فال روزانه -چهارشنبه 27 اسفند

فال روزانه 27 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 27 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی منحصربفرد، دارای اعتماد به نفس، فعال و پرانرژی و باهوش هستید. شما با اراده ی محکمی که دارید می توانید هر وظیفه ای که به شما محول می شود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید و همین باعث می شود که همیشه یک قدم از بقیه جلوتر باشید. در کنار این ویژگی های مثبت شما اخلاق های بدی هم دارید، از جمله اینکه خودخواه و نسبت به دیگران بی تفاوت هستید. تمام تلاشتان را برای ترک این عادت های بد به کار بگیرید. امسال خوشبختانه شما از لحاظ سلامتی با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما نباید از توجه به خودتان غافل شوید و هیچ کاری را که ممکن است سلامتی تان را به خطر بیندازد انجام ندهید. اعتماد به نفس و سخت کوشی تان به شما کمک خواهد کد تا پول زیادی را به دست بیاورید و کسب و کار خود را به میزان قابل توجهی گسترش دهید. امسال شما می توانید با خیال راحت روی هر چیزی که دلتان بخواهد سرمایه گذاری کنید. درگیری های حقوقی که پیش از این داشته اید بالاخره حل خواهند شد و فرصت جدیدی را برای کسب درآمد بیشتر در اختیار شما قرار خواهند داد. شور و اشتیاق که شما برای به نمایش گذاشتن توانایی هایتان باعث خواهد شد که عملکرد فوق العاده ای را از خود ارائه داده و پیشرفت قابل توجهی در زمینه ی حرفه ای داشته باشید. زحمات شما بی جواب نخواهند بود و پاداش تلاش هایتان را خواهید گرفت. اگر متأهل هستید روابط عاطفیتان نیز در شرایط خوبی قرار خواهند داشت، اما اگر مجرد هستید باید چند سال دیگر منتظر بمانید! اردیبهشت، تیر و آذر بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز ناگهان به خودتان آمده و می بینید که پیش از به پایان رسیدن سال یک دنیا کار برای انجام دادن دارید و این موضوع باعث نگرانی شما می شود. آنقدر ها هم که فکر می کنید وقت تنگ نیست و با برنامه ریزی مناسب می توانید همه کارهایتان را به انجام برسانید. به جای نگرانی آستین هایتان را بالا زده و دست به کار شوید. امروز رهایی به معنای واقعی را تجربه کنید. شاد باشید و اجازه ندهید هیچ مساله ای شما را نگران یا ناراحت کند. از موانع خیلی سریع عبور کنید. امروز فرصت خوبی است تا به افرادی که برایتان ارزش دارند اجازه دهید وارد زندگیتان بشوند. از افکار آنها استفاده کنید. این را بدانید که آدم ها توان ذهن‌خوانی ندارند، پس هر چه می خواهید را به زبان بیاورید. رک و شفاف بودن به خودتان هم آرامش بیشتری می دهد. امروز شاید اطرافیان توجه زیادی به شما نداشته باشند اما مهم نیست زیرا عشق و شریک زندگیتان با تمام وجود دوستتان دارد و انرژی بسیار خوبی به شما می دهد.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شاید به طور ناگهانی تصمیم بگیرید یک مهمانی از پیش برنامه ریزی نشده راه بیندازید و آن دسته از دوستانتان که هر کجا می روند شادی و خنده را با خود به همراه می برند را نیز دعوت کنید. شما حسابی خوش خواهید گذراند و ساعات خیلی خوبی در کنار این دوستان خواهید داشت. ذهن منطقی شما معمولا نیازی به کنترل خارجی ندارد، ولی امروز شما دارید مورد تحسین قرار می گیرید و این مسئله می تواند اثرات مثبتی روی عملکرد شما داشته باشد و به شما انگیزه بدهد تا کارها و مسئولیت هایتان را هر چه بهتر انجام دهید. آیا آماده پیشرفت هستید؟ این را بدانید که بدون زحمت نمی توانید به خواسته های خود برسید. از نظر جسمی مراقب احوالات خود باشید. هر چه جسم سالم تری داشته باشید، روحیه تان بهتر و بیشتر خواهد بود. ورزش ها و تفریحات تازه ای را به برنامه زندگی خود اضافه کنید. زندگی شخصی شما با همسر یا عشقتان عالی خواهد بود. در کنار هم آرامش زیادی خواهید داشت.

 

 فال امروز متولدین خرداد

چرا جنگی که می دانید در آن برنده نخواهید بود را ادامه می دهید؟! چرا خودتان و دیگران را گول می زنید و در حالی که می دانید در لبه ی پرتگاه قرار گرفته اید و هر لحظه ممکن است سقوط کنید، طوری رفتار می کنید که انگار کنترل همه چیز را در دست دارید و جواب همه ی سؤال ها در دست های شما قرار دارند. شاید بهتر باشد برای نجات خودتان هم که شده است به جای جنگیدن تسلیم شوید. امروز برای خوشحالی خودتان هم که شده سعی کنید به همه لبخند بزنید، از رهگذر ناشناسی که در خیابان می بینید گرفته تا مغازه دارها و راننده های تاکسی! باید از سایه بیرون بیایید و آنچه که واقعا هستید را به اطرافیان نشان دهید. شما به بال پرواز نیاز ندارید چون خودتان سرشاز از خلاقیت هستید و خیلی سریع و راحت می توانید برای هر چیزی راه حل مناسبی پیدا کنید. پس از کار با عشق یا همسرتان برای تفریحات جدید یا سفر  برنامه ریزی کنید. کارهایی انجام دهید که هیجان بیشتری به زندگی شما وارد می کند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است مجبور به انجام کارهایی باشید که به آمادگی ذهنی و دقت و تمرکز بالایی نیاز دارند. شاید مجبور باشید توجهی ویژه به جزئیات داشته باشید و ساعت ها پای کتاب و یا کامپیوتر بنشینید و این موضوع شاید باعث چشم درد و یا سردرد شود. برای اجتناب از به وجود آمدن چنین وضعیتی باید گاهی در میان کار به خودتان استراحت داده و به ویژه به تغذیه خود اهمیت بدهید. داشتن انتظارات غیر منطقی امروز به نفع هیچ کس نخواهد بود و تنها ایجاد دلخوری و ناراحتی خواهد کرد. این که بخواهید حرف خود را به دیگران ثابت کنید، به ویژه اگر بخواهند به شما نشان دهند که افکارتان اشتباه هستند، کار بسیار سختی خواهد بود. تغییران جزئی که در وضعیت مالی شما به وجود آمده اند روزتان را خواهند ساخت. شاید حتی بتوانید به بازار بروید و چیزی که قصد خریدن آن را داشته اید اما به خاطر کافی نبودن بودجه تان از خرید آن منصرف شده بوده اید را با خیال راحت بخرید. اگر در محل کار با مشکلی مواجه شدید، سریع واکنش نشان ندهید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما ناگهان نسبت به این که چه کاری برایتان درست است و چه باید بکنید دچار نگرانی شده اید، ولی این احساس وسواس گونه در انتخاب راه صحیح هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. شما نیازی ندارید که قدرت های تحلیلی خودتان را به هیچ کسی ثابت کنید، فقط روی بهترین کاری که از دستتان برمی آید تمرکز کرده و پیش بروید و خیالتان از نتیجه ای که به دست خواهید آورد راحت باشد. امروز ممکن است چند نفر سرزده به خانه تان بیایند و شما بی آن که حوصله داشته باشید مجبور شوید آنها را سرگرم کنید، با این حال کمی که بگذرد از قرار گرفتن در مرکز توجه لذت خواهید برد و از آمدن آنها خوشحال خواهید شد و هم شما و هم مهمان هایتان ساعات خوشی را در کنار هم خواهید گذراند. وقت آن فرا رسیده است که خیلی خوب و دقیق به حد و مرزها توجه کنید. شما باید یک مکالمه ی جدی با خودتان داشته باشید و برای کارتان، سلامتیتان، روابط خود با دیگران و به طور خلاصه هر جایی از زندگیتان که لازم می دانید حد و مرزهایی را مشخص کنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز صبح وقتی به کارهایی که باید انجام دهید فکر می کنید همه آنها به نظرتان خیلی فوری و ضروری می آیند و نمی دانید از کجا باید شروع کنید و همین ممکن است باعث شود ترجیح بدهید بیخیال کارهایتان شده و خودتان را به بی عاری بزنید، اما این روش اصلا برای شما جوابگو نیست و تمام مدت ذهنتان درگیر کارهای انجام نشده تان خواهد بود. زیاد به این که کدام کار را باید اول انجام دهید فکر نکنید و از اولین کاری که دم دستتان می آید شروع کنید، کم کم اولویت هایتان هم مشخص خواهند شد. شلوغی های آخر سال باعث شده اند نتوانید زیاد با همسرتان در آرامش وقت بگذرانید. بعد از پایان کارهای روزمره تمام وقتتان را به او اختصاص داده و با تمام وجود به او ثابت کنید که دوستش دارید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

پروژه و یا کاری که در گذشته انجام داده بودید و در آن زمان مورد توجه کسی قرار نگرفته بود و حتی خودتان هم آن را فراموش کرده اید امروز به یک باره نظر یک نفر که در آن زمینه صاحب نظر است را به خود جلب خواهد کرد و هر چند خیلی دیر، نتیجه ای که از انجام آن انتظار داشته اید را به دست خواهید آورد و برای آن مورد تحسین و تأیید قرار خواهید گرفت. امروز نمی توانید نارضایتی خودتان نسبت به شرایط موجود را، به ویژه در روابط نزدیکتان، مخفی کنید. یک نفر ممکن است با رفتارهای خودش و توجه زیادی که از جانب شما انتظار دارد باعث شود که ناراحت شوید، چون اصلا حال و حوصله این را ندارید که بخواهید لی لی به لالای دیگران بگذارید، اما شاید واقعاً حق با طرف مقابلتان باشد! امروز به هیچ عنوان سعی نکنید مسایل را به شکلی دیگر نشان دهید. صداقت و راست گویی به ویژه در ارتباط ها بسیار مهم است و به این ترتیب می توانید دوستان بیشتر و نزدیک تری داشته باشید. با عشقتان یک روز عالی در پیش دارید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است مکالمه ای عجیب و غیر منتظره با شخصی که زیاد خوب نمی شناسید و فقط یک آشنایی جزئی در محل کار و یا زندگیتان با او دارید، داشته باشید. این احتمال وجود دارد که این مکالمه در رابطه با موقعیت های کاری و حرفه ای باشد که تا کنون اصلا به آنها توجه نکرده بودید، اگر به نظرتان جالب رسید، حتی اگر در آن لحظه واکنش خاصی به آن نشان ندادید هم حتما به آن فکر کنید. امروز فکر می کنید اگر  حرفتان برای طرف مقابلتان خوشایند نباشد عاقلانه تر این است که سکوت کنید. با این حال سکوت فعلیتان پیام های دیگری را به او منتقل می کند چرا که به خوبی می تواند ببیند که شما آن فرد سرحال و بشاش همیشگی نیستید. اما تحلیل خوبی از مسایل دارید. این یک قدم به موفقیت و پیشرفت شما را نزدیک می کند. آهسته و پیوسته قدم بردارید و از همه لحظه های خود لذت ببرید. با عشقتان لحظه های شادی را تجربه خواهید کرد. اولین قدم برای بهتر شدن همه چیز این است که به در کنار خیال، منطق هم داشته باشید.

 

 فال متولدین آذر

امروز یاد گرفتن چیزهای جدید برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شاید زمان زیادی را به مطالعه در این زمینه اختصاص دهید، اما خرده کارهایی که باید در خانه انجام شوند را هم فراموش نکنید، تمام تعطیلات برای مطالعه و یادگیری وقت خواهید داشت. امروز شما بسیار هیجان زده هستید و همین موضوع باعث می شود که ساده ترین فکرها را به ایده های عجیب و غریبی تبدیل کنید که ممکن است بیان کردن آنها به اعتبار شما صدمه بزند، بهتر است هر فکری که به سرتان می زند را به زبان نیاورید. چشم هایتان را خوب باز کرده و به دنیای اطراف خود با دقت نگاه کنید تا بتوانید خودتان را با واقعیت های زندگیتان تطبیق داده و شادی و رضایت خاطر را بار دیگر تجربه کنید. البته که همه چیز به همین سرعت و راحتی اتفاق نخواهد افتاد، اما نقش شما در این روند بسیار مهم خواهد بود. خودتان را با دلخوشی های موقتی و سطحی سرگرم نکنید و به دنبال خوشحالی و رضایت خاطر واقعی باشید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز با گروهی از دوستانتان دیدار خواهید داشت و در مورد موضوعات جالبی به بحث خواهید پرداخت. ایده های منحصر به فردی که شما دارید برای خیلی از آنها جذاب هستند و شاید حتی این موضوع باعث شود برخی از افرادی که در این جمع تا پیش از این با شما فقط در حد آشنایی دور بوده اند بخواهند یک دوستی صمیمی با شما برقرار کنند. امروز شما با لجبازی خاصی به درست بودن تصمیم های خودتان اصرار دارید و اگر کسی با شما مخالفت کند ناگهان خودتان را در میانه بحث و درگیری خواهید یافت. کمی خودتان را با دیگران هماهنگ کنید تا از ایجاد دلخوری جلوگیری کنید، مخصوصا کسی که دوست دارید طاقت این لجبازی های بیرحمانه شما را نخواهد داشت. به اطرافیان احترام بگذارید تا همان احترام را نیز از آنها دریافت کنید. شما امروز با عشقتان رابطه بسیار خوبی خواهید داشت. با هم برای تعطیلات برنامه ریزی کنید و از کنار هم بودن لذت ببرید. لازم نیست کنترل دنیا به دست شما باشد.!!

 

 فال متولدین بهمن

امروز شما به احتمال زیاد درگیر انجام کارهایی خواهید بود که به دقت و تمرکز بسیار بالایی نیاز دارند. شاید بخواهید چیزی را بدوزید، تعمیر کنید و یا پروژه ای فنی که نا تمام مانده بوده است را به پایان برسانید. انجام این کار زمان بسیاری از شما خواهد گرفت، زیرا جزئیات مهمی در انجام آن وجود دارند که باید مورد توجه قرار بگیرند، اما نتیجه ای که به دست خواهید آورد ارزش این همه دقت، تمرکز، وقت و انرژی را دارد. در خلوت خود ذهنتان درگیر تصمیم گیری مهمی است و این موضوع باعث شده است که دیگران نگران شده و فکر کنند که چرا ناگهان اینقدر جدی شده اید. به آنها اجازه بدهید که به شما کمک کنند، اما حد و حدودشان را هم مشخص کنید! خواسته های خود را با صدای بلند بیان کنید. این را به یاد داشته باشید که مردم توان خواندن مغز دیگران را ندارند پس اگر چیزی می خواهید باید با صدای بلند مطرح کنید. با عشقتان روراست باشید و از همه لحظه های خود لذت ببرید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما از این که مورد توجه قرار بگیرید لذت خاصی می برید و برای این که جدی گرفته شوید کمی مبالغه را با تعریف هایی که می کنید ترکیب می کنید. شما با این کارتان باعث می شوید دیگران نسبت به حرف هایتان دچار تردید شوند. اگر احساس کردید که این طور است برای اثبات حرفتان پافشاری نکنید و به آنها کمی فرصت بدهید. کارهایی که به تازگی و یا حتی در گذشته های دور انجام داده اید ذهنتان را به خود مشغول کرده و باعث می شوند که احساس شرمندگی و پشیمانی کنید. اجازه ندهید که این احساسات ناخوشایند روزتان را خراب کنند و این واقعیت را به خودتان گوشزد کنید که همه ی ما گاهی اشتباه می کنیم و آنچه اهمیت دارد این است که اشتباهات خود را تکرار نکنید. امروز مواظب رفتارتان با عشقتان باشید، اگر صبح که بی حوصله هستید با او بدرفتاری کنید تمام خوش اخلاقی ها و قربان صدقه های بعدیتان بی فایده خواهند بود. اگر متاهل هستید، با همسرتان برای تعطیلات برنامه های متنوع ترتیب دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد