فال روزانه – 14 آبان


فال روزانه 14 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 14 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فرد خوشبختی هستید اما معمولا نیمه خالی لیوان را می بینید. خوشبختی های پنهانی در اطرافتان وجود دارند که با کمی دقت می توانید آنها را کشف کنید و به زندگی خود تغییر و تحولی دهید. امسال سالی است که باید همه تلاش تان را برای تغییری بزرگ به کار گیرید. تصمیم مهمی در اواخر سال خواهید گرفت که درآمدتان را افزایش می دهد. از افراد مورد اعتمادی که در اطرافتان قرار دارند بیشتر کمک بگیرید و با آنها بیشتر در تماس باشید. در ماه فروردین پیشنهادی به شما می شود که سرنوشت ساز است. به خودتان ایمان داشته باشید و با اعتماد به نفس بالا عمل کنید. شاید خوشبختی در راهی باشد که شما انتظارش را هم نداشته اید پس امتحان راههای جدید نیز ضرری ندارد. اگر مجرد هستید در سال نو در جمعی نیمه گمشده تان را پیدا می کنید. اگر هم متاهل اید، منتظر تغییرات بزرگ و هیجان انگیز در زندگی تان باشید. سال پیش رو سالی پر از سلامتی، خبرهای خوب و پول است.

 

 

فروردین : حقیقتی تلخ را در دل نگه داشته‌اید، امروز زمان خوبی است که دل به دریا بزنید و این حقیقت را برملا کنید. در افشا کردن این حقیقت از چیزی چشم‌پوشی نکنید و تمام مطالب را بدون هیچ کم‌و‌کاستی بگویید. مطمئن باشید برملا کردن این حقیقت به ضرر هیچ‌ کس نیست. اهل نظم و برنامه‌ریزی هستید و دوست دارید همه‌چیز طبق برنامه انجام شود، اما چند روزی است که احساس می‌کنید ریسمان کارها از دست شما در رفته و کنترلی بر امور اطراف‌تان ندارید. در این شرایط هیچ‌چیز به‌غیر از یک استراحت کوتاه به شما کمک نمی‌کند. با شخصی پر مدعا که فکر می کند در هر زمینه ای حق با اوست، وارد بحث نشوید، کوچک می شوید، از او دوری کنید و به حال خودش بگذاریدش. مراقب تغذیه تان باشید و به سلامتی تان بیشتر اهمیت بدهید. از رفت و آمدهای غیر ضروری اجتناب کنید. در مورد نیت تان بهتر است دنبال دلتان نروید.


 

اردیبهشت : اطرافیان‌ آن‌گونه که باید و شاید روی شما حساب‌باز نمی‌کنند و نظرهای شما را جدی نمی‌گیرند. امروز زمان خوبی است که ثابت کنید اهل فکر و منطق هستید و حتی از سن‌و‌سال‌تان هم بیشتر می‌فهمید. آتش عشق، جگر شما را سوزانده و به‌رغم تلاش‌های زیاد نتوانسته‌اید دلِ دلدار را بدست آورید. در نتیجه چند روزی است که اصلاً حال و روز خوبی ندارید و به فکر چاره‌ هستید. لازم است بدانید که چاره کار در دست خودتان نهفته است و یک‌بار دیگر برای بدست آوردن دل محبوب خود آستین بالا بزنید، مطمئن باشید این بار شرایط به گونه دیگری رقم خواهد خورد. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، اما تا اتفاقی نیفتاده شلوغ نکنید، اگر این رفتار ادامه پیدا کند، مردم به عنوان یک فرد دردسر ساز و بی ملاحظه به شما نگاه خواهند کرد. در اموری که پای پول در میان است، محتاط و دور اندیش باشید و بی گدار به آب نزنید. این روزها زمان ریسک کردن نیست.

 

 

خـرداد : شما از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و برای انجام هر کاری که به عهده تان باشد آماده اید. انرژی جسمانی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد و کمی ورزش کردن می تواند ایده ی بسیار خوبی باشد. با این همه انرژی که امروز در اختیار دارید هر لحظه انجام کار تازه ای به ذهنتان می رسد، یک لحظه می خواهید دوره ی آموزشی جدیدی را شروع کنید و لحظه ای دیگر به فکر رفتن به سفری دور و دراز هستید. شور و اشتیاق بسیار و نگاه مثبتی که امروز در اختیار دارید باعث می شود که هیچ حد و مرزی برایتان وجود نداشته باشد. دلتان شکسته و چشمتان از اشک پر و خالی می شود. صبور باشید، این شب صبح خواهد شد. برای انجام کاری که همیشه دوست داشتید انجام بدهید و یا جایی که دلتان می خواسته بروید، حالا برنامه ریزی کنید. حرفی شنیده اید که متعجبتان کرده، نیت گوینده خیر است، اما طرز بیانش شما را به غلط انداخته.

 

 

تـیـر : روز بسیار پرباری در پیش‌روی شما است و امروز ایده‌های جالبی به ذهن‌تان خطور می‌کند. این ایده‌ها ممکن است به مذاق خیلی‌ها خوش نیاید اما شما راه خودتان را بروید و مطمئن باشید استمرار در هر کاری حرف اول را می‌زند. در یکی دو هفته آینده آزمون مهمی را در پیش‌رو دارید و می‌خواهید به‌ هر قیمتی که شده از این آزمون سربلند بیرون بیایید. احتمال بیماری شما قبل از آزمون وجود دارد و برای اینکه زحمت‌های‌ شما به‌ دلیل بیماری برباد نرود، پیشنهاد می‌کنیم یکی دو هفته آینده حسابی مواظب سلامت‌تان باشید. برای یک جابجایی به تکاپو خواهید افتاد و دوستانتان به کمکتان خواهند امد. عمر از آنچه که فکر می کنید سریعتر می گذرد. برای پاسخ دادن به درخواستی که از شما شده بهتر است بیش از این دست دست نکنیدف تکلیف را روشن کنید، اوضاع فرقی نخواهد کرد. هدیه ای دریافت خواهید کرد که بسیار خوشحالتان می کند.

 

 

مـرداد : شما این را احساس می کنید که تغییراتی احتمالی در زندگی شخصی یا حرفه ایتان در پیش هستند و همین باعث شده است دچار احساس نگرانی و عدم امنیت شوید. اصلا خودتان را تسلیم این احساسات آزار دهنده نکنید. اگر تغییری در کار باشد این تغییر بدون شک به نفع شما خواهد بود. شاید در ابتدا این طور به نظر نرسد و حتی اوضاع کمی برایتان سخت شود، اما در نهایت همه چیز باب میل شما خواهد بود. امروز تنش و استرس زیادی را در بین اطرافیان خود حس می کنید و جذب بخشی از این انرژی منفی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. سرتان را با مسائل شخصی تان گرم نگه دارید و خودتان را درگیر مشکلات دیگران نکنید. عشق نجات دهنده است. بگذارید عشق وارد خانه تان شود تا در آرامش باشید، در مورد مسئله ای کاری مدتی به راه اشتباه می رفتید و وقت خود را بیهوده تلف کرده اید. اکنون وقت آن رسیده که گذشته را جبران کنید و اشتباهات را تکرار نکنید. سفره غم را برچینید.

 

 

شهریور : در چند روز گذشته به هر کاری دست زده‌اید گره‌ای در آن افتاده و احساس می‌کنید کسی چوب لای چرخ شما گذاشته است، اما جالب است بدانید گیر کار در نگرش شما به زندگی نهفته است و با تغییر رویکردی که به حل مشکلات دارید، بدون شک این مشکلات راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید حل می‌شوند. امروز قرار ملاقات یا مهمانی مهمی را در پیش‌رو دارید اما اوضاع بر وفق مراد شما نخواهد بود و کسی که با او مدتی است مشکل دارید در این مهمانی یا جلسه کاری حضور دارد. در نتیجه بهتر است این مهمانی را غنیمت بدانید و در فرصتی مناسب این فرد را به کناری بکشید و سنگ‌هایتان را با هم وا بکنید. شخصی را که دوست دارید به معنای واقعی نگاه کنید و به او بگویید که چقدر دوستش دارید و برایتان عزیز است. در مورد مسئله ای کاری شکیبا باشید، الان زمانی است که آب سربالا می رود، اما بعد از هر سر بالایی سرپایینی است. آب که به سر پایینی بیفتد سرعت می گیرد. سرتان به کار خودتان باشد.

 

 

 

مـهـر : از شرایط زندگی فعلی خود اصلاً دل خوشی ندارید، اما اهل تغییر هم نیستید و می‌ترسید اگر برای تغییر و پیشرفت در زندگی اقدام کنید، همین شرایطی که در آن هستید را هم از دست بدهید. حتماً شما هم شنیده‌اید که می‌گویند پشت هر سختی، آسانی نهفته است و مطمئن باشید اگر دشواری‌های تغییرات امروز را بپذیرید، بدون شک زندگی شما در آینده رنگ و روی جدید و تازه‌ای خواهد داشت. در چند روز آینده خبر خوشی به دست شما می‌رسد، این خبر برای دیگر اعضای خانواده هم مهم است و دست اعضای خانواده را بگیرید و برای شام بیرون از منزل بروید و در موقعیت مناسب این خبر خوش را با آنها در میان بگذارید تا به همگی حسابی خوش بگذرد. از جایی که توقع ندارید خبری خوب دریافت خواهید کرد. برای انجام کاری نیاز به کسب اجازه دارید، از حالا اقدام کنید. شخصی سخت به شما علاقمند است، کمی صبر و حوصله داشته باشید. در مورد مشکلی حقوقی همچنان منطقی و درستکار باقی بمانید، نگران نباشید ضرر نمی کنید.

 

 

آبـان : از مشکلی روحی یا فیزیکی رنج می‌برید و به‌رغم اینکه تلاش زیادی برای حل این مشکل کرده‌اید، هیچ‌چاره‌ای پیش‌روی شما قرار ندارد. بد نیست بدانید گاهی اوقات رویکرد انسان‌ها به زندگی باعث می‌شود تا مشکلات طور دیگری جلوه‌ کنند و پر اهمیت‌تر شوند. در نتیجه بهتر است همه‌چیز را به تقدیر بسپارید و مطمئن باشید هر مشکلی در زمان مناسب خود حل خواهد شد. مشکلات شما را حسابی سرخورده کرده و وقت کافی برای رسیدگی به اعضای خانواده و دوستان ندارید، امروز بهترین زمان است که بی‌خیال مشکلات شوید و بعدازظهر را با اعضای خانواده یا دوستان عزیز خود بگذارنید. مدتی است خواسته ای را در دل می پرورانید ولی زیاد به نتیجه آن مطمئن نیستید زمان نتیجه را مشخص می کند برای رسیدن به آن ناامید نباشید. از شخصی دلخور هستید ارتباطتان را با او قطع نکنید، به خودتان و او فرصت بدهید تا مشکلات به آرامی حل شوند و سوتفاهم ها برطرف شود.

 

 

آذر : تجربه هایی ناخوشایند در رابطه با کار، خانواده و یا تحصیلات باعث ناراحتی یکی از دوستان، همکاران و یا شاید حتی عشقتان شده اند و هر لحظه ممکن است با واکنش هایی تند و عصبی از طرف او مواجه باشید. رفتار این شخص در حال حاضر بسیار غیر قابل پیش بینی است و حتی اگر در یک لحظه شاد باشد ممکن است لحظه ای دیگر غرق در غم و اندوه باشد. سعی نکنید او را نصیحت کنید و یا بخندانید، این کارهای شما تنها باعث عصبانیت او خواهند شد و به هیچ وجه در آرام کردن او موفق نخواهید بود. در شرایط موجود بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که او را به حال خودش بگذارید تا با خودش و شرایطی که پیش آمده کنار بیاید. چیزی که خاطرتان را مکدر کرده سوتفاهمی بیشتر نیست. به جای خود خوری پای صحبت بنشینید، بشنوید و گوش بدهید. در مورد شخصی چشم از خواسته تان بردارید، شما هر کاری که می توانسته اید انجام داده اید حالا وقت آن است که راه خودتان را بروید، اگر قسمت شما باشد خودش به دنبال شما خواهد آمد.

 

 

دی  : اطرافیان، شما را به‌عنوان حلال مشکلات می‌شناسند و توانسته‌اید تاکنون یکه‌و‌تنها زندگی را به پیش ببرید، اما به‌رغم اینکه تاکنون گره‌های زیادی را از مشکلات دیگران باز کرده‌اید، اوضاع مالی خوبی ندارید و فشار قسط‌ها و قرض‌ها امان شما را بریده است. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در چند هفته آینده فرصتی استثنایی انتظار شما را می‌کشد و با بهره‌گیری از این فرصت، سود و ثروت کلانی به جیب‌ خواهید زد، به شرط اینکه موقعیت‌شناس باشید و فرصت‌های تجاری را زیر نظر بگیرید. حواستان به اطرافتان باشد شخصی از قول شما حرف هایی زده که اگر همین حالا جلویش را نگیرید فردا پشیمان و متحمل ضرر جبران ناپذیری می شوید. در خوردن و نوشیدن میانه رو باشید، سلامتتان را در درجه اول اهمیت قرار دهید. حضور فردی در زندگی تان پر از نور و برکت است.

 

 

بهمن : فکرهای زیادی در سر دارید اما از انجام این فکرها همیشه باز مانده‌اید و می‌ترسید دیگران ایده‌های شما را به‌ تمسخر بگیرند. اما از هیچ‌چیزی نباید بیم‌و‌هراس داشته باشید و تنها چیزی که نباید به آن فکر کنید، ترس است. همیشه در زندگی حرف خودتان را بزنید و ایده‌هایی که دارید را با صدای رسا به گوش دیگران برسانید. مشکلی میان شما و یکی از اعضای خانواده فاصله انداخته است و مدتی است که کانون خانواده شما، گرمی سابق را ندارد، برای حل این مشکل پا پیش بگذارید و اجازه ندهید زندگی‌ خوشی که داشته‌اید به سردی بگراید. شما نزد همه عزیز هستید. در مورد مسئله ای که فکرتان را به خود مشغول کرده، سعی کنید، خواسته هایتان منطقی باشد. شما در کار سرمشق دیگران هستید، اما این روزها دوست ندارید در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده با کسی حرف بزنید. واقع بین باشید و با یک مشاور گفتگو کنید.

 

 

اسفند : انسان مردم‌داری نیستید و افراد زیادی را در زندگی رنجانده‌اید. امروز زمان آن است که نگاهی به گذشته بیاندازید و از اکنون به بعد خلق‌‌وخوی خوش و روی گشاده‌ای داشته باشید. سعی کنید برای دوستان و اعضای فامیل گوش شنوا باشید و دست آنها را در مشکلات بگیرید. مطمئن باشید کمک شما بی‌نتیجه نخواهد بود و روزی فرا می‌رسد که دوستان و آشنایان دست شما را در زندگی بگیرند. خبر یا حادثه‌ ناگواری برای یکی از اعضای فامیل یا دوستان شما اتفاق افتاده و هیچ کاری از دست‌تان بر نمی‌آید. در چنین شرایطی بهتر است به او بفهمانید به‌رغم اینکه کاری نمی‌توانید برای او انجام دهید، اما باز هم با او همدل هستید و آرزو می‌کنید هرچه سریع‌تر مشکل‌اش حل شود. برایتان سفری پیش خواهد آمد. شخصی در انتظار خبری از شماست او را بیش از این منتظر نگذارید. از شکست هایی که در گذشته داشته اید عبرت بگیرید و از آن ها مثل چراغی برای رسیدن به هدفتان استفاده کنید. به زودی با شخصی آشنا می شوید که برای پیشرفت کاری شما فرد بسیار مناسبی است.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد