فال روزانه – 14 اسفند

دوست عزیز فالوده ای که 14 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما ویژگی های مثبت قابل توجهی دارید، از جمله واقع نگری، مثبت اندیشی و صداقت بی نظیرتان، اما اگر می خواهید دیگران را به خود جذب کرده و محبوب قلب ها باشید باید روی ویژگی های منفی خود نیز کار کنید. امسال شما از لحاظ سلامتی در وضعیت مطلوبی قرار خواهید داشت، فقط باید عادت های بدی مانند سیگار کشیدن را ترک کنید. شما امسال پروژه های نیمه تمام کاری و تجاری خود را به پایان خواهید رساند و با به سرانجام رسیدن آنها منافع مالی قابل توجهی را هم به دست خواهید آورد. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید خریدن سهام و یا املاک بهترین و بی خطرترین گزینه ی ممکن برای شماخواهد بود. اگر حوصله ی دردسر را ندارید تا جای ممکن از قرض گرفتن و یا قرض دادن خودداری کنید. از لحاظ حرفه ای امسال به احتمال زیاد ترفیع رتبه ای که مدت ها در انتظارش بوده اید را به دست خواهید آورد و این اتفاق به شما انگیزه خواهد داد تا حتی سخت تر از قبل کار کنید و نتایجی بهتر به دست بیاورید. اگر هنوز مجرد هستید به احتمال زیاد تا ماه های پایانی سال ازدواج خواهید کرد. متأهل ها هم روابط عاطفی بهتری را با همسرشان تجربه خواهند کرد. ماه های تیر، مهر، آذر و بهمن بهترین ماه های سال آینده خواهند بود.

 

 

فروردین : اقتصاد دنیا رو به پیشرفت است و هیچ تعجبی ندارد اگر این پیشرفت ها، موقعیت های کاری و تجاری جدیدی را در اختیار شما قرار بدهند. به احتمال زیاد شما همین امروز، بیش از یک فرصت برای افزایش درآمد خود به دست خوهید آورد. هیجان زده نشوید، این تازه اول راه است و به احتمال زیاد فرصت های بیشتر و بهتری در انتظارتان خواهند بود. مشکلی که شما در این موقعیت خواهید داشت تصمیم گیری در این مورد خواهد بود که کدام یک از این موقعیت ها برای شما بهتر هستند و می توانند نتایج بهتری را برایتان به همراه داشته باشند. گزینه های پیش رویتان را یادداشت کرده و مزایا و معایب هر یک را برای خود مشخص کنید تا انتخاب برایتان آسانتر شود.

 

اردیبهشت : شما در حال حاضر بسیار خلاق هستید. از طرفی هم شرکت در فعالیت های مختلف اجتماعی شما را با فراد جدیدی در ارتباط قرار خواهد داد که فعالیت ها و تخصص هایی دارند که از نظر شما بسیار جالب و هیجان انگیز است. آشنایی با افراد در این موقعیتی که با خلاقیت بسیار شدید شما همراه است ممکن است ایده های فوق العاده ای را در ذهن شما ایجاد کرده و فکر آغاز برخی فعالیت های جدید و هیجان انگیز را به ذهنتان بیاورد. پیش از گرفتن هر تصمیمی بهتر است کمی بیشتر با این افراد وقت گذرانده و اطلعات خود را تکمیل کنید. امروز همچنین در پرونده ی روابط عاطفی یک روز خوب و شاید حتی به یاد ماندنی خواهد بود.

 

 

خـرداد : امروز ممکن است تغییراتی ناگهانی در وضعیت رابطه ی عاطفی شما ایجاد شوند. اگر در حال حاضر شخصی را دوست دارید و با او در ارتباط هستید خودتان را برای پیشنهادهایی هیجان انگیز از سوی او آماده کنید، این پیشنهادها ممکن است حتی دربرگیرنده ی تقاضای ازدواج هم باشند. اگر هم کسی را دوست دارید اما هنوز به او چیزی نگفته اید ممکن است خودش همین امروز به سراغتان آمده و در مورد احساسی که نسبت به شما دارد صحبت کند! اگر هم هنوز خبری از عشق نیست ممکن است همین امروز سر و کله ی یک نفر پیدا شود. سعی کنید صبح که می خواهید از خانه بیرون بروید بهترین لباس هایتان را پوشیده و حسابی به خودتان برسید.

 

 

تـیـر : امروز به احتمال زیاد برای شما یک روز پر از کار و تلاش خواهد بود و کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، اما در عین حال پیشرفت های فوق العاده ای را هم تجربه خواهید کرد که حتی خودتان هم انتظارش را ندارید. شاید مجبور باشید برای کارهایی که در لیست کارهای امروزتان قرادارند مسیرهایی هر چند کوتاه اما متعدد را طی کنید و زمان زیادی را پشت ترافیک بگذرانید، سعی کنید خونسردی خود را حفظ کرده و اجازه ندهید شلوغی خیابان ها اعصابتان را به هم بریزد. امروز خودتان را برای پیام ها و تماس های تلفنی بیشماری که حاوی خبرهایی مهم برای شما هستند آماده کنید، اما بهتر است همه ی شنیده هایتان را بلافاصله باور نکنید.

 

 

مـرداد : امروز ممکن است فرصت های جدیدی برای افزایش درآمدتان سر راه شما قرار بگیرند که مستلزم این هستند که وقت بیشتری را در خارج از خانه بگذرانید. شاید حتی بیش از یک فرصت برایتان پیش بیاید و شما وسوسه شوید که همه ی این موقعیت ها را مورد استفاده قرار بدهید. پیش از پذیرفتن هر تعهدی بهتر است کمی بیشتر و منطقی تر به این موضوع فکر کنید. درست است که شما نیاز دارید که پول بیشتری به دست بیاورید، اما این را هم در نظر داشته باشید که اگر امروز سرحال و پر انرژی هستید به این معنا نیست که هر روز همین قدر شاداب و سرحال خواهید بود و می توانید این حجم زیاد از کار و مسئولیت را برای مدت طولانی تحمل کنید.

 

 

شهریور : امروز ممکن است از طریق دوستان خود و یا با شرکت در فعالیت های اجتماعی مختلف، یک یا چند شخص جدید وارد زندگیتان شوند که از نظر شما افرادی بسیار جالب و ارزشمند هستند و دلتان می خواهد روابط خود را با آنها ادامه دهید. خودتان را برای انگیزه گرفتن از این افراد و به دست آوردن برخی نگرش های جدید از طریق معاشرت با آنها آماده کنید. این اتفاقات می توانند فرصت های بسیاری را سر راه شما قرار داده و حتی آینده تان را نیز تحت تأثیر خود قرار دهند. شاید حتی به فکر ایجاد برخی تغییرات مهم در زندگی خود بیفتید. بد نیست به این چیزها فکر کنید، اما زیاد هم عجله به خرج ندهید و فعلا فقط از وقت گذراندن با دوستان جدید خود لذت ببرید.

 

 

 

مـهـر : امروز موضوعی که همیشه شما را به سوی خود جذب می کند برایتان اهمیتی بیشتر پیدا کرده است و شاید بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن به تحقیق و مطالعه در رابطه با جنبه هایی از این موضوع که هنوز برایتان ناشناخته هستند بپردازید. به نفعتان است که در این راه به راهنمایی های حس ششم خود توجه ویژه ای داشته باشید و تمام یافته های خود را یادداشت کنید. اگر چیزی را گم کرده اید و به دنبال آن می گردید امروز شانس بسیار بالایی برای پیدا کردن آن خواهید داشت. در غیر معمول ترین جاها به دنبال گمشده ی خود بگردید، چون پس از یافتن آن خودتان هم باور نخواهید کرد که ممکن است آن را در چنین جایی گذاشته باشید!

 

 

آبـان : امروز شما به تلاش در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و شخصی خود که برایتان بسیار هم مهم هستند ادامه خواهید داد. با این حال مسائل عاطفی برایتان در اولویت خواهند بود و ذهنتان را به خود مشغول خواهند کرد. اگر متأهل هستید بد نیست بدانید اتفاقات غیر منتظره ای در راه هستند که شما را به شریک زندگیتان نزدیک تر خواهند کرد. اگر هم مجرد هستید ممکن است در حین فعالیت های اجتماعی امروز خود با شخص بسیار جذاب و هیجان انگیزی آشنا شوید که خیلی زود دلتان را می برد. حتی این احتمال وجود دارد که ناگهان یکی از دوستان قدیمی و یا همکاران خود را از زاویه ی جدیدی دیده و یکباره به او علاقمند شوید!

 

آذر : امروز ممکن است مجبور باشید زمان نسبتا زیادی را به انجام کارهای اداری و کاغذبازی های خسته کننده ی مرتبط با مسائل مالی اختصاص بدهید. شما امروز نیاز شدیدی به داشتن کمی هیجان در زندگی خود احساس می کنید. شاید تصمیم بگیرید در فعالیت های ورزشی چالش برانگیزی مانند اسکی و قایق سواری شرکت کنید و یا بخواهید در فعالیت های گروهی که افراد زیادی را در برمی گیرند و فرصت آشنایی با افراد جدیدی را در اختیارتان قرار می دهند حضور پیدا کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید کمی خوش بگذرانید ، اما فراموش نکنید که در این راه جانب اختیاط را هم رعایت کرده و دیگر مسئولیت های خود را فراموش نکنید.

 

 

دی  : مکالمات غیر منتظره ای که امروز با افرادی در دوردست ها خواهید داشت ممکن است فرصت های جدیدی در ارتباط با کار، تحصیلات سفر و یا دیگر تجربه های ارزنده در اختیار شما قرار بدهند. در نتیجه ی این فرصت ها دوستی های جدید و همچنین ایده ها و اهداف جدید و هیجان انگیزی شکل خواهند گرفت. استفاده از تکنولوژی مدرن می تواند نقشی مهم و کلیدی در پیشرفت این اهداف داشته باشد. به احتمال زیاد به همین زودی ها یک سفر هوایی به مقصدی که احتمالا تا به حال ندیده اید در انتظارتان خواهد بود. خودتان را برای یک سفر فوق العاده آماده کنید. فکر کردن به این سفر تحمل فشارهای کاری پایان سال را برای شما راحت تر خواهد کرد.

 

 

بهمن : در حال حاضر مسائل کاری و تجاری نقش بسیار مهمی را در زندگی شما ایفا می کنند و ایده ها و افراد جدیدی که سر راهتان قرار می گیرند فرصت های بیشتری را برای پیشرفت در این زمینه ها در اختیارتان قرار می دهند. روابط عاطفیتان هم امروز دارند خیلی خوب پیش می روند و نسبت به شخصی که دوست دارید احساس نزدیکی بیشتری می کنید. اگر هنوز عشقتان از شما خواستگاری نکرده است احتمال این که امروز چنین اتفاقی برایتان بیفتد اصلا بعید نیست، حداقل حرف یک آینده ی مشترک را حتما به میان خواهد آورد. اگر هم هنوز هیچکس وارد زندگیتان نشده است امروز شانس آشنایی با فردی را خواهید داشت که خیلی زود به عشق زندگیتان تبدیل خواهد شد.

 

اسفند : تلاش فراوان، انرژی قابل توجه و شور و اشتیاق بی نظیری که در راه رسیدن به برخی از اهداف کاری یا شخصی خود به کار گرفته اید امروز بالاخره به ثمر خواهند نشست. اگر به طور غیر منتظره ای در محل کارتان مورد تشویق و تأیید قرار گرفتید اصلا تعجب زده نشوید. شما سخت تلاش کرده اید و لایق خیلی بیشتر از اینها هستید. دوستان و همچنین شخصی که دوست دارید نیز به خاطر این اتفاق به شما افتخار می کنند و به احتمال زیاد شما را غرق در تعریف و تمجید و حرف های خوشایند خواهند نمود. اگر موفقیتی که به دست آورده اید برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است چرا همین امروز با دوستانتان این موفقیت را جشن نمی گیرید؟.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد