فال روزانه – 10 شهریور 1402

دوست عزیز فالوده ای که ۱۰ شهریور به دنیا آمده ای ، تولدت مبارک !

شما شخصی پرانرژی ، عمل گرا، منطقی، با انگیزه، قابل اعتماد و دارای توانایی های بالای مدیریتی هستید. شما بسیار باهوش هستید و می توانید با توانایی فوق العاده ای که در نشان دادن بهترین عملکرد ممکن از خودتان دارید همه را به تحسین وادارید، اما باید احتیاط بیشتری از خودتان نشان بدهید و دست از لجبازی و بی حوصلگی های گاه و بیگاه خود بردارید. تلاش ها و زحمات گذشته تان امسال بالاخره به ثمر خواهند نشست و نتایجی که انتظار دارید را به دست خواهید آورد. سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید می توانند منافعی چند برابر برای شما داشته باشند. همچنین معاملات و سرمایه گذاری هایی که در زمینه ی املاک و مستغلات انجام می دهید برایتان بسیار سودمند خواهند بود. همسرتان به حمایت و توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارد. فرزندانتان هم ممکن است با کارهایشان باعث شوند که از آنها رضایت نداشته باشید. آنهایی که هنوز تنها هستند به احتمال زیاد این فرصت را خواهند داشت که رابطه ی عاطفی جدیدی را آغاز کنند. به سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید و فعالیت های ورزشی را در برنامه ی خود قرار دهید

 

 

فروردین :   امروز انگار همه دنیا با هم دست به دست شده اند تا نگذارند حواس شما به کارتان باشد. وقتی این همه چیزهای مختلف حواستان را پرت می کنند و نمی گذارند ذهن خود را روی کاری متمرکز کنید، انجام کارهایتان بسیار سخت خواهد بود. امروز توانایی کافی برای متقاعد کردن دیگران را خواهید داشت و می توانید از این طریق کارهایتان را به خوبی پیش ببرید و آنها را به انجام کارهایی که دلتان می خواهد قانع کنید، ولی یادتان باشد که اگر هر بادکنکی را زیادی باد کنید می ترکد. دلتان نمی خواهد وقتتان را با هر کسی بگذرانید و در مورد همراهانتان کمی حساس هستید. اگر دوست ندارید کسی را ببینید با خیال راحت به او نه بگویید. شما موظف نیستید همه را از خود راضی نگه دارید .


 

اردیبهشت : امروز همه از شما انتظارهای بیجا و بیش از حدی دارند و این موضوع باعث ناراحتی شما شده است. خوشحالی به وجود آمده در اثر یک اتفاق خوب یا خبرهای خوبی که شنیده اید در اثر جر و بحث هایی که با عشقتان دارید از بین خواهد رفت. سعی کنید این موضوع را با صحبت کردن حل کرده و روز خودتان را خراب نکنید. امروز ممکن است فرصت ویژه ای به دست بیاورید تا چالش دشواری که در رابطه با شرایط فعلیتان پیش روی دارید را حل کنید و مشکلات خود را مطرح کنید. اگر برنامه هایتان بر اساس تفکر منطقی باشند می توانید برای خودتان یک امپراتوری بسازید که به آن افتخار کنید. ولی اگر نتوانید تمام جزئیات را مدیریت کنید این امپراتوری خیلی زود از هم خواهد پاشید .‍‍

 

 

خـرداد : امروز ممکن است پیشنهادی به شما شود که آنقدر خوب به نظر می رسد که نمی توانید آن را باور کنید. اما پیش از آن که خودتان را با آن درگیر کنید تمام جنبه های مختلف آن و تمام افرادی که در آن درگیر هستند را در نظر بگیرید. در غیر این صورت بعدا خواهید که در حین عجله برای قبول کردن این پیشنهاد موضوع بسیار مهمی را نادیده گرفته اید. ساده لوحانه برخورد نکنید و قبل از تصمیم گیری تجزیه و تحلیل کافی داشته باشید. امروز بهتر است تمام وقت و انرژی و عشق خود را صرف کسی که برایتان از همه مهمتر است کنید. برای او هدیه بخرید، به بهترین رستوران ها دعوتش کنید و کاری کنید که او احساس کند بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می دهد .

 

 

تـیـر : امروز خیلی درگیر رویاپردازی هستید و ذهنتان مشغول تخیلاتتان است. با این حال بهتر است تا جای ممکن منطقی باشید و به این چیزها فکر نکنید و به برنامه روزانه تان رسیدگی کنید. شما در حال حاضر در موقعیتی فوق العاده برای سرمایه گذاری روی شانس خوبتان هستید، فقط یادتان باشد زیادی به شانس خود اکتفا نکنید و عقل و منطقتان را به نفع شانس کنار نگذارید. شما می خواهید تمام مشکلات دنیا را یک تنه حل کنید، ولی بد نیست هر از گاهی از دیگران کمک گرفته و ببینید آنها چه فکری می کنند .

 

 

مـرداد : امروز تعیین کردن حد و مرز کار خیلی عاقلانه ای می تواند باشد، ولی محدود کردن خودتان را در این لیست قرار ندهید. امروز می توانید نقشه هایی بزرگ برای خودتان و آینده بکشید. فقط یادتان باشد که جزئیات را در این نقشه حتما در نظر داشته باشید، زیرا در واقع این جزئیات هستند که به ساخته شدن تصویر کلی و نهایی کمک می کنند. اگر به طور جدی قوانین و اصول را در نظر نداشته باشید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید مجبور خواهید شد با نتایج این رفتارتان مواجه شوید. سعی کنید به جای حرف زدن گوش کنید تا ببینید چه چیزهای فوق العاده ای یاد خواهید گرفت. دنیا دور شما نمی چرخد و دیگران هم برای خودشان نظرهایی دارند .

 

 

شهریور : امروز روز بسیار خوبی برای شما خواهد بود و می توانید به گسترش افق های پیش روی خود فکر کنید. تمام علائم حاکی از آن هستند که فرصت به دست آوردن موفقیت های شخصی و حرفه ای برای شما فراهم هستند. اطلاعاتی که امروز و فردا به دست خواهید آورد می توانند کمک بسیار زیادی در این زمینه به شما بکنند. امروز انگار شوق و ذوق همه در مورد آینده از شما بیشتر است، ولی خوبی این قضیه در این است که شما این میزان از هیجان که شما دارید برای مدت بیشتری ادامه خواهد داشت. شما موتورتان کمی دیرتر گرم می شود، ولی وقتی که راه افتاد مدت بیشتری هم کار می کند و قدرت زیادی دارد .

 

 

 

مـهـر :   شما چیزی را به دست آورده اید که برای مدتی طولانی آرزوی به دست آوردن آن را داشته اید و همین باعث ایجاد احساس رضایت و حتی کمی هیجان در وجودتان خواهد شد. شاید احساس کنید که فکری که در سر دارید آنقدر ارزشمند است که لیاقت دریافت جایزه نوبل را نیز دارد. درست است که این ایده شما بی اهمیت نیست، ولی آنقدر که شما فکر می کنید هم خارق العاده نیست. بد نیست در نگرش خود نسبت به این موضوع تغییراتی ایجاد کنید. خوشبختانه شما خواهید توانست ایده هایی که در سر دارید را به خوبی به کار بگیرید، به شرط آنکه واقعیت ها را حتی اگر باب میلتان نباشند هم در برنامه ریزی هایتان در نظر داشته باشید .

 

 

آبـان :    امروز شما وقت زیادی را صرف رسیدگی به خانه ی خود و تغییر دادن ظاهر و دکوراسیون آن خواهید کرد. این زحماتتان بی نتیجه نخواهند ماند و افرادی که دوست دارید تحت تأثیر قرار دهید به طور غیر منتظره ای به دیدارتان خواهند آمد. امروز تمایل شما به تنها ماندن با وظایف اجتماعیتان در تضاد است. حتی اگر بخواهید تنها بمانید هم از دست مکالمات طولانی مدت با نزدیکانتان که شاید به نظرتان بیاید که هیچ پایانی نخواهند داشت در امان نخواهید بود. ولی ممکن است بعد از مدتی حرف زدن شما هم از این همراهی با دوستان و عزیزانتان لذت ببرید. مطمئن باشید بودن در کنار دیگران خیلی بیشتر از تنهایی حالتان را خوب خواهد کرد .

 

آذر : امروز خودتان را برای یک روز خیلی شلوغ و دیدار با افرد بسیار زیادی آماده کنید. تماس های تلفنی بسیار زیادی با شما گرفته خواهند شد و مهمان های ناخوانده هم به دیدارتان خواهند آمد. شاید شما با تعصب خیلی زیاد معتقد باشید که نظرات و ایده هایتان بسیار ارزشمند هستند و باید مورد توجه همه قرار بگیرند، ولی اگر در رفتار خود غرور داشته باشید بازخوردی منفی دریافت خواهید کرد. بجای اینکه روی خود را از دیگران برگردانید باید با دقت تمام به نظرات دیگران گوش کنید. به دست آوردن اطلاعات جدید همان چیزی است که شما را از شکست به سوی موفقیت هدایت می کند و گوش دادن به حرف های دیگران اطلاعات زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت .

 

 

دی  : شما وارد دوره ی جدیدی شده اید که در آن وضعیت تجاری و اقتصادیتان رو به بهبود است. شاید این تغییرات شدید و ناگهانی باعث شوند هر از گاهی دچار سردرگمی شوید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شود. با این حال تنها کاری که باید بکنید این است که خودتان را با جریان اتفاقات هماهنگ کنید.منطقی باشید و از عقل سلیمتان برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن استفاده کنید. به احتمال زیاد طی هفته آینده فرصتی برای نظافت خانه پیدا نخواهید کرد. پس امروز تا می توانید همه جا را مرتب و تمیز کنید. بعدازظهر هر چقدر که دلتان بخواهد وقت کافی برای استراحت و تفریح همراه با خانواده و عزیزانتان را خواهید داشت .

 

 

 

بهمن :با پیشرفتی که این اواخر در وضعیت حرفه ای و مالیتان به وجود آمده است اعتماد به نفستان افزایش قابل توجهی پیدا کرده و ذهنتان هم بسیار مثبت است. این تفکر مثبت باعث خواهد شد که بخت و اقبال بیشتری به سراغتان بیاید و اتفاقات خوبی برایتان بیفتند. پس در ادامه ی این ماه می توانید منتظر اتفاقات خوب و پیشرفت هایی ناگهانی باشید. امروز با تصمیم های ناگهانی خود همه را تعجب زده خواهید کرد. نکته جالب قضیه اینجاست که شما خوشبختانه در تصمیم های خود اشتباهی نمی کنید و با بینش و حساب شده تصمیم گیری کرده اید. ولی مواظب باشید، هر کسی ممکن است اشتباه کند، از این که قبل از نتیجه گیری تمام حقایق لازم را می دانید اطمینان حاصل کنید .

 

اسفند :  توانایی شما در رسیدن به اهداف و برنامه هایتان امروز مستقیما تحت تاثیر افکارتان است، پس مواظب آنچه که در سرتان می گذرد باشید. به دست آوردن هر آنچه که در افکارتان می گذرد کار چندان ساده ای نیست؛ شاید خودتان در حال حاضر  چنین حسی داشته باشید ولی در واقع این اعتماد به نفس کاذب برای شما همچون یک دام عمل خواهد کرد که شما را به دردسر خواهد انداخت. امروز ممکن است فرصتی احتمالی برای رفتن به یک سفر چند روزه برایتان فراهم شود، اما شما دو دل هستید و نمی دانید بروید یا نروید. جوانب را به دقت در نظر بگیرید و اگر دیدید برایتان ممکن است چند روزی را مرخصی بگیرید و این فرصت برای استراحت و تنوع دادن به زندگیتان را از دست ندهید .

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد