فال روزانه – 12 تیر

دوست عزیز فالوده ای که ۱۲ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال داشتن یک رفتار هدفمند و عمل گرایانه پایه و اساس مطلوب برای آغاز یک کار و حرفه جدید و یا رشد در زمینه ای که مشغول به فعالیت هستید را برای شما فراهم خواهد کرد. شما باید شما باید خط مشی خودتان را مشخص کرده و بر اساس آن جلو بروید تا به موفقیتی که انتظار دارید دست پیدا کنید و رفاه اقتصادی خود را نیز افزایش دهید. شما استعدادهای خدادادی فوق العاده ای دارید که تنها با تلاش و سخت کوشی خواهید توانست به میزان واقعی توانایی های خود پی ببرید. با شناخت استعدادهای خود و زمینه هایی که به آنها علاقه مند هستید خواهید توانست انرژی خود را روی آنها متمرکز کرده و نتایج خیلی خوبی به دست بیاورید. موقعیت های جدیدی برای شما پیش خواهند آمد که باید آگاهانه از آنها استفاده کنید. یادتان باشد که اگر پولی را از دست دهید فقط پولتان را از دست داده اید، اما اگر سلامتی خود را از دست بدهید همه چیزتان از دست رفته است پس تا می توانید مواظب سلامتی خود باشید. اگر به دنبال عاشقی هستید خودتان را برای درد هجران و این چیزها هم آماده کنید.

 

 

فروردین : روحیه‌ای مسئولیت‌پذیر دارید و لحظه‌ای از رسیدن به اطرافیان غافل نمی‌شوید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد اما گاهی اوقات زیاده‌روی می‌کنید و نیازهای خودتان را به توقع‌های اطرافیان اولویت می‌دهید. در نتیجه از امروز جانب اعتدال را در پیش‌ بگیرید و در کنار توجه و رسیدگی به اطرافیان، به فکر خودتان هم باشید. انسان خودرأیی هستید و گوشتان به حرف بزرگ‌ترها و افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، بدهکار نیست. قبل از اینکه ادامه این رویکرد شما را به دردسر بزرگی بیندازد، این روحیه را کنار بگذارید و برای انجام کارهای مهم حتماً نظر افراد باتجربه را جویا شوید. فرصتی از روز را به بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید. تصمیمی باید بگیرید که مدتی است اتخاذ آن را به تعویق انداخته‌اید. موکول کردن بیش‌از‌حد این تصمیم اصلاً به صلاح شما نیست. این تصمیم را در اولین فرصت اتخاذ کنید. همسر یا عشق ‌زندگیتان بیشتر از همیشه به شما توجه خواهد کرد. لطف ایشان را پیش خودتان نگذارید و پاسخگوی محبت‌های بی‌پایان عشق زندگیتان باشید. به فکر زراندوزی و جمع‌کردن مال دنیا هستید و از خوشی‌های ساده و معمولی فراموش کرده‌اید. ادامه این رویکرد چیزی به غیر از افسردگی برای شما به دنبال ندارد. در نتیجه به خاطر داشته باشید که ثروت تنها دلیل شادکامی در دنیا نیست و شادی‌های کوچک را دست‌کم نگیرید.


 

اردیبهشت : امروز فردی قصد آزار و اذیت شما را دارد، اجازه ندهید این فرد به نیت شوم خودش برسد. برای حل مشکلات مالی از اندوخته‌ای که پس‌انداز کرده‌اید کمک بگیرید. اما اجازه ندهید این اندوخته به پایان برسد و در اولین فرصت جای خالی پولی که خرج کرده‌اید را پر نمایید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد. اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرد و دلخوری پیش‌آمده را ختم به خیر کنید. انسان کم حوصله‌ای هستید و اعصاب خودتان را نمی‌توانید کنترل کنید. قبل از اینکه این روحیه کار دست شما بدهد، فکری به حال این شرایط بردارید و تسلط بیشتری به اعصاب خود داشته باشید. همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز از همیشه مهربان‌تر خواهد بود. این روحیه را به فال نیک بگیرید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه کنید. انسان مهربانی هستید، اما محبت خود را به اطرافیان ابراز نمی‌کنید. این رویکرد را کنار بگذارید و دوستان و آشنایان را غرق در محبت و صفا کنید.

 

 

خـرداد : شما گاهی بیش از اندازه خودتان را درگیر کارها و پروژه هایتان می کنید، اما امروز مجبور خواهید شد تکلیف خودتان را با اطرافیانتان مشخص کنید. در این که شما با کار کردن آن هم به صورت طولانی مدت و به شکلی خستگی ناپذیر، برای اطمینان حاصل کردن از موفقیت پروژه هایتان هیچ مشکلی ندارید شکی نیست، اما خانواده و دوستان و حتی همکارانتان نمی توانند خودشان را با شما هماهنگ کنند. شما بیش از اندازه انرژی دارید و کنار آمدن با شما گاهی غیر ممکن به نظر می رسد. اگر این طور ادامه بدهید خیلی زود خواهید دید که هیچکس دور و برتان باقی نمانده است و همه را در راه رسیدن به اهداف حرفه ای خود از زندگیتان خط زده اید.

 

 

تـیـر : امروز ثبات شما را از بین خواهد برد! شما سعی دارید زندگی خود را روی پایه و اساس جدیدی بساید و به همین دلیل هم مجبور خواهید بود زاویه دید و نگرش خودتان را تغییر دهید. همچنین باید درک بالای خودتان که شما را قادر به کنار آمدن با شرایط مختلف می کند را به کار بگیرید. باید به طور کامل آگاه و هوشیار باشید و لحظه به لحظه آماده باشید تا با هر چیزی روبرو شوید. اجازه ندهید هیچ چیزی شما را به تسلیم واداشته و یا نا امید کند.به خطر انداختن موقعیت امنی که دارید و ثباتی که در زندگیتان وجود دارد شاید دشوار به نظر برسد، اما برای رشد شما و زندگیتان ضروری است و باید ترس و وحشت را کنار گذاشته و آغوش خود را به روی ناشناخته ها باز کنید.

 

 

مـرداد :  آدم های عجیب و غریب که شخصیتی مرموز و پیچیده دارند همیشه شما را به خود جذب می کنند. اما چیزی که از این جذابیت منحصر به فرد برای شما مهمتر است احساس آزادیتان است، به همین دلیل هم باید سعی کنید در رابطه هایی که امروز شروع می کنید دقت و احتیاط بیشتری به خرج دهید، زیرا ممکن است آزادی خود را به خطر بیندازید. اکنون زمان آن رسیده است که به دنیای درون خود توجه بیشتری داشته باشید، شما نمی توانید تا ابد از واقعیت های زندگی خود فرار کنید و دیر یا زود باید با آنها روبرو شوید. با داشتن کمی جسارت و مسئولیت پذیری خواهید توانست با پیچیده ترین مشکلات و مسائلی که از آنها فراری هستید هم مواجه شوید.

 

 

شهریور : شما دوست دارید برای همه چیز برنامه ریزی کنید و همه را تحت نظر داشته باشید. نیاز به مدیریت و رهبری و به عهده گرفتن مسئولیت همه کارها وجود شما را در بر گرفته است، اما امروز از آن روزهایی است که هم به نفع خودتان و هم به نفع اطرافیانتان است که به حرف های آنها گوش بدهید و دست از تلاش برای کنترل همه بردارید. درست است که براتان سخت است و اصلا به این وضعیت عادت ندارید، اما برای مدتی خودتان را آزاد بگذارید. شما نیاز دارید زمانی را به خودتان و مسائل شخصیتان رسیدگی کرده و به رشد شخصیت خود کمک کنید و نمی توانید تمام وقتتان را صرف این کارها کنید. اگر نیاز به کمک دارید با اشخاص مورد اعتماد خود مشورت کنید.

 

 

 

مـهـر : شما همیشه خواسته اید که دنیا را تغییر دهید و از در میان گذاشتن رویاهایتان با دوستان خود لذت می برید. اما امروز شور و شوق همیشگیتان برای دنبال کردن این رویاها و عملی کردن آنها را ندارید. راه و روش خودتان و انتخاب هایتان را زیر سوال می برید و فکر می کنید شاید اصلا آدم مناسبی برای این کارها نباشید. سعی نکنید خودتان و کارهایتان را توجیه کنید، دوستانتان شما را همین طوری که هستید قبول دارند و تحسین می کنند. یکی از دوستان نزدیک یا اقوامتان به خاطر شما میدان را خالی خواهد کرد تا به شما نشان دهد که چقدر برایتان اهمیت قائل است، ولی نیت خوب آنها ممکن است اثراتی معکوس داشته باشد و به ضرر شما تمام شود.

 

 

آبـان : امروز به ویژه وقتی به خانواده و مسائل خانوادگیتان نگاه می کنید، خوبی ها و زیبایی های زندگی را نسبت به مشکلات و سختی های آن خیلی بیشتر و راحت تر می توانید ببینید. ولی اگر طوری برخورد کنید که انگار مسئله مهمی در میان نیست و چشمتان را به روی واقعیت ها ببندید ناگهان مجبور خواهید شد در برخورد با حقیقتی تلخ از خواب شیرینتان بیدار شوید. شما وقتی در یک گروه قرار می گیرید قدرت فوق العاده ای از خودتان نشان می دهید، اما گاهی در ارتباط برقرار کردن با دیگران زیاد خوب عمل نمی کنید. خوب قرار نیست که همیشه و در همه چیز موفق باشید؛ شما فردی اجتماعی هستید که خیلی راحت در دل بقیه جا باز می کند، اما حتی شما هم گاهی باید صبر کنید تا مورد توجه قرار بگیرید.

 

آذر : امروز شما می توانید خیلی راحت سر صحبت را باز کرده و یک راست بروید سراغ مطلب و حرفی که می خواهید را بزنید و بدون این دست و آن دست کردن اصل مشکل را مورد بحث قرار دهید. یادتان باشد که دنیا مدام در حال تغییر است و اگر می خواهید که به اهدافتان دست پیدا کنید باید خودتان و کارهایتان را زیر ذره بین قرار داده و با ذهنی باز اوضاع را بررسی کنید و خودتان را با شرایط وفق دهید . پیش از آن که خیلی دیر شود دست به کار شوید. اگر برای کارهایتان برنامه داشته باشید سرتان اینقدر شلوغ نمی شود که از زندگی خصوصیتان باز بمانید و از عزیزانتان فاصله بگیرید. امروز فرصت بسیار خوبی است که این بی توجهی را جبران کنید و عشقتان را به کسی که دوست دارید نشان دهید.

 

 

دی  شما شخصیتی پویا دارید، اما با توجه به شرایط کیهانی باید سعی کنید امروز انرژی خود را صرف بحث های بیهوده نکنید. سعی کنید منطقی رفتار کنید و از هر فرصتی برای کنار آمدن با دیگران استفاده کنید. با این کار قدرت خودتان را حفظ کرده و خیلی سریعتر و راحت تر به اهدافتان دست پیدا خواهید کرد. این که شما به سادگی می توانید ساعت های طولانی برای موفقیت پروژه هایتان وقت بگذارید بر هیچ کسی پوشیده نیست. اما همکاران و اطرافیانتان نمی توانند به راحتی با شما همگام شوند، انرژی بیش از حد شما باعث می شود آنها از شما جا بمانند و در تلاش برای رسیدن به شما خسته شوند و یا حتی جا بزنند.

 

 

 

بهمن : شما از این که مورد توجه و احترام دیگران قرار بگیرید و آنهایی که در اطرافتان قرار دارند را رهبری کنید لذت می برید. امروز این فرصت را به شما خواهد داد تا توانایی های مدیریتی خود را به نمایش بگذارید. شما مسئولیت هایی که به عهده تان گذاشته می شوند را با روی باز خواهید پذیرفت و با ذکاوتی که دارید به چالش هایی که در پیش رو دارید غلبه خواهید کرد. با این همه نباید فراموش کنید که متواضع باشید و برای نشان دادن خودتان بیش از اندازه سر و صدا به راه نیندازید. حواستان به این موضوع باشد که مرز بین رویا و توهم خیلی باریک است، به ویژه اگر برای پی بردن به حقیقت هیچ تلاشی نکنید و چشم خود را به واقعیت ها ببندید.

 

اسفند : شما در دوره ای پر از مشکلات و سختی ها قرار دارید و امروز خودتان و توانایی هایتان را زیر سوال برده اید. شما به شخصیت خودتان فکر می کنید و احساس می کنید که شاید همه این مشکلاتی که دارند شما را در خود غرق می کنند تنها از خودتان ریشه می گیرند. این افکار فقط عملکرد شما را ضعیف تر از این که هستند خواهند کرد و حساسیت شما اجازه عملی کردن ایده هایتان را از شما خواهد گرفت. بهتر است به جای سرزنش کردن خودتان، وقت و انرژیتان را روی حل مشکلات متمرکز کنید. در زندگی شما آزادی بیشتر یک رویاست تا یک واقعیت! وقت آن رسیده است که کمی به روح خود توجه کرده و برای خودتان وقت بگذارید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد