فال روزانه – سه شنبه 7 بهمن

فال روزانه 7 بهمن دوست عزیز فالوده ای که 7 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی متواضع، با صداقت، منطقی، واقع بین، پر شور و انرژی و دارای قدرت تمرکز بالا هستید. شما استعدادهای بسیار و قدرت تخیلی قوی دارید و اگر ترکیب این دو را به درستی به کار بگیرید می توانید در هر زمینه ای موفق باشید. در کنار همه ی این ویژگی های مثبت شما حسود و بی نظم نیز هستید و این اصلا خوب نیست! با وجود اینکه امسال از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، باید بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشید. به هیچ وجه کارهایی که ممکن است سلامتی تان را به خطر بیندازند انجام ندهید. امسال از لحاظ مالی در مقایسه با پارسال برای شما بسیار بهتر خواهد بود. سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید سود قابل قبولی را برای شما به همراه خواهند داشت و می توانید با خیال راحت و البته همراه با احتیاط کافی سرمایه گذاری های جدید نیز انجام دهید. اگر قصد شروع یک کسب و کار جدید را دارید و یا می خواهید تجارت فعلی خود را گسترش دهید می توانید شراکت جدیدی را آغاز کنید، اما باید شریکتان را با دقت و شناخت کافی انتخاب کنید. معاملات تجاری امسالتان، چه داخلی و چه خارجی، با موفقیت همراه خواهند بود. در زمینه ی حرفه ای با مهارت ها و پشت کاری که شما دارید سال خوبی در انتظارتان است و اعتبار و شهرت بیشتری کسب خواهید کرد. روابط عاطفیتان نیز امسال شکوفا خواهند شد ولی اگر هنوز تنها باشید امسال هم شریک راهتان را پیدا نخواهید کرد. اردیبهشت، مهر و دی بهترین ماه های سال خواهند بود.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز به مشکلی بر می‌خورید و از آنجایی که به تنهایی از عهده حل این مشکل بر نمی‌آیید، از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید و مطمئن باشید که این مشکل زودتر از چیزی که فکرش را بکنید برطرف خواهد شد. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک دارید و احساس می‌کنید که کارهای مشکوکی انجام می‌دهد، این رویکرد را کنار بگذارید و به جای سرک کشیدن در کارهای ایشان، در اولین فرصت با وی گفتگو کنید و از او درخواست کنید که واقعیت را به شما بگوید. انسان‌ حسابگری هستید و حسابی هوای دخل‌و‌خرج زندگی‌تان را دارید، این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید که در آینده‌ای نزدیک، این روحیه شما را از مخمصه‌ای سخت، نجات خواهد داد. فشار کاری زیادی را تحمل می‌کنید و این وضعیت شما را به انسانی زود رنج تبدیل کرده که با کوچکترین ناراحتی از کوره در می‌روید. در اولین فرصت کمی به خودتان استراحت بدهید و اگر دنبال دردسر نمی‌گردید، از امروز بیشتر بر اعصابتان مسلط باشید. چرا برنامه‌ای برای آینده خود ندارید و زندگی را بدون نقشه و برنامه به پیش می‌برید؟

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شما شور و احساس زیادی در وجود خود حس می کنید و دلتان می خواهد روزتان را با کسی که دوست دارید بگذرانید، اما متاسفانه فعلا این امکان برایتان وجود ندارد و مسئولیت های دیگری که به عهده تان هستند ممکن است مانع انجام آن چه دلتان می خواهند انجام دهید شوند. اگر برایتان امکان پذیر است حتی اگر شده این وعده دیدار را برای ساعات پایانی روز بگذارید تا حداقل از آرامش بودن در کنار عشقتان لذت ببرید. شما از آن آدم هایی نیستید که در خوش گذرانی زیاده روی می کنند، اما هر از گاهی هیچ کسی نمی تواند جلویتان را بگیرد، هر کاری که می کنید فقط یادتان باشد سلامت خود را به خطر نیندازید. عشق، پول، موفقیت کاری و پیشرفت شخصی، همه به یکباره به سراغ شما آمده اند. شاید امروز برای شما تا حدودی گیج کننده باشد و ندانید چه چیزی باعث شده است همه چیز به یکباره به این سرعت تغییر کند. خونسردی خودتان را حفظ کنید، شما در مسیر درستی قرار گرفته اید و همه چیز به همین خوبی ادامه خواهد یافت.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما از این که وقتتان را صرف کارتان کنید کاملا راضی هستید، زیرا از تحسین و تاییدی که در قبال زحماتی که می کشید دریافت می کنید لذت می برید و علاوه بر این می توانید می توانید در زمان کار کردن ذهنتان را از افکار آزار دهنده ای که به سراغتان آمده اند دور کنید. امروز ممکن است با برخی از تجهیزات خانه تان به مشکل بر بخورید و یا مشکلی فنی در ساختمانتان به وجود بیاید و مجبور باشید تعمیرکار را خبر کنید و زمانی را که قصد داشته اید صرف کارهای بهتری بکنید را صرف حل این مشکل کنید، اما برطرف کردن این وضعیت ضروری است و نمی توان آن را پشت گوش انداخت. در فاصله ای که مجبور هستید منتظر رفع این مشکل باشید یک فیلم خوب ببینید و یا یک کتاب جالب بخوانید. اگر در حال حاضر در یک رابطه ی عاطفی جدی هستید به شما این مژده را می دهیم که امروز شور و شوقی چند برابر داشته باشید و احساس کنید بار دیگر عاشق طرف مقابلتان شده اید. اگر هم هنوز تنها هستید احتمال اینکه بالاخره سر و کله ی نیمه ی گمشده تان پیدا شود بسیار زیاد است.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز اخبار ناراحت کننده ای به گوشتان خواهند رسید که هر چند به طور مستقیم به خودتان مربوط نمی شوند، در نهایت روی دنیای اطرافتان تاثیر خواهند گذاشت. نیازی که شما به امنیت احساس می کنید در رابطه عاطفی شما منعکس شده و باعث شده رفتارتان کمی بیش از اندازه حفاظتی شود و شاید حتی باعث معذب شدن طرف مقابلتان شود. شرایط غیر قابل پیش بینی به نظر می رسند و دلتان می خواهد که می توانستید تا جای ممکن ثبات خود را حفظ کنید. چه خطرهایی که احساس می کنید واقعاً وجود داشته باشند و چه سرابی بیش نباشند، این احساس شما می تواند به ضررتان تمام شود. هر چه را که بیش از حد مورد حفاظت قرار دهید آن را به خطر انداخته اید. امروز  احساسات درونیتان می توانند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشند، اما نباید دچار این توهم شوید که به عقل و منطق خود هیچ نیازی ندارید. حرف های یکی از دوستانتان باعث دلخوری یا عصبانیت شما شده است، اما بهتر است کمی به او فرصت بدهید تا صحبت هایش را توجیه کند.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

افزایش در آمد شما ممکن است تغییراتی در ارزش ها و باورهای شما در رابطه با کار و تجارتتان ایجاد کند و باعث شود فرصت های جدیدی را برای بهبود بخشیدن به وضعیت مالی خود در برابر چشمانتان ببینید که ارزش امتحان کردن را دارند. فقط باید حواستان را جمع کنید تا آنچه واقعاً اهمیت دارد از دیدتان مخفی نماند. شما کاری غیرمنتظره انجام داده اید که دیگران فکر نمی کرده اند جسارت یا توانایی آن را داشته باشید و یا شاید هم امروز قصد انجام آن را داشته باشید، در هر صورت این اقدام انقلابی از لحاظ مادی نتایج قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. دیگران با دیدن نتیجه ی کارتان به شما افتخار خواهند کرد و خودتان هم احساس رضایت خواهید کرد. مکالمه ای که امروز با عشقتان دارید می تواند در نهایت عمقی خیلی بیش از آنچه در آغاز صحبت خود انتظار داشته اید به مکالمه شما ببخشد. این نکته را در نظر داشته باشید که ضرری که نیاز به تایید و تلاش برای به دست آوردن آن برای شما خواهد داشت از منفعت آن بیشتر است.

 

 فال امروز متولدین شهریور

مشکل شما در حال حاضر این نیست که نمی توانید روی کارهایتان تمرکز کنید، این است که کارهای خیلی زیادی را می خواهید به طور همزمان انجام دهید. ایده های خیلی زیادی در ذهنتان هستند، اما باید سعی کنید آنهایی را که واقع گرایانه هستند را در نظر داشته باشید. احساس محدودیت، فشار و بحث و درگیری در رابطه عاطفی و یا کاریتان ممکن است باعث شود فکر پایان بخشیدن به آن به سرتان بزند. فعلا دست نگه دارید و عجولانه برخورد نکنید. این وضعیت به احتمال زیاد موقتی است و بهتر است یکی دو روزی دست نگه داشته و سپس دوباره به آن فکر کنید. اگر همین امروز بخواهید به وضعیت موجود واکنش نشان دهید به احتمال زیاد به زودی دچار پشیمانی خواهید شد. شاید امروز برای پذیرش تغییرات به وجود آمده در زندگیتان آمادگی لازم را نداشته باشید، اما تا پایان روز باور خواهید کرد که چه اتفاقات خوشایندی برایتان افتاده اند و حتی برای جشن گرفتن موفقیت هایتان در کنار عزیزانتان آماده خواهید بود. این روند طی چند ماه آینده ادامه خواهد یافت، از آن به خوبی استفاده کنید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز شما نسبت به وضعیت فیزیک و اندام خود حساس شده اید و اعتماد به نفستان پایین آمده است. شاید با خودتان تصمیم بگیرید که از همین امروز دست به کار شده و پرخوری و ورزش نکردن در این چند هفته اخیر را جبران کنید. این تصمیم خیلی خوبی است، اما کم کم شروع کنید و ناگهان فشار بیش از حد به خودتان وارد نکنید. شما که نمی خواهید چند روز آتی را با گرفتگی عضلات و احساس کوفتگی و خستگی بیش از حد بگذرانید؟! امروز هیچ یک از دعوت هایی که از شما می شوند را رد نکنید. شما در یک دیدار گروهی یا فعالیت اجتماعی شرکت می کنید که برخی آشنایانتان در آن حضور دارند که روابطتان با آنها در این روز به صورتی غیر منتظره و برای همیشه تغییر خواهد کرد. حداقل تغییری که اتفاق خواهد افتاد این است که این رابطه از حد یک آشنایی ساده فراتر رفته و به یک دوستی با ارزش تبدیل خواهد شد. همچنین این احتمال وجود دارد که با حضور در این جمع ها با افراد جدید آشنا شوید که می توانند در زمینه ی کار و تجارت روابط مفیدی با شما داشته باشند.

 

 فال روزانه متولدین آبان

یکی از دوستانتان دارد تغییرات بزرگی را در زندگی خود تجربه می کند و امروز برای کمی درد دل کردن و راهنمایی گرفتن از شما به سراغتان خواهد آمد. مشکل کار اینجاست که شما خودتان کمی تحت فشار و استرس هستید و خیلی حال و حوصله گوش کردن به مشکلات دیگران را ندارید. سعی کنید کمی همدردی از خودتان نشان دهید و برای مدت کمی هم که شده به حرف های او گوش کنید، بالاخره یک روز هم خواهد رسید که شما شانه ای برای گریه کردن لازم داشته باشید. شما امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید، اما اگر دست بجنبانید خواهید توانست تفریح و استراحت را از بعدازظهر شروع کنید و حسابی خوش بگذرانید. امروز سعی کنید در حین رانندگی دقت و احتیاط بیشتری به خرج دهید و بیشتر مواظب اطرافتان باشید. سلامت یکی از عزیزانتان ممکن است نگرانی هایی را برای شما به وجود بیاورد، اما خوشبختانه موضوع زیاد جدی نیست. هر کاری که امروز پشت گوش می اندازید را حتما مجبور خواهید بود بعدا و شاید در وقتی که اصلا برایتان راحت نیست، انجام دهید، پس تنبلی را کنار بگذارید.

 

 فال متولدین آذر

انتظارات زیادی که دیگران از شما دارند باعث شده است احساس کنید دارید مورد سوء استفاده قرار می گیرید و دچار استرس و عصبانیت شوید و کنترل رفتار خود را از دست بدهید. اصلا لزومی ندارد که این قدر خودتان را اذیت کنید، تنها کاری که لازم است بکنید این است که «نه» گفتن را بیاموزید. از آنجایی که شما دوست دارید همه را از خودتان راضی نگه دارید، شاید این کار برایتان خیلی آسان نباشد. اگر کسی واقعا! به کمک و همکاریتان نیاز دارد از او حمایت کنید، اما بقیه تقاضاهایی که از شما می شود را بهتر است رد کنید. برنامه های زیادی برای این چند روز برای خودتان چیده اید، اگر نمی خواهید برنامه هایتان بهم بریزند از همین امروز دوستانتان را هم در جریان آنها بگذارید. کارهای گروهی و فعالیت های اجتماعی امروز شما را با شخص جدید و جالبی در ارتباط خواهند گذاشت. شما نسبت به این شخص علاقه ی بسیاری احساس می کنید و شاید نامش را عشق در نگاه اول بگذارید. اگر هنوز مجرد هستید شانس خود را با او امتحان کنید، او نیز نسبت به شما بی علاقه نیست.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز شما به فکر گسترش افق های پیش رویتان هستید و شاید به یک مسافرت طولانی مدت و یا رفتن به مقصدی دور دست فکر کنید. شاید هم ایده ادامه دادن تحصیلاتتان و گرفتن یک مدرک تحصیلی بالاتر در ذهنتان جرقه بزند. رشد شخصی در حال حاضر بیشتر از رشد مادی برایتان اهمیت دارد و این موضوع در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد، زیرا اولی در نهایت به دومی ختم خواهد شد. شما دارید یکی پس از دیگری به مسئولیت هایی که در انتظارتات هستند می افزایید و این توهم که از پس انجام همه این کارها بر خواهید آمد شما را گمراه خواهد کرد. اگر نمی خواهد فردا هم مشغول کار باشید امروز کمی بیشتر حواستان را جمع کنید. امروز ممکن است زنی که در محل کارتان خواهید دید شما را به جهت های تازه ای راهنمایی کند و شما باید تمام گزینه هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند را پیش از برداشتن حتی یک قدم به طور کامل بررسی کنید. شاید آن چه به شما پیشنهاد می شود دربرگیرنده فراگیری یک مهارت جدید، یک جهت فکری تازه و یا تغییر در منبع درآمد شما باشد.

 

 فال متولدین بهمن

امروز ممکن است اطلاعاتی در رابطه با افزایش درآمد خود در کوتاهترین زمان ممکن به دست بیاورید. چه از صحت این اطلاعات اطمینان کامل داشته باشید و چه نداشته باشید، به نفعتان است که تا جای ممکن احتیاط به خرج دهید و چند روزی دست نگه دارید تا تمام حقایق و اطلاعات مربوط به آن را یافته و تصمیم درست را بگیرید. فرصت های بزرگ در زندگی برای هر کسی پیش می آیند، اما آن چه امروز می شنوید یکی از آنها نیست. افکارتان امروز بسیار آشفته هستند و ذهنتان همچون مسافری سرگردان از جایی به جای دیگر می چرخد، اما خوشبختانه انرژی جسمیتان در سطح بالایی قرار دارد و اگر فعالیت فیزیکی خود را افزایش دهید ذهنتان نیز آرام خواهد گرفت. تمایلی که شما به محکم تر کردن رابطه عاطفی خود حس می کنید شما را به گفتن چیزها و احساساتی تشویق خواهد کرد که در حالت عادی آنها را از دیگران مخفی نگه می داشته اید، بهتر است به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا به گفته هایتان فکر کند.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز سعی کنید صبح زود از خواب بیدار شوید تا زودتر کارهایتان را تمام کرده و از بعدازظهر خود در کنار دوستان و خانواده لذت ببرید. امروز روابط شما با شریک تجاری و یا عاطفیتان کمی بهم ریخته است و فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید باعث شده اند به جان هم بیافتید . اگر نمی توانید به زور خودتان را خوب و مهربان نشان دهید، شاید بهترین کاری که در این زمینه از دستتان بر می آید این باشد که کمترین برخورد ممکن را با هم داشته باشید و تا جای ممکن فضای بینتان را حفظ کنید، البته فقط برای امروز! برای مجردها امروز این طور به نظر می رسد که عشق واقعی تنها یک قدم از شما فاصله دارد، اما چشم و گوشتان را خوب باز کنید تا در انتخاب خود دچار اشتباه نشوید. امروز از آن روزهایی است که اصلا حال و حوصله کار کردن را ندارید و ترجیح می دهید حتی اگر کارهای ناتمام زیادی در لیست کارهای روزانه تان داشته باشید، وقتتان را به تفریح و استراحت بگذرانید. شاید بتوانید با ایجاد تغییر در برنامه ها و اولویت هایتان وقتی را هم برای تفریح و استراحت کنار بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد