فال روزانه -سه شنبه 17 دی

فال روزانه 17 دی : دوست عزیز فالوده ای که 17 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

هنر و زیبایی از هر نوعی که باشد شما را به خود جذب می کند و شاید حتی در سالی که پیش رو دارید به این فکر بیفتید که حرفه ی خود را تغییر داده و در زمینه ی هنر شروع به فعالیت کنید. امسال زندگی شما پر از هنر، عشق و تفریح خواهد بود. شخصیت گرم و صمیمی شما افراد زیادی را به طرفتان جذب خواهد کرد. اعتماد به نفس و مهارت های اجتماعیتان به شما کمک خواهند کرد تا در زمینه ی حرفه ای به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کنید. نگرش مثبتی که شما نسبت به زندگی دارید نه تنها باعث خوشحالی خودتان و خانواده تان می شود، بلکه خوشحالی دوستان و سایر اطرافیانتان را نیز به همراه خواهد داشت. شما انسانی وفادار هستید و برای یاری رساندن به آنهایی که به کمک نیاز دارند هر کاری که از دستتان بربیاید انجام خواهید داد، اما امسال باید مواظب باشید که خودتان را در این راه قربانی نکنید. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما خیلی خوب خواهد بود و پول زیادی به دست خواهید آورد، اما مسائل عاطفی شاید در اوایل سال به آن خوبی که انتظار داشته اید پیش نروند. بهمن، فروردین، خرداد و مهر ماه های مهم امسال خواهند بود.

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شاید در ابتدای روز آنقدر کسل و بی حوصله باشید که به سختی روزتان را آغاز کنید، اما به محض این که دست به کار شوید دیگر هیچ چیز نخواهد توانست جلویتان را بگیرد و هر کاری که آغازکنید را به خوبی پیش خواهید برد. شما یک روز پر تنش و پر استرس را در پیش دارید، اما قدرت این که به این وضعیت غلبه کنید را خواهید داشت. انجام فعالیت های ورزشی برای آرام کردن اعصابتان بسیار مفید خواهد بود. حتی یک پیاده روی کوتاه اما سریع هم می تواند مفید واقع شود. تا بعدازظهر خیلی آرامتر خواهید بود و در نتیجه می توانید به رفتار خود تسلط پیدا کرده و کارهایی که از شما انتظار می روند را به انجام برسانید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

داشتن تفریح و تنوع برای هر کسی لازم است و در این موضوع هیچ شکی نیست، اما وقتی این تفریح و خوشگذرانی مانع توجه و رسیدگی شما به مسئولیت هایتان شود باید در رفتار خود تجدید نظر کنید. در حال حاضر حس ششم شما خیلی خوب کار می کند و باید از این توانایی حداکثر استفاده را به نفع خودتان ببرید. نگران کارهای پیش پا افتاده ی روزمره نباشید و توان و انرژی خود را روی کارهای مهم تری که باید انجام دهید متمرکز کنید. امروز چالش های زیادی در انتظارتان خواهند بود. پس بهتر است برنامه دقیقی برای روزتان بچینید و بر اساس اولویت های اصلیتان پیش بروید تا عملکرد بهتر و کارایی بیشتری داشته باشید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز بی هیچ تردیدی روز تغییر و تحول خواهد بود. شاید خودتان آنقدر غرق فکر کردن به مشکلات و ناراحتی هایتان باشید که متوجه این موضوع نباشید. شما دچار احساس نا امیدی شده اید و در این فکر هستید که آیا هرگز به اهداف و آرزوهایتان دست پیدا خواهید کرد؟! اصلا لازم نیست که تا این حد نا امید باشید، اوضاع از همین امروز تغییر خواهد کرد، فقط باید کمی حوصله به خرج دهید و منتظر بمانید تا اثرات این تغییرات را به وضوح در زندگی خود احساس کنید. در نهایت این که چقدر طول کشیده تا به مقصدتان برسید هیچ اهمیتی نخواهد داشت، آنچه اهمیت دارد این است که به آنجا رسیده اید و نتیجه ی زحمات خود را دیده اید.

 

 فال روزانه متولدین تیر

تمام موجودات زنده از وجود شما بهره مند می شوند. توجه و اهمیت به وجود دیگران جزئی از وجود شماست و امروز هم این جنبه از وجود شما فعال تر از هر زمان دیگری است. اما گاهی شما خیلی بیشتر از آن که مواظب خودتان باشید به دیگران و نیازهایشان توجه دارید و این اصلا برای شما و همچنین دیگران خوب نیست. اگر به خودتان و احساساتتان توجه بیشتری داشته باشید. کمی از کمک کردن به دیگران فاصله گرفته و اولویت را به خودتان و نیازهایتان بدهید. این کار باعث خواهد شد که بتوانید در آینده خیلی بیشتر و بهتر دیگران را مورد حمایت خود قرار دهید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

گاهی محبوبیت و جذابیت شما بیش از آن که برایتان یک نعمت باشد یک زحمت و دردسر اساسی است. امروز وقتی به برنامه ی روزانه تان نگاه می کنید می بینید که آنقدر به دیگران قول های مختلف داده اید که وقتی برای خودتان باقی نمانده است و برنامه تان با قرارها و مهمانی های مختلف پر شده است. این فعالیت های اجتماعی بیش از اندازه آرامش شما را به هم زده اند و باید در برنامه ها و اولویت هایتان یک تجدید نظر اساسی کنید. شما مجبور نیستید برای راضی نگه داشتن دیگران به تمام دعوت هایی که از شما می وشد جواب مثبت بدهید. گاهی هم برای رضایت خاطر خودتان بهتر است جواب «نه» بدهید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز یکی از آن روزهایی است که در زمینه ی مسائل مادی و اقتصادی شانس بسیار زیادی دارید، پس حواستان باشد که بیشترین بهره ی ممکن را از این موقعیت ببرید و از فرصت هایی که سر راهتان قرار می گیرند حداکثر استفاده را داشته باشید. هرچند که شما معمولا همه چیز را به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و مزایا و معایب هر موقعیتی را با احتیاط کامل می سنجید، اما باید مواظب باشید که این احتیاط بیش از اندازه شما را از فرصت های پیش رویتان غافل نکند. امروز سعی کنید حتما زمانی را خارج از منزل و محل کارتان بگذرانید و تمام روز خودتان را در فضاهای بسته حبس نکنید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا ذهنی فعال تر نیز داشته باشید.

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز شما دارید با جنبه ی تازه ای از وجود خود آشنا می شوید و می بینید که این بخش از وجودتان چقدر هم دوست داشتنی است! شما معمولا آدم محافظه کاری هستید، اما امروز، به ویژه در هنگام خرید کردن، تمام احتیاط ها و ترس هایتان را کنار گذاشته و با خیال راحت پول خرج می کنید و دقیقا همان چیزهایی را می خرید که خودتان دلتان می خواهد. خوب، چرا که نه؟ ما تنها یک بار زندگی می کنیم. امروز برای عشق و عاشقی نیز روز بسیار خوبی خواهد بود، پس سعی کنید حسابی به خودتان برسید تا بیشترین اثر ممکن را روی طرف مقابلتان بگذارید. درست است که ظاهر در یک رابطه ی عاطفی مهم ترین چیز نیست، اما آیا می شود اثر آن را انکار کرد؟!

 

 فال روزانه متولدین آبان

همه ی ما گاهی گول می خوریم و شما هم در این مورد هیچ فرقی با بقیه ندارید و همین موضوع امروز باعث نگرانی شما شده است. امروز پیشنهادات کاری و مادی زیادی به شما خواهند شد که از طریق ایمیل و یا به صورت مستقیم از شخص پیشنهاد کننده به دست شما خواهند رسید. بعضی از این پیشنهادها آنقدر فوق العاده به نظر می رسند که نمی توانید به راحتی آنها را باور کنید. در این موقعیت بهترین کاری که می توانید بکنید این است که به حس درونی خود اعتماد کنید. در هر صورت پیشنهاداتی که از جانب اعضای خانواده تان به شما می شوند را خواهید توانست با خیال راحت و بی هیچ گونه تردیدی بپذیرید.

 

 فال متولدین آذر

امروز صبح بیدار شدن از خواب کمی سخت خواهد بود اما یک صبحانه ی مفصل حالتان را سر جایش خواهد آورد. در حال حاضر حساسیت شما نسبت به دیگران و نیازهایشان بیش از هر زمان دیگری است و شما خیلی خوب می دانید که چطور باید از این موقعیت استفاده کنید. شاید تا این حد مورد نیاز دیگران بودن برای شما سخت باشد، اما حالا دقیقا وقت کمک کردن به دیگران است. شما که همیشه عاشق قهرمان بازی و کمک کردن به دیگران و نجات دادن آنها بوده اید، پس چرا از این فرصت به نحو احسن استفاده نکنید؟! این کار در نهایت به نفع خودتان نیز خواهد بود و علاوه بر این که احساس رضایت خواهید داشت منافع دیگری را نیز به دست خواهید آورد.

 فال روز متولدین دی

خونگرمی و ذات خوب شما امروز همچون آهنربایی همه را به سوی شما جذب خواهد کرد. البته شما به قرار گرفتن در چنین موقعیت هایی عادت دارید، اما امروز ویژگی های مثبت شخصیت شما بیش از هر زمان دیگری به چشم می آیند. روابط و مکالماتی که امروز دارید برای شما بسیار رضایت بخش هستند و همان طوری پیش می روند که خودتان انتظار دارید، به همین دلیل هم این روز اگر از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید فرصت بسیار خوبی برای قوت بخشیدن به روابط عاطفیتان خواهد بود. امروز شما مجبور خواهید بود با موضوعی که این اواخر آن را پشت گوشتان انداخته بودید روبرو شده و آن را مورد رسیدگی قرار دهید.

 

 فال متولدین بهمن

درست است که برای مدتی بسیار طولانی انتظار کشیده اید، اما امروز بالاخره آن اتفاق و یا تغییری که برای مدت ها انتظارش را کشیده اید برایتان پیش خواهد آمد. شاید در نگاه اول بزرگ بودن این تغییر چندان به چشم نیاید، اما با گذشت زمان نقش واقعی آن را روی زندگی خودتان احساس خواهید کرد. امروز حواستان را خوب جمع کنید و از هر فرصتی که برایتان پیش می آید به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. اگر می توانید زمانی را خالی کرده و کمی به خودتان و کارهایی که برایتان خوشایند هستند بپردازید تا از لحاظ روحی آرامش بیشتری داشته باشید. اگر فکر می کنید همراهی عشقتان حالتان را بهتر خواهد کرد در انجام این کارها او را نیز با خودتان همراه کنید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز باید بیشتر از هر وقت دیگری به خودتان برسید. لزومی ندارد که زیاده روی کنید و قیافه ای عجیب و غریب برای خودتان درست کنید. فقط تا جایی که می توانید مرتب و منظم و طبق مد روز باشید. این کار علاوه بر این که به بهتر شدن روحیه تان کمک قابل توجهی خواهد کرد، باعث خواهد شد اطرافیانتان را نیز تحت تأثیر قرار داده و در محیط کارتان و یا هر جای دیگری که بروید مورد توجه قرار بگیرید. شاید در ابتدای روز زیاد حوصله ی این که به خودتان برسید را نداشته باشید، اما به هیچ وجه در این مورد تنبلی نکنید. اگر کینه ای قدیمی در دلتان دارید ممکن است با برخوردی ناگهانی احساساتتان فوران کرده و در نتیجه درگیری هایی داشته باشید. مواظب باشید کنترل رفتارتان از دستتان خارج نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد