فال روزانه – یکشنبه 3 اسفند

فال روزانه 3 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 3 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی پرانرژی، جاه طلب، با وقار، واقع بین، مثبت اندیش، قابل اعتماد، مسئولیت پذیر و بسیار مهربان هستید. شما شنونده ی بسیار خوبی نیز هستید و همین باعث می شوند که اطرافیانتان خیلی راحت به شما اعتماد کرده و مشکلات و نگرانی هایشان را با شما در میان بگذارند. شما باید یاد بگیرید که در شرایط سخت خونسردی خود را حفظ کرده و رفتار منطقی خود را حفظ کنید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود. با این حال بهتر است در مواقع تغییر فصل توجه بیشتری به سلامتی خود داشته باشید. در صورت بروز هر مشکلی به پزشک مراجعه کنید و از خود درمانی با داروهایی که برای شما تجویز نشده اند پرهیز کنید. اگر کسب و کار مستقلی دارید امسال برای شما با منافع مالی بسیار زیادی همراه خواهد بود و معاملات سودآوری را به امضا خواهید رساند. چنانچه به سفرهای کاری خارج از کشور بروید نتیجه بسیار موفقیت آمیز خواهد بود و فرصت گسترش کسب و کارتان را در اختیار خواهید داشت. شما باید سعی کنید روابط خود را گسترده تر کنید تا فرصت های بیشتری به دست بیاورید. امسال از سرمایه گذاری در بازار بورس خودداری کنید. آنهایی که کارمند هستند به خاطر عملکرد بسیار خوبی که دارند مورد تشویق کارفرمای خود قرار خواهند گرفت. خجم کاری شما افزایش خواهد یافت، اما در کنار آن حقوقتان نیز زیاد خواهد شد. شاید در نیمه ی دوم سال تصمیم بگیرید شغلتان را عوض کنید. در روابط عاطفی شما مشکلات کوچکی پیش خواهند آمد که با حرف زدن با طرف مقابلتان به سادگی برطرف خواهند شد. بهترین ماه های سال اسفند، تیر، مهر و دی هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

اخیرا احساسات شما نوسانات زیادی داشته است، زمان آن است که کمی به گذشته قدم بردارید و بار دیگر آنچه اتفاق افتاده را به دقت بررسی کنید. شما نباید خودتان را گول بزنید و وانمود کنید که همه چیز خوب است. بهتر است با خودتان صادق و البته واقع بین باشید. افکار خود را روی کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. امروز لباس های روشن به تن کنید، به خصوص اگر قرار است که عشق زندگی تان را ملاقات کنید.  اگر هم مجرد هستید، امروز نشانه ای از عشق را خواهید دید. کمی تنهایی برای همه واجب و ضروری است، اما باید حواستان را جمع کنید که در انزوا فرو نروید و روابط اجتماعی خود را به خطر نیندازید. با خودتان فکر کنید و ببینید چه چیزی باعث شده است که بخواهید از دیگران فاصله بگیرید و سعی کنید این دلیل را از میان بردارید و یا جایگزینی برای آن پیدا کنید. اگر دوستان و یا اعضای خانواده از شما دعوت کردند تا در کنار آنها باشید حتما این دعوت را بپذیرید تا حال و هوایتان عوض شود و از بودن با آنها لذت ببرید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز توانایی های شما سر به فلک کشیده است. به علاوه، قادرید که احساسات دیگران را به خوبی دریافت و آنها را درک کنید. به همین دلیل اگر مدت هاست که می خواهید با فردی بر سر مسائل کاری یا عاطفی گفتگو کنید، درنگ نکنید و وارد عمل شوید. البته سعی کنید چیزهایی را که هنوز در مورد آنها اطمینان کامل ندارید را به زبان نیاورید. زمان آن است که با شریک زندگی تان کمی جدی تر باشید. اخیرا هر آنچه او گفته است را قبول کرده اید اما حال زمان آن است که برای خودتان اهمیت بیشتری قائل شوید و به دنبال علاقمندی های خود باشید. امروز حسادت خیلی زود به سراغتان خواهد آمد، اما با نگاهی به ریشه این احساستان خواهید دید که دلیل آن چیزی جز عدم احساس امنیت نیست. اما دلیل این عدم اعتماد به نفس و امنیت چیست؟ شاید وقت آن رسیده که به طور جدی به دنبال جواب این سوال باشید.  نگرش مثبت خود را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز روز بزرگی برای شما خواهد بود، از این رو که هر آنچه می خواهید را به راحتی به دست خواهید آورد. حتی در مورد مسائل کاری نیز تکه های پازل خود به خود برایتان ردیف خواهند شد. تغییرات احساسی شما بار دیگر تعادل خود را به دست آورده و شما قادرید که به راحتی آنچه در دلتان می گذرد را با نزدیکان تان در میان بگذارید. آیا تا به حال آنچه لایقش بوده اید را به دست آورده اید؟ اگر جواب شما منفی است، نگران نباشید زیرا امروز تا حدودی نیازهایتان برآورده خواهد شد و انرژی لازم را برای ادامه مسیر به دست خواهید آورد. امروز اعتماد به نفستان در مورد ظاهرتان پایین است، اما بهتر است به فکر این که کجایتان را عمل زیبایی کنید نیفتید. اگر بخواهید خودتان را وارد این فازها کنید هم هزینه فراوانی روی دست خودتان خواهید گذاشت و هم به احتمال زیاد نتیجه ای که می گیرید منفی خواهد بود. به جای این کارها بهتر است سعی کنید با ظاهر خودتان کنار بیایید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

از دست شخصی دلگیر شده اید و این موضوع باعث شده که حوصله ای برای پا شدن از تختخواب را نداشته باشید. بهتر است که بهانه گیری را رها کنید و بلند شوید. یادتان باشد که تعادل کلید موفقیت شماست، پس خودتان را درگیر یک موضوع خاص نکنید. به این فکر کنید که چه چیزی شما را آرام می کند، به دنبال آن باشید. فردی که به او علاقه دارید را امروز در اولویت کارهایتان قرار دهید. فرصت خوبی است تا مهمترین خواسته هایتان را برایش بازگو کنید. امروز احساس حسادت در وجود شما برافروخته شده و دارد به شدت آزارتان می دهد. اولین قدم برای مبارزه با این احساس این است که بفهمید چه چیزی و چرا باعث ایجاد احساس عدم امنیت در شما می شود. معمولا حسادت ریشه هایی عمیق تر و جدی تر از آن چیزی دارد که در ظاهر امر به نظر می رسد. اگر نسبت به طرف مقابلتان اعتماد ندارید بهتر است سعی کنید این مشکلتان را حل کنید. امروز بهتر است به هر گونه انرژی منفی یک «نه» محکم گفته و از روز خود لذت ببرید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

پروژه هایی در دست دارید که بهتر است امروز تمام وقت تان را برای اتمام آنها سپری کنید. امروز انرژی زیادی در فضا وجود دارد که انگیزه لازم را برای این کار به شما خواهد داد. اگر در حین مسیر به مشکلی برخوردید، بایستید و چند قدم به عقب بردارید. به این که کار شما چه تاثیری بر پیشرفت خود و دیگران خواهد گذاشت، فکر کنید و سعی کنید رفتارهایتان را طوری که با محیط اطراف تان تعادل داشته باشد، سازگار سازید. امروز یک نامه یا پیام عاشقانه، شعری که در وصف شما سروده شده و یا یک اثر هنری که به شما تقدیم شده است روزتان را خواهد ساخت. احساس خوشایند دوست داشته شدن و مورد احترام بودن در تمام طول روز شما را در بر خواهد گرفت و حال بسیار خوبی خواهید داشت. با این وجود ممکن است در اطرافتان اتفاقات دیگری بیفتند و یا گره هایی در کارهایتان به وجود بیایند که حس و حالتان را بهم بریزند. به اعصاب خودتان مسلط باشید و اجازه ندهید چیزهای ناخوشایند این حس خوبتان را خراب کنند.

 

 فال امروز متولدین شهریور

شاید فهمیده باشید که زمان عقب کشیدن در رابطه عاطفی فرا رسیده است. شما و عشق زندگی تان تفاهم چندانی با هم ندارید و این موضوع نه تنها شما را از پیشرفت در مسیر زندگی تان باز می دارد، بلکه انرژی زیادی را از شما می گیرد. پس زمان خوبی است تا راه جدیدی را در پیش بگیرید. درگیر اتفاقی هستید که اخیرا برای شما افتاده است اما نمی خواهید این واقعیت را قبول کنید. با بستن چشم هایتان مشکلی حل نمی شود. شما باید با تلاش خود موانعی که بر سر راهتان وجود دارد را بردارید. هیچکس جز خود شما مسئول زندگی تان نیست. اینکه بتوان رویدادهای آینده را به طور دقیق پیش‌گویی کرد، همه جذابیت زندگی را از بین می برد. به این امر اصراری نداشته باشید و بیشتر روی اشتیاقات و خواسته های خود متمرکز باشید. امروز باید از محدود کردن خود دست بردارید. از اینکه همیشه طرز فکر ثابتی داشته باشید، دست بردارید. ایده، طرز فکر و رفتارهای تازه از خود نشان دهید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز روز فوق العاده ای برای شماست از این رو که جواب بسیاری از تلاش هایتان را خواهید گرفت. آنقدر احساساتی می شوید که اشک از چشمان تان سرازیر می شود. امروز را برای این شادی جشن بگیرید. به زودی یکی از دوستان تان نزد شما می آید و برای ایجاد تغییری در زندگی اش از شما کمک می طلبد. بهتر است که اول از همه خوب شرایط را بسنجید و اگر برای این کمک دلیلی قانع کننده ای پیدا کردید، وارد عمل شوید. شما احساسات عاشقانه ای نسبت به یکی از اطرافیان خود داشته اید اما به دلایلی این احساس را تا به امروز مخفی نگه داشته اید، اما امروز این احساس بسیار قویتر شده است و دلتان می خواهد هر چه سریعتر حس خود را نسبت به او بیان کنید. احساسات شدید تمام وجودتان را در بر گرفته اند و به شما اجازه نمی دهند که روی انجام هیچ کار دیگری تمرکز کنید. شما بیشتر وقتتان را به رویاپردازی در مورد اینکه چطور احساس خود را با این شخص در میان بگذارید خواهید گذراند.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز با فردی قرار ملاقات دارید اما صحبت هایتان آنطور که باید خوب پیش نمی رود. شاید باید کمی با سیاست تر پیش روید تا دیگران از شرایط شما سو استفاده نکنند و مدام ساز مخالف نزنند. شما اخیرا کنترل احساسات خود را از دست داده اید و نمی توانید به درستی مسائل را نقد و بررسی کنید اما امروز زمان خوبی است که بنشینید و روی کارهایتان تمرکز کنید. خبر خوبی که می شنوید، روحیه شما را برای ساختن یک روز فوق العاده به بهترین شکل ممکن خواهد ساخت. عشق، هنر و معنویات امروز برای شما معنای تازه ای یافته اند و حالتی مرکزی در زندگی شما پیدا کرده اند. این شرایط به احتمال زیاد برای مدتی طولانی ادامه پیدا خواهد کرد. این می تواند فرصتی فوق العاده برای پرداختن به این جنبه های زندگیتان باشد. اگر در روابط عاطفی خود با مشکلی مواجه هستید می توانید از این فرصت استفاده کرده و مشکل خود را حل کرده و یا اگر در رابطه ی اشتباهی هستید آن را به پایان برسانید.

 

 فال متولدین آذر

به دلیل ارتباط با یکی از دوستان تان، امروز اطلاعات خوبی را به دست می آورید، حتی شرایط بهتر از آنچه فکرش را بکنید برایتان پیش خواهد رفت. حتی آنقدر غرق رویا می شوید که گویی در آسمان ها سیر می کنید. از این لحظه ها که به ندرت تکرار می شوند، نهایت استفاده را بکنید. در این شرایط احساسات شما ثابت است، به همین دلیل می توانید در مورد مسائل عاطفی با شریک زندگی تان گفتگو کنید و برای حل مشکلات تان به یک نظر واحد برسید. امروز عشق برای شما حالتی افسانه ای و آرمانی پیدا کرده است، خوشبختانه همزمان این فرصت دست داده تا زمان بیشتری را در کنار عشقتان بگذرانید و از مصاحبت با او لذت ببرید و احساس نزدیکی بیشتری بین شما به وجود بیاید. صمیمیت، علاقه و احترامی که بین شما دو نفر وجود دارد از نگاه اطرافیانتان نیز مخفی نخواهد ماند. آنچه این شرایط را لذت بخش تر می کند این است که این احساسات واقعی هستند و به احتمال زیاد تا مدت ها دوام خواهند آورد.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

 امروز یک حصاری به دور احساسات تان کشیده شده است طوری که فکر می کنید نمی توانید با دیگران به خصوص شریک زندگی تان به خوبی ارتباط برقرار کنید. دلیل این احساس، اتفاقات گذشته است که بار دیگر شما را تحت تاثیر قرار داده است. اما خودتان را نبازید. سعی کنید که هوشیارتر از قبل باشید و به جای ناراحتی از گذشته خود درس بگیرید. به زودی پیشنهادی به شما می شود، قبل از پاسخ به آن با خانواده خود مشورت کنید. مطمئنا پیشنهادهای خوبی را دریافت خواهید کرد. شما همیشه به اعضای خانواده و دوستان خود اهمیت می دهید و حواستان به آنها و مشکلاتشان هست، اما درگیری های شخصی باعث شده اند از عزیزی که به حمایت و توجه شما نیاز دارد غافل شوید. امروز زمانی را هم به او اختصاص دهید. . در انتهای روز، لحظه های بسیار شاد و آرامی را در کنار عشقتان خواهید داشت. کمی تغییر در روند عادی زندگی به شما کمک می کند تا تجربیات بسیار بهتری داشته باشید.

 

 فال متولدین بهمن

وقت آن است که به احساسات خود توجه بیشتری داشته باشید. اخیرا شما به دلیل مشغله های زیاد، از آنچه در ذهن و قلب تان می گذرد، دور شده اید اما یکی از راههای پیشرفت و موفقیت گوش کردن به ندای قلب تان است. آنها می توانند راه را به شما نشان دهند. سعی کنید که در محیط کار با مدیر و همکاران تان صادق تر باشید زیرا ممکن است که برای شما دردساز شود. برای رسیدن به آرامش بیشتر، ورزش را فراموش نکنید. امروز بسیار دوست دارید در میان جمع دوستان یا همکاران باشید. هر چه اطرافتان جمعیت بیشتری حاضر باشد، حالتان بهتر و روحیه‌تان شادتر خواهد بود. اگر فشارهای کاری روی شانه تان است، خیلی خود را اذیت نکنید. با برنامه ریزی و مدیریت زمان، خیلی راحت می توانید از انجام آنها بر بیایید. با عاشقانه های زیادی که امروز در وجود شما هستند، برای خود و عشقتان لحظه های خاطره‌انگیز رقم بزنید. محبت در هوا جاری است و فقط باید آن را نفس بکشید و شاد باشید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

احساس سنگینی می کنید طوری که کار کردن برایتان سخت شده است. از طرفی احتیاط بیش از حد باعث شده که جسارت خود را برای تجربه چیزهای جدید که تاثیر زیادی بر پیشرفت تان دارد، از دست بدهید. دست شما پر است اما ذهن تان توانایی مدیریت کردن آنها را ندارد. بهتر است کمی دست نگه دارید و پس از آماده شدن ذهن تان قدم بردارید. یادتان باشد که کیفیت بهتر از کمیت است. پس برای رسیدن به آنچه می خواهید، عجله نکنید. موفقیت های حرفه ای و مالی بعد از ماه ها و شاید حتی سال ها تلاش بالاخره به سراغتان آمده اند. شما در تمام این مدت مورد حمایت عاطفی عزیزان و نزدیکان خود بوده اید و حالا احساس می کنید که مدیون آنها هستید و باید دین خود را نسبت به آنها به گونه ای ادا کنید. این که شما تا این حد قدرشناس هستید خیلی خوب است، اما مطمئن باشید آنها از دیدن موفقیت شما به اندازه ی کافی احساس رضایت می کنند و انتظار ندارند برای جبران حمایت هایشان کار خاصی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد