فال روزانه – پنجشنبه 12 فروردین

فال روزانه 12 فروردین دوست عزیز فالوده ای که 12 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال خبرهای خوب زیادی می شنوید که یکی از آنها را همین امروز دریافت می کنید. این خبر تغییرات مثبت و بزرگی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. درست است که همیشه شرایط آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود و حتی انقدر ناامید می شوید که حتی برنامه ریزی خود را رها می کنید. اما به قضاوت زودهنگام خود اطمینان نکنید، شاید زمان بیشتر چیزی است که شما نیاز دارید. صبر کلید موفقیت شما در چنین سالی ست. از نظر مالی سال پیش رو بهتر از سالهای قبل برایتان خواهد بود. کسب و کار جدیدی را راه می اندازید که آینده خوبی را برایتان رقم خواهد زد. شما توانایی های بسیاری دارید اما قدرش را نمی دانید، به زودی فرصت هایی برایتان پیش می آید که باعث می شود بیشتر بدرخشید. روابط عاطفی شما نیز از اواسط سال به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. ماههای آذر و دی بهترین لحظات زندگی را تجربه خواهید کرد.فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز از آتش نترسید و برعکس آن را در آغوش گرفته و به زندگی خود بیاورید. البته منظور آتش واقعی نیست، قرار نیست چیزی آتش بگیرد، فقط شور و هیجان بیشتری باید وارد زندگیتان کنید. شاید بعضی ها بخواهند جلویتان را گرفته و یا شما را از عواقب آن بترسانند، اما این بدان معنا نیست که شما مجبور هستید به توصیه آنها پا به فرار بگذارید. کافی است درس لازم را از گفته هایشان بگیرید و نکاتی که به آنها اشاره می کنند را مد نظر داشته باشید. نباید اجازه دهید کارها و حرف های حساب نشده در رابطه عاطفیتان بیش از این مشکل ایجاد کنند و در مسیر رسیدنتان به خوشبختی مانع ایجاد کنند، مهمترین عوامل در سعادت شما صبوری و گذشت زمان هستند. دوستی می خواهد با شما قرار ملاقاتی بگذارید اما شما از آن امتناع می کنید، به جای دوری بهتر است که به او فرصتی دهید. گاهی همه چیز بر خلاف آنچه شما فکرش را می کنید است. بنابراین زود قضاوت نکنید و دعوت او را بپذیرید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شما در انجام کارهایی که به میزان زیادی از انرژی نیاز دارند بسیار موفق خواهید بود. کارهای روزمره و هر نوع دیگری از فعالیت های جسمانی را خیلی سریع انجام خواهید داد. شما در حال حاضر اصلا صبر و حوصله ندارید، اما اگر پای کارهایی که خودتان دلتان بخواهد در میان باشد با شور و هیجان بسیار هر کاری برای آنها لازم باشد را انجام می دهید. شما امروز در بیان احساسات خود با مشکل مواجه هستید، اما خوشبختانه دیگران متوجه این موضوع نخواهند شد. با این حال باید در نظر داشته باشید که نباید این موضوع را از همه مخفی نگه دارید، شاید بتوانید در مورد مشکلی که با احساسات خود دارید با دوستی مورد اعتماد درد دل کنید. فردی در زندگی تان هست که امروز منتظر خط یا تماسی از شماست اما شما شک دارید که با او تماس بگیرید زیرا احساس می کنید که به شما تمایلی ندارد. اگر نسبت به علاقه خود مطمئن هستید، امروز زمان خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه است.

 

 فال امروز متولدین خرداد

با وجود این که وقتی همه کارها منظم و طبق برنامه هستند شما خیلی احساس راحتی می کنید، امروز باید سعی کنید انعطاف پذیری بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشید. کمی برای غافلگیری و ماجراجویی هم جا بگذارید و از روحیه ماجراجویانه ای که وقتی بدون داشتن هیچ مقصد مشخصی از خانه بیرون می زنید باید داشته باشید لذت ببرید. شاید با افراد و موقعیت هایی روبرو شوید که برایتان غریبه هستند، اما قطعا برایتان خوشایند خواهند بود. با این همه شاید به پایان رساندن کارهایی که امروز انجام می دهید زیاد برایتان راحت نباشد و دائم از شاخه ای به شاخه دیگر بپرید، یادتان باشد این کار تنها شما را خسته خواهد کرد و هیچ نتیجه ای برایتان نخواهد داشت. شما فرد عاشق پیشه ای هستید، امروز نیز روز مناسبی برای عشق ورزیدن به دیگران است. به جای اینکه با داشتن توقعات غیر ممکن خود را در دام شکست بیندازید، در جهت برآورده ساختن آرزوهایتان قدم بردارید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

پیدا کردن تعادل در انجام کارهایتان و طبق روال معمول پیش رفتن امروز خیلی هم برای شما کار دشواری نخواهد بود. بیدار شدن و ترک تخت خوابتان به احتمال زیاد دشوارترین بخش امروز خواهد بود، اما همین که از پس این کار طاقت فرسا برآمدید و از جایتان بلند شدید همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت. سعی کنید صبح امروز را با یک دوش نشاط بخش، البته که با آب سرد، شروع کنید. این کار شما را سرحال کرده و خون را در رگ هایتان به گردش در خواهد آورد. امروز ذهنتان خیلی درگیر است و نمی توانید هجوم ناگهانی افکار مختلف را تحت کنترل در آورده و ظاهرتان را هم حفظ کنید، به خودتان سخت نگیرید. امروز نمی‌خواهید حقایق را به دیگران نشان دهید از این رو رفتار مشکوکانه ای از خود بروز می دهید. سعی کنید که در چنین روزی روابط تان را با دیگران کم کنید تا مجبور نباشید نقش بازی کنید. در غیر این صورت برایتان سوتفاهم بوجود خواهد آمد.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز کوچک ترین مسائل هم ناگهان برای شما تبدیل به مسئله مرگ و زندگی می شوند. حالتان مدام در حال تغییر است و یک لحظه احساس می کنید در مرز فاجعه قرار گرفته اید و لحظه ای دیگر روی ابرها در حال پرواز هستید. این وضعیتی که برای شما به وجود آمده است بیشتر از آن که به دنیای اطرافتان مربوط باشد به خودتان و واکنش هایتان نسبت به محیط اطرافتان وابسته است. شما عاشق جلب توجه هستید و امروز هم ایده های بزرگی در سر دارید که دلتان می خواهد با بیان آنها دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، اما شاید بهتر باشد کمی در این مورد بیشتر فکر کنید، حرف های غیر منطقی می توانند اثر معکوس روی دیگران داشته باشند. اگر برقراری ارتباط با اطرافیان هم برایتان سخت شده است، دیدار یا تماس با آنها را به روزهای آتی موکول کنید. امروز سعی نکنید دیدگاه تان را به دیگران تحمیل کنید، زیرا دوستان از شما نامید خواهند شد.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز اوضاع برای شما بهتر از همیشه است و کارها خیلی راحت تر از همیشه و به همان صورتی که خودتان می خواهید پیش خواهند رفت. این نشان دهنده این است که شما در مسیر درست قرار گرفته اید و دارید کارهای صحیح را انجام می دهید. زندگی همیشه لازم نیست همراه با استرس و ناراحتی باشد. وقتی می بینید کاری خوب پیش نمی رود حتما باید روشتان را تغییر دهید. لبخند روی لب هایتان را حفظ کرده و نسبت به دیگران و احساساتشان احترام قائل باشید. امروز نباید سعی کنید قدرت خود را در رابطه عاطفیتان نشان دهید و یا به طرف مقابلتان ثابت کنید که کنترل اوضاع دست شماست. نبرد قدرت در عشق معنایی ندارد. شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید این قسمت از شخصیت تان را به دیگران نیز نشان دهید اما در چنین روزی مراقب باشید زیرا ممکن است که دیگران برداشت دیگه ای کنند. هر چه سرتان در کار خودتان باشد بهتر است.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز تماس ها و پیام هایی که دریافت می کنید را مدام چک کنید، زیرا یک نفر سعی دارد با شما تماس بگیرد و احتمالا هم کار خیلی مهمی با شما دارد. اگر دیدید که تماس از دست رفته ای دارید و یا پیامی برایتان آمده است نسبت به آن بی تفاوت نباشید و فورا با طرف مقابلتان تماس بگیرید و ببینید چه کاری با شما دارد. اگر مشکلی در رابطه عاطفیتان پیش آمده است به این نکته توجه داشته باشید که اگر اهدافتان مشخص باشند و بدانید از رابطه خود چه می خواهید همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. وقتی دو نفر اهداف مشترکی داشته باشند قدرت بیشتری در جهت به دست آوردن آن هدف به جریان می افتد و تأثیر این انرژی را نباید دست کم گرفت. امروز پیشنهادی به شما می شود اما تا زمانی که معایب و مزایای این پیشنهاد را بررسی نکردید تصمیم نگیرید. اگر شما آرزویی در سر دارید، حتما دستیابی به آن نیز ممکن است، پس برای آرزوهای بزرگ تان نیز ارزش قائل شوید و از آنها سرسری نگذرید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شما حتی اگر تلاش زیادی هم از خودتان نشان ندهید خیلی بیش از آنچه انتظار دارید را به دست خواهید آورد. راه های بسیاری برای رسیدن شما به خواسته هایتان وجود دارند و اگر یکی از آنها بسته بود می توانید بدون نگرانی و ناراحتی به سراغ بعدی بروید و خیلی راحت به خواسته خود برسید. شما خیلی زود به مقصد خواهید رسید و همین باعث می شود وقت آزاد زیادی هم برایتان باقی بماند که می توانید از آن هر طوری که خودتان می خواهید استفاده کنید. فقط یادتان باشد که در جا نزنید و حالا که موتورتان گرم شده است بدون آن که از حرکت باز بمانید به پیشروی ادامه بدهید. با این کار تا پایان روز تحسین همه را با نتیجه کارهای خود برخواهید انگیخت. آتش بزرگی در درون شما روشن است، می توانید به کمک نور آن راه خود را پیدا کنید. اگر خودتان را در روزمرگی محبوس می بینید، بد نیست به زندگی خود مخصوصا زندگی عاطفی تان کمی هیجان دهید.

 

 فال متولدین آذر

امروز زیاد خودتان را درگیر جنبه احساسی زندگی نکنید. به خودتان سخت نگیرید و بگذارید زندگی در آرامش ادامه پیدا کند. مهم این است که به حرکت کردن ادامه دهید، حتی آب هم وقتی در یک جا بماند می گندد و متاسفانه شما مدتی است که دچار این حالت سکون و رکود شده اید. بلند شوید و راه بیفتید. اندکی تلاش کافی است تا حتی بهتر از قبل به سوی اهدافتان پیش بروید، پس تردید نکنید، شما آماده اید تا جهشی بزرگ به سوی خواسته هایتان داشته باشید. فقط یادتان باشد که نمی توانید همین امروز همه پروژه های ناتمامی که در دست اقدام دارید را تکمیل کنید. قدم به قدم پیش بروید تا نتایج بهتری را به دست بیاورید. فردی توجه شما را به خود جلب کرده است. رفتار و حرف هایی این فرد آنقدر شما را درگیر می کند که رفتار و حرف های خود را نیز فراموش خواهید کرد. اگر فرصت مناسبی برای صحبت با او پیدا کردید حتما به جلو روید و حرف دلتان را بزنید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

سعی کنید جنب و جوش دیوانه واری که در اطراف خود می بینید شما را تحت تاثیر قرار ندهد. اتفاقات و مسائل غیر منتظره از هر سو دور و برتان را فرا گرفته اند و شاید اولین واکنش شما عصبانی و هیجان زده شدن باشد. این دقیقا برعکس واکنشی است که شما باید از خودتان نشان بدهید. آرامش خودتان را حفظ کنید و قدم به قدم خودتان را با شرایط به وجود آمده تطبیق دهید. مطمئنا نمی شود چند وعده غذایی را پشت سر هم خورد و باید بین آنها فاصله ای قرار داد، این دقیقا همان کاری است که شما هم در رویارویی با شرایط موجود باید انجام دهید. شاید این کار به نظرتان سخت بیاید، اما امروز بهترین راه انتخاب تنها یک هدف و ادامه راه تا رسیدن به آن است.  امروز عصر زمان خوبی است تا با عشق زندگی تان قرار ملاقاتی بگذارید و ایده هایی را که در سر دارید با او به اشتراک بگذارید. شاید فکر کنید که نظر شما درست است اما بد نیست که به پیشنهاد او نیز فکر کنید.

 

 فال متولدین بهمن

وقت آن فرا رسیده است که هیجان بیشتری را وارد زندگی خودتان بکنید. شاید بتوانید با تماس گرفتن با یکی از دوستان قدیمی خود و یا بازگشت به عشقی که مدت ها پیش مجبور به ترک او شده بودید شور و هیجان درون خود را دوباره زنده کنید. به میل درونی خود نسبت به هیجان و ماجراجویی بی تفاوت نباشید. غذاهای تند بخورید و لباس های رنگارنگ بپوشید. حتی همین اقدام های کوچک می توانند انرژی بیشتری را وارد زندگیتان کنند و شور و تحرک را به شما هدیه کنند. شما دوست دارید از این یکی دو روز آخر تعطیلات بیشترین بهره را برده و تا می توانید استراحت کنید، اما امروز کارهای مختلف یکی پس از دیگری زمانی برای استراحت برایتان نخواهند گذاشت. شما دیگر تمایلی به دوستی های کوتاه مدت ندارید، به همین دلیل است که باید در مورد افرادی که به زندگی تان راه می دهید، بیشتر فکر کنید و محتاط تر باشید. تغییری بزرگ در راه است!

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز از آن روزهایی است که هر چقدر هم برای انجام هر کاری به شما وقت بدهند در پایان تقاضای پنج دقیقه وقت بیشتر کرده و در نهایت هم تا یک ساعت بعد آن را به اتمام نخواهید رساند. این لزوما اتفاق بدی نیست. کارهایی که انجام می دهید بخاطر عدم کفایت و ناتوانی شما بیش از اندازه طول نمی کشند، بلکه این وقت بیشتری که صرف انجام آنها می کنید بخاطر دقت عمل و توجه بیشتری است که امروز در انجام کارهایتان به خرج می دهید. این چند وقت با این همه مهمانی که به خانه تان آمده و رفته اند خانه حسابی بهم ریخته است و به یک جمع و جور کردن حسابی نیاز دارد، تا تعطیلات تمام نشده این کار را هم انجام دهید. شما برای به دست آوردن دل محبوب تان تلاش های بسیاری کرده اید اما جواب نداده است، انتظار بی خود نداشته باشید، با تغییر رویه خود و صبر بیشتر مطمئنا به آنچه دلتان می خواهد، می رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد