فال روزانه – شنبه 2 اسفند

فال روزانه 2 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 2 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما دارای اعتماد به نفس، احساساتی، خلاق، دارای قدرت تخیل قوی، طرفدار سادگی، باوقار، اجتماعی و خونگرم هستید. شما می توانید به سادگی با دیگران روابط دوستانه برقرار کنید و به همین دلیل هم مورد احترام همه قرار می گیرید. با این همه بهتر است سعی کنید به دمدمی مزاجی های خود غلبه کرده و دست از تنبلی هم بردارید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما به خوبی سال قبل نخواهد بود و اگر مواظب خودتان نباشید خیلی زود مریض خواهید شد. چنانچه با مشکلی مواجه شدید از مصرف خودسرانه ی دارو خودداری کرده و به پزشک مراجعه کنید. امسال درآمد شما بیشتر از سال قبل خواهد بود، اما به دلیل بالا بودن هزینه ها و مخارج زیادی که دارید قادر به پس انداز نخواهید بود. مخارج غیر مترقبه ای که پیش می آیند به شما اجازه نخواهند داد تا موقعیت اقتصادی خود را بهتر کنید. شروع فعالیت های تجاری می تواند وضعتان را بهتر کند، اما بهتر است که این کار را به صورت شراکتی انجام ندهید. شما خودتان و توانایی هایتان را در محل کاتان ثابت کرده اید و به همین دلیل هم امسال مسئولیت های بیشتری به عهده تان گذاشته خواهند شد. در نیمه ی دوم سال خودتان را برای ترفیع رتبه و افزایش حقوق آماده کنید. متأهل ها سال خوبی را در روابط زناشویی خود پیش رو خواهند داشت، مجردها هم فرصت ازدواج کردن را دارند، اما باید در انتهاب شریک راهشان دقت بیشتری به خرج دهند. مهر، آبان و دی بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

اتفاق های خوشایندی که به مادر و یا یکی دیگر از اقوام مؤنثتان مربوط می شوند امروز شما را خیلی احساساتی خواهند کرد. این اتفاق می تواند تولد، ازدواج و یا زایمان باشد. کارهایی هم که مربوط به خودتان و پروژه های شخصیتان هستند با وجود این که مجبور به مقابله با برخی مشکلات خواهید بود خیلی خوب پیش خواهند رفت، به ویژه آنهایی که شامل فعالیت های گروهی می شوند. از این که خوشحالی و احساسات خود را در این رابطه نشان بدهید نترسید. با آگاهی و منطقی که در اختیار دارید نگاهی جدی و صادقانه به روابط خود با اطرافیانتان بیندازید. آیا آنها احترامی که شما شایسته ی آن هستید را به شما می گذارند؟ شاید وقت آن رسیده باشد که به بعضی ها بگویید که حرف ها و رفتارهایشان باب میل شما نیستند. همچنین امروز فرصت بسیار خوبی است تا به کارهایی که به صبر و حوصله نیاز دارند رسیدگی کنید. شاید فردا دیگر حوصله ی آنها را نداشته باشید!

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز توانایی های درونی شما در اوج خود قرار دارند و کنار آمدن با افکار و احساسات دیگران برایتان خیلی راحت تر خواهد بود. نیازی ندارد که در مورد این موضوع با آنها صحبتی کنید، مگر این که فکر کنید لازم است حتما حرف هایتان را در این رابطه بشنوند. این وضعیت می تواند به شما کمک کند تا فراتر از حرف های روزمره رفته و معنایی که ورای ارتباطات و مکالماتتان وجود دارد را درک کنید و بتوانید جواب سوال هایی که در مورد روابط خودتان با دیگران دارید را به دست بیاورید. صدایی از درونتان مدام به شما می گوید که باید از جایتان بلند شوید و کاری را به انجام برسانید. به صدای غریزه ی خود گوش کنید و به جای اینکه تا ظهر بخوابید هر چه زودتر بیدار شوید و از انرژی موجود در امروز بهره بگیرید. استراحت کردن کار خیلی خوبی است اما همیشه و در هر کاری حد اعتدال را رعایت کنید. امروز حتما زمانی را به خودتان و احساسات درونی تان اختصاص دهید. به این فکر کنید که برای بهتر پیش رفتن روابط عاطفی و حتی اجتماعیتان چه کارهایی باید انجام دهید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز باید قورباغه تان را قورت بدهید! لیستی از تمام آن کارهایی که تمام مدت ذهنتان به آنها مشغول است اما حوصله ی انجام دادنشان را ندارید و پروژه های ناتمامی که در انتظارتان هستند را به ترتیب اولویت یادداشت کنید و از صبح زود خودتان را با انجام آنها مشغول کنید. خوشبختانه امروز انرژی زیادی در اختیار دارید و می توانید کارهایتان را تا حدود زیادی به انجام برسانید. اگر کارهایتان تمام نشدند نگران نباشید، فردا هم برای ادامه ی این کارها وقت خواهید داشت. امروز نگاهی به کارها و رفتارهای خود بیندازید و ببینید با صحبت ها و کارهای خود دیگران را چگونه تحت تأثیر قرار می دهید. شاید بهتر باشد در برخی عادات خود تغییراتی را به وجود بیاورید. مشکلات زیادی را در زندگی تحمل می‌کنید و حسابی افسرده شده‌اید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و به جای اینکه امید‌تان از دست بدهید، با تلاش بیشتری به استقبال زندگی بروید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

شاید امروز آن طوری که شما انتظار داشته اید نباشد و مجبور باشید کارهای زیادی را به انجام برسانید، اما خودتان را زیاد ناراحت نکنید. از انرژی نهفته در امروز استفاده کنید و کارهایی را که برای مدتی پشت گوش انداخته بوده اید را به انجام برسانید. امروز همچنین فرصت بسیار خوبی برای این می تواند باشد که چند قدم عقب تر بروید و نگاهی بی طرفانه به شرایط حاکم بر زندگی خود داشته باشید و احساسات و رفتارهای خود را مورد برسی قرار دهید. شاید با این کار بتوانید به تأثیری که کارها و صحبت هایتان روی اطرافیانتان داشته اند پی ببرید و اگر در این مدت اشتباهی مرتکب شده اید آن را جبران کنید. مدتی است که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صحبتی عاشقانه و محبت‌آمیز نداشته‌اید و این رفتار باعث شده تا عشق‌زندگی‌تان احساس کند که ایشان را مانند سابق، دوست ندارید، امروز روز خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز حضور در یک مهمانی و یا جشنی که برای مدت ها در انتظار آن بوده اید شما را آنچنان خوشحال خواهد کرد که اشک در چشمانتان حلقه خواهد زد و از آنجایی که شما معمولا از نشان دادن احساساتتان زیاد خوشتان نمی آید به احتمال زیاد خودتان را یک جا قایم خواهید کرد تا قیافه تان به حالت عادی بازگردد و کسی متوجه این حالتتان نشود! امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود، آنقدر خوب که شاید حتی کمی نگران شوید که شاید این وضعیت آرامش قبل از طوفان باشد. جای هیچ گونه نگرانی نیست، همه چیز روبراه است، با خیال راحت از روزتان لذت ببرید و عزیزانتان را نیز در احساس خوشحالی و رضایت خود شریک کنید. جوی که بر امروز حاکم است با طبیعت دمدمی مزاج و تنوع طلب شما اصلا هماهنگی ندارد. شرایطی پیش خواهند آمد که شما را مجبور می کنند نظم و ترتیب بیشتری در کارهایتان داشته باشید و این اصلا برایتان خوشایند نیست.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما فعال ترین عضو در هر گروهی هستید که در آن قرار بگیرید و با شور و اشتیاق فراوان سعی دارید انرژی خود را صرف کاری مفید کنید. آرام و قرار ندارید و صبح زود از خواب بیدار شده و کارهای خانه و محل کارتان را با سرعتی بیشتر از همیشه پیش می برید. با این حال باید در نظر داشته باشید که انرژی خود را به درستی استفاده کنید و طوری پیش نروید که نتوانید بعضی کارهایی که شروع کرده اید را به پایان برسانید. امروز خوشبختانه تلاش هایی که برای پیشرفت حرفه ای خود و برداشتن موانعی که سر راهتان قرار داشته اند کرده اید بالاخره به نتیجه خواهند رسید. شما در شرایطی هستید که افکار و احساساتتان را کمتر از همیشه تحت کنترل دارید، اما این می تواند فرصت بسیار خوبی باشد تا تمرکز خود را کمی بالا ببرید و واقعیت را مورد بررسی قرار دهید. امروز روز بسیار خوبی برای تمرکز کردن است و اگر کارهایی دارید که به دقت و توجه بالایی نیاز دارند امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای انجام آنها باشد

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز سکوت را کنار گذاشته و برای شنیده شدن حرف هایتان فریاد برمی آورید، اما این روش به شما کمکی نخواهد کرد و خیلی زود مجبور به عقب نشینی خواهید شد. به جای بلند کردن صدایتان اثر گذاری کلامتان را بالا ببرید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. امروز چنان مکالمات احساسی عمیقی با شریک عاطفیتان خواهید داشت که شما را به گریه خواهند انداخت. اگر مشکلاتی در رابطه شما وجود داشته اند به احتمال زیاد به آنها غلبه کرده و درک بهتری نسبت به یکدیگر پیدا خواهید کرد. امروز همچنین می تواند برای مجردها روزی فوق العاده برای یافتن شریک راهشان باشد، زیرا روابطی که امروز شروع شوند ثبات و دوام بسیاری خواهند داشت. امروز به این فکر کنید که آیا رفتار شما با خودتان به اندازه ی کافی با احترام و مهربانی همراه هست؟ آیا شما آنطور که لازم است به خودتان رسیدگی می کنید؟ شاید بهتر باشد در رفتاری که با خودتان دارید کمی تجدید نظر کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز احساس می کنید که کارهای زیادی لازم است در خانه انجام شوند. شاید در انتظار مهمان باشید و یا سر ذوق باشید و بخواهید کمی زودتر خانه تکانی نوروز را شروع کنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و یک باره همه جا را زیر و رو نکنید و از جابجایی وسایل سنگین به تنهایی جدا خودداری کنید. امروز دلتان می خواهد هر طوری که شده است در روند تکراری و خسته کننده کارهای روزمره تان تغییری ایجاد کنید. اما اگر بخواهید برای ایجاد این تغییرات از انجام وظایف و مسئولیت های خود شانه خالی کنید باید خودتان را برای دردسرها و مشکلات بعدی نیز آماده کنید. بعضی قدم های کوچک ولی خلاقانه ی توانند حال و هوای تازه ای به شما و برنامه زندگیتان ببخشند. امروز حسی از درونتان دارد شما را به دنیای واقعی فرا می خواند و به شما یادآوری می کند که باید احساسات خود را تحت کنترل درآورده و به یاد بیاورید که وقت رویاپردازی به پایان رسیده و شما در دنیای واقعی کارها و وظایفی دارید که باید به آنها رسیدگی کنید.

 

 فال متولدین آذر

امروز به هر طرف که نگاه می کنید می بینید که موقعیت هایی در انتظارتان هستند و دلتان نمی خواهد حتی یکی از آنها را از دست دهید و فکر می کنید که باید تک تک آنها را دنبال کنید. شاید بهتر باشد به جای این که خودتان را غرق در تلاشی نافرجام کنید تمام این موقعیت ها را یک جا یادداشت کرده و یکی دو ساعتی با خودتان خلوت کرده و در مورد این که کدام یک از آنها ارزش دنبال کردن را دارد و کدام ها غیر منطقی و یا بی اهمیت هستند تصمیم گیری کنید. البته فرصت ها تا ابد منتظر کسی نمی مانند و باید کمی دست بجنبانید. اگر فکر می کنید رابطه عاطفیتان به اندازه کافی خوب نیست چند قد عقب تر بروید و از بیرون به این رابطه نگاه کرده و در مورد آن قضاوت کنید.  شما نمی توانید درک کنید که چرا وقتی خودتان می توانید مشکلی را حل کنید باید صبر کنید تا یک نفر دیگر انجام این کار را در دست بگیرد. به همین دلیل هم امروز در برابر مانعی که سر راهتان قرار می گیرد به جای این که متوقف شوید تخته گاز پیش خواهید رفت.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

روز شلوغی را آغاز کرده‌اید، اما انرژی و نشاط زیادی دارید و به لطف این روحیه، تا انتهای روز با انرژی و نشاط به انجام کارها مشغول خواهید شد. پولی برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید اما این پول را قصد دارید در کاری غیر‌مطمئن سرمایه‌گذاری کنید. مطمئن باشید این سرمایه‌گذاری پول شما را به باد فنا می‌دهد و گرفتاری‌های مالی‌تان را تشدید می‌کند. امروز شما کمی عصبی هستید و هر کاری که با مشکلاتی هر چند کوچک همراه باشد واکنش شدیدی در شما ایجاد خواهد کرد و ترجیح می دهید کلا بیخیال آن شوید. شاید بهتر باشد امروز بیشتر از مسائل کاری به کارها و علایق شخصیتان بپردازید. امروز به دقت بحث های جالبی که در رابطه با مسائل اقتصادی در اطرافتان اتفاق می افتند گوش کنید، زیرا می توانند ایده های جدیدی برای افزایش درآمد خودتان برای شما به همراه داشته باشند. اگر دلتان برای عشقتان تنگ شده به جای این که سر خودتان را با کار گرم کنید با او تماس گرفته و وعده دیدار بگذارید.

 

 فال متولدین بهمن

شما معمولا در کنترل خودتان و احساساتتان بسیار موفق هستید و امروز این ویژگی شما خیلی به کارتان خواهد آمد، زیرا خبرهای فوق العاده ای به گوشتان خواهند رسید که شاید اشک شوق را به چشم هرکس دیگری بیاورند. البته زیاد هم به خودتان فشار نیاورید، در چنین شرایطی طبیعی است که هر کسی کمی احساسات از خودش نشان بدهد. بالاخره تلاش و سخت کوشی شما دارد جواب می دهد و پیشرفت حرفه ای مورد نظرتان را دارید به دست می آورید. امروز ذهنتان سرشار از ایده های تازه است، از این موج خلاقیتتان استفاده کنید و برای اهداف بلندمدت خود برنامه های تازه ای بچینید. رویاهایتان هیچگاه خودبخود نمی توانند عملی شوند. کارهای عقب‌افتاده زیادی در منزل دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز اهل خانه به کمک شما می‌آیند و این کارها را سریع‌تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید انجام خواهید داد. این که بخواهید کمی به خودتان استراحت بدهید حق مسلم شماست و هیچکس نمی تواند شما را به خاطر آن سرزنش کند.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز می توانید در انتظار خبرهایی فوق العاده در رابطه با مسائل مالی باشید که می توانند پیشرفت حرفه ای نیز برای شما به همراه داشته باشند. یکی از دوستان نزدیکتان نیز دارد تغییراتی متفاوت در زندگی خود را تجربه می کند و ممکن است به حمایت شما نیاز داشته باشد. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که به جای حرف زدن به آن چه که او می گوید گوش فرا دهید. امروز شما میل شدیدی به بیان احساسات و نیازهای خودتان حس می کنید، اما بهتر است مواظب آن چه می گویید باشید زیرا هر چه به زبان بیاورید را به احتمال قریب به یقین به دست خواهید آورد. حالا دیگر می توانید بدون معطلی زندگی مورد نظرتان را شروع کنید. به صداقت همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک کرده‌اید و دائم ایشان را زیر نظر دارید، ادامه این وضعیت اصلاً به صلاح شما و عشق‌زندگی‌تان نیست، در نتیجه در اولین فرصت احساس خود را به عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و فکری به حال این وضعیت بردارید.

یک پاسخ به “فال روزانه – شنبه 2 اسفند”

  1. M گفت:

    چرا طالع های روزانه اتون هیچوقت درست درنمیاد؟ حتی یه ذره اش؟ اما طالع ماهیانه اتون عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد