فال روزانه – 11 اردیبهشت

دوست عزیز فالوده ای که 11 اردیبهشت دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مؤدب، با شهامت، مصمم، جاه طلب، منظم و واقع بین هستید. خلاقیت فوق العاده، مثبت اندیشی و انرژی فراوان هم از دیگر ویژگی های مثبت شخصیتی شما هستند، اما بی قراری و زورگویی گاهی روی این ویژگی های فوق العاده سایه می افکنند. امسال از لحاظ مادی برای شما سال بسیار خوبی است و نسبت به سال های قبل درآمد بسیار زیادی خواهید داشت. پروژه های کاری جدیدی به شما واگذار خواهند شد که منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه داشته و روی اعتبار حرفه ایتان نیز اثرات مثبت زیادی خواهند گذاشت. سرمایه گذاری های گذشته تان امسال سود زیادی برایتان خواهند داشت و تا پیش از پایان یافتن امسال خودتان هم از وضع مالیتان به شدت احساس رضایت خواهید کرد. در زمینه ی حرفه ای امسال مسئولیت هایی بیشتر از قبل را تجربه خواهید کرد و همین باعث خواهد شد برای مدتی طولانی فشار زیادی را روی خود احساس کنید. امسال اعتماد، عشق و توجهتان نسبت به شخصی که دوست دارید خیلی بیشتر از قبل خواهد شد. اگر هنوز مجرد هستید احتمال این که تا پایان سال ازدواج کرده و یا حداقل تصمیم به ازدواج بگیرید بسیار زیاد خواهد بود. اردیبهشت، مرداد، آبان و دی ماه بهترین ماه های سال هستند.

 

 

فروردین : امروز باید در صحبت با دوستان و اعضای خانواده تان صریح و با صداقت رفتار کنید. خوشبختانه شرایط در حال حاضر به گونه ای است که احساس نزدیکی و مودت بین شما تا حدی است که به هیچ مشکلی برنخواهید خورد و سوء تفاهمی به وجود نخواهد آمد. اگر کسی را دوست دارید اما هنوز تعهدی نسبت به هم ندارید امروز احتمال این که احساس خود را به طور واضح و شفاف بیان کرده و رابطه تان را وارد مرحله ی جدیدی کنید بسیار زیاد خواهد بود. در محل کارتان تا جای ممکن سعی کنید با همکارانتان سر مسائل جزئی بحث نکنید و به جای درگیر شدن با آنها روی کارها و مسئولیت های خودتان تمرکز کنید.

 

اردیبهشت : آیا تا به حال در مورد این که داشتن نگرش مثبت نسبت به زندگی چه تأثیراتی روی احساس خوشبختی و همچنین سلامت جسمانی شما می تواند داشته باشد چیزی شنیده اید؟ اگر تا به حال این اطلاعات را تنها در کتاب ها دیده باشید امروز می توانید آنها را به طور ملموس و در زندگی خود تجربه کنید و ببینید داشتن تفکر و نگرش مثبت چه نتایج ارزشمندی می تواند داشته باشد. شما امروز احساس می کنید بسیار قوی هستید و ذهنتان هم خیلی خوب کار می کند. از این وضعیت به خوبی استفاده کنید تا نتیجه ی آن را خیلی زود در زندگی حرفه ای خود ببینید و شاهد فرصت های کاری فوق العاده باشید.

 

 

خـرداد : امروز تحقیقاتی که داشته اید برای یکی از پروژه هایتان انجام می داده اید بالاخره تکمیل خواهند شد و برای به پایان رساندن کارتان آماده خواهید شد. ذهنتان در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و همین باعث می شود که در موقعیت بسیار خوبی برای کار کردن روی پروژه هایی که ارتباط با دیگران را در بر می گیرند قرار داشته باشید. روابط عاطفیتان نیز خوشبختانه دارند خیلی خوب پیش می روند و نزدیکی و ارتباط محکمی بین خودتان و شخصی که دوست دارید احساس می کنید. از این احساس نزدیکی بیشترین بهره ی ممکن را برده و اگر مشکلی بین شما وجود دارد که حل نشده باقی مانده است همین امروز به سراغ آن بروید.

 

 

تـیـر : صبح که از خواب بیدار می شوید تصاویر واضحی از خواب های شب گذشته تان پیش رو دارید که نویدبخش آینده ای بسیار روشن برای شما و خانواده تان هستند. به احتمال زیاد این رویاها تعابیر مثبتی دارند، اما بهتر است پیش از هر برداشتی خوب به آنها فکر کرده و ببینید چه نشانه هایی را در بر می گیرند و چه معانی نهفته ای ممکن است داشته باشند. شاید این خواب ها پیام هایی در مورد این که در مسیر رسیدن به آینده ای که رویایش را در سر می پرورانید چه گام هایی باید بردارید برای شما به همراه داشته باشند. امروز حتما عشقتان را با فرستادن پیام های عاشقانه خوشحال کنید، مدتی است زیاد به او ابراز محبت نکرده اید.

 

 

مـرداد : امروز شاید تصمیم بگیرید در یک فعالیت گروهی و یا جمعی حضور پیدا کنید که حاضران در آن افکار و عقاید مشابهی دارند و یا هدف خاصی را دنبال می کنند. حضور در این موقعیت برای شما تجربه ی بسیار جالبی خواهد بود، چون نه تنها اطلاعات بسیار جالبی به دست خواهید آورد، بلکه دوستی های جدیدی را نیز آغاز خواهید کرد که به احتمال زیاد تا مدت ها ادامه خواهند داشت. حواستان باشد اطلاعات تماس این دوست های جدید را حتما از آنها بگیرید تا بعدا آنها را گم نکنید و بتوانید ارتباطتان را ادامه دهید. امروز نام کتاب هایی که به شما معرفی می شوند را حتما یک جا یادداشت کنید و حتما آنها را سر فرصت بخوانید.

 

 

شهریور : اگر از این که آیا در میزان حقوق و درآمدتان تغییری به وجود خواهد آمد یا خیر مطمئن نبوده اید و نگرانی هایی از این بابت داشته اید، امروز بالاخره به طور قطعی به شما گفته خواهد شد که این افزایش در میزان درآمدتان به زودی به وجود خواهد آمد و شاید حتی از همین ماه این تغییرات را ببینید. این قطعا بهانه ی بسیار خوبی برای جشن گرفتن است. پس این اتفاق خوب را همراه با خانواده و یا عشقتان جشن بگیرید. خبر خوب دیگری که برایتان داریم این است که اگر به همین شکل به تلاش و کوشش ادامه بدهید این خوش شانسی شما ادامه خواهد داشت و اتفاقات خوب دیگری نیز در راه خواهند بود!

 

 

 

مـهـر : امروز عشق و روابط عاطفی اولویت اصلی شما هستند. شما در حال حاضر نسبت به ثبات و آینده ی خود احساس خطر می کنید، اما کاملا در اشتباه هستید و فقط دارید خودتان را با انرژی منفی آزار می دهید و وقت خودان را تلف می کنید. فعلا اوضاع بسیار مساعد به نظر می رسد و وضعیت رابطه تان آینده ی بسیار خوبی را نوید می دهد. از حس ششم خود برای هماهنگ کردن خودتان با ذهن و احساسات طرف مقابلتان بهره ببرید. شما قصد دارید در مورد موضوع بسیار مهمی با یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتماد خود مشورت کنید، اما این را هم در نظر داشته باشید که آیا او اطلاعات کافی برای دادن مشاوره به شما را دارد؟!

 

 

آبـان : امروز حس ششم و قدرت خلاقیت شما بسیار قویتر از همیشه هستند و اگر آنها را در انجام کارهای هنری به کار بگیرید، خواه موسیقی باشد، خواه مجسمه سازی و یا شعر سرودن، نتایج فوق العاده ی به دست خواهید آورد که خودتان را هم به تعجب وا خواهد داشت. امروز یکی از دوستان و آشنایانتان ممکن است به سراغتان بیاید و از شما تقاضای کمک و یا همفکری کند. متاسفانه با وجود نیت خیری که دارید پیشنهاداتی که به آنها می کنید چندان کارساز نخواهند بود. با دقت و توجه به حرف هایشان گوش کنید و ببینید چه می خواهند، ولی فقط برای راضی نگه داشتن آنها چیزی بیش از آن چه در حد توانتان است را به آنها وعده ندهید.

 

آذر : امروز خودتان را برای پیام ها و تماس های تلفنی فراوان از طرف دوستانتان آماده کنید. ارتباط با دیگران اولویت اصلی امروز شما خواهد بود، خبرهای زیادی دارید که می خواهید با دیگران و به ویژه دوستان خود در میان بگذارید و در مقابل خبرها و اطلاعات زیادی را به دست خواهید آورد. شنیده هایتان در انجام کاری که در حال حاضر مشغول آن هستید کمک قابل توجهی به شما خواهند کرد، پس به حرف هایی که به شما گفته می شوند خوب دقت کنید. تنها جنبه ی منفی این وضعیت این است که در پایان روز از لحاظ ذهنی به شدت احساس خستگی می کنید و آرام کردن ذهنتان قبل از خواب اصلا راحت نخواهد بود.

 

 

دی  : در حال حاضر از لحاظ مادی اوضاع بر وفق مرادتان است و شانس به شما روی آورده است، با این حال کنار آمدن با این شرایط جدید برای شما اصلا کار ساده ای نیست و نمی توانید عادت های قدیمی خود را به راحتی کنار بگذارید؛ به عنوان مثال وقتی به خرید می روید با این که پول کافی دارید نمی توانید با خیال راحت هر چیزی که دلتان می خواهد را بخرید و همان محدودیت های قبلیتان روی خریدی که می کنید تأثیر می گذارند. امروز سعی کنید کمی از اعضای خانواده تان فاصله بگیرید. به نظر می رسد که بین آنها درگیری هایی وجود دارد که درمورد آنها از دست شما کمکی بر نمی آید، پس یا از خانه بیرون بزنید یا در اتاقتان بمانید.

 

 

بهمن : آیا قصد رفتن به یک سفر یا نقل مکان را دارید؟ آیا این موضوع با ادامه تحصیل در ارتباط است؟ دلیل شما برای این کار هر چه که باشد و به قصد به دست آوردن هر چیزی را که داشته باشید باید به شما این مژده را بدهیم که آن را و حتی خیلی بیشتر از آن را به دست خواهید آورد. به هر طرف که نگاه میکنید آنقدر اتفاقات مختلف در جریان هستند که کاملا گیج شده اید و نمی دانید چه کار باید بکنید و کدام جهت بروید. امروز می توانید کارهای مختلف و زیادی انجام دهید و بی آنکه به شما فشاری وارد شود از انجام همه آنها لذت ببرید. سعی نکنید آشفتگی امروز را مهار کنید و تنها با موسیقی آن برقصید و خودتان را با آن هماهنگ کنید.

 

اسفند : شما به طور کلی حس ششمی بسیار قوی دارید، اما امروز این تواناییتان چند برابر شده است. شاید حتی احساس کنید که می توانید آنچه در ذهن اطرافیانتان می گذرد را بشنوید! نگران نباشید، شما دیوانه نشده اید، فقط این حس درونیتان خیلی قویتر شده و شما باید از آن به بهترنی نحو ممکن استفاده کنید. شما فکر می کنید که اگر پول وجود نداشت زندگی چقدر خوب و لذت بخش می شد، ولی خوب متاسفانه اینطور نیست. با این حال خوشبختانه می توانید از انرژی مثبت امروز استفاده کرده و به مسائل مالیتان تا حدودی سر و سامان بدهید. فقط مواظب باشید نگرش مثبت بیش از اندازه به سهل انگاری تبدیل نشود!

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد