فال روزانه -شنبه 30 اسفند

فال روزانه 30 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 30 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال مسئولیت هایتان بیش از پیش می شود اما موفقیت های بیشتری را به دست می آورید. اگر زندگی تان در حال حاضر نظم و ترتیب خاصی ندارد، بهتر است هر چه سریع تر برنامه ای برای آن بچینید و طبق آن پیش روید تا سریع تر به هدف تان نزدیک تر شوید. در چنین روزی حقایق زیادی برایتان روشن می شود و گویی شما از یک خواب بلند بیدار می شوید. این موضوع در ماه های آتی بیش از پیش خود را نشان و زندگی تان را تحت تاثیر قرار می دهد.  هنوز چیزهایی در زندگی تان است که شما را آزار می دهند، مهم نیست دیگران چه فکر می کنند، بهتر است آنها را از زندگی تان حذف و فضا را برای اتفاقات خوش باز کنید. در این ماه تلفن یا ایمیلی به شما می شود که حاوی یک خبر خوبی است که مدت هاست انتظارش را می کشید. خودتان را برای یک جشن مفصل آماده کنید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

کلید موفقیت شما در چنین روزی بی تفاوتی است. شاید محدودیت هایی که در حال حاضر دارید، دست و پای شما را بسته اند اما تمام تلاش تان را به کار گیرید و بدون توجه به مشکلاتی که پیش پایتان قرار دارد، به سمت جلو حرکت کنید. دیگران سعی دارند شما را وادار به کاری کنند که خودشان دوست دارند، اما تن به آن ندهید. اگر می خواهید به مسائل اطراف تان نظم دهید، بهتر است از خودتان شروع کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران مراقب شما باشند و آروزهای شما را برآورده کنند. شما خودتان باید برای هدف هایی که در سر دارید دست به کار شوید. امروز به خود سخت نگیرید و از تعطیلات سال نو لذت ببرید. به جای فکر کردن به کار، تفریح کنید و در میان اعضای خانواده شادی را با بقیه تقسیم کنید. تعطیلات نامش روی است، باید از آن برای استراحت و تفریح استفاده کنید. کمی به خود و مغزتان مرخصی بدهید. اما همه روز را در رختخواب سپری نکنید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

پس از تحقیقات لازم، ایده های زیادی به ذهن تان رسیده طوری که احساس می کنید در آنها غرق شده اید. نگذارید این افکار انرژی شما را بگیرند و نگران تان کنند زیرا هیچ کدام شان هنوز واقعیت ندارند. بهتر است چند قدم به عقب بردارید و شرایط خودتان را بار دیگر از دور مرور کنید. این کار به شما کمک می کند تا به افکارتان نظم بیشتری دهید. مشورت با خانواده یا یک دوست مورد اعتماد نیز می تواند از سنگینی که بر دوش تان است، بکاهد. امروز قدرت بسیاری در خود حس می کنید. روحیه بسیار خوبی است و می توانید از آن برای برطرف کردن مشکلات خود استفاده کنید. تاثیر ستاره ها روی طالع شما باعث می شود تا منطقی تر رفتار کنید و با چشمان باز جزئیات را ببینید. برای ایجاد تغییراتی که می خواهید فکر کردن کافی نیست، باید وارد عمل شوید. از همین امروز برنامه های ذهنی خود را آغاز کنید.  هیچ کس ارزش آن را ندارد که به خاطرش از هویت واقعی خود دست بردارید!!

 

 فال امروز متولدین خرداد

در دامی گیر افتاده اید و رهایی برایتان سخت شده است. در این شرایط سعی کنید گذشته را در تصمیم گیری هایتان دخیل نکنید و بر اساس شرایط حاضر مسائل را بسنجید. احساسات نیز می توانند شما را به بیراهه ببرند پس سعی کنید از واقعیت دور نشوید. بد نیست بار دیگر شرایط و انگیزه هایی که در سر دارید و بررسی کنید. انرژی خود را این بار در جایی دیگر صرف کنید تا نتیجه بهتری برایتان حاصل شود. امشب زمان خوبی برای بیرون رفتن از خانه و دیدار شریک زندگی تان در یک رستوران رمانتیک است. زمان دید و بازدید است. امروز به واسطه نو شدن سال با انسان های متعددی ملاقات خواهید داشت. فقط باید حساسیت خود را کم کنید. در مورد اطرافیان و کسانی که بیستر با آنها صمیمی هستید، بیشتر فکر کنید تا روحیه آنها را بهتر بشناسید. لازم نیست برای تایید آنها خودتان را کوچک کنید. هر کاری که مطمئن هستید درست را انجام دهید و خودتان باشید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

اگر چه شنونده خوبی نیستید اما عاشق حرف زدن هستید و از دیگران هم انتظار دارید که حرف هایتان را تمام و کمال بشنوند. اخیرا ایده های زیادی به ذهن تان خطور کرده که دوست دارید آنها را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. احساس می کنید که اگر دیگران هم آنها را دنبال کنند، دنیای زیباتری خواهید داشت. اگر آنها به آنچه در ذهن تان است، خندیدند، بدین معنی نیست که شما باید از آرزوهایتان کوتاه بیایید. به جای ناامید شدن با قدرت بیشتری راهتان را تا رسیدن به موفقیت ادامه دهید. امروز فرصت بسیار خوبی است که روند رفتاری خود را تغییر دهید و به خود واقعی نزدیک تر و شبیه تر باشید. اصلا امروز را پایه همه تغییرات زندگی کنید، فکر کنید و از همین حالا هم آغاز کنید. اول از همه در مورد ارتباط های خود تجدید نظر کنید. انسان های منفی را کمرنگ و حذف کنید. سپس سراغ تحلیل رفتارهای خود بروید. محدودیت های بیهوده ای که برای خود و زندگی خود تعریف کرده اید را دور بریزید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

در حال حاضر سعی دارید کنترل اموری را به عهده بگیرید. این مسئله شما را از زندگی روزمره ای که داشته اید، جدا کرده و مجبور شده اید برخی از برنامه هایتان را تغییر دهید. دیگران سعی می کنند در کار شما دخالت کنند اما به آنها اجازه این کار را ندهید. اخیرا چیزی در اطراف تان شما را آزار می دهد طوری که احساس می کنید یک موجی بزرگ به سمت تان سرازیر شده و خیال آرام گرفتن را هم ندارد. این موضوع شک و تردید را به دل شما انداخته است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از هر قدم، خوب فکر کنید. ساک و چمدان را ببندید و به سفر بروید. سال نو شده است و همه تغییراتی که دوست دارید در زندگی ایجاد کنید را امروز می توانید به انجام برسانید. به مکان های جدید بروید و دوستان تازه پیدا کنید. اگر متاهل هستید، با عشقتان در مورد سرگرمی یا کارهای تازه مشورت کنید. کشف دنیای جدید به هر دوی شما هیجان زیادی می دهد. فقط به یاد داشته باشید که افکار محدودکننده و دست و پا گیر را دور بریزید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

اگر چه دوست دارید با قدرت زیاد در مسیری مستقیم حرکت کنید اما احساسات تان گاهی شما را از مسیر اصلی منحرف می کنند. سعی کنید جلوی آنها را بگیرید تا مانع پیشرفت تان نشوند. امروز عقل و احساس شما بهم گره خورده و نمی توانید آنها را از هم جدا کنید طوری که تصور می کنید سرابی که می بینید هم واقعی است. بد نیست کمی منطقی تر عمل کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. امروز دوست دارید در خانه تنها باشید و فیلم تماشا کنید. اما یادتان باشد که سال نو شده و باید هیجان و شادی داشته باشید و در جمع خانواده یا عزیزان خود باشید. شاید مسئولیت های کاری زیادی داشته باشید اما این هفته را به استراحت و هیجان سپری کنید. بیشتر وقت خود را در میان دوستان با انرژی و افرادی که روحیه عالی دارند، سپری کنید. در مورد زندگی و عقاید دوستان از آنها بپرسید و با همین موضوع های ساده، درس های تازه ای در زندگی بیاموزید. حتی می توانید در مورد افکار شخصی خود برای عشقتان بگویید و به این ترتیب با هم صمیمی تر شوید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

اخیرا بیش از عقل بر احساسات تان تکیه کرده اید و این موضوع ممکن است در چنین روزی برایتان دردسرساز شود اما نگران نشوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبر داشته باشید. اعتماد به نفس بالا و قدرت دو نیرویی است که می تواند عقل و احساس شما را در تعادل قرار دهد تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید. اگر امروز برای اولین بار با فردی قرار دارید، پیشنهاد می کنیم که برای او هدیه یا چند شاخه گل ببرید تا تاثیر اولی که روی آن خواهید داشت، مثبت باشد.  امروز دید و بازدیدهای زیادی خواهید داشت. باید سعی کنید لبخند به لب داشته باشید و از هیجانات منفی دوری کنید. امروز به گونه ای است که دوست دارید بیشتر در جمع باشید. همین طور هم باید باشد. در میان حرف های اطرافیان مسایل تازه ای از زندگی خواهید آموخت، پس خیلی بد به آن نگاه نکنید. اگر بتوانید از افکار تند و تیز خود دست بردارید، می توانید وجهه های تازه ای از زندگی را ببینید و افکار تازه ای در ذهنتان نقش خواهد بست که بسیار بهتر هستند.

 

 

 فال روزانه متولدین آبان

 حال زمان آن است تا به خوبی بدرخشید و خودتان را به اطرافیان نشان دهید. اعتماد به نفس شما در حال حاضر بیشتر از همیشه است طوری که خودتان هم باورتان نمی شود که تا این حد خودتان را باور کرده اید. اگر تا به حال طور دیگری بوده اید، دلیلش این است که مدام خودتان را با دیگران مقایسه می کردید و انگشت اشاره خود را روی کمبودهایتان می گذاشته اید. این در حالی است که شما توانایی های زیادی دارید و دیگران هم از این موضوع آگاهند. پس خودتان را دست کم نگیرید تا معجزه خوشبختی برایتان اتفاق افتد. به یاد داشته باشید که مردم به هیچ عنوان دوست ندارند با انسان های بداخلاق و عصبی معاشرت داشته باشند. پس رفتارهای خود را کنترل کنید. اگر مسایلی هستند که شما را آزار می دهند، با صدای بلند بیان نکنید. احساسات خود را کنترل کنید. این را بدانید تا شما نگاهتان را تغییر ندهید، هیچ چیزی در دنیا عوض نخواهد شد.

 

 فال متولدین آذر

احساس می کنید در جایگاهی که شایسته تان است قرار ندارید و مدام مانند اسباب بازی از این سو به آن سو می روید. نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی همه چیز همان طور که شما می خواهید پیش می رود. اگر از رشته تحصیلی یا شغل تان راضی نیستید، همین حالا آن را عوض کنید یا اگر افرادی اطراف تان هستند که شما را آزار می دهند، از آنها دوری کنید و در جمع های دیگری حضور یابید. اما این را هم یادتان باشد که شرایط نامطلوب زندگی خود را گردن دیگران نیندازید. هر کسی مسئول کارهای خودش است. مراقب زبان خود باشید. هر حرفی را بازگو نکنید. شاید کمی حس کلافگی داشته باشید اما به این فکر کنید که همیشه باید روی رفتارهای خود کنترل داشته باشید. بیشتر مواقع پیش از آنکه فکر کنید، حرف می زنید اما از امروز باید رفتار خود را تغییر دهید. امروز را بنای تغییرات اساسی در زندگی بگذارید و آنها را اجرا هم بکنید. در جمع دوستان شاد خود باشید و با صدای بلند بخندید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

آیا این روزها تمرکز و آرامش لازم را برای انجام کارهایتان ندارید؟ روزهای شلوغی در پیش است و باید سخت برای آنها خودتان را آماده کنید. مهارت، توانایی و اطلاعات شما به اندازه کافی است، فقط باید آنها را در مسیر درستی به کار ببرید تا نتیجه دلخواهتان اتفاق افتد. تنها چیزی که شما به آن احتیاج دارید، شجاعت و ایمان به خودتان است. اگر تاکنون در راهی که آغاز کرده اید موفق نشدید، علت خود شمایید نه دیگران. پس به جای سرزنش و غر زدن به آنها، به خود و نقاط ضعف تان نگاه کنید. لازم نیست فنگ شویی کنید تا خانه و زندگیتان تمیز و مرتب دیده شود. با کوچک ترین تغییرات دکوراسیونی نیز می توانید از این ویژگی ها بهرمند شوید. در سال جدید نه تنها خانه و زندگی که روحیه خود را نیز نونوار کنید. با آدم های شاد و مثبت معاشرت بیشتری داشته باشید. در مورد پول، کار و عشق به چیزهایی فکر کنید که دوست دارید داشته باشید. فکرهای مثبت انرژی های لازم برای دستیابی به همه آنها را برایتان مهیا خواهند کرد.

 

 فال متولدین بهمن

این روزها به احساسات تکیه نکنید زیرا ممکن است که گول تان بزنند و شما را به راهی غلط هدایت کنند، بنابراین سعی کنید در حال حاضر تسلیم فکر و خیال خود نشوید و کمی عاقلانه تر به مسائل نگاه کنید. اگر احساس می کنید که در موجی گیر افتاده اید و مدام به این طرف و آن طرف پرت می شوید، بهتر است غر زدن را کنار بگذارید و به جای دست و پا زدن های بی نتیجه، کمی صبر کنید تا این طوفان نیز به پایان رسد. فردی شما را ناراحت کرده است، به جای سکوت کردن، با شجاعت احساسات خود را بیان کنید و گرنه او همچنان به رفتارهای آزار دهنده خود ادامه خواهد داد. همه چیز نو شده است، سال، دنیا، فصل. پس شما هم خودتان را تغییر دهید. از امروز برای ایجاد تغییرات اساسی ایجاد کنید. انسان های منفی را از زندگی حذف کنید. با افرادی دمخور شوید و معاشرت داشته باشید که روحیه شما را بهتر می کنند و به شما انگیزه های مثبت در زندگی می دهند.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

تصور می کنید که راهتان را گم کرده اید و به آرزوهایی که در سر داشته اید، نرسیدید. شاید انرژی لازم را داشته باشید اما آنچه اهمیت دارد این است که باید آنها را در مسیر درستی هدایت کنید. کلید موفقیت شما در دستان خودتان است پس آن را در جیب دیگران جستجو نکنید. برای خودتان یک مسیری را مشخص کنید و طبق آن پیش روید. هر چه در این مسیر مسئولیت پذیرتر باشید، شادتر و موفق تر از قبل خواهید شد. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید که زندگی تان را به مسیری بهتر تغییر خواهد داد. در کنار خانواده و عشقتان از همه لحظه های سال جدید لذت ببرید و در میان انسان های شاد و پر انرژی باشید. امسال با خودتان تصمیم بگیرید که افرادی که باعث پایین آمدن انرژی شما می شوند را به طور کل کنار بگذارید. فقط به استراحت و هیجان فکر کنید. هر چه شادتر باشید، دنیا زیباتر سپری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد