فال روزانه – یکشنبه 10 اسفند

فال روزانه 10 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 10 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما تمام ویژگی های شخصیتی یک انسان خوب را دارید و به طور ذاتی شخصی با مسئولیت، شجاع، متعهد، باهوش، قابل اعتماد، رقابت طلب و با نظم هستید. شما فقط گاهی کمی خودخواه و بدبین می شوید و این ویژگی ها اصلا برازنده ی یکی مثل شما نیستند. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال بدی نخواهد بود، اما باید به طور ویژه ای از سلامتی خود حفاظت کنید. در ماه های میانی سال ممکن است با بیماری های جزئی از قبیل سرماخوردگی مواجه شوید. اگر ورزشکار هستید باید به رژیم غذایی خود توجهی بیش از همیشه داشته باشید. سرمایه گذاری هایی که انجام داده اید اواخر امسال بالاخره به ثمر خواهند نشست و سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. امسال همچنین فرصتی ایده آل برای آغاز سرمایه گذاری در دنیای تجارت به نظر می رسد. تلاش هایی که برای کسب درآمد بیشتر می کنید این بار بالاخره نتیجه ی مورد نظرتان را برای شما به همراه خواهند داشت. همچنین اگر قصد انجام کاری به صورت شراکتی را داشته باشید هم می توانید موفق باشید. با این حال بهتر است در مورد سوابق کاری و حرفه ای طرف مقابلتان به اندازه ی کافی تحقیق کنید. در زندگی حرفه ایتان مجبور خواهید بود در مورد برخی مسائل مهم تصمیم گیری کنید. اگر تلاشتان را بیشتر کنید و کیفیت کارتان را بالا ببرید افزایش حقوق و رتبه کاریتان حتمی خواهد بود. اگر هنوز تنها هستید امسال شانس پیدا کردن نیمه ی گمشده تان را خواهید داشت. اسفند، فروردین، آبان و دی ماه بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

سعی کنید این روزها زاویه دیدتان را گسترش دهید. با گشت و گذار در اینترنت می توانید اطلاعات خود را در هر زمینه ای بالا ببرید. اخیرا به فکر شروع دوره ای هستید اما قبل از ثبت نام در کلاس ها ببینید که آیا این رشته همین رشته ای است که بدان علاقه دارید. اگر غیر این باشد ممکن است که زود دلتان را بزند. فردی به شما علاقه دارید اما نه شما و نه او به روی خودتان نمی آورید. امروز یخ های بین تان آب می شود و شما احساس نزدیکی بیشتری به هم خواهید کرد. با وجود این که شما معمولا با اعتماد به نفس تمام فکر می کنید که می توانید در هر بحثی پیروز شوید، امروز قبل از این که دهانتان را باز کنید انگار هر آنچه می خواسته اید بگویید از ذهنتان پاک می شود. شاید بهتر باشد امروز زیاد خودتان را درگیر بحث با دیگران نکنید و تصویر خوبی که دیگران از شما در ذهن خود دارند را خراب نکنید. شما خیلی زود هیجان زده می شوید و عقل و منطقتان را کنار می گذارید؛ بهتر است مواظب این حالت خود باشید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

اگر چه جزو آن دسته از افرادی نیستید که چشم و گوش بسته عاشق شوند و بی فکر عمل کنند، اما امروز احساس می کنید که چیزی در درون تان تغییر کرده است. شما فرد درونگرایی هستید که دوست ندارید احساسات تان را پیش دیگران به زبان آورید اما امروز فرق می کند. اگر فردی توجه شما را به خود جلب کرد، برای خوشحالی خود و حتی طرف مقابل تان قدم جلو بگذارید. امروز انرژی لازم را برای هر کاری دارید پس به کارهای عقب افتاده تان رسیدگی کنید تا روی هم تلمبار نشوند. امروز فکر و خیال هایتان شما را به امتحان کردن راه های مختلفی برای افزایش دادن درآمدتان وسوسه کنند. ولی امروز برنامه ریزی برای مسائل مالی نتایج چندان رضایت بخشی برایتان نخواهد داشت، زیرا ایده آل گراییتان باعث گمراهی شما خواهد شد.  امروز هیچ حد و مرزی برای فکر و خیال هایتان وجود ندارد، ولی باید مواظب باشید گول این فکر و خیال های بی پایه و اساس را نخورید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

آیا از شغل فعلی خود راضی هستید؟ اگر جواب شما منفی است، بهتر است که به فکر ایجاد فرصت های دیگری برای خود باشید. با نشستن چیزی حل نخواهد شد. برای شروع از روزنامه و سایت های استخدام دیدن کنید یا حتی به دوستان تان بسپارید تا اگر شغلی مناسب برایتان سراغ داشتند، به شما معرفی کنند. مطمئن باشید که با تلاش به شغل دلخواهتان خواهید رسید. امروز ممکن است به محافل و میهمانی های جالبی دعوت شوید که دوستان دیگرتان نیز در آن شرکت خواهند کرد و در نتیجه شما هم با اشتیاق در انتظار حضور در این مهمانی هستید. قطعا بودن در این جمع برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود، اما باید سعی کنید غریبه ها را نیز با روی باز بپذیرید، زیرا به احتمال زیاد فرصت آشنایی با افرادی برایتان فراهم خواهد شد که می توانند نقش مهمی در زندگیتان ایفا کنند. تا جایی که می توانید به خودتان برسید و با بهترین ظاهر ممکن در این مراسم حاضر شوید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

از ایجاد تغییرات در زندگی تان نهراسید. گاهی ریسک کردن شما را به سمت پیشرفت سوق خواهد داد تنها کافی است که خودتان را باور داشته باشید. شما توانایی های زیادی دارید اما درست از آنها استفاده نمی کنید و همین موضوع زندگی را برایتان کسل کننده کرده است. پس با اطمینان به خودتان قدم اول را بردارید. امروز از نظر عاطفی در شرایط خوبی به سر می برید. اگر چه شاید نتوانید تصمیمات مهمی بگیرید اما همین که ذهن تان منظم و آرام شده است، خود نعمتی است که باید خدا را بابت اش شکر کنید. امروز حتما کار جدیدی را تجربه کنید، این کار حتی اگر در حد پیاده روی در مسیری باشد که پیش از این نرفته اید، آدرنالین مورد نیاز بدنتان را تامین خواهد کرد. شما متوجه این هستید که فرصت های بزرگی دارند به شما نزدیک می شوند، اما احساس می کنید که آمادگی استفاده از آنها را ندارید، یادتان باشد که زمان و فرصت ها منتظر کسی نمی مانند.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

برای آرزوهایتان اهمیت زیادی قائل شوید. شاید دیگران آنها را دور از دسترس و رویایی بدانند اما شما می توانید آنها را به واقعیت تبدیل کنید. امروز زمان خوبی برای شروع این کار است پس درنگ نکنید. به زودی از طرف یکی از عزیزان تان سوپرایز می شوید. این سورپرایز ممکن است یک خبر باشد که شما را بی نهایت خوشحال می کند. اگر مجرد هستید، به زودی عشق تان را در جایی که انتظارش را ندارید، پیدا خواهید کرد. انرژی موجود در امروز شما را قادر می سازد قدم های قابل توجهی در جهت برقراری نظم و ترتیب بردارید. خواه این نظم دهی به خانه تان باشد، خواه به کارهایتان و خواه به روابطتان! اگر قصد داشته باشید خانه تکانی برای سال نو را شروع کنید امروز بهترین فرصت ممکن برای این کار خواهد بود. کشوها و کمدها را مرتب کنید، وسایل انباری را بیرون بریزید و به آنها نظم بدهید، هر کار سختی که در حالت عادی حوصله اش را ندارید امروز می تواند حتی برایتان لذت بخش هم باشد.

 

 فال امروز متولدین شهریور

به دنبال ندای قلب تان بروید، حتی اگر منطق شما مانع آن می شود. سعی کنید که تصویر بزرگ تری از آنچه می بینید را برای خود خلق کنید. با این روش قدم هایی که بر می دارید و به تبع موفقیت تان نیز بزرگ تر خواهد شد. زندگی پر از اتفاقات غیر منتظره است. خودتان را برای یک سوپرایز بزرگ در مورد روابط عاطفی آماده کنید. اخیرا سختی های زیادی را متحمل شده اید اما امروز صبح که از خواب بیدار می شوید گویا تمام مشکلات تان به پایان رسیده و می توانید پس از مدت ها طعم واقعی آرامش را بچشید. انرژی نهفته در امروز شما را تقریبا برای انجام هر کاری که فکرش را بکنید آماده خواهد ساخت، اما با توجه به اینکه شما گاهی روش هایی تندرویانه را در پیش می گیرید بهتر است مواظب باشید کنترل خود را از دست ندهید. چه مساله ای در زندگی برایتان مهم است؟ خود یا ارتباط هایتان؟ امروز بهترین فرصت برای این است که چند ساعتی را به خود اختصاص دهید و خواسته ها، برنامه ها و رویاهای خود را بنویسید. باید راهی پیدا کنید تا حالتان از این که هست بهتر شود.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

از آنجا که قدرت یادگیری شما بالاست، با سرعت بالایی می توانید اطلاعات زیادی کسب کنید. امروز هم از آن زمان هایی است که باید کتاب به دست بگیرید یا در اینترنت به هدف بالا بردن دانش تان سری بزنید. امروز فضا برای همکاری های دو نفره باز است. به همین دلیل اگر به فکر کاری تیمی هستید، از همین حالا قرارش را بگذارید. این فضا برای روابط عاشقانه هم صدق می کند. اگر موضوعی است که می خواهید با شریک زندگی تان در میان بگذارید، بهترین فرصت است. بر خلاف همیشه، خواهید دید که چقدر با هم تفاهم نظر خواهید داشت. امروز فرصت بسیار مناسبی است تا در راه رسیدن به هدفی که یک بار در تلاش برای رسیدن به آن ناموفق بوده اید بار دیگر دست به کار شوید و به خودتان فرصتی دوباره بدهید. شاید شکست خوردن به اعتماد به نفس شما لطمه وارد کرده باشد و احساس کنید که برای این کار هنوز آماده نیستید، اما یادتان باشد که شکست خوردن و مشکلات بخشی از زندگی همه ی ما هستند و رویارویی با آنها به ما قدرت و آگاهی می بخشد.

 

 فال روزانه متولدین آبان

از کابوس هایتان برداشت بدی نکنید. از آن به عنوان نشانه ای برای پی بردن به حقایق استفاده کنید. اگر احساس ناامنی دارید، به دنبال دلیلش باشید. شاید هم مشکل خاصی نیست و این شمایید که موضوعات را برای خودتان بزرگ می کنید. بهتر است با دوست یا یکی از اعضای خانواده تان که تجربه کافی دارد، در این زمینه صحبت کنید. بیان ترس ها و دردهایتان می تواند کمی از سنگینی باری که بر دوش می کشید را کم کند. کمک به خیریه ها هم یکی دیگر از روش هایی است که حالتان را خوب خواهد ساخت. زندگی خیلی کوتاه است بهتر است خود را برای مسایل بی ارزشی که فقط انرژی شما را می گیرند، ناراحت یا غمگین نکنید. همیشه با خودتان صادق باشید. هر چه می خواهید را می توانید به دست بیاورید. امروز حتی اگر خودتان هم رویتان نشود بگویید، داشتن یک رابطه رمانتیک بهترین نسخه ای است که هر دکتری می تواند برای شما بپیچد. ترکیبی از عشق و خلاقیت برای شما تجربه ای خوشایند و تکرار نشدنی رقم خواهد زد.

 

 فال متولدین آذر

آیا برای آرزوهایتان زندگی می کنید؟ یا که آنها را فراموش کرده اید؟ با انرژی که امروز در هوا پراکنده است، قدرت لازم را برای تلاش هایی بیشتر به دست خواهید آورد. فقط فرصت هایی که در زندگی برایتان فراهم می شود را از دست ندهید. شما فردی هستید که برای روابط عاطفی از دست رفته غصه زیادی می خورید، اما بدانید که با هر از دست دادن، چیز با ارزش دیگری به دست خواهید آورد. پس گذشته را رها کنید و به جاده پیش رویتان خیره شوید.  شما آنقدر مستقل هستید که وقتی به کمک نیاز داشته باشید هم برایتان سخت است که از دیگران تقاضای کمک کنید. دست از این تفکرتان بردارید و از نشان دادن ضعفهایتان هراس نداشته باشید. امروز شاید خیلی تحت تاثیر دیگران، رفتار و گفتار آنها باشید. اما نباید این طور باشد. در موضع خود باشید و برنامه هایتان را تغییر ندهید. ناامید نشوید و بدانید موانع همیشه حاضر هستند و این هنر شما است که چگونه با آنها روبه رو شوید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز تنها به فکر پیشرفت در زمینه کاری و تحصیلی تان باشید. آخرین زمانی که مهارتی تازه را آموختید، چه زمانی بود؟ یادتان باشد که هیچگاه برای یادگیری دیر نیست. مهم نیست که به چه رشته ای علاقه دارید، شنا، نقاشی یا ورزش… در کلاس ها ثبت نام و ذهن تان را تقویت کنید. اگر هنوز هم مجرید، عیبی ندارد. اگر برای متاهل شدن عجله کنید، ممکن است که در انتخاب تان به اشتباه روید. به زودی به یک مراسمی دعوت می شوید. بهترین لباس خود را به تن کرده و در آنجا حاضر شوید. در رابطه عاطفیتان لازم نیست هر فکری را که به سرتان خطور می کند بلافاصله به زبان بیاورید، گاهی بهتر است بعضی افکار ناگفته باقی بمانند. امروز هر وقت که بحث مدیریت منابع مالیتان به میان بیاید باید به احساس خود رجوع کنید، خواه مسائل مالی شخصی باشد و خواه بخواهید در مورد مسائل کاری تصمیم بگیرید. زیاد به منطق خود تکیه نکنید و اگر قصد سرمایه گذاری، خرید و حتی ولخرجی کردن را دارید به صدای قلبتان گوش کنید.

 

 فال متولدین بهمن

آیا می دانستید که حس ششم تان یکی از با اعتمادترین راهها برای تشخیص درست از نادرست است؟ مشکل شما عدم اعتماد به خود و توانایی هایتان است، در حالی که نیروی درونی شما قدرتمندتر از آن است که فکرش را بکنید. به رابطه ای تمام شده فکر می کنید. تصور می کنید که امیدی در بازگشت شما نیست اما اشتباه می کنید. جسارت داشته باشید و شانس خود را یک بار دیگر امتحان کنید. شاید که از سوی طرف مقابل تان نشانه ای ندیده باشید اما او هم مانند شما، دلش گیر است. امروز وقتی خودتان فکر می کنید که همه چیز خیلی خوب و روبراه است، مخالفت های دوستان و اعضای خانواده به صورت خیلی غیر منتظره همچون پتکی بر سرتان فرو خواهند آمد. هر چند اختلاف نظرهای روزمره کاملا طبیعی هستند شما در شرایط فعلی در اوج حساسیت قرار دارید و هضم این مخالفت ها برایتان تقریبا غیر ممکن است. با این حال حساسیت امروزتان به شما کمک خواهد کرد زیبایی های موجود در پیش پا افتاده ترین چیزها را نیز ببینید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

 این روزها عادات روزمره تان را کنار بگذارید و چیزهای جدید را تجربه کنید. این کار تجربه و دانش شما را افزایش خواهد داد. با این کار اتفاقات خوبی که تا به حال فکرش را نمی کردید، برایتان رخ می دهد. تصور نکنید که همه چیز را می دانید، به فکر کشف خود و جهان اطراف تان باشید. حال زمان خوبی است که تغییراتی را برای بهتر شدن به رابطه عاطفی تان دهید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و بدون توجه به نظرات دیگران، آن کاری را که خود بدان علاقه دارید، انجام دهید، مطمئنا هیچ چیز جلوی پیشرفت شما را نخواهد گرفت. داشتن یک رژیم غذایی سالم و ورزش کردن به اندازه کافی ایده خیلی خوبی به نظر می رسد، ولی شما به اندازه کافی نسبت به این برنامه ها احساس تعهد نمی کنید و همین باعث می شود نتیجه ای که انتظار دارید را نگیرید، اما امروز فرق می کند! امروز رفتار شما به گونه ای است که دیگران بیشتر دوستتان خواهند داشت. می توانید شانه ای برای گریه کردن دوستان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد