فال روزانه – شنبه 10 اسفند

فال روزانه 10 اسفند

 

فال روزانه 10 اسفند : دوست عزیز فالوده ای که 10 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما با خوش اخلاقی و قلب مهربانی که دارید همه را خیلی زود به خود جذب کرده و قلبشان را فتح می کنید، اما اگر می خواهید این محبوبیتتان ادامه پیدا کند باید در بیان افکار و احساسات خود صراحت بیشتری داشته باشید. امسال از لحاظ حرفه ای برای شما سال خوبی خواهد بود و برنامه ریزی هایی که پیش از این برای کارتان کرده بودید خیلی خوب و قدم به قدم پیش خواهند رفت. بی شک هر از گاهی با موانعی روبرو خواهید شد و یا سرعت پیشرفتان کاسته خواهد شد، اما در این که در نهایت به هدف خود خواهید رسید حتی یک لحظه هم تردید نکنید. اگر کارمند هستید برای رسیدن به موقعیتی که رویایش را در سر دارید باید رقیب های زیادی را از میدان به در کنید، اما فراموش نکنید که این مبارزه باید به شرافتمندانه ترین شکل ممکن انجام شود! از لحاظ مالی نباید انتظار داشته باشید که به یکباره همه چیز زیر و رو شود، اما قدم های قابل توجهی در راستای رسیدن به سطح رفاهی مورد نظرتان بر خواهید داشت و با یک برنامه ریزی دقیق و مناسب مبالغ قابل توجهی را پس انداز خواهید کرد. آنهایی که قصد ازدواج دارند بهتر است حداقل تا نیمه ی دوم سال دست نگه دارند. مرداد، شهریور و آبان ماه های شانس شما خواهند بود.

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز احتمالا حال جسمیتان به خوبی همیشه نیست و برای این حال بدتان هیچ کسی به غیر از خودتان را نمی توانید سرزنش کنید. به احتمال زیاد نداشتن استراحت کافی، خوردن غذاهای ناسالمی که حتی از رعایت اصول بهداشتی در تهیه ی آنها مطمئن نیستید و یا پرخوری بیش از حد دلیل این حال خراب و آشفته ی شما هستند. سعی کنید به خاطر حال بدتان با خانواده و اطرافیان خود بداخلاقی نکنید. اگر نمی توانید جو خانه را تحمل کنید خودتان را در اتاقتان زندانی کرده و بی آنکه باعث ناراحتی دیگران شوید از آنها فاصله بگیرید. به احتمال زیاد تا بعدازظهر حالتان به مقدار قابل توجهی بهتر خواهد شد، پس فعلا کمی استراحت به خودتان بدهید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

صداقت یک چیز است و صداقت آزاردهنده هم یک چیز دیگر است. شما در گذشته هم دیده اید که با اصرار برای گفتن حقیقت به طور تمام و کمال و به زبان نیاوردن چیزی جز واقعیت چطور می توانید به احساسات دیگران ضربه بزنید. امروز بهتر است سعی کنید در رفتارتان کمی ملایمت و سیاست داشته باشید. لزومی ندارد که دروغ بگویید و یا حرفتان را به زبان نیاورید، اما حتما می توانید راهی پیدا کنید تا بدون ناراحت کردن دیگران و لطمه زدن به احساسشان این کار را انجام دهید. امروز مواظب باشید به منبع خبرهایی که به گوشتان می رسند دقت بیشتری داشته باشید و هر خبر بی اساسی که به گوشتان می رسد را به راحتی باور نکنید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز هیچ چیزی به اندازه ی فرو رفتن در پیله ی تنهایی تان برای شما خوشایند نخواهد بود. اگر می خواهید چنین موقعیتی را برای خودتان فراهم کنید باید تلفن همراه و کامپیوترتان را خاموش کرده و در را هم به روی هیچ کسی باز نکنید. اما حتی اگر همه ی این تدابیر را هم در نظر بگیرید بالاخره سر و کله ی یک آدم سمج پیدا خواهد شد که تا وقتی در را باز نکرده اید دست از سر شما برندارد. بر خلاف آنچه شما انتظار دارید امروز از آن روزهایی است که دیگران از بودن در کنار شما لذت می برند و قصد ندارند به حال خودتان رهایتان کنند. خوب! حالا که کاری از دستتان ساخته نیست حداقل سعی کنید از شرایطی که پیش آمده است لذت ببرید!

 فال روزانه متولدین تیر

امروز اگر دیدید سر و کله ی مهمان های ناخوانده ی بسیاری در خانه تان پیدا می شود اصلا تعجب نکنید! شاید حتی یک آن به خودتان بیایید و ببینید که به اندازه ی یک مهمانی درست و حسابی در خانه تان آدم جمع شده است! بیشتر این افراد برای دادن خبرهایی به شما و یا حداقل غیبت کردن در مورد برخی از دوستان مشترکتان به سراغ شما آمده اند. خوشبختانه شما در حال حاضر انرژی کافی و حال و حوصله ی لازم برای پذیرایی از این مهمان ها را دارید و به بهترین نحو ممکن از آنها استقبال خواهید کرد، اما به شما توصیه می کنیم خودتان را برای پذیرایی از این مهمان ها زیاد هم به دردسر نیندازید و به همان چیزهایی که در خانه دارید اکتفا کنید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز با وجود این که ترجیح می دهید در خانه بمانید مجبور خواهید بود برای کارهای ریز و درشت مختلف از خانه بیرون بروید. شما مسئولیت ها و وظایفی نسبت به دوستان و اعضای خانواده تان دارید که نمی توانید نسبت به آنها بی تفاوت باشید و حاضر نیستید برای راحتی خود مایه ی ناراحتی و دلخوری عزیزانتان را فراهم کنید. سعی کنید همه ی این کارها را به سریع ترین شکل ممکن انجام دهید تا بتوانید حداقل بعدازظهرتان را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید و وقت آزاد کافی داشته باشید. اگر عشقتان به دلایلی مجبور شد قراری که با شما دارد را کنسل کند او را مورد سرزنش قرار ندهید، حتما خود شما هم تا به حال در چنین موقعیت هایی قرار گرفته اید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما انرژی قابل توجهی در اختیار دارید و مصمم هستید که از این انرژی بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. اگر بیکار هستید با دوستانتان قرار گذاشته و به پیک نیک یا کوهنوردی بروید و یا در یک مسابقه ی ورزشی که برای آماتورها ترتیب داده شده است شرکت کنید. اگر هیچ یک از این برنامه ها جور نشد انرژیتان را در جهت مفیدتری به کار گرفته و گردگیری و نظافت منزل را کمی زودتر از هر سال آغاز کنید. در هر صورت و با انجام هر کاری که این همه انرژی را تخلیه کردید مواظب باشید به خودتان فشار بیش از حد وارد نکنید، در غیر این صورت ماهیچه هایتان خواهند گرفت و حداقل یک هفته زمان خواهد برد تا حالتان دوباره خوب شود.

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز ممکن است به صورت کاملا غیر منتظره خبرهایی مبنی بر ترفیع رتبه ی خود در محل کارتان و یا یک چالش هیجان انگیز که قرار است پیش رویتان قرار بگیرد به گوشتان برسند. با وجود اینکه شما برای مدتی طولانی در انتظار فرا رسیدن چنین موقعیتی بوده اید، ممکن است در ابتدای امر در پذیرش آن دچار تردید شوید. نکند این تردید و دودلی به خاطر کمبود اعتماد به نفس است؟! اجازه ندهید چنین چیزی جلویتان را بگیرد. این احساس شما موقتی است، اما این فرصت می تواند اثراتی ماندگار روی شما و زندگی تان داشته باشد. پس حواستان را خوب جمع کرده و این فرصت را از دست ندهید، در غیر این صورت تا مدت ها دچار حسرت و پشیمانی خواهید بود.

 فال روزانه متولدین آبان

خیلی کم پیش می آید که مسائل مالی مانند قرض گرفتن و یا قرض دادن پول به یک دوستی آسیبی وارد نکنند. امروز اگر کسی از دوستانتان با شما تماس گرفته و تقاضای کمک کرد این موضوع را حتما مدنظر داشته باشید. به نفعتان است که به جای قرض دادن پول به این شخص به او کمک کنید راه بهتری برای به دست آوردن مبلغ مورد نیاز خود پیدا کند. درست است که شما دوست دارید به او کمک کنید، اما مبلغی که شما می توانید به او بدهید مشکلش را حل نخواهد کرد و به احتمال زیاد فقط تبدیل به منبعی برای ایجاد مشکل و درگیری بین شما خواهد شد. یادتان باشد سری را که درد نمی کند دسمال نمی بندند!

 فال متولدین آذر

شما در حالت عادی آدم بیش از حد وسواسی و تمیزی نیستید، اما امروز به یک ماشین نظافت بسیار سختگیر و خستگی ناپذیر تبدیل شده اید. شما ذهنتان را این طور تنظیم کرده اید که همین امروز باید همه جای خانه را سر و سامان داده و مرتب کنید و حتی اگر هیچ کسی نباشد که در انجام این همه کار به شما کمک کند هم از این تصمیم خود منصرف نخواهید شد. این همه کار بیش از آن چیزی هستند که شما بتوانید به تنهایی انجام دهید، پس به نفعتان است که اگر اصرار دارید همین امروز همه ی این کارها انجام شوند با یک شرکت خدماتی مطمئن تماس گرفته و تقاضای کمک کنید. گوش کردن به موسیقی در حین کار را هم فراموش نکنید!

 فال روز متولدین دی

امروز شما کمی آشفته و عصبی شده اید. افراد بسیاری را باید ببینید و جاهای زیادی باید بروید، اما انگار به هیچ وجه اوضاع برای خروج شما از خانه مساعد نمی شود. مسئولیت های زیادی در خانه در انتظارتان هستند و این وضعیت برای مدتی به همین منوال ادامه خواهد یافت. البته که کسی نمی تواند شما را در خانه زندانی کند، اما خودتان هم نمی توانید نسبت به مسئولیت هایی که دارید بی تفاوت باشید. در این شرایط بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که هر از گاهی از خانه بیرون زده و به جاهایی که می خواهید بروید و با افرادی که دوست دارید دیدار کنید. قطعا بعضی وقت های خالی برای شما باقی خواهند ماند!

 فال متولدین بهمن

شما دیشب با این فکر که امروز مجبور نخواهید بود صبح زود از خواب بیدار شوید تا دیر وقت بیدار مانده اید و حسابی در تفریح و خوشگذرانی ناپرهیزی کرده اید، اما امروز صبح چه خوشتان بیاید و چه خوشتان نیاید یک چیزی پیدا خواهد شد که نگذارد بخوابید و شما را از صبح زود بیدار کند. نتیجه همه چیزی جز سردرد، کسالت و بدخلقی شما نخواهد شد. با این حال و روزی که شما دارید احتمال این که بتوانید کار چندانی انجام دهید خیلی کم خواهد بود و اگر هم کاری را به انجام برسانید به احتمال زیاد نتیجه چیزی که انتظار دارید نخواهد بود. سعی کنید امروز بیشتر وقتتان را به استراحت و شارژ کردن باتری هایتان اختصاص دهید.

 فال روزانه متولدین اسفند

بدون شک امروز شما کارهای بسیار زیادی در منزل برای انجام دادن دارید و قصد دارید تمام سعی و توان خود را به کار بگیرید تا هر گوشه از خانه تان به تمیزترین و بهترین شکل ممکن دربیاید. زیاد خودتان را خسته نکنید، شما مجبور نیستید که همه ی این کارها را همین امروز انجام بدهید. به جای این که امروز آنقدر کار انجام دهید که فردا تمام روز تی توان ترک کردن اتاق خوابتان را هم به زور داشته باشید، بهتر است کارهایتان را تقسیم بندی کرده و طوری پیش بروید که تا شب سال نو بی آن که خودتان را از خستگی هلاک کرده باشید به تدریج همه جا را تمیز کرده باشید. اگر اصرار دارید حتما کاری انجام دهید به بازار بروید و بخشی از خریدهایتان را انجام بدهید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد