید تکیه کردن به دوستی صمیمی و صادق، درست همان چیزی باشد که حالا به آن نیاز دارید. در کاری که در پیش گرفته‌اید تجدید نظر و تامل بیشتری بکنید.

 

 

آبـان : بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کردید رفاقت با دوستان برای شما بازخورد داشته است و از حالا به‌ بعد هم با خیال راحت روی رفاقت با دوستان‌تان می‌توانید حساب‌ باز کنید. برنامه‌ای دقیق برای نقشه‌های آینده‌ خود ندارید اما غم به دل خود راه ندهید چرا که آینده‌ای روشن در پیش‌ روی شما است. لحظه‌ به‌ لحظه زندگی خود را با فال نیک بگیرید و شکر گزار نفس‌ هایی باشید که فرو می‌برید. زندگی به کام شما است و از انجام فعالیت‌ های ماجراجویانه ابایی نداشته باشید. به سخن چینان فرصت خودنمایی ندهید و نگذارید رابطه شما و دیگران را خراب کنند. به آینده امیدوار باشید و استعداد و توانایی های خود را جدی بگیرید، یک موفقیت نصیبتان می شود. بی پرده حرف‌هایتان را به طرف مقابلتان بگویید که جنگ اول به از صلح آخر است. شما در سراسر زندگی‌تان به دیگران کمک کرده‌اید.

 

 

آذر : امروز زندگی به شما درس‌های عجیب و متفاوتی خواهد داد. در نتیجه به‌جای اینکه برای انجام کارها بیش از حد وسواس‌ به‌خرج دهید و گرفتار احساسات شوید، تصمیمات قاطعی بگیرید و با خیال راحت به دل مشکلات بزنید و از اشتباه‌کردن نترسید. زمان آن فرا رسیده که اشتباه‌‌ کنید و از این اشتباه‌‌ها درس بگیرید. آینده درس‌های بیشتری برای شما دارد و با تکیه بر تجربیات گذشته از عهده مشکلات برخواهید آمد. وقت آن است که از دیگران کمک بخواهید، شک نکنید که دوستان واقعی در کنار شما خواهند ماند، قدر این دوستان را بیشتر بدانید و از لحظه های در کنار آنها بودن استفاده کنید. اگر کسی از شما توقع بی جا دارد بدون رودربایستی به او نه بگویید، با تلاش و پشتکار زمینه های ترقی و پیشرفت را بوجود آورید. دلخوری‌های کوچک را کنار بگذارید.

 

 

دی  :امروز منتظر اتفاقات غافلگیر‌کننده‌ای باشید. خوشبختانه جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این اتفاق‌ها بیشتر خوشایند و فرخنده هستند و با آغوش باز به استقبال چیزهای جدید بروید. افراد جدیدی سر راه شما قرار خواهند گرفت و موقعیت‌ های تازه‌ای را در اختیار شما می‌دهند. در برابر این افراد و موقعیت‌ها مقاومت نکنید، چرا که این برخوردها شما را در مسیری که باید در آن قرار داشته باشید به‌ جلو پیش می‌برد. هم‌نشینی با افراد نوع‌ دوست و سرشار از انرژی مثبت را فراموش نکنید. نیتی در دل دارید که به زودی به آن خواهید رسید. دوستی خوب و با محبت در اطرافتان است، قدر او را بدانید. اوضاع کاری‌تان به طور کلی در حال تغییر به سوی آینده ای بهتر است. اگر به کارهای هنری علاقمند شده‌اید، برایش وقت بگذارید. بعد از مدتی خواهید دید که چقدر در روحیه‌تان تاثیر گذار است. پشتکار داشته باشید.

 

 

بهمن : روز خوشی را در پیش ندارید و احساس می‌کنید که در تنگنا قرار گرفته‌اید. چنین شرایطی شما را در اضطراب و نگرانی فرو برده و استرس امان شما را بریده است. این شرایط باعث شده تا از دیگران دوری کنید و گوشه عزلت را ترجیح دهید. اما فراموش نکنید تنها کسی‌ که می‌تواند شما را از این شرایط نجات دهد، خود شما هستید و باید رویکردی تهاجمی در زندگی اتخاذ کنید تا سالم و سلامت از گرداب مشکلات بیرون بیایید. در روزهای آینده خبرهای خوبی به گوشتان خواهد رسید، اخباری که تاثیر مثبتی بر موقعیت خانوادگی و اجتماعی شما خواهد گذاشت. با برنامه ریزی درست قطعا زودتر به مقصد می رسید. نظم و انضباط را فراموش نکنید، با بی نظمی اوضاع را درهم و برهم می کنید. به بزرگتر خانواده احترام بگذارید و روی حرف خودتان اصرار نورزید.

 

 

اسفند : امروز سعی کنید خودتان را از بحران های عاطفی دور نگه دارید، خواه این بحران ها مربوط به خودتان باشند، خواه به دیگران. اگر راه فراری از آنها ندارید سعی کنید با آنها بی طرفانه برخورد کنید. این موضوع برای قرار گرفتن در مسیر درستی که شما را به موفقیت خواهد رساند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. امروز برای پذیرفتن یک مهمان در خانه تان آماده باشید و اگر طی هفته خانه را مرتب نکرده اید اولین کار امروزتان تمیز کردن منزلتان و آماده شدن برای پذیرایی از مهمان هایتان باشد. موفقیت در یک قدمی شماست به شرطی که هوشیار و دقیق باشید. شانس بزرگی در خانه‌تان را خواهد زد. یک سفر تفریحی کوتاه مدت برنامه ریزی می شود، حتما به این سفر بروید. برای رسیدن به اهدافتان راه درستی را پیش گرفته‌اید. انتظار نداشته باشید یک شبه به خواسته‌هایتان برسید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد