فال روزانه -سه شنبه 26 اسفند

فال روزانه 26 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 26 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی آگاه و هوشیار، موقر، با صداقت، جسور و جذاب هستید. شما با جذابیت ذاتی خود خیلی راحت همه را به سوی خودتان می کشانید و انها از مصاحبت با شما لذت می برند. شما از رویارویی با چالش های مختلف لذت می برید و با تمام قدرت به آنها غلبه می کنید. با این همه باید سعی کنید بی صبری و دمدمی مزاجی خود را کنار بگذارید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال بدی نخواهد بود، اما وضعیت سلامتی همسر و یا یکی از والدینتان نگرانی هایی را برای شما به وجود خواهد آورد. یادتان باشد که به خاطر درگیری با مسائل و مشکلات دیگران از سلامت خودتان غافل نشوید. امسال برای شما با افزایش درآمدتان همراه خواهد بود، اما مخارجتان نیز همزمان افزایش پیدا خواهند کرد و در نتیجه نمی توانید پس اندازهایتان را زیاد افزایش دهید. در اواخر سال ممکن است بخواهید شراکت هایی را آغاز کنید و در زمینه های جدیدی فعالیت های تجاری انجام دهید. بدون شک موفقیت از آن شما خواهد بود، اما فراموش نکنید که احتیاط کنید. از لحاظ حرفه ای امسال برای شما سال فوق العاده ای خواهد بود و به بالاترین مرتبه ی ممکن کاری برای خودتان خواهید رسید. در نتیجه ی این موفقیت ها پول زیادی به دست خواهید آورد و پاداش زحماتتان را خواهید دید. اوضاع در زمینه ی حرفه ای برای شما خیلی بهتر از آنچه انتظار داشته اید خواهد بود. روابط عاطفی شما نیز امسال به خوبی پیش خواهند رفت. متأهل ها روزهای خوبی را در پیش خواهند داشت و شاید حتی تصمیم بگیرند که بچه دار شوند. مجردها هم شانس زیادی در پیدا کردن شریک زندگیشان خواهند داشت. مرداد، آبان، آذر و بهمن بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شما فردی حساس هستید و برای دیگران اهمیت زیادی قائل می شوید؛ امروز هم ارتباطی نزدیک و ویژه با هر گروهی که در آن قرار بگیرید، خواه گروه خانواده و دوستان باشد و یا همکاران، حتی آنهایی که زیاد نمی شناسید، احساس می کنید. شاید خودتان متوجه این موضوع نباشید اما ذات مهربان شما در عین این که برای دیگران همچون دارویی شفا بخش است، برای خودتان نیز منافع بسیاری دارد. این کار باعث می شود خوشحال و سرحال شوید و در کنار ظاهر جذابتان شما را برای برقراری روابط اجتماعی با دیگران آماده می کند. این روابط ممکن است زمینه آشنایی شما با شخص را فراهم کنند که پس از چند ساعت صحبت، ته قلبتان می دانید او همانی است که منتظر بودید. در مورد مسایل مالی خبرهای خوبی خواهید شنید. در این روزهای پایانی سال برای پس‌انداز بیشتر برنامه ریزی مالی داشته باشید. به سلامت جسمانی خود نیز بیشتر رسیدگی کنید. امروز فرصت های مالی خوبی خواهید داشت

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است صبح زود یک نفر به صورت کاملا غیر منتظره در منزل و یا در محل کار به دیدنتان بیاید. این دیدار هرچند برایتان غافلگیر کننده است، اما شما را خوشحال خواهد کرد، زیرا این شخص برای آوردن یک هدیه و یا خبری خوش به دیدارتان آمده است. به حرف های او به دقت گوش کنید، زیرا می توانند برای شما بسیار الهام بخش باشند، اما مواظب باشید غرق در غیبت کردن نشوید و در مورد شایعاتی که از صحت آنها مطمئن نیستید صحبت نکنید. شما امروز از لحاظ فیزیکی انرژی بسیار زیادی دارید، اما ذهنتان خسته تر از آن است که با این همه انرژی جسمانی همگام باشد، پس سعی کنید خودتان را مشغول کارهایی کنید که بیشتر به توان و قدرت فیزیکی نیاز دارند. امروز شما و عشقتان مکالمه ی تلفنی طولانی مدتی با هم خواهید داشت. شما در مورد همه چیز صحبت خواهید کرد، تنها بحثی که در این مکالمه به میان کشیده نخواهد شد وضعیت رابطه ی عاطفیتان و آینده است و این موضوع برای شما گیج کننده و تا حدودی هم ناراحت کننده خواهد بود.

 

 فال امروز متولدین خرداد

پیام یا تماسی که از یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان دریافت می کنید خبرهای جالبی را برای شما به همراه خواهد داشت. امروز کارهای بسیار زیادی در بیرون از خانه باید انجام دهید و شاید مجبور شوید مدت زیادی را در خیابان های شلوغ و پشت ترافیک بمانید. به جای این که عصبانی شوید از دیدن جنب و جوش مردم در آستانه سال نو لذت ببرید و جنبه زیبای این وضعیت را ببینید، کمی موسیقی آرامش بخش نیز حتما به کارتان خواهد آمد. امروز هر وقت که به ساعتتان نگاه می کنید با خودتان این طور فکر می کنید که کی این کارها تمام می شوند و می توانید به آرامش برسید. بهتر است به جای این افکار خسته کننده به پاداشی که در پایان انجام این کارها خواهید گرفت فکر کنید. اگر مجبور هستید نظرتان را در مورد چیزی بیان کنید قبل از به زبان آوردن آن خوب فکر کید تا مبادا بیهوده مورد انتقاد قرار بگیرید. سعی کنید قدم هایتان را کمی سریعتر بردارید و زیاد فس فس نکنید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز رفتار دوستانه و اجتماعی شما و در کنار آن جذابیتتان در اوج خود قرار دارند. از کنار این ترکیب فوق العاده به سادگی رد نشوید و از آنها بهترین استفاده ممکن را ببرید. شما در هر موقعیت و جمعی که قرار بگیرید، خواه میزبان باشید و یا مهمان همچون ستاره ای خواهید درخشید و از خود انرژی و مهربانی ساطع نموده و دیگران را همچون آهنربایی به سوی خود جذب می کنید. شما احساس می کنید همچون برگی در دست باد اسیر شده اید و دست سرنوشت شما را به هر سو که می خواهد می کشاند. اگر بخواهید در برابر این احساس تسلیم شوید دچار سرخوردگی و افسردگی خواهید شد، پس برای آن چه خودتان می خواهید بجنگید و تا آن را به دست نیاورده اید از پا ننشینید. از امروز تا اوایل ماه آینده تحت حمایت عشق خواهید بود. جاذبه و زیبایی شما امروز کاملا قابل لمس و محسوس است و اطرافیان با کمال میل و رغبت بسیار به سوی شما کشیده می شوند. از امروز تا چند هفته دیگه می توانید از در مرکز توجه بودن لذت ببرید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما بدون آن که اجازه دهید هیچ چیزی سرعتتان را کم کند به دنبال پیشرفت به سوی اهدافتان و آماده پذیرش هر چالشی که پیش رویتان قرار بگیرد هستید، اما باید مواظب باشید که اجازه ندهید این احساس اضطرار و فوریتی که نسبت به همه چیز احساس می کنید نقش بازدارنده پیدا کند. امروز هر چیزی که در ارتباط با روابط عاطفی، عشق و ازدواج باد به خوبی پیش خواهد رفت. شما بسیار خونگرم و مهربان شده اید و همین باعث می شود مکالماتی که با عشقتان دارید خیلی خوب و اطمینان بخش باشند، البته باید مثل همیشه قبل از گفتن حرف هایتان به آنها فکر کنید در غیر این صورت ممکن است سوء تفاهم هایی ایجاد شوند که می توانند این روز فوق العاده را خراب کنند. لباس موفقیت خود را به تن کنید. امروز خودتان هم می توانید حدس بزنید که همه چیز بر وفق مراد پیش می رود و برخی از رویاهای شما واقعی می شوند. در این روزهای آخر سال، این اتفاق تاثیر مثبتی در روحیه شما خواهد داشت.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز حضورتان در یک جمع می تواند اثراتی بلند مدت روی شما و زندگیتان داشته باشد. شاید به طور اتفاقی سر صحبت را با شخصی باز کنید که در حوزه ای که مورد علاقه شماست تخصص کامل  داشته باشد، یا با یک آشنای معمولی روابط خود را محکمتر کرده و یا حتی آن را به یک دوستی و یا عشق جدی تبدیل کنید. ذهن و قلبتان را نسبت به افراد و اتفاقاتی که سر راهتان قرار خواهند گرفت باز نگه دارید. امروز زیاد روی حدس هایتان در مورد احساسات و افکار دیگران حساب باز نکنید، زیرا تخیلتان بیش از اندازه فعال شده و ممکن است در ذهن خود داستان هایی بسازید که در واقع هیچ پایه و اساسی ندارند و می توانند اثرات منفی روی روابطتان با دیگران بگذارند. امروز اوضاع به کامتان است و کارها همان طوری که دوست دارید پیش می روند، پس از فرصت نهایت بهره را ببرید و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ذهنتان می تواند تنها مانع شما برای رسیدن به خواسته هایتان باشد.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

شما معمولا ترجیح می دهید به منطق خود تکیه کنید، اما امروز بر خلاف همیشه ممکن است به حس ششم خود اجازه دهید شما را در جایی که دچار تردید و دودلی شده اید راهنمایی کند. رفتار نزدیکانتان باعث نگرانی و سرگردانی شما شده است و نمی توانید افکار و احساسات آنها را درک کنید. اما اگر به احساس درونی خود اجازه بدهید مدیریت اوضاع را در دست بگیرد و حساب و کتاب های منطقی خود را کنار بگذارید نتایج خیلی بهتری خواهید گرفت و دوباره اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت. وقتی می بینید کسی با شما کنار نمی آید عصبی نشوید و سعی نکنید رفتاری متقابل نشان دهید، اگر هم نمی توانید خودتان را کنترل کنید کمی از دیگران فاصله بگیرید. اگر دوست دارید لقمه های بزرگ بردارید و کارهای ریسکی انجام دهید، باید خلاقیت داشته باشید. از امروز می توانید برای آینده مالی خود برنامه ریزی کنید. در ضمن سعی کنید از حمایت و مشورت دیگران استفاده کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز انگار همه بداخلاق شده اند و هر کسی که می بینید از دنده چپ بلند شده است، اما شما با جذابیتی که دارید و اصرار و پافشاری برای بیرون کشیدن آنها از این حال و هوایی که دارند قطعا موفق خواهید شد. اگر به جایی دعوت شدید حتما این دعوت را بپذیرید زیرا به احتمال زیاد فرصت هایی برای آشنایی با افرادی به درد بخور را برای شما به همراه خواهد داشت. امروز تمرکز بر روی کارهای روزمره برای شما بسیار دشوار است و نمی توانید برای مدت زیادی روی انجام آنها تمرکز کنید و احساس می کنید دارید وقت و انرژی خود را صرف کارهایی بیهوده می کنید. بهتر است زودتر این کارها را انجام دهید تا وقتتان برای کارهایی که خودتان می خواهید آزاد شود. همکاری با دیگران شانس شما برای رسیدن به موفقیت را بیشتر خواهد کرد. ممکن است امروز با شریک زندگیتان بر سر این که قدرت در دست چه کسی است وارد نبردی بیرحمانه شوید، یادتان باشد به هیچ عنوان در این رابطه زیاده روی نکنید.

 

 فال متولدین آذر

پولی که به صورت ناگهانی و کاملا غیر منتظره به دستتان خواهد رسید شما را به فکر ایجاد برخی تغییرات و یا خرید وسایل تزیینی برای منزلتان خواهد انداخت. شاید بتوانید با خرید چند تابلو و مجسمه روح تازه ای به خانه تان ببخشید، حتی اگر مقدار این پول زیاد نباشد هم می توانید با خرید چند گلدان طبیعی و یا تعویض کوسن مبل ها خانه تان را تغییر دهید و با این کار در روحیه خودتان و اعضای خانواده نیز تغییر ایجاد کنید. امروز دلتان می خواهد تا می شود خوش بگذرانید و از هیچ تفریحی به خاطر خواب و استراحت نگذرید، اما حواستان باشد که خودتان را زیاد خسته نکنید. تعطیلات دارند تازه از راه می رسند و یک عالمه وقت برای تفریح و خوش گذرانی خواهید داشت. برای تعطیلات پیش رو با شریک زندگی یا خانواده خود مشورت و برنامه ریزی کنید. سعی کنید این فرصت را به استراحت بگذرانید تا دوباره با انرژی بیشتر به کار برگردید. تغذیه سالم و مصرف میوه و سبزیجات را در دستور کار خود قرار دهید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز برخی سوء تفاهم هایی که بین شما و سایر اعضای خانواده ایجاد خواهند شد ممکن است باعث احساس سردرگمی و ناراحتی شما و بقیه شوند، اما با به کار گرفتن مهارت و تدبیری که دارید خواهید توانست اوضاع را تا حدود زیادی روبراه کنید. شما گاهی احساس می کنید که به دوستان صمیمی خود نزدیک تر از خانواده تان هستید و با آنها حس راحتی بیشتری دارید. درست است که خانواده عزیزتر از همه است و باید اهمیت بیشتری برای خانواده خود قائل شوید، اما گاهی بد نیست برای تخلیه فشار و استرسی که در خانه احساس می کنید به سراغ دوستانتان بروید و چند ساعتی را با آنها باشید تا حال و هوایتان تغییر کند.  اگر رفتار امروز کسی که دوستش دارید شما را گیج و سردرگم کرده است و نمی دانید برای کارها و حرف هایش چه دلیلی دارد با او در مورد این مسئله حرف بزنید و بگویید که رفتارش دارد آزارتان می دهد، بالاخره یکی از شما آن یکی را قانع خواهد کرد که دارد اشتباه می کند!

 

 فال متولدین بهمن

شما امروز فوق العاده به نظر می رسید و تغییراتی که به تازگی در ظاهر خود ایجاد کرده اید از چشم کسی که دوستتان دارد مخفی نمانده اند. شاید او به خاطر درگیری های جزئی که این اواخر با هم داشته اید، این موضوع را به روی خودش نیاورده باشد و یا خجالت کشیده باشد که چیزی در این مورد به شما بگوید، اما قطعا از ظاهر جدید شما خوشش آمده است. چرا در میان این شور و هیاهوی روزهای پایانی سال چند ساعتی بیخیال همه چیز نمی شوید تا هم با عشقتان خلوت کرده باشید و از همراهی او لذت ببرید و هم استراحتی به خودتان داده و از شر این همه فشار و استرسی که روی خود حس می کنید خلاص شوید؟! امروز در مرکز توجه ها خواهید بود و همه حواسشان به شما هست و ارزش و احترام زیادی هم برای شما قایل هستند. امروز این شانس را دارید تا روحیات درونی خود را بدون هیچ ترسی بروز دهید. از امروز تا سه هفته دیگر همه چی بر وفق مراد خواهد بود.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای احساسات خود نسبت به منطقتان اولویت قائل شوید و هر جا که نمی دانید چه باید بکنید به حس درونیتان مراجعه کنید. امروز شما سرشار از ایده های خلاقانه هستید و با شور و هیجان تمام می خواهید دیگران را هم در جریان این ایده های نبوغ آمیز خود قرار دهید. پیش از بیان این افکار خلاقانه به این که چطور آنها را به زبان بیاورید خوب فکر کنید، در غیر این صورت ممکن است تحت تأثیر شور و هیجانی که دارید طوری در مورد آنها صحبت کنید که به نظر دیگران مسخره و غیر منطقی بیایند! امروز حس دوستانه زیادی دارید. دلتان می خواهد با همه وارد صحبت بشوید. اما این را بدانید که پیش از هم صحبتی با دیگران، اول طرف مقابل را بشناسید و سپس صمیمی شوید. امروز فرصت خوبی برای واقعیت بخشیدن به رویاها است. رابطه عاشقانه شما بسیار خوب خواهد بود. با عشقتان برای سفر و تفریح برنامه ریزی کنید تا در روزهای تعطیل پیش رو، استراحت به همراه هیجان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد