فال روزانه – 14 دی

دوست عزیز فالوده ای که 14 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال برای شما سالی رویایی و شاعرانه خواهد بود که در آن تمامی جنبه های زندگیتان با درخششی ملایم و رمانتیک همراه خواهند بود. در کارتان خلاقیتی بی سابقه از خود نشان خواهید داد و همین موضوع فرصت هایی بی سابقه را بر سر راهتان قرار خواهد داد که تا کنون حتی فکرش را هم نمی کرده اید. فصل تابستان فرصتی برای انجام کارهای مدیریتی و به دست گرفتن رهبری دیگران در اختیار خواهید داشت که به شما این فرصت راخواهد داد که هم خودتان را شناخته و هم توانایی های مدیریتی خود را به دیگران نشان دهید. نسبت به موقعیت های غیر منتظره که به رشد حرفه ایتان کمک می کنند، حتی اگر در نگاه اول عجیب به نظر برسند، هشیار و آگاه باشید. در زمینه روابط عاطفی هم بالاخره موفق خواهد شد رابطه ای که مدام با پستی و بلندی همراه بوده را به ثبات برسانید. پیش از آن که بار دیگر تولدتان از راه برسد خواهید دید که زندگیتان در همه جهات رشد و بهبود قابل توجهی داشته است و خودتان را در موقعیتی خیلی بهتر از اکنون خواهید دید.

 

 

فروردین : امروز هر چقدر هم که تعداد مسئولیت ها و کارهایی که در انتظارتان هستند زیاد باشند، حال و حوصله انجام آنها را ندارید و ترجیح می دهید وقتتان را به تنبلی کردن و یا در بهترین حالت ممکن به تفریح کردن اختصاص بدهید. ذهنتان همچون یک ماشین تولید کننده انواع بهانه برای فرار از کار و درس و هر چیزی که به تلاش و زحمت نیاز دارد عمل می کند و دوست دارید هر طور شده از زیر بار مسئولیت فرار کنید. خودتان را با فکر کردن به چیزهای خوبی که به خاطر کارها و وظایفتان باید از آنها چشم بپوشیذ آزار ندهید، نمی شود تا ابد از مسئولیت ها فرار کرد. هفته هنوز به نیمه هم نرسیده است و پیش از آن که بتوانید دوباره سراغ تفریح بروید باید کارهای بسیاری را انجام دهید.

 

اردیبهشت : امروز فضای اطرافتان خیلی گرم و صمیمی است و این موضوع با شخصیت شما خیلی سازگار است و حالتان را خوب کرده است. با ارتباط برقرار کردن با اطرافیانتان آرامش و قدرت خودتان را افزایش دهید؛ آنها بزرگترین منبع قدرت شما هستند، پس با آنها با احترام و مهربانی رفتار کنید. شما در به پایان رساندن کارهایی که شروع می کنید مهارت بسیار زیادی دارید و پیشروی روشمند و منطقی شما همیشه برایتان حکم برگ برنده را دارد. اما امروز پیش رفتن بر اساس برنامه های قبلیتان کاری دشوار به نظر می رسد و دلیل آن هم این است که فکرتان مدام از این شاخه به آن شاخه می پرد و نگرانی در رابطه با آینده نمی گذارد روی کارتان تمرکز کنید؛ آخر چه کسی از آینده باخبر است که شما دومی باشید؟!

 

 

خـرداد : خردادی های عزیز، به جایی که دعوت نشده اید نروید و چیزی که به شما تعارف نشده است را برندارید. احترام به قوانین و حد و مرزها کلید داشتن روابط دوستانه و صمیمی و در عین حال سالم است. اگر بتوانید رفتاری درستداشته باشید و لبخند از لبانتان محو نشود خیلی زود به همه جا دعوت خواهید شد و هر چیزی هم که بخواهید به شما تعارف خواهد شد. اگر اهدافی که در مورد آینده حرفه ای خود دارید بر اساس منطق و واقع گرایانه نباشند خیلی زود دلسرد و نا امید خواهید شد. نگاهی مجدد به وضعیت فعلی خود در محل کارتان بیندازید و بر اساس آن برنامه هایی که برای آینده کاری خود دارید را مجددا تعریف کنید.

 

 

تـیـر : امروز روز درخشش شماست، پس به شخصیت واقعیتان اجازه بدهید تا بدرخشد و خود واقعیتان را از دیگران مخفی نکنید. شاید بعضی چیزها پیش بیایند که معادلتان رابهم می زنند، اما خیلی زود خواهی فهمید این دقیقا همان چیزی بوده است که لازم داشته اید. تکه گمشده پازلتان را درست همان جایی پیدا خواهید کرد که اصلا فکرش را هم نمی کرده اید. کافیست ایده و اطلاعات جدید را هر چند عجیب به نظرتان برسند، با روی باز بپذیرید. اگر احساس می کنید آنقدر غرق رویاها و افکار خود شده اید که تشخیص خیال و واقعیت برایتان دشوار شده است و نسبت به اهدافتان دچار تردید شده اید، به نظرات افرادی که مورد اعتماد کاملتان هستند تکیه کنید.

 

 

مـرداد : شما باید این واقعیت را بپذیرید که برای فتح های بزرگ باید برخی چیزها را قربانی کرد. کارها همیشه دقیقا همان طوری که شما می خواسته اید و رویایش را در سر داشته اید پیش نمی روند و این بخشی از واقعیات اجتناب ناپذیر این دنیاست. اگر اوضاع پیچیده تر از آنی است که انتظار داشته اید آرامش خودتان را حفظ کنید و زیاد سخت نگیرید. شما گاهی بیش از اندازه به ظاهر اهمیت می دهید، اما این نکته را به خوبی می دانید که نمی شود در مورد کتاب ها بر اساس جلدشان قضاوت کرد و به همین خاطر هم امروز هیچ علاقه ای ندارید که بخواهید ظاهر خودتان را به خاطر هیچ کسی یا هیچ چیزی حفظ کنید. شاید این وضعیت فرصتی باشد برای این که خود واقعیتان را به عشق جدیدتان نشان دهید!

 

 

شهریور : هر آن چه که در اطرافتان می بینید و هر چه برایتان اتفاق می افتد تنها انعکاسی از خود شماست و به گفته ها و کرده های خودتان و آنچه در ذهنتان می گذرد بستگی دارد. اگر بتوانید این واقعیت را بپذیرید خواهید توانست با دنیای اطرافتان ارتباط تازه ای برقرار کنید و نتایجی خارق العاده به دست بیاورید. به رویاها و تخیلات خود بها داده و به آنها اجازه دهید تا مجالی برای ظهور پیدا کنند. با پیوستن به دیگران و متحد کردن قدرت هایتان خواهید توانست رویاهایی که در سر دارید را به واقعیت بدل کنید. نگران ثبات مالیتان هستید و وضعیت اقتصادیتان ذهنتان را مشغول کرده است، حواستان را خوب جمع کنید و ولخرجی های حساب نشده را در برنامه تان قرار ندهید.

 

 

 

مـهـر : با وجود این که ترجیح می دهید سرعت پیشرفت کارها را امروز اندکی کمتر کنید تا بتوانید سر حوصله برنامه هایتان را دوباره از نظر بگذرانید و تغییرات لازم را در آنها انجام داده و نظم و ترتیبی به اوضاع بدهید، امروز چنین کاری به شماتوصیه نمی شود. به نفعتان است که با همین روند فعلی به کارهایتان ادامه بدهید تا کارها خودشان و بدون آن که نیاز به هیچ نغییری باشد روبراه شوند. به دیگران و کارهایی که به عهده آنها گذاشته اید اعتماد کنید و مطمئن باشید که به مشکل خاصی برنخواهید خورد. اگر دیدی که کارهایتان طبق برنامه پیش نمی روند نگران نشوید و دست و پایتان را نبازید، تحت شرایط کیهانی فعلی پیش آمدن چنین موقعیت هایی اجتناب ناپذیر است.

 

 

آبـان : با دیگران در رویاپردازی های هدفمندشان همراه شده و در بحث های الهام بخش و انگیزشی شرکت کنید. شما با افکار و اعتقادات خود تنها نیستید و خیلی ها در اطرافتان هستند که طرز فکری شبیه به شما دارند، پس سعی کنید آنها را پیدا کنید و همگام با هم به سوی رسیدن به اهداف و تحقق بخشیدن به آرمان هایتان گام بردارید، اکنون زمان خیلی خوبی برای شنیده شدن است. ترس هایی که مغزتان را پر گرده اند را کنار بگذارید و به جای این که بر اساس وحشت و خشم و احتیاج تصمیم بگیرید، انتخاب هایتان را بر اساس عشق و همکاری و مناعت طبع قرار دهید. تمام این دنیا یک صحنه است و ما بازیگران آن هستیم، انتخاب این که چه نقشی را بازی کنید با خودتان است.

 

آذر : از احساس سبکی و انرژی فوق العاده ای که اطرافتان را فرا گرفته است و استفاده کنید و با نفس هایی عمیق شور و نشاط و سرزندگی را به خودتان هدیه کنید. سعی کنید با انجام ورزش هایی مثل یوگا ذهنتان را آرام و باز کنید تا بتوانید ایده ها و رویاهایی که در درونتان متولد می شوند را با روی باز پذیرا باشید. شما اکنون نیاز خاصی به ارتباط برقرار کردن با دنیای درونیتان احساس می کنید و این کارها به شما کمک خواهند کرد که احساس آرامش بی سابقه ای را تجربه کنید. با وجود این که شما معمولا آماده اید تا وقتتان را در اختیار دیگران قرار داده و به کمک آنها بشتابید، بهتر است امروز خیلی راحت و البته همراه با نزاکت به آنها جواب رد بدهید و فقط به خودتان برسید.

 

 

دی  : امروز اگر برایتان امکان پذیر است کمی از دیگران فاصله گرفته و در دنیای خیال و رویاهایتان که خیلی هم برایتان خوشایند و لذت بخش است غرق شوید. با خودتان خلوت کنید و تنهایی به رستوران بروید و یا خودتان را به یک ناهار خوشمزه در یک رستوران خوب دعوت کنید. این کار به شما این فرصت را خواهد داد تا کمی به این موضوع فکر کنید که لازم نیست همیشه رهبری دیگران را در دست داشته باشید و بخواهید اوضاع را مدیریت کنید؛ تا ببینید گاهی می توان همه چیز و همه کس را به حال خودش رها کرد، آن هم بدون این که هیچ مشکلی به وجود بیاید! شاید این مهمانی یک نفره کمی کارهایتان را عقب بیندازد، اما از لحاظ ذهنی نتایج خوبی برایتان خواهد داشت.

 

 

بهمن : امروز در دست گرفتن کنترل اوضاع کمی دشوار به نظر می رسد، پس خودتان را خیلی درگیر این نکنید که بخواهید همه چیز را مهار کرده و تحت فرمان خود در بیاورید. از روزتان لذت ببرید و بگذارید این حالتان به دیگران هم انتقال پیدا کند و آنها هم از زیبایی های زندگی لذت ببرند. اجازه ندهید نگرانی در مورد این که فرصت هایتان رادارید از دست می دهید خاطرتان را مکدر کنند، به احتمال زیاد این نگرانی شما بی اساس است. وقت ارزشمند خود را با حسرت خوردن هدر ندهید و به جای این کار روی زمان حال و انجام کارهایی که هماهنگ با باورهای قلبیتان هستند متمرکز شوید. اعتما به نفس و کنار گذاشتن این تردیدهای آزار دهنده کلید موفقیت شما خواهد بود.

 

اسفند : امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود که در آن کارها بی آن که مجبور باشید تلاش زیادی کنید و تقریبا به صورت خودکار روبراه می شوند. اگر در ارتباط با دیگران ذهنی باز داشته باشید و تفاوت ها را بپذیرید و فکرتان محدود نباشد ارتباطات مهم و موثری با دیگران برقرار خواهید کرد. تبادل ایده ها و اطلاعاتتان با دیگران روشی بسیار موثر برای آغاز همکاری های موفقیت آمیز خواهد بود. شما همانی هستید که می اندیشید و ذهن و جسمتان به صورتی جادویی تحت تأثیر افکارتان قرار دارند. امروز این موضوع چنان در مورد شما صدق می کند که نمی توان مرزی بین رویاهای شما و آینده واقعیتان قائل شد، پس مواظب رویاهایی که در سر دارید باشید!

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد