فال روزانه – شنبه 9 اسفند

فال روزانه 9 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 9 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی جسور، جنگجو، بلندپرواز، دارای تمرکز بالا، اجتماعی، سخاوتمند و با صداقت هستید، اما با وجود تمام این ویژگی های مثبت شما خیلی وقت ها از دیگران عقب می مانید و دلیل آن هم چیزی نیست جز اینکه فرصت هایی که سر راهتان قرار می گیرند را جدی نمی گیرید و آنها را به سادگی از دست می دهید. شما باید سعی کنید به دمدمی مزاجی های خود غلبه کرده و به اعصابتان تسلط بیشتری داشته باشید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال بسیار خوبی خواهد بود. شاید با مشکلاتی از قبیل سرماخوردگی و سر درد مواجه شوید، اما در کل اوضاع به کامتان خواهد بود. سعی کنید توجه و انرژی بیشتری را صرف تناسب اندام خود نمایید. امسال از لحاظ مالی نسبت به سال گذشته برای شما سال بهتری خواهد بود. سرمایه گذاری هایی که در گذشته کرده اید سود خوبی را روانه ی حساب شما خواهند نمود و می توانید با خیال راحت برای سرمایه گذاری های جدیدتان برنامه ریزی کنید. چنانچه قصد شروع کسب و کار جدیدی را دارید می توانید روی شریکی که برای خود انتخاب کرده اید حساب باز کنید و خیالتان از عملکرد او راحت باشد. فعالیت های اقتصادی که در داخل و خارج از کشور انجام می دهید نیز با موفقیت همراه خواهند بود. اگر کارمند هستید امسال خودتان را به عنوان یک نیروی کار متخصص و کارآمد به کارفرمایان خود ثابت خواهید کرد. عملکرد فوق العاده ای که دارید همکارانتان را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. فشار کاری زیادی که امسال در انتظارتان است می تواند زندگی مشترکتان را دچار مشکل کند، پس حواستان را خوب جمع کنید و به نیازهای عاطفی طرف مقابلتان توجه داشته باشید. مرداد، مهر و دی بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز نیاز شدیدی به حرکت کردن و پیش رفتن احساس می کنید. همه از این که هر از گاهی در آرامش کتاب بخوانند و به هنر و کارهای هنری بپردازند لذت می برند، اما شما نمی توانید یک جا ساکت بنشینید و اگر فعال نباشید احساس افسردگی خواهید کرد و حتی سلامتتان به خطر خواهد افتاد. هوای تازه، نور خورشید، ورزش و فعالیت بدنی برای سلامتی شما ضروری هستند. سعی کنید امروز حتما چنین کارهایی را در برنامه تان جا بدهید تا از روزتان لذت ببرید. اگر همه دوستانتان دارند ازدواج می کنند ولی شما هنوز مجرد هستید شاید دیگر وقت آن رسیده باشد که از سخت گیری هایتان در این زمینه کم کنید. بدون تغییرات دنیا محل خسته کننده ای می شود و همه چیز در سکون مطلق باقی می ماند. مطمئن باشید اگر زندگیتان همیشه راکد و یکنواخت می ماند خودتان هم خیلی زود خسته می شدید و احساس نارضایتی می کردید. سعی کنید شرایطی که برایتان فراهم شده است را به شکل یک ماجراجویی و فرصتی برای کسب رضایت و خوشبختی بیشتر ببینید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شما یک دریا انرژی برای پرداختن به فعالیت ها و کارهای مختلف در اختیار دارید از این انرژی مضاعف استفاده کرده و هر کار ناتمامی که در انتظارتان است را به انجام برسانید. تمیزی و نظافت منزل و نظم بخشیدن به میز کارتان از جمله کارهایی هستند که امروز می توانید انجام دهید. اگر بعد از همه این کارها هنوز هم انرژی داشتید و دلتان می خواست کاری کنید می توانید با دوستانتان برای یک فعالیت ورزشی یا تفریحی قرار بگذارید. امروز بیشتر از آن که به برنده شدن بیندیشید باید به این فکر کنید که چطور اوضاع را با یکی از همکارهایتان روبراه کرده و به وضعیت قبلی بازگردانید. به جای این که با هم سر و کله بزنید بهتر است یک واسطه بیابید که بی طرفانه بین شما قضاوت کند. از تغییراتی که در برابر شما قرار گرفته اند و راهی جز پذیرفتن آنها ندارید هراسی نداشته باشید. حتی اگر خودتان فکر کنید که با این تغییرات کنار نخواهید آمد هم خیلی زود به این واقعیت پی خواهید برد که خیلی انعطاف پذیر تر آن چیزی که خودتان فکر می کنید هستید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز روزی فوق العاده برای بروز جنبه خلاق وجودتان است. چنانچه کارتان تبدیل به منبع استرس و تعهدات بی معنی و به آن شکلی که انتظار داشته اید پیش نمی رود بهتر است به جای فکر کردن به تغییر حرفه تان کمی صبر کنید. مجبور نیستید کارتان را ترک کنید، کافی است پروژه ها و نقش هایی را بپذیرید که بیشتر از آنها لذت می برید. قطعا با در پیش گرفتن این روش نتایجی که به دست می آورید نیز پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت. به رویاهای شب گذشته تان فکر کنید. از قدیم حتی حکمرانان هم به خواب هایی که می دیده اند به چشم نشانه ای برای خود نگاه می کرده اند و برای بسیاری از تصمیم گیری هایشان به آنها تکیه می کرده اند. خواب هایی که مدام تکرار می شوند بدون شک معنا و پیامی را در خود دارند که گاه اتفاقی را پیش بینی می کند و گاهی از ضمیر ناخودآگاه شما و دغدغه های ذهنیتان سرچشمه می گیرد. امروز خوب به این موضوع فکر کنید و اگر می توانید از فردی که در این زمینه تخصص دارد کمک بگیرید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز صبح وقتی ساعت بالای سرتان زنگ می خورد باورتان نمی شود که صبح شده و باید از خواب شیرینی که داشتید می دیدید بیدار شوید. دلتان می خواهد دوباره چشمانتان را بسته و به عالم خیال و رویا فرو بروید. باور کنید این کار در نهایت تلخ ترین خاطرات گذشته را به یادتان خواهد آورد، پس با رضایت کامل چشمانتان را باز کرده و روزتان را شروع کنید. امروز حتی دوستانه ترین کمک هایی هم که به شما می شوند به نظرتان نشان دهنده ضعف و وابستگی شما خواهند بود و به همین دلیل هم دلتان نمی خواهد که حتی نزدیک ترین دوستانتان هم به شما کمکی بکنند. شما بیشتر وقت ها مشغول کار و فعالیت هستید و زمان زیادی را به استراحت اختصاص نمی دهید، اما هم ذهن و هم جسم شما به استراحت نیاز دارند و باید به این نیاز خود توجه بیشتری داشته باشید. امروز احساسات تازه ای را در وجود خود دارید تجربه می کنید، این آغازگر دوره جدیدی از رشد شخصی برای شما خواهد بود.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز احساسات شدیدی را در وجود شما زنده خواهد کرد، این چیز جدیدی نیست و شما هر از گاهی چنین وضعیتی را تجربه می کنید اما پیدا کردن راهی برای بیان این احساسات به نظرتان دشوار می رسد. هرچند شما همیشه ذهنی خلاق دارید، اما پیدا کردن بهترین راه حل همیشه هم آسان نیست. شاید بد نباشد برای  رها کردن این احساسات به هنر روی بیاورید. اگر امروز نمی توانید در گفتگو با عشقتان به سادگی با حرف هایش کنار بیایید، به رابطه خود فرصت بدهید و از او بخواهید اجازه دهد کمی تنها بمانید، این برای هر دوی شما بهتر خواهد بود. البته این کار را با جنگ و دعوا انجام ندهید و در نهایت ملایمت با او صحبت کنید.اگر کمبود بودجه دارید وسایلی که دیگر به کارتان نمی آیند را بفروشید تا بتوانید پول لازم برای خرید لوازم تازه را فراهم کنید. امروز احساسات تازه ای را در وجود خود دارید تجربه می کنید، این آغازگر دوره جدیدی از رشد شخصی برای شما خواهد بود. امروز چیزی در درونتان شما را به سوی تغییرات و شروع های تازه تشویق می کند.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز ممکن است مجبور شوید برای دفاع از افکار و باورهای خود بجنگید، اما نباید در این راه سرسختی و لجبازی بیش از اندازه به خرج دهید، اگر دیدید که حق با طرف مقابلتان است تسلیم شوید. گاهی یک عقب نشینی هوشمندانه خیلی بهتر از یک نبرد بی فایده است. چنانچه در حال نوشتن چیزی هستید، چه در حال نوشتن متنی خلاقانه مثل داستان و چه متنی مثل گزارش کار هستید، امروز برای ادامه آن حوصله ندارید، بعد از این همه کاری که در طی روز مجبور بوده اید انجام دهید حق هم دارید. انجام این کار در شرایط موجود به احتمال زیاد نتیجه مطلوبی نخواهد داشت، اگر امکان دارد ادامه آن را برای روز دیگری بگذارید. فشار زیادی روی خودتان احساس می کنید، از طرفی درگیری هایی هم با شریک زندگیتان دارید و شاید ناگهان با خودتان فکر کنید من وسط این همه بدبختی چکار می کنم؟! کمی بیشتر به وضعیت خود فکر کنید، واقعا اوضاع به همین بدی که فکر می کنید است یا فشاری که روی خود احساس می کنید باعث شده چنین احساسی داشته باشید؟

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز انرژی ذهنی و جسمی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد و شما هم می خواهید از این فرصت استفاده کرده و کاری که حتی تا همین دیروز هم به نظرتان سخت و غیر ممکن می رسیده است را انجام دهید. اگر دیدید خیلی انرژیتان زیادی است سعی کنید کمی در خانه کار کنید و به باغچه و گلها رسیدگی کنید و به انباری و پارکینگ خانه تان سر و سامانی بدهید. امروز ممکن است درگیری های کوچک خانوادگی کمی اوقاتتان را تلخ کنند. اما به نفعتان است که در مقابل اتهاماتی که مبنی بر پشت کردن به خانواده به شما وارد می شود خیلی مستقل عمل کنید و بیهوده احساس گناه نکنید. شما خودتان خیلی خوب می دانید خانواده تان چقدر برایتان اهمیت دارد و خیالتان از این بابت راحت است. شاید با خودتان فکر کنید که اشتباه های گذشته باعث شده اند اکنون آنقدر که می خواهید موفق نباشید، اما بالاخره زمان آن فرا رسیده است که این محدودیت های ذهنی را از بین برده و فرصت هایی که جلوی رویتان هستند ولی چشم خود را به روی آنها بسته اید را ببینید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شما در انجام فعالیت هایی که نیاز به تمرکز و خلاقیت دارند بسیار موفق خواهید بود. همچنین انرژی و قدرت فیزیکی لازم برای انجام هر کاری که بخواهید را نیز در اختیار دارید. اگر این اواخر خسته و بی حوصله و افسرده بوده اید امروز فرصتی فوق العاده است تا از قدرت ذهنی و جسمی تازه ای که در وجود خود حس می کنید استفاده کرده و حال و هوایتان را تغییر دهید. امروز دلتان می خواهد در مورد مسائل و مشکلاتتان با همسرتان حرف بزنید، اما کوچکترین بحثی ممکن است در او حالت دفاعی ایجاد کند. در حال حاضر بهترین راه حل این است که سکوت اختیار کنید و این گفت و گو را به زمانی دیگر موکول کنید.  امروز یک بار دیگر به تمام ارزش های اجتماعی که از بچگی یاد گرفته اید بدون فکر کردن آنها را پذیرفته و رعایت کنید نگاه کنید. شاید این کار باعث شود ببینید برخی از چیزهایی که به عنوان عرف پذیرفته اید هیچ نقش مثبتی در زندگی شما نداشته اند و حتی نقشی بازدارنده در مسیر پیشرفت شما ایفا کرده اند. شاید باید به بعضی از آنها بیشتر اهمیت داده و برخی را برای همیشه دور بریزید

 

 فال متولدین آذر

امروز سطح فعالیت شما بالا رفته است و می توانید هم از لحاظ جسمی و هم ذهنی بهترین عملکرد ممکن را ارائه دهید. امروز روز خیلی خوبی برای انجام کارهایتان است و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. هرچند خیلی جدی می توانید روی فعالیت های ذهنی خود تمرکز کنید و آنها را به بهترین نحو انجام دهید، اما دوست دارید فعالیت فیزیکی نیز داشته باشید و این که همه روز در محل کارتان محبوس شوید برایتان اصلا خوشایند نخواهد بود. بعد از تمام شدن ساعت کاری حتما با دوست ها و یا همسرتان قرار بگذارید و با کمی ورزش و تفریح بی تحرکی امروزتان را جبران کنید تا شب هر چند خسته اما خوشحال به تختخواب بروید. همه می گویند آهسته و پیوسته پیش رفتن بهترین روش است، اما امروز شما نمی توانید جلوی خودتان را بگیرید و فقط می خواهید به سریع ترین شکل ممکن به آنچه می خواهید دست پیدا کنید؛ موفق باشید! امروز روزی فوق العاده برای خرید کردن و به روز رسانی کمد لباستان است.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

اگر این اواخر احساس خستگی و بی حوصلگی می کرده اید، امروز اوضاع تغییر خواهد یافت. با این حال باید در نظر داشته باشید که این حالات و احساسات ذهن و جسمتان را به طور همزمان آزار می دهند و باید راه حلی جدی برای آنها پیدا کنید. اگر مشکلی که خودتان هم می دانید چیست باعث این حالت شما شده است باید سعی کنید آن را هر چه سریعتر حل کنید. با تمرکز بر روی ایرادها و خطاهای عشقتان از کاه کوه ساخته و سر مسائل خیلی بی اهمیت جنجال به راه خواهید انداخت. یادتان باشد که هیچ کس کامل نیست و قطعا خود شما هم ویژگی هایی دارید که برای طرف مقابلتان چندان خوشایند نیستند. امروز به دنبال پیدا کردن راه های جدید برای گسترش افق های پیش رویتان باشید. شما می توانید در اینترنت دنیایی از اطلاعات را یافته و مورد بررسی قرار دهید. در محیط کار و از طریق همکارانتان هم گزینه های خوبی پیش رویتان قرار خواهند گرفت. شاید شرکت در دوره های آموزشی مفید بتواند به رشد قابلیت ها و یا مدیریت استعدادهایتان کمک قابل توجهی کند.

 

 فال متولدین بهمن

امروز به احتمال زیاد سرتان خیلی شلوغ خواهد بود، اما شما برای این شرایط کاملا آماده اید. شما آنقدر انرژی در اختیار دارید که می توانید حتی کارهایی که از قبل نیمه تمام رها شده بودند را هم امروز به انجام برسانید و اوضاع به کامتان خواهد بود. البته شما به طور کلی از آن دسته آدم هایی نیستید که از یک جا نشستن لذت ببرند و اگر زیاد بیکار بمانید دچار احساس بیقراری و نگرانی خواهید شد. کمی به سلامت خود اهمیت بدهید و به یاد داشته باشید که استرس در هر بیماری مزمنی جزء عوامل اصلی است، پس بهتر است با تمرین مداوم از آن جلوگیری کنید. هر روز 15 دقیقه وقت گذاشته و به مدیتیشن بپردازید و مطلقا به هیچ چیز فکر نکنید. حس ششم شما می تواند خیلی بیشتر از آنچه خودتان فکر می کنید به شما کمک کند. این احساس درونی می تواند شما را با دقتی فوق العاده نسبت به خطرها و تهدیدهایی که در کمینتان هستند آگاه کند و راه و بیراه را به شما نشان بدهد، آنچه قلبتان به شما می گوید را واقعاً باور کرده باشید!

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما این توانایی را دارید که از تصمیمات خود دفاع کنید و در مقابل کسانی که می خواهند شما را از تصمیمتان منصرف کنند بایستید، به ویژه اگر به این نتیجه رسیده باشید که به راهی برای حل مشکلات خود دست پیدا کرده اید. اگر دیگران مدام قصد دارند تصمیمات شما را تغییر بدهند به این خاطر است که خودتان به آنها چنین اجازه ای می دهید، پس امروز به آنها نشان دهید که می توانید محکم سر حرف خودتان بمانید. خوشبختانه شرایط کیهانی در حال حاضر به نفع شماست و این قدرت را دارید که برنامه هایتان را همان طوری که خودتان می خواهید پیش ببرید. به حرف قلبتان گوش کنید زیرا شما را به بهترین راه هدایت خواهد کرد. شما باهوش و خلاق هستید و این دو توانایی وقتی با هم ترکیب شوند می توانند معجزه کنند و به سلاحی شکست ناپذیر برای شما تبدیل شوند. امروز به پیام های خبری که در رسانه های اجتماعی به دستتان می رسند زیاد توجه نکنید زیرا بیشتر آنها هیچ پایه و اساسی ندارند و دروغ محض هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد