فال روزانه -یکشنبه 24 اسفند

فال روزانه 24 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 24 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، سیاستمدار، واقع بین، مثبت اندیش، اجتماعی و صمیمی، با اراده و مصمم هستید. شما همیشه ظاهری آراسته دارید و این عادت شما باعث می شود که خیلی ها را به خودتان جذب کنید. شما باید سعی کنید به دمدمی مزاجی خود غلبه کنید تا شخصیت قویتری داشته باشید. امسال از لحاظ سلامتی در تمام طول سال با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود و انرژی و قدرت زیادی را در وجود خود احساس خواهید کرد. با این حال گاهی سرماخوردگی های جزئی و سردرد و بدن درد به سراغتان خواهند آمد و باید برای درمان آنها به خوبی به خودتان برسید. از لحاظ مالی شما در آن دسته ای قرار خواهید گرفت که امسال برایشان سال بسیار خوبی خواهد بود. در نیمه های امسال شما معاملاتی در زمینه ی املاک و مستغلات انجام خواهید داد که پول زیادی را روانه ی حساب بانکیتان خواهند کرد. اگر قصد شروع کسب و کار جدیدی را داشته باشید بخت با شما یار خواهد بود و موفق خواهید شد. اگر هم قبلا وارد دنیای کسب و کار شده اید می توانید از امسال به عنوان فرصتی فوق العاده برای گسترش تجارت خود استفاده کنید. در زمینه ی حرفه ای نیز امکان رسیدن به اهدافتان برایتان فراهم خواهد بود، اما این کار به سادگی میسر نخواهد شد و باید تمام توان خود را به کار بگیرید. خودتان را برای مسئولیت های جدیدی که به عهده تان گذاشته خواهند شد آماده کنید. از لحاظ عاطفی، به شرط آنکه برای عشقتان به اندازه کافی وقت صرف کنید، امسال برای شما سال خوبی خواهد بود. خرداد، تیر و مهر بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز  شاید مجبور به انجام کارهایی شوید که خیلی بر وقف مرادتان نیست اما در نهایت نتیجه ای لذت بخش برایتان به همراه خواهد داشت. کنترل رابطه عاطفی از دست تان در رفته است، برای رفع این حالت بهتر است کمی ریسک پذیرتر باشید. پروژه ای که برای مدتی طولانی درگیر آن بوده اید در این واپسین روزهای سال به ثمر خواهد نشست و مبلغی هرچند کمتر از انتظارتان را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر همین امروز نتوانستید این پول را بگیرید زیاد خودتان را ناراحت نکنید. شاید تأخیری کوتاه در گرفتن این پول پیش بیاید، اما در نهایت قطعا آن را به دست خواهید آورد، بهر حال در روزهای پایانی سال از این قبیل مشکل ها برای همه پیش می آیند. امروز ممکن است با فردی دچار مشکل شوید. پیش از اینکه بخواهید حرفی بزنید تا رفتار  واکنشی از خود نشان دهید، اول به خود و رفتارهای خود فکر کنید. بهترین کار این است که آرام باشید و با کسی وارد بحث نشوید. امروز بیشتر دوست دارید تنها باشید و به کارهای شخصی خود رسیدگی کنید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز به همراه دوستان تان در مکانی مثل کافی شاپ جمع می شوید و با یکدیگر بر سر موضوعی گفتگو می کنید. ممکن است که پس از شنیدن این صحبت ها از این رو به آن رو شوید اما یادتان باشد که تجربه های جدید می تواند شما را خلاقانه تر کند. اگر امروز زمان اضافی داشتید، کمی بیشتر از روزهای دیگر استراحت کنید تا فردا انرژی لازم را برای شلوغی هایی که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید، داشته باشید. در عشق جسارت بیشتری به خرج دهید. در این صورت خواهید دید که علاقه شریک زندگی تان به شما چقدر بیشتر خواهد شد.  مهارت هایی که در ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید امروز در فعالیت های اجتماعی که دارید حسابی به کارتان خواهند آمد و دوستی های جدیدی را آغاز خواهید کرد که در میان آنها افراد بسیار مفید و ارزشمندی قرار دارند. این فعالیت های اجتماعی ممکن است شما را از خانه و خانواده تان دور نگه دارند و به شما اجازه ندهند آن طوری که دلتان می خواهد در کنار عزیزانتان باشید، اما در پایان روز احساس خوشایندی که خواهید داشت.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز تغییراتی در زندگی تان رخ می دهد. نگران نباشید زیرا این تغییرات مثبت اند مانند پیشرفت در کار یا زمینه ای که در آن فعالیت دارید. اگر چه به مراتب بالایی دست می یابید اما چالش هایی که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید نیز بیشتر می شوند. اما نگران نباشید زیرا تغییرات همیشه برای پیشرفت لازم است. شما در ساخت فضای رمانتیک استعداد زیادی دارید. از این توانایی در رابطه عاطفی تان استفاده کنید. به عنوان مثال زمانی که اختلاف نظری میان تان رخ می دهد، با کلامی که در آن تبحر دارید فضا را آرام کنید. این کار به نفع هردوی شما خواهد بود. امروز خیلی با وسواس واژه های خود را انتخاب کنید. اگر بتوانید کنترل بیشتری روی کارهای خود داشته باشید، بدون شک روز بهتری را تجربه خواهید کرد. اگر با کسی وارد بحث شدید، این را به یاد داشته باشید که هر حرف شما می تواند پایه گذار کدورت یا ناراحتی باشد، بهترین کار این است که امروز ساکت باشید و با دیگران هیچ گونه معاشرتی نداشته باشید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

کمی تنش و استرس را در چنین روزی تجربه خواهید کرد طوری که احساس می کنید محدود شده اید و دیگر هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. برای رهایی از این وضعیت، یکی از دوستان صمیمی تان می توان یاری رسان باشد. برای درخواست کمک خجالت نکشید و هر چه در دل دارید را به زبان آورید. اخیرا قولی به شریک زندگی تان داده اید اما هنوز به آن عمل نکرده اید، بهتر است زمانی را خالی کنید و از دل او در آورید. این موضوعی نیست که به سادگی فراموش شود. بر خلاف آنچه انتظار می رفت شما دارید خیلی خوب به شرایطی که کنترل آنها از دست شما خارج است عادت می کنید. شاید زیاد از اینکه در این شرایط قرار گرفته اید خوشحال و راضی نباشید، اما مصمم هستید تا زمانی که از این دردسر نجات پیدا نکرده اید دست از تلاش برندارید. سعی کنید خودتان را برای تلاش موفقیت آمیزی که تا به اینجای کار داشته اید مورد تشویق قرار دهید. اگر کمی خودتان را تحویل بگیرید قدرتی دو برابر پیدا خواهید کرد.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز اتفاقات عجیب اما فوق العاده ای برایتان رخ خواهد داد. آیا مدتی است که به دنبال تغییر مکان می گردید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، به زودی شرایط لازم برای این کار فراهم خواهد شد. اما یادتان باشد که اگر در مرحله ای مجبور شدید که پول خرج کنید، در این کار زیاده روی نکنید. اگر با شریک زندگی تان به فکر انجام کاری بوده اید، حال بهترین زمان برای عمل کردن است. احتیاجی نیست که در این کار وسواس زیادی به خرج دهید. همه چیز به خودی خود خوب پیش خواهد رفت. گاهی لازم است یک قدم عقب بایستید و از دور موقعیت و کارهای خود را ببینید و بسنجید. حتی اگر کسانی هستند که دوستشان ندارید، سعی کنید به آنها احترام بگذارید. وقتی تصمیم می گیرید که چیزی را می خواهید دیگر دست از تلاش برای رسیدن به هدف خود برنخواهید داشت و تا زمانی که به آن دست پیدا نکرده اید آرام نخواهید نشست. به همین دلیل هم هست که مرداد ماهی های معروف و موفق اینقدر زیاد هستند. شما شیرها هرگز تسلیم نمی شوید!

 

 فال امروز متولدین شهریور

یکی از دوستان تان امروز شما را با خبری سورپرایز می کند. شما باید به او پاسخی دهید اما از شدت هیجان قدرت تصمیم گیری ندارید. عجله نکنید، شما برای فکر کردن زمان زیادی دارید. اخیرا در برخورد با فردی کم صبر شده اید و زود از کوره در می روید اما بدانید که این رفتار شما غیرمنطقی است و او مرتکب گناهی نشده است. اگر دو روز دیگر به او احتیاج پیدا کردید، چه می شود؟ صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی است. شاید بخواهید امروز باقی مانده ی کارهایی که قصد داشته اید پیش از فرا رسیدن سال نو انجام دهید را به پایان برسانید، اما شدیدا به شما توصیه می کنیم که کمی به خودتان استراحت بدهید. خیالتان راحت باشد، به اندازه ی کافی برای انجام این کارها وقت خواهید داشت. خوشبختانه در حال حاضر شرایط برای شما فراهم شده است تا برای مدت کوتاهی هم که شده است سرگرمی مورد علاقه تان را با فراغ بال دنبال کنید. شاید دوست داشته باشید در خانه و ظاهر آن تغییراتی ایجاد کنید، اما خیلی پول خرج نکنید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

 مدت هاست تصمیم دارید که به سلامتی تان اهمیت دهید. اگر می خواهید که احساس خوبی پیدا کنید، امروز توصیه های سلامتی را جدی بگیرید. در این صورت استرس شما نیز کاهش پیدا خواهد کرد و انرژی خود را در مدت زمان بیشتری نگه خواهید داشت. زمانی خوبی است تا با دوستان تان دیدار کنید. آنها می توانند خبرهای خوشی را به شما دهند که مدت هاست به دنبالش هستید. اگر به فکر مسافرت اید، از همین حالا اقدامات لازم را انجام دهید. شما برای مدتی نسبتا طولانی در خانه و خانواده تان با یک مشکل آزار دهنده دست و پنجه نرم کرده اید. واقعیت این است که پشت سر گذاشتن این مشکل برایتان اصلا مشکل نبوده است و حتی گاهی با خودتان فکر کرده اید که هرگز از پس آن برنخواهید آمد و این مشکل هیچ وقت حل نخواهد شد، اما خوشبختانه امروز دارید بالاخره نشانه هایی هر چند کوچک از غلبه به این مشکل بزرگ را به طور قابل لمسی مشاهده می کنید.  یک نفس عمیق بکشید و از آرامشی که به دست آورده اید لذت ببرید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز احساسات شما مانند رودی خروشان سرازیر شده است طوری که دوست دارید راه بروید و به همه محبت کنید. پیشنهاد می کنیم که شریک زندگی تان را در اولویت بگذارید زیرا که او بیش از همه به شما احتیاج دارد. اگر اطرافیان تان خواستند شما را وارد گفتگویی مخرب کنند، خودتان را عقب بکشید. امروز هیچ چیز نباید مانع از احساس ناب شما شود. این روزها سعی کنید که به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید، در غیر این صورت نمی توانید از تعطیلات پیش رو نهایت لذت را ببرید. امروز خودتان هم از اینکه راه حلی منطقی و عملگرایانه برای یک سوء تفاهم آزاردهنده پیدا کرده اید غافلگیر شده اید و به شدت احساس خوشحالی می کنید. خوشبختانه شرایط کیهانی در حال حاضر به گونه ای است که همه را به داشتن مکالمه های منطقی و بدون داد و فریاد یا مورد سرزنش قرار دادن و متهم کردن یکدیگر تشویق می کند. اگر موضوعی را باید با کسی در میان بگذارید اما از صحبت کردن در مورد آن فراری بوده اید همین امروز با این ترس درونی روبرو شوید.

 

 فال متولدین آذر

به دنبال برآورده کردن آرزوهایتان هستید اما موانعی بر سر راه شما قرار می گیرند. ناامید نشوید و بی تفاوت به آنها به راهتان ادامه دهید. مطمئن باشید که در نهایت به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. امروز همانطور که در خانه نشسته اید، تلفن شما زنگ می خورد و فردی که انتظارش را نداشته اید، با شما صحبت می کند. بهتر است از پنهان کردن احساسات تان خودداری کنید. او نیز از این که توانسته شما را سورپرایز کند خوشحال می شود. امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس می کنید انگیزه ی لازم برای انجام کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته بودید را ندارید، اما خوشبختانه همین که از جایتان بلند شوید و کمی حرکت کنید انرژی و نگاه مثبتتان سر جایش باز خواهد گشت و به دنبال آن حال و حوصله تان نیز برمی گردد. شما به این اخلاق خود آگاهی پیدا کرده اید که اگر کاری را انجام ندهید و یا آن را ناتمام رها کنید احساس گناه و عذاب وجدان دست از سرتان برنخواهد داشت.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز مدام گوشی همراه به دست تان است و خبرهای تازه ای می شنوید. این خبرها چون بادی شما را تکان می دهند. شاید به نظرتان چندان خوشایند نیاید اما شما را در مسیری قرار می دهند که خوشبختی تان حتمی است. از این که زندگی تان در مسیری جز آنچه شما پیش بینی می کردید حرکت نمی کند، نگران نشوید. برای پیشرفت تغییرات لازم است. کمی ماجراجویی و هیجان در زمان های بیکاری می تواند روحیه شما را بهتر کند. نقشه ای که داشته اید دارد خیلی خوب پیش می رود و اگر بخواهید صادق باشید باید اعتراف کنید که در حال حاضر خیلی به خودتان افتخار می کنید. با این حال، نباید فراموش کنید که در این راه شما کمک هایی هرچند اندک از اطرافیانتان دریافت کرده اید و مدیون آنهایی که شما را مورد تشویق و حمایت خود قرار داده اند نیز هستید. حالا که به موفقیت رسیده اید وقت آن فرا رسیده است که از آنها تشکر کنید و قدر وفاداریشان را بدانید.

 

 فال متولدین بهمن

پولی به دست تان می رسد که انتظارش را نداشته اید. این موضوع مهمی است که نباید ساده از آن بگذرید. این پول می تواند درهای زیادی را به رویتان بگشاید، به خصوص در مسایل کاری تان. بنابراین بد نیست که این شادی را جشن بگیرید و خانواده خود را نیز در آن سهیم کنید. در دو ماه آینده از هر گونه ریسک کردن بپرهیزید و قدم هایتان را برنامه ریزی شده بردارید. این روزها عشق آسان تر از همیشه ظاهر می شود، آن را از دست ندهید. امروز مواظب باشید کسی شما را گول نزند و فریب دروغ های دوست داشتنی کسی را نخورید. خوشبختانه حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و می توانید برای پی بردن به واقعیت با خیال راحت به آنچه قلبتان به شما می گوید اعتماد کنید. مخصوصا باید مواظب آنهایی باشید که می خواهند شما را به زور به مسیری که خودشان می خواهند بکشانند و یا به خریدن چیزی که نمی خواهید قانع کنند. لزومی ندارد بیش از اندازه محتاطانه برخورد کنید، فقط چشم هایتان را کمی بیشتر از همیشه باز کنید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

 امروز با انرژی زیادی از خواب بیدار می شوید. به زندگی و آدم های اطرافتان خوش بین هستید اما دلیلش را نمی دانید. لازم هم نیست که به دنبال علت آن بگردید، از لحظاتی که پیش رو دارید لذت ببرید. اگر به فکر فتح قله هایید، حال دست نگهدارید. اکنون زمان آن است که روی آنچه در دست دارید تمرکز کنید. در عشق به بن بست خورده اید اما آنجا که فکرش را نمی کنید، دری به رویتان گشوده می شود. برای رهایی از دودلی ها به ندای درونی تان توجه کنید. شما دوستان خوبی دارید که شما را همیشه و در هر شرایطی مورد حمایت خود قرار داده اند. اگر تشویق ها و حمایت های آنها حتی ذره ای به شما کمک کرده اند تا دوران سختی را پشت سر بگذارید، حالا زمان آن فرا رسیده است تا به آنها نشان دهید که چقدر برایشان ارزش قائل هستید و قدردان حمایت های آنها هستید. شاید بتوانید امروز شرایطی را فراهم کنید تا این احساس خود را به آنها ثابت کنید، مثلا یک مهمانی دوستانه با یک سخنرانی کوتاه قبل از خوردن شام فکر خوبی می تواند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد