فال روزانه – 1 دی

دوست عزیز فالوده ای که 1 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شخصیت منحصر به فردی که شما دارید باعث می شود دیگران به راحتی به شما جذب شوند و ارتباط برقرار کردن با دیگران را برای شما بسیار راحت می کند. همه شما را به خاطر احساس تعهد و صداقتی که دارید تحسین می کنند، اما باید روی جاه طلبی و رفتار دیکتاتور مآبانه ی خود تسلط بیشتری داشته باشید. امسال نقشه ها و پروژه های مختلف بسیاری در دست اجرا دارید که در دراز مدت برای شما بسیار مفید و سودآور خواهند بود، اما شاید در کوتاه مدت از نتیجه ای که به دست می آورید چندان راضی نباشید. سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید موفقیت آمیز خواهند بود، اما اگر احتیاط کافی را نداشته باشید ضررهایی هم خواهید کرد. به راحتی به غریبه ها اعتماد نکنید و نقشه ها و برنامه های خود را با آنها در میان نگذارید. آنهایی که هنوز تنها هستند شانس پیدا کردن نیمه ی گمشده ی خود را خواهند داشت و آنهایی که پیش از این عشقشان را پیدا کرده اند امسال به وصال معشوق خواهند رسید.

 

 

فروردین : امروز فضایی جدی بر روز حاکم شده است و در حالی که بقیه همه روی کارهای شخصی و نیازهای خود تمرکز کرده اند شما احساس می کنید در یک سکوت و تنهایی آزار دهنده گرفتار شده اید. با این حال، این فضا و این حس تنهایی به شما کمک خواهد کرد تا از روی اجبار هم که شده به کارهای عقب افتاده ای که دارید و مشکلاتی که به دقت و توجه شما نیاز دارند رسیدگی کنید. در پایان روز با دیدن حجم کارهایی که انجام داده اید و باری که از روی دوشتان برداشته شده است احساس خیلی خوبی خواهید داشت. در نهایت امروز برای شما یک روز مثبت خواهد بود و در پایان روز به خودتان و کارهایی که به انجام رسانده اید افتخار خواهید کرد. گذر از یک مرحله به روحتان فشار زیادی وارد می کند، اما شما باید این درس را یاد بگیرید و امروز بهتر از فرداست. حواستان باشد که کجا بی دلیل دارید لجبازی می کنید. با منطق بر احساستان مسلط شوید و حرفهایی که به شما زده می شود، درست بررسی کنید. پیشنهاد جدید برای شما خوب است.

 

اردیبهشت : شما در حال حاضر با دقت و توجه بی سابقه ای در حال نظافت و سر و سامان دادن به رابطه های خود هستید. شاید نتوانید به طور کامل به همه چیز رسیدگی کنید، اما وقتی کارتان تمام شود خواهید دید که خیلیچیزها تغییر کرده اند و روابطتان شکلی کاملا متفاوت به خود خواهند گرفت. شما در مسیر تغییر قرار گرفته اید و تمام آنهایی که واقعا برایتان مهم هستند از شما در این مسیر حمایت خواهند کرد. کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید و روح همیشه جنگجویتان ترجیح می دهد به جای این که بلند شده و بجنگد، روی کاناپه روبروی تلویزیون لم بدهد. از این حالت خود استقبال کرده و با خیال راحت استراحت کنید و کارهای مهم را به دست دیگران بسپارید. قول داده اید که سر وقت کاری را تحویل دهید، حواستان باشد، زیر این قول نزنید. برای مشاوره به سراغ گروهی رفته اید که سر رشته ای در این امر ندارند و بدون اطلاع و غلط شما را راهنمایی می کنند. از آنها دوری کنید و سعی کنید شخصی دنیا دیده و قابل اطمینان را طرف مشورت قرار دهید. هنوز فرصت جبران دارید.

 

 

خـرداد : امروز شما می توانید در انتظار یک روز خوب و همراه با آرامش باشید. تمام کارهای مختلفی که می خواهید انجام دهید، خواه در ارتباط با مسائل شخصی و چه مرتبط با زندگی اجتماعیتان باشند در جهت دلخواه شما پیش خواهند رفت. کم کم تردیدهایتان نیز از میان خواهند رفت و با اطمینان خاطر بیشتری عمل خواهید کرد. به این که گذشت زمان کارها را به نفع شما پیش خواهد برد اعتماد داشته باشید و نگرانی های بیهوده را کنار بگذارید. اگر حواستان را خوب جمع نکنید به احتمال خیلی زیاد درگیر یک درام عاطفی خواهید شد. سعی کنید آرامش و تمرکز خود را حفظ کنید و جایی آرام برای یافتن احساس آسودگی پیدا کنید. شخصی با خودش برایتان خبرهای خوبی می آورد. یأس و ناامیدی را از خود دور کنید. از گفتن حرفی یا انجام کاری می ترسید، بر خودتان مسلط باشید و این کار را انجام دهید. در خوردن و نوشیدن میانه رو باشید تا به خودتان آسیب نزنید. با ایراد گرفتن های مدام، شخصی در اطرافتان را کلافه و مجبور به دروغگویی می کنید.

 

 

تـیـر : امروز انجام ساده ترین کارها هم برای شما نسبت به همیشه سخت تر خواهد بود و به تلاش و زحمتی بیشتر از همیشه نیاز خواهد داشت. شاید حتی احساس کنید که هر چقدر تلاش می کنید هیچ پیشرفتی ندارید و کارهایتان به نتیجه نمی رسند. البته که این طور نیست و این وضعیت ذهنی شما تحت شرایط کیهانی موجود شکل گرفته و هیچ پایه و اساسی ندارد. درست است که سرعت پیشرفت شما چندان زیاد نیست، اما با وجود این سرعت کم می توانید به نتایج خوبی دست پیدا کنید. برای این کار باید به خودتان زیاد سخت نگیرید و برای مدت خیلی طولانی روی انجام یک کار تمرکز نکنید و به اندازه ی کافی برای تفریح و استراحتتان هم وقت بگذارید. یک گفتمان طولانی شما را خسته کرده، اما گره از مشکلتان باز می کند. این روزها به هر کاری دست بزنید، مورد انتقاد قرار خواهد گرفت، اما اجازه ندهید این مسائل ناامیدتان کند. از عزیزی توقعی دارید که منطقی نیست، بهتر است توقع خود را تعدیل کنید، وگرنه ایجاد دلخوری می کنید.

 

 

مـرداد : امروز شما دوست دارید وقتتان را با خانواده و دوستانتان بگذرانید، اما با وجود این که روابطتان خیلی خوب پیش می روند دیدارهای امروزتان با آنها ممکن است مسائل مربوط به گذشته را بار دیگر به میان بکشند و موضوعاتی مطرح شوند که برای شما چندان خوشایند نیستند. سعی کنید تا جای ممکن از مطرح شدن چنین موضوعاتی اجتناب کنید و تا جایی که می توانید بدون هیچ انتظار و چشم داشتی با عزیزانتان با مهربانی برخورد کنید. این نکته را همیشه به خودتان یادآوری کنید که عاشق بودن شما برای وابسته کردن طرف مقابلتان به شما کافی نیست. سعی نکنید او را وادار به دادن وعده هایی بکنید که می دانید منطقی نیستند، این کار تنها باعث از بین رفتن اعتمادتان به هم خواهد شد. ایده خوبی در ذهن دارید که فعلا شرایط اجرای آن مهیا نیست، بهتر است این ایده را یادداشت کنید تا در زمان مناسب عملی اش کنید. شخصی شادی اش را به شادی شما گره زده، حواستان به دلش باشد. پیشنهادی را رد می کنید که به نفعتان است. به کسی که خبر خوبی برایتان می آورد، مژدگانی می دهید.

 

 

شهریور : بزرگ ترین رودخانه ها هم از قطرات کوچک آب به وجود آمده اند. خوشبختانه در حال حاضر موقعیت ها و فرصت های بسیاری در زندگی شما وجود دارند که شاید چندان بزرگ نباشند، اما می توانند زمینه ساز رسیدن شما به موفقیت های بزرگ باشند. شما آدمی نیستید که از تلاش و کوشش فراری باشید و برای رسیدن به اهدافتان چه در زندگی شخصی و چه زندگی حرفه ایتان آماده اید تا هر کاری که لازم باشد را انجام دهید. پس قدر همین موقعیت های کوچک را دانسته و تمام توان خود را به کار بگیرید تا آنها را برای خود به فرصت هایی طلایی تبدیل کنید. در پایان روز با دیدن میزان کارهایی که انجام داده اید خودتان هم احساس آرامش و رضایت خاطر خواهید داشت. در مورد مسئله ای عاطفی از خواسته تان کوتاه نیایید، وگرنه مجبور می شوید پشت سر هم از خواسته هایتان بگذرید. در محیط کار برای گفتن حرفی بهتر است خودتان را جای شنونده بگذارید و او را درک کنید تا روش درستی برای ادای حرفتان پیدا کنید. یک اتفاق کوچک باعث می شود از کارها و برنامه هایتان عقب بیفتید.

 

 

 

مـهـر : شما امروز احساسات دوگانه ای نسبت به یکی از اعضای خانواده تان دارید و از یک طرف به خاطر کمک ها و از خود گذشتگی هایی که به خاطر شما کرده است از او ممنون و متشکر هستید و از یک طرف دیگر هم به خاطر انتقادها و سرزنش های گاه و بیگاهش از دست او ناراحت هستید. شما خیلی خوب از شکست ها و موفقیت های خود آگاه هستید و نیازی به این که یک نفر بخواهد ضعف ها و کمبودهایتان را مدام به شما گوشزد کند ندارید. با این حال سعی کنید رفتار تندی با این شخص نداشته باشید و در آرامش و با ملایمت در مورد این مشکل خود با او صحبت کنید. امروز تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و هیچ بار اضافه ای را به دوش نگیرید. آماده رویارویی با مسائلی تازه باشید. راز دلتان را در گاوصندوق قلب خودتان حفظ کنید. مبلغی به دستتان می رسد و اوضاعتان بهتر می شود. این روزها از حرفی که به شخصی زده اید خشنود هستید. در مورد موضوعی کاری کمی سرسخت تر برخورد کنید. این روزها تنهایی تان را بیشتر دوست دارید و با کسی نمی جوشید.

 

 

آبـان : امروز با فرا رسیدن اولین روز از فصل زمستان شما با مثبت اندیشی تازه ای به دنیا و آینده نگاه می کنید. با این حال نباید نگاهتان بیش از اندازه با خوش خیالی همراه باشد، زیاده روی در بهترین چیزها هم خوب نیست. صحبت و مشورت با نزدیکانتان به شما کمک خواهد کرد تا نگاهی منطقی تر و عمل گرایانه تر به مسائل داشته باشید. خوشبختانه ترکیب کردن منطق با مثبت اندیشی برای شما سخت نخواهد بود و می توانید در عین داشتن یک نگاه عاقلانه، به زندگی و آینده امیدوار هم باشید. امروز تا جای ممکن سعی کنید از غرق شدن در عالم خیال و رویا خودداری کنید. در دنیای واقعی اتفاقات مهم تری در جریان هستند. در مورد مسئله ای فکر می کنید بازنده ماجرا شما هستید درحالی که اشتباه می کنید، این روزها شما سختی می کشید اما نهایتا برنده شما هستید. انجام کاری را فراموش می کنید که کمی به دردسرتان می اندازد، به نظم و انضباط‌تان بیشتر اهمیت بدهید این دفعه اول نیست که تاوان بی نظمی را می دهید.

 

آذر : شما به دقت درانجام کارها و مسئولیت هایی که به عهده دارید معروف هستید و این شهرت و اعتبار شما باعث خواهد شد که دیگران بخواهند کارهای هر چند کوچک، اما زیادی را به شما واگذار کنند. طبیعتا شما دوست دارید اگر کمکی از دستتان برمی آید برای آنها انجام دهید و برای حفظ آرامش آنها هم که شده به هر پیشنهادی که به شما می شود جواب مثبت خواهید داد. متأسفانه اگر بخواهید این کار را بکنید لیست کارهایتان چنان بلند بالا خواهد شد که نمی توانید تمام کارهایی که به عهده گرفته اید را به انجام برسانید. امروز باید وقتتان را صرف خودتان و خانواده تان کنید، اینقدر به خودتان فشار نیاورید. هر قدر از خوشبختی نصیب برده اید، همان قدر دیگران را نیز در این خوشبختی شریک کنید. برای اطرافیانتان دوست خوبی هستید و این روزها به موقع به داد یکی از دوستانتان خواهید رسید. در مورد پیشنهادی خیلی دقیق شده اید و تا مو را از ماست بیرون نکشید راحت نمی شوید. روزهای مهمی پیش رو دارید.

 

 

دی  : شما اصلا دوست ندارید که هیچ مانعی سر راهتان قرار بگیرد و تا زمانی که به اهداف خود دست نیافته باشید هیچ چیزی نخواهد توانست شما را آرام کند. این واقعیت را در نظر داشته باشید که گاهی باید پیش از آن که از زندگی و فرصت هایی که برای شما دارد لذت ببرید، کارها و وظایف ناخوشایندی که به عهده دارید را باید انجام دهید. امروز هم از آن روزهایی است که باید پیش از لذت بردن از روزتان برخی کارهایی که چندان به انجام آنها علاقه ای ندارید را در اولویت قرار دهید. خوشبختانه امروز برای شما روز آرامی خواهد بود و با وجود این که هر از گاهی درگیر تلاش و تکاپو خواهید بود با دردسر خاصی مواجه نخواهید شد. با غمی که دلتان را می سوزاند کنار بیایید و دائم مرورش نکنید. در مورد مسئله ای کاری شما تا به حال بسیار مراقب بوده اید تا همان کاری را انجام دهید که از شما انتظار می رود اما اکنون زمان آن فرا رسیده تا نظر واقعی خودتان را بیان کنید و زیر بار حرف زور نروید، کوتاه آمدن اندازه دارد.

 

 

بهمن : آیا امروز همان روزی است که نیمه ی گمشده ی خود را پیدا خواهید کرد؟! احتمالش بسیار زیاد است! شرایط کیهانی وقوع این اتفاق را برای شما بسیار ساده تر خواهند کرد. با توجه به انرژی فوق العاده ای که در حال حاضر در اختیار دارید، شانس این که شخص مورد نظرتان را به خود جذب کنید بسیار زیاد خواهد بود. از این فرصت فوق العاده نهایت بهره را ببرید، چون امروز روز شماست و می توانید در آن بسیار موفق باشید. امروز نگران این هستید که مبادا دیگران از حرف ها و یا کارهایتان برداشت اشتباهی داشته باشند. این احساس شما و نیاز به تایید شدن توسط دیگران ریشه در احساس نا امنی است که ریشه در گذشته شما دارد. سعی کنید به جای غم دیگران را خوردن با رفتار صحیح کمک شان کنید تا این غم را از دل بیرون کنند. شاد باشید و خوشحالی تان را با دیگران تقسیم کنید. صبر و تحملتان را بالا ببرید تا از دست دیگران به سرعت ناراحت و دلگیر نشوید. از دوستی ریاکار در رنج و عذابید، بحث نکنید، از او فاصله بگیرید.

 

اسفند : شما این روزها حرف های زیادی برای گفتن دارید، اما شاید احساس کنید که هیچ کس نمی خواهد به حرف هایتان گوش کند. این موضوع باعث گیجی و در نهایت دلسردی شما خواهد شد و در حالی که می دانید ایده های ارزشمندی در سر دارید به این فکر خواهید افتاد که سکوت اختیار کنید. با این همه تحت شرایط کیهانی موجود شما نخواهید توانست جلوی پرحرفی خودتان را بگیرید و ممکن است آنقدر حرف بزنید که دیگران به فکر ساکت کردن شما بیفتند. اگر می خواهید دیگران به گفته هایتان توجه داشته باشند باید سعی کنید حرف هایتان را به مختصرترین شکل ممکن بیان کرده و از زیاده گویی پرهیز کنید. بلایی از بیخ گوشتان می گذرد، صدقه بدهید. با شخصی در اطرافتان که نظرش با نظر شما یکی نیست این همه نجنگید، بی فایده است او تا تجربه نکند شما را درک نمی کند، با این روش فقط از هم دلخور می شوید. یک پیشنهاد ساده، راه زندگی تان را عوض خواهد کرد و جان تازه ای به شما می بخشد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد