فال روزانه -یکشنبه 1 فروردین

فال روزانه 1 فروردین دوست عزیز فالوده ای که 1 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما عاشق صلح و آرامش هستید و ترجیح می دهید تا جای ممکن در مکالمات غیر ضروری شرکت نکنید. شما شخصی قابل اعتماد، احساساتی، سخاوتمند، متواضع، مهربان، عاقل و بالغ و مثبت اندیش هستید. اگر می خواهید ارزش این ویژگی های مثبت از این که هست بیشتر شود سعی کنید خودخواهی را کنار بگذارید! امسال از نظر سلامتی برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد، اما ممکن است وضعیت سلامتی برخی از اعضای خانواده تان نگرانی هایی را برای شما ایجاد کند. از لحاظ اقتصادی نیز امسال برای شما موقعیت های زیادی را به همراه خواهد داشت و اگر درست عمل کنید می توانید کسب و کاری که به تازگی به راه انداخته اید را به موفقیت برسانید. با این حال باید در نظر داشته باشید که به دست آوردن پول و درآمد بیشتر به کار و تلاش چند برابر نیاز خواهد داشت. به شما پیشنهاد می شود که تا جای ممکن از آغاز شراکت های جدید خودداری کنید. سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید نیز امسال به احتمال زیاد به مرحله ی بازدهی خواهند رسید. در زمینه ی حرفه ای باید سعی کنید که عملکرد مقامات مافوق خود و افرادی که نسبت به شما تجربه ی حرفه ای بیشتری دارند را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید مهارت ها و توانایی های حرفه ای خود را افزایش دهید. در صورت بروز مشکل در محل کارتان رفتار خود را با سیاست همراه کنید. اگر هنوز مجرد هستید امسال به احتمال زیاد شریک زندگی خود را پیدا خواهید کرد. اگر هم قبلا یارتان را یافته اید امسال به خانه ی بخت خواهید رفت. اسفند، اردیبهشت، شهریور و دی ماه بهترین ماه ها هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز در دیدارهای خود با دیگران به حس ششمتان و احساسات درونی خود اعتماد کنید. برخی از افرادی که امروز می بینید به اندازه ای که در ظاهر نشان می دهند از دیدن شما خوشحال نیستند و شاید حتی اگر فرصتی دست بدهد بدشان نیاید به شما آسیبی وارد کنند. پس تمام توان خود را به کار بگیرید تا اولین روز از سال جدید را در کنار آنهایی بگذرانید که می دانید واقعا و از صمیم قلب دوستتان دارند. در چنین روزی اینکه حتی بخواهید به معامله و پول درآوردن فکر کنید هم مسخره به نظر می رسد، اما اگر از آن دسته آدم هایی هستید که در هیچ شرایطی کار و کاسبی خود را تعطیل نمی کنند بهتر است به خاطر منافع خودتان هم که شده است دست نگه دارید زیرا احتمال اینکه ضرر کنید خیلی زیاد است.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

اگر امروز صبح که از خواب بیدار شدید احساس کردید که انگار به تخت خوابتان چسبیده اید شاید بهتر باشد هرچقدر که خودتان دلتان می خواهد در همانجا بمانید. شما این اواخر خیلی کار کرده اید و زحمت کشیده اید و هم حجم کارتان و هم ساعات کاری تان خیلی بیشتر از حد عادی بوده اند. خوشبختانه این روزها هر چقدر که دلتان بخواهد برای استراحت کردن فرصت خواهید داشت، اما اگر خودتان حواستان را خوب جمع نکنید و به اندازه ی کافی استراحت نکنید احتمال اینکه مریض شوید زیاد خواهد بود. تا جای ممکن مهمانی های غیر ضروری را از برنامه تان حذف کرده و زمانتان را به خودتان و نزدیکانتان اختصاص بدهید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز حواستان را خوب جمع کنید. شاید با افرادی دیدار داشته باشید که علاقه ی چندانی به اخلاق و رفتارشان ندارید، اما بهتر است فعلا کدورت ها را کنار گذاشته و رفتار خود را تحت کنترل داشته باشید. مطمئنا خیلی ها هم از رفتارهای شما خوششان نمی آید، اما این دلیل خوبی برای اینکه با شما بد رفتار کنند نیست. امروز وجود شما سرشار از خوشحالی شده است و دلتان می خواهد که این خوشحالی را به دیگران هم منتقل کنید و به همین دلیل ممکن است به فکر کمک به یک موسسه ی خیریه و یا هر نهاد یا مرکز دیگری بیفتید که بتواند در شاد کردن دیگران و به ویژه نیازمندان نقشی داشته باشد. این کار حس خوشحالی شما را چند برابر خواهد کرد.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است از شرایطی که برایتان پیش آمده است راضی نباشید. شاید به یک مهمانی دعوت شده باشید که تمایلی به شرکت در أن ندارید و یا مهمان هایی به خانه تان بیایند که زیاد دل خوشی از آنها ندارید. در هر صورت بهتر است رفتارتان را تحت کنترل داشته باشید و با روی باز با دیگران برخورد کنید. به هیچ وجه در مورد هیچ کس غیبت نکنید و به غیبت هایی که دیگران می کنند هم گوش نکنید نتیجه ی هر یک از این کارها به ضرر شما خواهد بود. امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. شما احساس خوشحالی، شور و نشاط می کنید و نسبت به آینده خوشبین و امیدوار هستید. خوشبختانه روابطتان با خانواده، دوستان و همسایه ها هم خیلی خوب دارند پیش می روند.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز ممکن است به علت مشکلاتی که در سیستم بانکی پیش می آیند، گم کردن کارت های بانکی و یا جا گذاشتن کیف پولتان در خرید کردن با مشکل مواجه شوید. اگر قصد خرید چیزی را دارید پیش از خارج شدن از خانه کیف پول و کارت هایتان را کنترل کنید و اگر خریدتان ضروری نیست آن را به وقت دیگری موکول کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران بتوانند از زوایه دید شما به مسائل نگاه کنند، هیچ کسی به اندازه ی خود شما نمی تواند منافعتان را در نظر داشته باشد! امروز شما و نامزدتان تمام روز در تلاش برای دیدن یکدیگر خواهید بود، اما هر دویتان آنقدر سرتان شلوغ است که حتی اگر بتوانید این دیدار را ترتیب بدهید هم در آرامش نخواهید بود!

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما علاقه ی زیادی به اینکه به مهمانی بروید و یا در فعالیت های اجتماعی مختلف شرکت کنید در خود احساس نمی کنید. در حال حاضر هیچ کاری به اندازه ی ماندن در خانه و لذت بردن از اولین روز سال جدید با کارهایی که خودتان دوست دارید نظر شما را به خود جلب نخواهد کرد؛ اما متأسفانه خودتان هم خوب می دانید که در چنین روزی نمی توانید هر طوری که خودتان دلتان می خواهد رفتار کنید. دیدار با بزرگترها و افرادی که برایتان خیلی عزیز هستند چیزی نیست که بتوانید بیخیال آن بشوید. تنها کاری که در حال حاضر از دستتان برمی آید این است که طوری برنامه ریزی کنید که وقتتان را هر چه سریعتر آزاد کنید و بتوانید از بقیه روزتان لذت ببرید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز احساس می کنید که یکی از اطرافیانتان دارد به شما دروغ می گوید و آنچه این وضعیت را برای شما دشوارتر می کند این است که این شخص به شما خیلی نزدیک است. شما به طور ذاتی از آن دسته آدم هایی نیستید که در چنین موقعیت هایی سر و صدا به راه می اندازند و به همین دلیل هم ترجیح می دهید آرامش اوضاع را حفظ کنید و روی تردیدهایتان سرپوش بگذارید. راستش را بخواهید غریزه تان دارد واقعیت را به شما می گوید و این شخص دارد بعضی چیزها را از شما مخفی می کند، اما آن چیزی که اهمیت دارد این است که او این کار را به خاطر منافع خود شما می کند و وقتی مشکل از میان برود همه چیز را به شما خواهد گفت.

 

 

 فال روزانه متولدین آبان

 امروز خاطرات تلخ گذشته و شاید یاد و خاطره ی عزیزان از دست رفته تان ذهن شما را به خود مشغول کرده است. شما خودتان هم از اینکه در چنین روزی به یاد این خاطرات تلخ افتاده اید متعجب شده اید، اما باید سعی کنید این مرحله را هر چه سریعتر پشت سر بگذارید. فعلا هر چیز دیگری جز لذت بردن از روزهای آغازین سال و بهار زیبا را از ذهن خود خارج کنید، تمام سال را برای فکرهای ناراحت کننده وقت خواهید داشت! شاید امروز به این فکر بیفتید که نباید اینقدر خرج تغییر دکوراسیون خانه تان یا وضع ظاهر خودتان می کرده اید، اما در چنین روزی فکر کردن به چنین چیزهایی اصلا عاقلانه نیست. به جای این فکرها و نگرانی ها سعی کنید از نتیجه ی خرج هایی که کرده اید لذت ببرید.

 

 فال متولدین آذر

امروز این طور به نظر می رسد که در اطرافتان چیزهایی در جریان هستند که شما از آنها بیخبر هستید. شما احساس می کنید که یک نفر قصد دارد از شما سوء استفاده کند و اوضاع را به نفع خودش تغییر دهد. زیاد به این چیزها فکر نکنید و فقط سعی داشته باشید که خودتان را از هر خطری دور نگه داشته و در غیبت ها و بحث های همراه با گوشه و کنایه شرکت نکنید. حس ششمتان در مورد اینکه به چه کسی اعتماد کنید شما را به درستی راهنمایی خواهد کرد. شما امروز زمان زیادی را صرف مکالمه با تلفن خواهید کرد و به احتمال زیاد هم این مکالمات با اعضای خانواده و دوستانی خواهد بود که دور از شما زندگی می کنند و فرصت دیدار آنها و تبریک گفتن سال نو را نخواهید داشت.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز ممکن است به مهمانی هایی دعوت شوید که صاحبان آنها را زیاد خوب نمی شناسید، اما به شما توصیه می شود که دعوت برای حضور در این جمع ها را به سرعت رد نکنید و اگر برنامه مهمتری ندارید حتما در این مهمانی ها حضور پیدا کنید. شما در این جمع ها فرصت آشنایی را افراد جدیدی را خواهید داشت که شاید تا پیش از پایان این سال جدید به بهترین دوستان شما تبدیل شوند. شما از حضور در جمع لذت می برید، اما شاید همراهانتان خیلی زودتر از شما خسته شوند، حواستان به خواسته های آنها هم باشد! سعی کنید در این اولین روز از سال جدید یک قرار عاشقانه ی دو نفره با شریک عاطفی خود ترتیب دهید.

 

 فال متولدین بهمن

امروز تمام روز سرتان گرم کارهای خانه و جمع و جور کردن ریخت و پاش های روز قبل خواهد بود. امشب خودتان را برای پذیرایی از مهمان آماده کنید. شاید چند گروه مختلف بر حسب اتفاق به طور همزمان به دیدن شما بیایند و یک دور همی گرم و صمیمی شکل بگیرد که همه از حضور در آن لذت می برند. افرادی در این جمع حضور خواهند داشت که برای شما بسیار عزیز هستند، قدر این لحظات زیبا را بدانید. امشب وقتی به رختخواب می روید ذهنتان سرشار از افکار مختلف خواهد بود و با سرعت یک پرنده ی بیقرار پرواز خواهد کرد، اگر نمی خواهید این افکار جلوی خوابتان را بگیرند، به هر روشی که می دانید قبل از رفتن به اتاق خوابتان ذهن خود را آرام کنید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز اطرافیانتان این طور فکر می کنند که شما از آنها فاصله گرفته اید و اصلا حواستان به آنها نیست. شاید حتی این طور فکر کنند که به آنها اهمیت نمی دهید، اما مسئله چیز دیگریست. شما دارید به کارهایی که می خواهید در این سال جدید از زندگیتان انجام دهید و برنامه هایی که برای امسال دارید فکر می کنید و در عالمی خیلی دورتر از آنچه آنها فکر می کنند سیر می کنید. این که برای سال جدیدتان برنامه های جدی در نظر داشته باشید خیلی خوب است، اما بهتر است این کار را برای زمان تنهاییتان و وقتی که دیگران به توجه شما نیاز ندارند بگذارید. فعلا حواستان را به دید و بازدیدهای سال جدید و عزیزانتان بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد