فال روزانه – 13 مهر

دوست عزیز فالوده ای که 13 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما نزد دیگران فردی مهربان و باگذشت هستید، همین خصوصیت باعث شده که افراد زیادی به سمت شما جذب شوند اما امسال بهتر است که دور آنهایی را که جز انرژی منفی برایتان ندارند، خط بکشید. هر چه در روابط تان به کیفیت اهمیت دهید، بهتر است. چیزی که بیش از همه در این سال خودنمایی می کند، پیشرفت در کار است. شما تجربه های زیادی دارید که تابه حال خیلی از آنها استفاده نکرده اید، امسال می توانید آنها را در مسیر درستی به کار گیرید. درآمد مالی شما نیز دچار تغییرات زیادی خواهد شد. در محیط سیاست بیشتری به خرج دهید تا دیگران از شما سو استفاده نکنند. ممکن است در مسیری که انتخاب کرده اید، اتفاقات غیر منتظره ای برایتان بیفتد اما خودتان را نبازید و به روزهای آتی امیدوار باشید. به زودی فرصتی دور از انتظار برایتان فراهم می شود که درهای زیادی را به رویتان باز می کند. در کنار کار، خانواده تان را از یاد نبرید، آنها می توانند زندگی را به کام شما شیرین تر کنند. ماههای دی، بهمن و اردیبهشت از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

 

 

فروردین : شما طوفانی را پشت سر گذاشته اید و اکنون به آرامش رسیده اید. از این شرایط استفاده کنید و کمی به خودتان استراحت دهید. نه تنها ذهن بلکه جسم شما نیز خسته شده و نیاز به استراحت دارد. شما در مورد رابطه عاطفی تان ایده ای در سر داشتید که به زودی به نتیجه می رسد و شما از نتیجه آن رضایت کامل را پیدا می کنید. پولی به دست تان می رسد که خیلی زود هم از دست تان می رود، بنابراین خیلی روی آن حساب باز نکنید. بجای دست روی دست گذاشتن و انتظار کشیدن دست بکار شوید و برنامه ریزی کنید. در مورد موضوع پیش آمده ممکن است با مانعی دشوار برخورد کنید که گذشتن از آن آسان نیست، به هیچ وجه آن را نادیده نگیرید، ممکن است با کمترین غفلت و بی توجهی سرنوشتتان تغییر کند. حواستان باشد که این هفته از افراط در هر زمینه ای خودداری کنید.


 

اردیبهشت : امروز اتفاقی برایتان می افتد که درس های مهمی از آن می گیرید. سعی کنید که از این به بعد بیشتر حواس تان را جمع کنید تا این اشتباه را تکرار نکنید. چشم و گوش تان را نسبت به اطراف خوب باز کنید. فردی در پی آن است که موضوعی را به طور غیر مستقیم به شما بگوید، حتی اگر به قصد او پی بردید، بهتر است که به روی خودتان نیاورید. از تنهایی نترسید، شما قوی تر از آن هستید که وابسته فرد دیگری باشید. پس با اعتماد به نفس بالا به راهی که انتخاب کرده اید، ادامه دهید. جای یافتن راه حلی ساده و سریع، راهی پیدا کنید تا بتواند در طولانی مدت شما را به هدف مطلوبتان برساند. تحت هیچ شرایطی از وظایف و تعهدات خود غافل نشوید. اتفاقی برایتان خواهد افتاد که به خنده تان خواهد انداخت. شجاعانه با حقیقت روبرو شوید و احساساتتان را به زبان آورید حتی در این راه با مشکلاتی مواجه شوید.

 

 

خـرداد : امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اگر با برنامه ریزی پیش روید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. فقط دست از خیالپردازی بردارید و واقع بینانه تر به راه پیش رویتان نگاه کنید. امروز از بستن قراردادها یا قول های بزرگ دوری کنید زیرا شما اطلاعات کافی در مورد آنها ندارید و باید زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید. اگر شریک زندگی تان آنچه شما گفته اید را به درستی برداشت نکرده، بار دیگر او را برایش توضیح دهید. اگر رابطه تان را دوست دارید باید برای نه داشتنش تلاش کنید. غرور در عشق جایی ندارد. آرامش را با موسیقی به زندگی‌تان بر گردانید. کار امروز را به فردا نیندازید بدین ترتیب احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت. احساس می کنید نیاز به سکوت بیشتری دارید به همین دلیل برای مدتی از حضور در جمع‌ها کناره می گیرید تا با خود تنها باشید ممکن است اطرافیانتان شما را مردم گریز قلمداد کنند به حرف هیچکس توجه نکنید.

 

 

تـیـر : امروز با فردی قراری دارید و فکر می کنید که نسبت به شما حالت تهاجمی گرفته است. خیلی زود و بر سر مسایل کوچک ممکن است بین شما و او اختلاف نظر بوجود آید، پس خودتان را برای انی شرایط آماده کنید. اگر دوست دارید که امروز به خرید بروید، حتما این کار را انجام دهید، شما تلاش های زیادی کرده اید و باید به خودتان جایزه دهید تا انگیزه لازم را به دست آورید. این کار روحیه شما را تغییر خواهد داد. فردی در اطراف تان است که هیچ تاثیر مثبتی در زندگی تان ندارد، بهتر است که از او دوری کنید. احساسات قلبی‌تان با ندای عقلتان در تضاد هستند. نگران فکر دیگران در مورد خود نباشید و همان کاری را انجام دهید که فکر می کنید درست هست. به زودی حقانیت شما برای همه ثابت می شود. از شکست های گذشته خود نا امید نباشید چرا که غم و حسرت بر گذشته‌ها هیچ دردی را دوا نمی کند زندگی را به خود سخت نگیرید تا دنیا به شما سخت نگیرد.

 

 

مـرداد : امروز دور و برتان را زیاد شلوغ نکنید. سعی کنید تنها باشید و روی کارهایتان تمرکز کنید. در غیر این صورت در روزهای آتی به مشکل بر خواهید خورد. امروز در جمعی حاضر می شوید. اگر در صحبت هایتان دقت لازم را به خرج ندهید، به ضررتان تمام خواهد شد. پس قبل از حضور در آنجا به حرف هایتان فکر کنید. کاری برای فردی کرده اید اما فکر میکنید که به چشمم نیامده است. صبور باشید و به او زمان دهید. آنوقت می بینید که او نیز محبت شما را جبران می کند. این روزها احساس می کنید زندگی‌تان روندی یکنواخت به خود گرفته، درنگ نکنید و همین امروز کاری جسورانه انجام دهید نتیجه آن رسیدن به هدفی تازه و مثبت خواهد بود، با عقل و دلتان در نبرد هستید قبل از آن که احساساتتان بر عقلتان غلبه کند با مروری بر گذشته تصمیمی صحیحی بگیرید. به زودی پیام یا خبری خوش دریافت خواهید کرد.

 

 

شهریور : امروز سعی کنید با آنها که به شما روحیه و انرژی می دهند در تماس باشید، تا آنها که می خواهند با حرفایشان شما را از پیشرفت بازدارند. حال زمان آن است که بیش از همیشه بدرخشید. شاید دلیل خاصی برای آن پیدا نکنید اما دیگر تنبلی کافی ست. استعدادهای شما به قدری ست که می توانید پیشنهادهای کاری خوبی را دریافت کنید و زندگی تان را دگرگون کنید، به شرط آن که بیشتر در اجتماع و فعال باشید. امروز مورد تحسین شریک زندگی تان قرار می گیرید، وقت آن است که خواسته دلتان را با او مطرح کنید و جوابی را که می خواهید، بگیرید. شور و شوق عاشقی را در قلب خود حس می کنید، و دلتان می خواهد شادی‌تان را فریاد بزنید، ابر های تیره از آسمان زندگی‌تان کنار خواهد رفت و احساس رضایت را تجربه خواهید کرد. زمان آن است که همه تمام توانتان را بکار بگیرید تا به نتیجه ای دلخواه برسید. در حالی که پیشنهاد های دیگران را بررسی می کنید، نیاز های خودتان را هم مدنظر قرار دهید.

 

 

 

مـهـر : به فکر برداشتن قدم بزرگی هستید اما از شروع آن می ترسید. به همان اندازه که با موانع زیادی روبه رویتان است، موفقیت های زیادی هم به همراه خواهید داشت. پس نترسید و یا اعتماد به نفس برای سختی ها و به تبع موفقیت های بعد از آن، خودتان را آماده کنید. اگر به دنبال فرصتی بودید تا حرارت عشق تان را زیاد کنید، اکنون زمان خوبی ست. به حرف های دیگران گوش ندهید و آنچه ندای دلتان می گوید را انجام دهید. هر چه انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید، رابطه شما نیز بهتر پیش خواهد رفت. شما به اندازه کافی باهوش هستید اما اگر بخواهید دائما و به نحو طعنه آمیزی قابلیت های بالای هوشی‌تان را به نمایش بگذارید نتیجه خوبی عایدتان نخواهد شد اطرافیانتان مطمئنا از سلطه جویی و پرخاشگری کلامی‌تان خسته خواهند شد، اگر نمی خواهید تنها باشید بهتر است مثل گذشته با مهربانی و ملایمت رفتار کنید .

 

 

آبـان : پس از روزهای سختی که گذراندید، امروز دلتان کمی خیالپردازی می خواهد، از این رو این فرصت را در اختیار خودتان قرار دهید و کمی از استرس های اطرافتان دور شوید. زمانی که صحبت از مسایل عاطفی می شود، باید سعی کنید که روی همه چیز کنترل داشته باشید. اگر موضوعی ناراحت تان کرده، بهتر است که فعلا آن را کنار بگذارید تا چیزهای دیگر نیز درگیر آن نشود. به زودی خبری می شنوید که خود به خود یکی از مشکلات تان را حل خواهد کرد. ممکن است افکار آرمانی‌تان مورد آزمایش و پرسش دیگران قرار بگیرد، بهتر است جواب های قانع کننده داشته باشید. شما مایلید دیگران تصمیماتشان را فقط بر اساس ارزشها و انتخابهای شخص شما اتخاذ کنند، کاری به این ندارید که در جهان واقعی پیرامونتان چه خبر است، اگر باورهایتان را تغییر نمی دهید ، اقلا روش‌تان را برای رسیدن به اهدافتان عوض کنید.

 

 

آذر : شما مثل کبک سرتان را در برف فروبرده اید اما بهتر است که دیگر خودتان را گول نزنید و از همین حالا به دنبال واقعیت باشید. شاید حقیقت برایتان کمی تلخ باشد اما به نفع تان خواهد بود. اگر مجرد هستید، به زودی در جمعی فردی را می بینید، اگر چه در نگاه اول به او جذب نمی شود اما خیلی زود رابطه شما شکل دیگری به خود خواهد گرفت. رازی در دل دارید که دوست دارید تا یکی در میان بگذارید، مراقب باشید که پیش هر کسی آن را فاش نکنید زیرا برایتان عواقب بدی را به به همراه خواهد داشت. یادتان نرود که زندگی بده بستان است از هر دست که بدهید از همان دست هم می گیرید. زمانیکه دیگران به شما تکیه می کنند و خواستار حمایت و پشتیبانی شما هستند هستند به بهترین نحو مسئولیت پذیر باشید. امکان پیشرفت و ترقی در کار برایتان وجود دارد. از نظر مالی تا زمانی که از رفع کامل مشکلات مادی‌تان اطمینان حاصل نکردید دست به ولخرجی نزنید

 

 

دی  :از فکر کردن به مسایلی که برایتان استرس آور است، دوری کنید. امروز احتمال این که نتوانید با برنامه هایتان پیش روید، وجود دارد اما بدانید که هیچ اتفاق بدی نمی افتد. کافی ست که در لحظه زندگی کنید تا همه چیز به بهترین شکل خود برای شما اتفاق افتد. سعی کنید کارهایتان را به طور کامل و با تمرکز بالا انجام دهید، در غیر این صورت مجبور خواهید شد که دوباره به عقب بازگردید. امروز خبری می شنوید که رابطه عاطفی تان را دچار تغییر خواهد کرد. از هرگونه سرمایه گذاری و ریسک که نتیجه‌اش برایتان مبهم است این هفته اکیدا خودداری کنید. بخاطر حساسیت بیش از حدتان در مورد مسئله ای دچار سو تفاهم خواهید شد. بخشش و گذشت را سرلوحه خود قرار دهید تا اعتدال به زندگی‌تان باز گردد. تا زمانی که از احساسات واقعی طرف مقابل‌تان آگاه نشده‌اید، ابراز احساسات نکنید.

 

 

بهمن : هر چه امروز با طبیعت بیشتر در ارتباط باشید، بهتر است. پس بهتر است که از خانه بیرون بروید یا بعد از کارتان با دوستان تان بیرون از خانه قراری بگذارید تا روحیه تان کمی تغییر کند. در جمعی قرار می گیرید که فردی توجه شما را به خود جلب می کند. از یک طرف دوست دارید به او نزدیک شوید و از طرف دیگر می ترسید آزادی و خلوت تان را از دست بدهید. خیلی ذهن تان را درگیر نکنید، کمی دیگر به خودتان زمان دهید تا از آنچه می خواهید مطمئن شوید. با مسائل اندکی آرام تر برخورد کنید، زخم زبان دیگران را جدی نگیرید، با فردی روبه رو خواهید شد که ایده های متعددی دارد و با شما در مورد آن‌ها صحبت خواهد کرد، با وجود آنکه ممکن است این شخص تا حدی شما را کلافه کند اما می توانید از مصاحبتتان مطالب بسیار ارزشمندی یاد بگیرید و آنها را در جهت بهبود زندگی‌تان به کار ببرید.

 

 

اسفند : کاری را که مدتی قبل آغاز کرده بودید روی غلتک افتاده و شما از این بابت خوشحال هستید. سعی کنید که از ایده های دیگران استفاده کنید و در کارهایتان به کار برید شاید حتی بد نباشد به یک شریک کاری فکر کنید، د راین شرایط کار شما با سرعت بالاتری پیش خواهد رفت. فردی از شما سوالی پرسیده و منتظر جوابش است اما شما جرات بیان احساسات تان را ندارید. بهتر است که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و بدون خجالت، نظرتان را به زبان آورید. در مورد کار یا تحصیل افق های جدیدی پیش رویتان قرار خواهد گرفت. در کارهایتان تا حدی مخفیانه و مرموزانه عمل می کنید، بهتر است این روش را ترک کنید وگرنه نزدیکانتان را از خودتان رنجیده خاطر می کنید. مسئولیت زیادی به گردن دارید بهتر است کاری را که شروع کرده‌اید به پایان برسانید در غیر اینصورت دچار سردرگمی خواهید شد و این چیزی است که الان به آن احتیاج ندارید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد