فال روزانه – 12 شهریور


فال روزانه 12 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 12 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

سال پیش رو سالی پر از اتفاقات خوش و غیر قابل انتظار است که مسیر زندگی تان را تغییر خواهد داد. اگر چه ممکن است مشکلاتی در زندگی تان داشته باشید اما هیچ کدام مانع از خوشی شما در چنین سالی نخواهد شد. در مورد آدم های اطرافتان احتیاط بیشتری به خرج دهید و تا زمانی که دوستی شان به شما ثابت نشد، راز دلتان را فاش نکنید. چیزهای زیادی را در مورد خودتان کشف خواهید کرد. حتی برخی از باورهایتان به کل تغییر می کند. امسال انرژی بیشتری را برای کارتان بگذارید تا نتیجه آن را در اواخر سال ببینید. برای کسب درامد بیشتر باید جسارت بیشتری نیز به خرج دهید. ماه بهمن نیز ماهی ست که اتفاقات عاشقانه زیادی برایتان خواهد افتاد. اگر مجرد هستید، جرقه های عشق در شما شعله ور خواهد شد. به هر شیوه ای که می توانید، استرس را از زندگی تان دور کنید. ورزش یکی از چیزهایی ست که باید در زندگی تان راه دهید. ماههای دی، بهمن و خرداد از بهترین ماههای یک سال پیش روی شما خواهند بود.

 

 

فروردین : به دلیل خبرهایی که شنیده اید، نمی توانید امروز روی مسایل مهم تمرکز کنید. شاید بد نباشد که دور کارهای مهم را خط بکشید و به سراغ کارهای نیمه تمام یا کم اهمیت تر بروید. احساس می کنید که اشتباهی را مرتکب شده اید اما هر چه بیشتر روی آن تمرکز می کنید، می فهمید که اینطور نیست. برای رسیدن به حقیقت بهتر است کمی دیگر هم صبر کنید تا همه چیز برایتان روشن شود. به زودی دوستی نزد شما می آید و با خبرهای خوب تمام خستگی تان را در می کند. متاسفانه حرفی را بدون تحقیق و بررسی در جمعی به زبان خواهید آورد، یادتان باشد شما قرا نیست همیشه برنده باشید اما در بیانتان باید دقت بیشتری بکنید. در مور معامله ای که به شما پیشنهاد شده بهتر است کمی احتیاط کنید، برخی واقعیت ها به شما گفته نشده. چشمتان به دیدن عزیزی که راه دور دارید روشن خواهد شد

 

اردیبهشت : شما با توانایی هایی که دارید، خودتان را در دل دیگران جا کرده اید اما ممکن است که با یک حرکت اشتباه از جایگاهی که دارید، پایین بیایید، بنابراین امروز حواستان باشد که با بیان کلمات نامناسب یا حرکتی اشتباه، نگاه دیگران را به خودتان تغییر ندهید. سوالی در ذهنتان به وجود آمده که نگرانتان کرده است. هر چه زودتر به دنبال حقیقت باشید، بهتر است. در رابطه عاطفی فکر می کنید که همیشه حق با شماست، اما وقتش است که این خودخواهی را کنار بگذارید و اشتباهات خودتان را نیز بپذیرید. علاقمندی های جدید، جستجوهای منطقی و بهبود در روابط از جمله اتفاقاتی است که به زودی تجربه خواهید کرد، گرچه همچنان به نکته نظرات و خواسته های خود لجباز و یک دنده هستید اما هوش و ذکاوتتان شما را در پیش برد یک هدف باری خواهد کرد. کسی که چشم انتظارش هستید به زودی به شما می پیوندد. روزهای خوشی در راه است.

 

 

خـرداد : امروز برخلاف روزهای دیگر خیلی سرتان شلوغ نیست. اتفاقا شما به تنهایی نیاز دارید تا در مورد کارهایی که می خواهید انجام دهید بیشتر فکر کنید. یک برنامه ریزی دقیقا می تواند سرعت شما را در رسیدن به هدفتان بیشتر کند. اگر دست روی دست بگذارید تمام فرصت هایتان را از دست خواهید داد، پس بجنبید. در روابطتان کمی گیج شده اید و به بیانی فرق درست و غلط را تشخیص نمی دهید. شاید بد نباشد که کمی از وقت تان را در تنهایی بگذرانید و فرصت فکر کردن را هم به خودتان و هم به دیگران بدهید. صحبت با شخصی که بسیار دوستش دارید باعث می شود تا روز بسیار عالی را پشت سر بگذارید. یک پیشنهاد یا نکته جالب از طرف یکی از دوستانتان مطرح می شود. به زودی اطلاعات زیادی در زمینه ای که برایتان تازگی دارد کسب می کنید و ضمنا احساسات جدیدی را تجربه می کنید. منتظر نتیجه یک آزمایش هستید نگران نباشید اوضاع رو به راه است.

 

 

تـیـر : یادتان باشد که هیچ چیز بدون تلاش کردن به دست نمی آید، بنابراین اگر می خواهید که به هدفتان برسید، باید سختی های آن هم تحمل کنید. شما مدام خودتان را با دیگران مقایسه می کنید اما بدانید که با این کار به هیچ کجا نمی رسید. به جای این کار روی چیزی که دارید تمرکز کنید و سعی کنید که آن را بهبود بخشید. شما اشتباهی را در رابطه عاطفی تان مرتکب شده اید اما از طرف مقابلتان انتظار دارید که برای درست کردن آن پیش قدم شود. اگر دست روی دست بگذارید، همه چیز برخلاف میلتان پیش خواهد رفت. این روزها متعلق به شماست به شرطی که با هوشیاری از فرصت به وجود آمده استفاده کنید. هر کتاب یک ایده است، از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. جواب سوالی که دنیالش هستید را جایی خواهید خواند. خرید برایتان خوب است اما مراقب جیبتان باشید. شخصی برای همراهی در جایی به سراغ شما خواهد آمد، او را همراهی کنید.

 

 

مـرداد: امروز به شدت مورد توجه دیگران قرار می گیرید. البته این محبت یک طرفه نیست، بلکه خودتان هم به دیگران محبت می کنید. سعی کنید امروز خواسته هایتان را چه در محیط کار و چه در رابطه عاطفی، مطرح کنید. مطمئن باشید که جواب مثبتی خواهید گرفت. پولی به دستتان می رسد که شما را برای شروع کاری وسوسه می کند. اگر ریسک پذیر باشید، تغییرات خوبی را در زندگی تان مشاهده خواهید کرد. یک جشن خانوادگی بزرگ در پیش است، خودتان را برای آن آماده کنید. برای اشتباهی که کرده اید عذرخواهی بکنید و این کار را عقب و پشت گوش نیندازید وگرنه مجبور می شوید بهای بیشتری برایش بپردازید. این روزها با شرایطی روبرو شده اید که نمی دانید واقعاً باید چه بکنید. تحت تاثیر هیچ چیز و هیچ کس قرار نگیرید و از هوشتان بیش از پیش استفاده کنید. به زودی خبری خوشی شنیده یا هدیه ای دریافت خواهید کرد.

 

 

شهریور : فردی شما را از خود ناامید کرده، بهتر است که به جای غصه خوردن و فکر کردن، به فکر برقراری ارتباط از راه دیگری با او باشید. اگر تلاش کنید، به هدفتان خواهید رسید. شاید از نظر شما نظرات و پیشنهادهایی که دیگران به شما می دهند خیلی به کارتان نیاید، اما امروز بهتر است که آنها را جدی تر بگیرید. از هم فکری با دیگران می توانید با سرعت بیشتری مسیری که در پیش گرفتید را دنبال کنید. امروز قراری دارید، اما خیلی نگران ظاهرتان نباشید. هر چه ساده تر باشید، بهتر است. دوستی برای کمک نزدتان می آید، برای او کم نگذارید. در مورد اتفاقی که افتاده مهم نیست دیگران چه فکری می کنند، مهم این است که شما بدهکار خودتان نباشید و بتوانید شب سرتان را راحت روی بالش بگذارید. نذرتان را ادا کنید. شخصی که از حد و مرزهایتان عبور کرده برای همیشه از زندگی تان بیرون کنید وگرنه بدهکار هم خواهید شد. باید حال کسی را بپرسید، این تماس را به تاخیر نیندازید.

 

 

 

مـهـر : شما برنامه ای برای آینده تان چیده بودید که کنسل شده است. از یک طرف از این موضوع ناراحت هستید و از طرف دیگر خوشحال. اما بدانید که این اتفاق در آینده ای نزدیک در بهترین زمان و مکان برای شما خواهد افتاد. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا با افراد جدیدی آشنا شوید. بنابراین سعی کنید که با ظاهری آراسته به بیرون از خانه بروید. هر چه بیشتر لبخند بر لب داشته باشید، افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد. به زودی تغییرات کوچک اما مهم در زندگی تان رخ می دهد که مسیر زندگی تان را از این رو به آن رو می کند. تماسی که از طرف یک دوست، همکار یا هم کلاسی خود دریافت می کنید باعث می شود تا برای بهبود شرایط زندگی خود دست به کار تازه ای بزنید، این موضوع روحیه تان را از این رو به آن رو می کند. شما در حرف زدن مهارت بسیاری دارید و با حرف زدن می توانید بسیاری از مشکلات را برطرف کنید؛ آنچه باید بگویید همین امروز بگویید.

 

 

آبـان: پولی به دست تان می رسد که بهتر است آن را هر جور که دوست دارید استفاده کنید. شما این همه سال پول هایتان را جمع کرده اید و در نهایت آن را برای چیزی که دوست نداشته اید صرف کردید. حال وقت آن است که از زندگی تان نهایت لذت را ببرید. شاید یک سفر بتواند حال و هوای شما را تغییر دهد. در رابطه عاطفی تان نگران چیزی هستید که فکر شما را کمی بهم ریخته. بهتر است به جای خودخوری در این باره با شریک زندگی تان صحبت کنید. یک مشاور انتخاب کنید و با او صحبت کنید، نه تنها سبک می شوید بلکه در انتخاب درست هم به شما کمک می شود. از هر فرصتی استفاده کنید تا از زیبایی های زندگی لذت ببرید. به سلامتی تان بیشتر اهمیت بدهید. شما این روزها شدیدا نیاز به استراحت دارید. کسی که برای عذرخواهی پیش شما آمده از در خانه تان نرانید.

 

 

آذر : از تنهایی خسته شده اید و ترجیح می دهید که با آدمهای مختلف در ارتباط باشید. اگر چه بزرگ کردن دامنه دوستان تان می تواند فواید زیادی برایتان داشته باشد اما یادتان نرود که کیفیت مهمتر از کمیت است. بنابراین به سمت هر کسی دست دوستی دراز نکنید. در محیط کار پیشنهادی به شما می شود که نمی توانید در مورد آن تصمیم بگیرید. کمی زمان بخواهید و بیشتر تحقیق کنید تا پشیمانی به سراغتان نیاید. اگر در راهی شکست خورده اید، دلیل نمی شود که آن را رها کنید. به دنبال هدفتان باشید تا به دستش آورید. در نتیجه راهنمایی که به شخصی کرده اید، او حالا در جایگاهی است که می تواند به شما در پیش برد اهدافتان کمک بسیاری بکند. از فشار های عصبی و امور مالی ولو برای زمانی کوتاه فاصله بگیرید تا روحتان به آرامش برسد. برای نیتی که دارید با دل خود مشورت کنید. فرصت به وجود آمده باید به نفع شما تمام بشود.

 

 

دی : امروز همه چیز برای شما به آرامی می گذرد و دیگر خبری از مشغله روزهای قبل نیست. از این فرصت استفاده کنید و به روح و جسمتان آرامش دهید. به زودی پیشنهادی در زمینه کاری به شما می شود. حتی اگر در کاری تجربه نداشتید، آن را رد نکنید. شما با اعتماد به نفس بالایی که دارید، می توانید در هر کاری موفق شوید. اگر به دنبال رابطه عاطفی جدیدی هستید، بیشتر در اجتماع حاضر شوید. تجربیات تلخ گذشته را رها کنید و برای ارتباط با دیگران خوش بینانه جلو روید. اتفاقاتی خواهد افتاد که شما را در مواجه با افراد جدیدی قرار می دهد، این افراد می توانند موقعیت های بسیار خوبی جلوی پای شما بگذارند و شما را بیش از پیش خوشحال کنند. حواستان باشد در بیان نظراتتان روحیه شوخ طبعی خود را حفظ کنید تا بعدا پشیمان نشوید وگرنه حرف هایی خواهید زد که از گفتنشان پشیمان می شوید.

 

 

بهمن : به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که نتیجه تلاش های اخیرتان است. همین موضوع انگیزه دو چندانی به شما خواهد بخشید تا راهی که در پیش گرفتید را با سرعت بیشتری طی کنید. این روزها درگیر رابطه عاطفی تان هستید. نمی دانید چه راهی را در پیش بگیرید تا زودتر به جواب برسید. اگر با جسارت و اعتماد به نفس بالا آنچه دلتان می گوید را بشنوید و عمل کنید، موفقیت شما حتمی ست. صبوری کلید موفقیت شما در این مسیر است. بهتر است این هفته دست به ریسک بزرگی نزنید. فردی در اطرافتان است که به شما توجه بسیاری دارد، برای آشنایی با او باید سریع تر اقدام کنید این آشنایی می تواند ادامه دار باشد. ممکن است شما درگیر بحث هایی شوید که احساساتتان برانگیخته شود، از مهارت خود در عوض کردن موضوع بحث استفاده کنید. مراقب باشید در تله نیافتید.

 

 

اسفند : اگر چه شما دیگران را به خودتان ترجیح می دهید و دوست دارید که به همه کمک کنید اما حواس تان باشد که این کار به ضررتان تمام نشود. یادتان باشد که اولویت اصلی خود شما هستید نه دیگران. امروز خبری می شنوید که در ابتدا مثل شوکی برای شما می ماند اما هر چه بیشتر می گذرد برایتان قابل هضم تر می شود. بهتر است که فعلا هیچ تصمیمی نگیرید تا که ذهن تان کاملا موضوع را درک کند. یک میهمانی در راه دارید که اتفاقات هیجان انگیزی را برایتان رقم خواهد زد. حتما در آن شرکت کنید. در یک شرط بندی شرکت خواهید کرد که برنده خواهید شد. به زودی با فردی بسیار دوست داشتنی در ارتباط خواهید بود و با او همکاری خواهید داشت، این موضوع باعث افزایش مهارت های شما در مورد پروژه های جدید کاری می شود. همیشه به این فکر نکنید که تلاش های شما باید مورد توجه قرار بگیرد، به این فکر کنید که مفید واقع می شوید و دوستان خوبی هم پیدا می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد