فال روزانه – 12 بهمن

دوست عزیز فالوده ای که 12 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

مهربانی و نوع دوستی شما باعث خواهد شد در این سال جدید از زندگیتان مسیرتان را با ظرافت و مهارت تمام پیش ببرید. با به اشتراک گذاشتن انرژی درونیتان با دیگران باعث خواهید شد که آنها تشخیص دهند شما چه استعدادها و توانایی هایی داشته و تا چه حد می توانید در دنیای اطرافتان مفید واقع شوید. توجهی که دریافت می کنید، به ویژه در مسائل کاری و حرفه ای، به شما کمک خواهد کرد. اگر در جستجو برای یافتن یک کار خوب هستید ماه های فصل تابستان بهترین فرصت ها را برای شما به همراه خواهند داشت. اگر از کاری که در حال حاضر دارید رضایت دارید و قصد ادامه فعالیت در این زمینه را داشته باشید هم فصل تابستان برای شما با پیشرفت حرفه ای و ترفیع رتبه همراه خواهد بود. در زمینه مسائل عاطفی، آنهایی که در جستجوی یک رابطه جدی و بلند مدت هستند باید حداقل تا اواخر پاییز صبر کنید، زیرا روابطی که پیش از آن آاز شوند حتی اگر دوام پیدا کنند هم با چالش های زیادی همراه خواهند بود.

 

 

فروردین : دیگران هر گاه نیاز به شخصی مورد اعتماد و تکیه گاهی محکم دارند به سوی شما می شتابند، اما شما دارید با خودتان فکر می کنید که وقتی نیاز به کمک داشته باشید به چه کسی باید پناه ببرید. امروز حتی اگر در حال حاضر هیچ شخص خاصی در زندگیتان وجود نداشته باشد هم تمام روز ذهنتان مشغول مسائلی مثل عشق، احساس و ازدواج خواهد بود. اگر مدتی است که کسی را دوست دارید اصلا تعجبی ندارد که حرف هایتان به سوی مسئله ازدواج کشیده شوند. اگر هم که هنوز تنها هستید ممکن است ب صورت کاملا ناگهانی با شخص جدیدی آشنا شوید که از همان نگاه اول احساسی به شما می گوید او همانی است که مدت ها در انتظارش بوده اید.

 

اردیبهشت : داشتن نگاه همراه با کنجکاوی به دنیای اطرافتان یکی از استعدادهای شماست، اما نگاه به دنیای درونتان برای شما بسیار دشوار به نظر می آید. به همین دلیل هم هست که همیشه سعی می کنید زیاد به عمق مسائل نپردازید و از کنار خیلی از آنها بی تفاوت رد شوید، اما امروز بالاخره مجبور شده اید با آنها مواجه شوید. امروز آمدن یک مهمان ویژه به خانه تان ممکن است باعث شود ساعات زیادی را به تمیز کردن خانه اختصاص دهید و بخواهید حتی کمی تغییر دکوراسیون در خانه تان بدهید. این کار قطعا شما را خسته خواهد کرد، اما نتیجه آن ارزش این همه زحمت را خواهد داشت. یادتان باشد پیش از رسیدن مهمانتان حتما زمانی را هم برای آراسته کردن خودتان در نظر بگیرید.

 

 

خـرداد : شما امروز میل شدیدی به موفقیت در خود احساس می کنید و می خواهید بالاتر از هر کس دیگری قرار بگیرید. به این میل شدید خود شک نکنید و سعی در محدود و سرکوب کردن آن نداشته باشید زیرا به احتمال خیلی زیاد توانایی به دست آوردن هدفتان را خواهید داشت. امروز میل شدیدی به پاک کردن ذهنتان از بحران های گذشته که هنوز شما و فکرتان را محدود کرده اند در وجود خود احساس می کنید. شاید تصمیم بگیرید در یک سمینار یا کارگاه آموزشی در این رابطه شرکت کنید. اگر چنین کاری بکنید نه تنها موفق خواهید شد راه حلی برای مواجهه با این مشکل پیدا کنید، بلکه با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد که یکی از آنها می تواند خیلی زود به عشق ابدی شما تبدیل شود.

 

 

تـیـر : وضعیت اقتصادی شما امروز با پیشرفت قابل توجهی روبرو خواهد شد که می تواند در ارتباط با قراردادی باشد که به تازگی امضا کرده اید و در ارتباط با کار فعلیتان نیست. شاید مجبور باشید بار سنگین تری را تحمل کنید، اما انجام این پروژه اثرات مثبتی برای خودتان و شخصیتتان به همراه خواهد داشت. تا آخر این ماه سرتان حسابی شلوغ خواهد بود. به هر حال این را هم یادتان باشد که شما برای نشان دادن توانایی هایتان گاهی آنقدر تقلا می کنید که سلامت جسمانی خود را به خطر می اندازید. این که شما هم به استراحت نیاز داشته باشید امری کاملا طبیعی است و به هیچ عنوان بیانگر ضعف و عدم توانایی شما نخواهد بود.

 

 

مـرداد : همه این را می دانند که سخت کوشی در کنار اهمیت دادن به سلامت شخصی برای داشتن یک زندگی خوب از اهمیتی فوق العاده برخوردار هستند، اما این که به خلاقیت خود راهی برای بروز بدهید نیز برای روح شما اهمیتی انکارناپذیر دارد. شما مجبور نیستید برای این که یک هنرمند خوب باشید کار و حرفه فعلی خود را ترک کنید. کافی است پس از پرداختن به مسئولیت های اصلیتان، زمانی را هم برای استراحت ذهن خود کنار گذاشته و کنترل امور را به دست قلبتان بسپارید. امروز شما باید به کودک درون خود اجازه دهید کارهایی که دوست دارد را انجام داده و هر چقدر دلش می خواهد دیوانه بازی کند تا بتوانید اثرات مثبت این کار را روی تمامی جنبه های زندگی خود ببینید.

 

 

شهریور : امروز پرده هایی که جلوی خودتان کشیده اید کنار خواهند رفت و آن چه در مورد خودتان مخفی کرده بودید در محل کار و در میان دوستانتان برای بقیه مشخص خواهد شد. انتظار که نداشتید تا ابد همه چیز مخفی بماند؟ امروز فیلم ها و رمان های عاشقانه جذابیتی بیش از همیشه برای شما پیدا کرده اند. شما در حال حاضر از لحاظ عاطفی در وضعیتی قرار گرفته اید که اگر در یک رابطه عاشقانه باشید این رابطه حالا دیگر یا باید جلوتر رفته و جدی شود و یا برای همیشه پایان پیدا کند. خوشبختانه شانس پیشرفت این رابطه خیلی بیشتر از پایان یافتن آن است. اگر هنوز تنها هستید امروز بیش از یک نفر را به خود جذب خواهید کرد، چشم هایتان را خوب باز کنید و در انتظار غیر ممکن ها باشید.

 

 

 

مـهـر : شما گاهی حرف ها و نظرات خود را بدون آن که به آنها فکر کنید به زبان آورده و سپس یادتان می افتد که به اثرات آنها فکر کنید یا وقتی یادتان می افتد حرف دلتان را بزنید که دیگر خیلی دیر شده است، امروز با تمام وجود برای تصحیح این رفتار خود تلاش کنید. امروز ممکن است دوستانتان شما را به شرکت در یک نمایشگاه و یا کارگاه آموزشی مرتبط با هنرهای خلاق دعوت کنند که در ابتدا علاقه چندانی به شرکت در آن نشان نمی دهید و یا حتی به دنبال بهانه ای برای فرار از آن باشید، اما با حضور در این مکان حس فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد. افکار و تجربه های خود را پس از این اتفاق حتما یک جا یادداشت کنید تا بعدا در صورت نیاز بتوانید به آنها رجوع کنید.

 

 

آبـان : امروز برای آنهایی که به دنبال کار در حوزه های درمان، روان شناسی، مشاوره و هنرهای خلاقانه هستند فرصت هایی به همراه خواهد داشت تا به خواسته خود برسند. به احتمال زیاد یکی از دوستان نزدیکتان این راه را در برابر شما قرار خواهد داد. خوشبختانه توانایی های حرفه ای شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارند و می توانید مهارت خود را به خوبی نشان دهید، پس نگران هیچ چیزی نباشید. پول و مسائل مالی ذهن شما را تا حدود زیادی به خود مشغول کرده اند، اما با یک نگاه عمیق تر به درون خود و سیستم ارزش هایتان به این نکته پی خواهید برد که اولویت های اصلیتان با آن چه تا کنون فکر می کرده اید فرق دارند.

 

آذر : امروز ممکن است تصمیم بگیرید در یک دوره آموزشی پیشرفته ثبت نام کنید که می تواند به منظور پیشرفت حرفه ایتان و یا دنبال کردن علایق شخصیتان باشد، بهر حال سعی کنید پس از آن فقط برای امروز تا جای ممکن از کتاب فروشی ها فاصله بگیرید! اگر این کار را نکنید به احتمال زیاد پول زیادی را صرف خریدن کتاب های مربوط به این دوره آموزشی خود خواهید کرد که شاید حتی هیچ گاه به کارتان نیایند. خاطرات گذشته ترکیبی از احساسات تلخ و شیرین را در وجودتان زنده کرده اند. شاید بالاخره زمان آن رسیده است که تکلیف خودتان را با اتفاق تلخی در گذشته، شاید حتی از کودکیتان، که هنوز دارد زندگیتان را تحت تأثیر می گذارد روشن کنید.

 

 

دی  : امروز هنرمند درونتان جان تازه ای به خود گرفته و دلتان می خواهد با انجام کاری که به خلاقیت شما اجازه بروز بدهد، از نقاشی گرفته تا نوشتن یک شعر و یا حتی پختن یک غذای جدید این جنبه از وجودتان را به نمایش بگذارید و با نشان دادن نتیجه کارتان به دیگران نظر آنها را هم جویا شوید. شم تجاریتان نیز امروز خیلی فعال شده است و می توانید در زمینه مسائل تجاری انتخاب های خوبی داشته باشید و تصمیمات درستی بگیرید. این که افکار و رازهایتان را با دیگران در میان بگذارید یا خیر کاملا به خودتان بستگی دارد، اما نباید برای مخفی نگه داشتن چیزی به دیگران دروغ بگویید، یادتان باشد که ماه همیشه پشت ابر نمی ماند.

 

 

بهمن : به یک باره معنای بسیاری از چیزها در زندگی برای شما آشکار شده است و درک بهتری از مقصد اصلیتان پیدا کرده اید و خی دانید در چه جهتی باید پیش بروید. به این احساس خود اطمینان کنید. امروز موجی از عشق و احساسات رمانتیک ممکن است به صورت ناگهانی فکر شما را به سوی ازدواج ببرد. شاید دلیل اصلی این افکار ناگهانی ازدواج یکی از دوستانتان باشد. هرچند در این که شریک عاطفی شما از صمیم قلب دوستتان دارد هیچ شکی وجود ندارد، او هنوز نسبت به جدی تر کردن این رابطه تردید دارد. صبور باشید و جلوی زبانتان را بگیرید؛ این یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی هر شخصی است و نباید کسی را در این زمینه تحت فشار قرار داد.

 

اسفند : امروز ذهنتان درگیر عشق است و دلیل آن هم دیدار فوق العاده ای است که به تازگی با عشقتان داشته اید، شاید هم اگر مجرد هستید دیدن شخصی که زنگ های قلبتان را به صدا در می آورد این احساس را در شما زنده کرده باشد. شنیدن آهنگ های عاشقانه این احساس را در وجود شما شدیدتر می کند و دلتان می خواهد هر چه سریعتر عشقتان را دوباره ببینید، اما دلتان نمی خواهد درخواست این دیدار از طرف شما مطرح شود و می ترسید که دست پاچه و بیقرار به نظر برسید. در عشق نباید به این چیزها فکر کرد، مطمئن باشید او نیز از دیدن دوباره شما خوشحال خواهد شد. شاید حتی بتوانید صحبت هایی در مورد جدی تر کردن این رابطه بکنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد