فال روزانه – پنجشنبه 21 اسفند

فال روزانه 21 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 21 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال در کنار دوستان تان سال خوبی را در پیش خواهید داشت. اگر همین طور به آرامی و با سخت کوشی کار خود را ادامه دهید، تا پایان سال آینده موفقیت های بزرگی را کسب خواهید کرد. در ماه اردیبهشت روابط اجتماعی تان افزایش می یابد و مورد محبت اطرافیان قرار خواهید گرفت اما در این کار زیاده روی نکنید زیرا ممکن است که از هدف های اصلی تان دور بمانید. مدت هاست ایده ای در سر دارید اما جرات ریسک پذیری را ندارید، امسال زمان آن است که تردیدها را کنار گذاشته و اولین قدم را بردارید. در روزهای آخر سال نیز به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید تا بیماری شما را از حرکت باز ندارد. احتمال اینکه منبع درآمد جدید برای خودتان پیدا کنید بسیار زیاد خواهد بود و وضع مالیتان از این طریق به میزان چشمگیری بهتر خواهدشد. سخت کوشی شما و توانایی بالایتان در گرفتن بهترین تصمیم ممکن در سالی که پیش رو دارید موفقیت های بسیاری را برای شما رقم خواهد زد. آنهایی که در زمینه ی تجارت فعالیت دارند از لحاظ حرفه ای سال خوبی را در پیش خواهند داشت و قراردادهای بزرگی را به امضا خواهند رساند. امسال عاشق خواهید شد و این اتفاق شیرین شما را به مهربانترین فرد دنیا تبدیل خواهد کرد. آبان، آذر و بهمن بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

برای باز کردن دری که می خواهید به آن قدم بگذارید، اصرار نکنید زیرا با این کار تنها آن را می شکنید. شاید وقت آن است در دیگری را امتحان کند یا حتی صبر کنید تا زمان آن فرا رسد. اگر اتفاقی که می خواهید نمی افتد حتما حکمتی در آن است و دلیلی دارد. زندگی میدان جنگ نیست، باید از آن لذت ببرید. برای رهایی از این شرایط، امروز بهترین زمان است تا با عشق زندگی تان قدم بزنید، کنار ساحل بنشینید، شامی در فضایی رمانتیک بخورید و برای هم هدیه بگیرید. اگر هم مجرد هستید و برای اولین بار با فردی قرار ملاقات دارید، شب فوق العاده ای در انتظار شما است.  امروز باید سرحال تر از همیشه باشید. اگر لازم است با قهوه و کاپوچینو خودتان را پرانرژی نگه دارید. به همه چیز خوش‌بین باشید. از آنجا که دوست دارید همه شما را دوست داشته باشند و احترام بگذارند، خودتان هم باید با آنها مهربان و خوش برخورد باشید. ایده های خوبی در سر دارید و  فقط باید اعتماد به نفس و رفتار خوبی هم داشته باشید تا مورد قبول اطرافیان قرار بگیرید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

از امروز تا چند ماه آتی احساس می کنید که زندگی کاری شما با سرعت زیادی رو به جلو پیش می رود، حتی پروژه هایی که انتظار آن را ندارید به اتمام می رسد. اگر نتوانستید کنترل تمام آنها را به دست بگیرید، نگران نباشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز بنشینید و در مورد راهی که پشت سر گذاشته اید، به خوبی بیاندیشید. منتظر یک سورپرایز نیز باشید. ممکن است از دست شریک زندگی تان کمی دلگیر شوید اما بهتر است به جای پنهان کاری، احساسات خود را صادقانه با او در میان بگذارید و با کنترل خودتان به دنبال راه حلی مناسب باشید. به خودتان کمی نگاه کنید، به خواسته هایتان و نیازهایی که در دلتان لانه کرده اند. چقدر به آنها رسیده اید؟ آیا تاکنون وقتی را به خودتان اختصاص داده اید؟ اگر بتوانید شناخت درستی از خودتان داشته باشید، در ارتباط هایتان با دیگران نیز موفق خواهید بود. می دانید سراغ هر تیپ آدم هایی بروید و اینکه چه رابطه هایی موجب خوشحالی و آرامش روح شما می شوند.

 

 فال امروز متولدین خرداد

بسیار عصبی و ناراحت هستید زیرا می بینید مشکلاتی که در گذشته وجود داشته هنوز حل نشده اما به جای این کار، بهتر است انرژی خود را صرف صحبت کردن درباره این مسائل با شریک زندگی تان کنید. اگر می خواهید هر چه سریع تر از این وضعیت خلاص شوید، توصیه های او را جدی بگیرید. برای داشتن یک زندگی شادتر، وقت بیشتری را به خانواده اختصاص دهید و از بیان احساسات و ایده های خود به دیگران نهراسید. امروز همانند اسفنجی هستید که همه انرژی های خوب اطرافیان را می تواند به خود بگیرد. پس ترجیحا در میان انسان های شاد و پرهیجان باشید تا روحیه شما را بهتر کنند و موجب شادیتان بشوند. امروز فقط باید خوش بین باشید و با نگاه مثبت به زندگی و اطرافیان، یک روز پرکار و مفید برای خود رقم بزنید. البته وفاداری به برنامه های کاری و انجام وظایف را نیز فراموش نکنید. مراقب باشید، امروز شاید بدون فکر به همه چیز پاسخ مثبت بدهید! این اصلا درست نیست و ممکن است بعدا پشیمان شوید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

راه خود را همین گونه آرام و ثابت ادامه دهید. زمان خوبی است تا هدف های زندگی تان را اولویت بندی کنید و به آنچه واقعاً می خواهید به دست آورید، بها دهید. در این راه از هر چه حواستان را پرت و شما را از هدف تان دور می کند، اجتناب کنید. شما علاقه زیادی به تجربه کردن چیزهای غیرعادی دارید، بنابراین زمان خود را به طور کامل صرف آنها کنید. ممکن است امروز درباره روابط عاطفی خود تصمیمات عجولانه ای بگیرید. اگر در انتخاب آنها دقت لازم را داشته باشید، مشکلی پیش نمی آید. بهتر است ایده های خود را با عشق تان نیز به اشتراک بگذارید. الکی بهانه نیاورید. شما ذاتا مهربان و دست و دلباز هستید. پس چرا می خواهید خود را به شکل دیگری به دیگران نشان دهید؟ بیشتر تمرکز خود را روی سلامت روح و جسم خود بگذارید. این را بدانید هر چقدر بدنتان سالم تر باشد، روحیه بهتری هم خواهید داشت. امروز توان این را دارید تا ابرهای کدورت را کنار بزنید و با دوستان رابطه صمیمی تر برقرار کنید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما فردی هستید که از کمک کردن به دیگران لذت می برید. ابن کار نه تنها برای خود بلکه برای عشقتان و دیگران نیز مفید خواهید بود. اگر در کار مورد علاقه تان فعالیت نمی کنید و دوست دارید شغل خود را تغییر دهید، دست نگه دارید زیرا اکنون زمان خوبی برای آن نیست. فعال و صبور باشید و از فرصت های خوبی که در روزهای آتی به سراغ تان می آیند، استفاده کنید. اگر می خواهید مورد لطف و بخشش دوستان خود قرار بگیرید، تا جایی که می توانید ارتباطات خود را گسترش دهید. به زودی با ورود فردی به زندگی تان سورپرایز خواهید شد. چه چیزی بهتر از اینکه آخر هفته خود را در کنار افرادی سپری کنید که دوستشان دارید. به جای اینکه سر خودتان را شلوغ کنید و نتوانید از همه لحظه ها لذت ببرید، فرد یا افرادی که دوستشان دارید را به خانه خود دعوت کنید و از انرژی خوب آنها انرژی بگیرید. شما همیشه در حال سخت کوشی و تلاش مضاعف هستید و بد نیست کمی هم به خود استراحت دهید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

کاری را که مدت ها پیش آغاز کرده بودید، برای ارائه آماده شده و در رابطه با آن پیشنهادهای خوبی دریافت می کنید که وضعیت مالی تان را دگرگون خواهد کرد. این فرصتی است که به ندرت در زندگی شما پیش می آید پس از آن نهایت استفاده را بکنید. هدف شما هر چه باشد، شانس خوبی برای موفقیت جلوی راهتان سبز می شود. در رابطه عاطفی خود تظاهر می کنید اتفاق خاصی میان شما و شریک زندگی تان رخ نداده اما این را بدانید که اگر مانند کبک سرتان را در برف فرو ببرید، فرصت هایی را که برای بهبودی رابطه به سراغ تان می آید،  از دست خواهید داد. ریختن حرف ها در دلتان فقط موجب می شود بیشتر عصبانی و غمگین شوید. بهتر است همه کدورت ها را دور بریزید و هر کسی که آزارتان داده است را ببخشید. این بخشش در وهله اول به خودتان حس خوب می دهد و فشار روحی زیادی را از شانه هایتان بر می دارد. یک روز عالی و سرشار از رویدادهای مفید در پیش دارید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز کمی عصبی به نظر می رسید و همین احساس شما را به حرکت کردن، سوق می دهد. شاید فکر کنید که انرژی کافی برای انجام کارهایتان را ندارید اما از حرکت نایستید، اراده و اصرار شما در نهایت شما را به موفقیت خواهد رساند. امروز از آن روزهایی است که باید بهترین لباس خود را به تن کنید. هر چه جذابیت و اعتماد به نفس تان بیشتر باشد، افراد را بیشتر به خود جذب خواهید کرد. لباس هایی طرحدار با رنگ های خنثی را به شما پیشنهاد می کنیم. در مورد مسایلی که در چند وقت اخیر موجب ناراحتی شما شده اند، زیاد فکر نکنید. وقتی بتوانید مسایل منفی را فراموش کنید، بقیه مسایل هم خودبه خود درست می شوند. امروز این توان را دارید تا همه جوانب مشکلات را ببینید و بسنجید. بر همین اساس توصیه می کنیم کمی با سیاست بیشتری رفتار کنید. با اعتماد به نفس می توانید رابطه بهتری با عشقتان داشته باشید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. در انتهای روز بهتر است به خودتان استراحت بدهید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

 شرایط کنونی شما کمی پیچیده و سخت شده است و وظیفه شما این است تا کمی با خونسردی و خوش طبعی آن را آرام کنید. در شرایطی که دیگران از نظرات خود کوتاه نمی آیند وظیفه شما است تا کمی انعطاف پذیر باشید، این گونه اعصاب خودتان نیز آرام تر خواهد شد. درباره کلامی که به زبان می آورید، خوب فکر کنید زیرا ممکن است موجب آزار دیگران به خصوص بزرگ تر ها شود. امروز روز خوبی برای خیالبافی است زیرا واقعیت همان افکار شما است، پس به شخصیت، ظاهر، رفتار و دیگر خصوصیات فرد ایده آل خود فکر کنید و ببینید که چگونه در مقابل شما ناگهان ظاهر می شود. خودتان خیلی خوب می دانید که افراد منفی که انرژی های ناراحت کننده دارند را باید از زندگی حذف کنید. خوشبختانه امروز این شهامت را دارید تا با این افراد قطع رابطه و روند تازه ای در زندگی خود ایجاد کنید. خواسته هایتان را مطرح کنید. سعی کنید از چیزی هراس نداشته باشید و این را حق خود بدانید که باید انتخاب کنید. بهترین ها و شادترین ها را انتخاب کنید.

 

 فال متولدین آذر

زمان آن است تا از تمام احساسات آزار دهنده خود خلاص شوید. شاید فکر کنید که تمام آنها را فراموش کرده اید اما به نشانه های بدن خود دقت کنید. هنگام شنیدن نام فردی ضربان نبض تان تغییر می کند؟ یادتان باشد، با عفو و بخشش دیگران، در حقیقت به خودتان کمک خواهید کرد. قضاوت های بی جا را نیز کنار بگذارید و با نگاهی خوش‌بینانه به پیش روی خود نگاه کنید. امروز در محیط کار بیشتر احتیاط کنید و مراقب رفتارهای خود باشید وگرنه مشکلی پیش خواهد آمد که جبرانی نخواهد داشت. امروز دیگر باید از رویاپردازی دست بردارید و بر انجام کارها تمرکز کنید. راه خود را عوض کنید. برای رسیدن به اهدفتان مسیرهای تازه ای را امتحان کنید. مهم نیست رویاهای شما چقدر دور از دسترس به نظر می رسند، شما برای تحقق آنها برنامه ریزی کنید و از همین امروز هم استارت بزنید. از دیگران کمک بگیرید یا در کلاس های آموزشی شرکت کنید. این را بدانید هر دقیقه ای که می گذرد هم می تواند برای شما دیر باشد.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

فرقی نمی کند که فعالیت شغلی خود را تازه آغاز کرده اید یا این که در بالای نردبان موفقیت شغلی هستید، سخت کوشی شما بر همه آشکار است. شما باید نسبت به مرحله ای که در آن هستید، افتخار کنید. توانای خود را با دادن پیشنهادهای سازنده نشان دهید. کمک هایی را نیز از دیگران دریافت خواهید کرد. امروز روابط عاطفی شما رو به بهبود است بنابراین با عشق تان قرار ملاقاتی بگذارید. سعی کنید هر کاری را در زمان و مکان مناسب خود انجام دهید. وقت آن است به فرصت هایی که پیش روی شما قرار دارند، چنگ بزنید. چه چیزی موجب سنگینی شما شده است؟ امروز باید بیشتر به منطق خود اهمیت دهید و بیشتر بر اساس آن رفتار کنید. فرصت بسیار خوبی برای بهبود رابطه ها است. با دوستان قدیمی خود تماس بگیرید و از احوال آنها جویا شوید. کمک گرفتن از اطرافیان و مشورت خواستن از آنها به شما کمک می کند تا وارد مسیر تازه ای از زندگی بشوید که بسیار برایتان مفید است.

 

 فال متولدین بهمن

امروز گپ زدن با دوستان تمام وقت تان را می گیرد و شما درگیر رابطه هایتان خواهید شد. خودتان را به یک موضوع محدود نکنید. با صحبت کردن در مورد موضوعات مختلف، ایده های تازه ای به ذهن تان می رسد. در مورد مسائل عاطفی وقت آن است کمی از زندگی عادی خود دور شوید و هیجان را تجربه کنید. به عجیب ترین کارهایی که فکر می کنید می توانید برای عشق تان انجام دهید، بیاندیشید. از تخیل تان کمک بگیرید مطمئنا از راهی که پیش روی شما گشوده می شود، پشیمان نخواهید شد.  کمک کردن به دیگران این لطف را دارد که خودتان بیشتر از آنها حس خوب پیدا می کنید. بدون این که دیگران را قضاوت کنید، آنچه نیاز دارند را به آنها بدهید. مطمئن باشید نتیجه این الطافتان را نیز خواهید دید. امروز باید خوش بین، مثبت اندیش و فعال باشید. مسایل منفی یا ناراحت کننده را با پیاده روی و یا یوگا می توانید به راحتی به فراموشی بسپارید.  در جمع افرادی باشید که انرژی های بسیار مثبت و روحیه شاد دارند.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

شما روز خوبی در پیش دارید و به آرامش ذهنی که دنبال آن بودید، خواهید رسید. شاید تا به حال نتیجه سخت کوشی هایتان را ندیده باشید اما به زودی به آنچه لایقش هستید، دست پیدا خواهید کرد. اگر برای خرید به خارج از خانه می روید، یادتان باشد به کیفیت لوازم اهمیت دهید زیرا طول عمر آنها نیز بیشتر خواهد بود. زیبایی خانه را افزایش دهید تا به آرامش بیشتری دست یابید. گشت و گذار در طبیعت هم ایده خوبی است. ارتباط با دیگران بر شادی شما می افزاید. عشق راه را به شما نشان خواهد داد، اگر چه شاید روند آن کند باشد اما در نهایت شما موفقیت در روابط و شغل تان را احساس خواهید کرد. به ندای قلب تان گوش دهید. امروز شاهد جنگ میان عقل و احساستان خواهید بود. هر کدام حرف ها و نظرات آن یکی را رد می کند. به جای اینکه به طور صرف و محض روی عقل یا احساس تمرکز کنید، تلفیقی از آن دور را در زندگی عادی خود داشته باشید. همیشه باید بزرگ فکر کنید تا دستاوردهای بزرگی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد